Reklama

Jaký je život s Vodnářem

Mira (Čt, 13. 1. 2005 - 12:01)

Najde se tu nejaky chlap Vodnar, co se podeli o to, jaky je a co ma a nema rad? Trochu poradi nam zenskym " jak na Vas"?

Majka (St, 12. 1. 2005 - 13:01)

Ne, ten muj nebyl a neni, je na antidepresivech, takze tyhle veci jdou mimo nej. Ale zadnej Vondar nebyl, zato Kozorozi ano! Ale je to asi o tom, ze nemuzeme tohle posuzovat podle znameni...

Martina (St, 12. 1. 2005 - 13:01)

Holky ten muj super Vodnar je hodnej chlap, ale mam jednu otazku taky jsou ti vasi Vodnari tak horzne moc na sex? Ne ze by mi to vadilo prave na opak, ale takovou stalou chut na sex jsem nikdy u nikoho nezazila....:-)

ZIA (St, 12. 1. 2005 - 11:01)

Ahoj, ráda byh se přidala do diskuse o tomto znamení.Především nezáleží jen na znamení ani na ascendentu ale na všech planetách které má při svém zrození v tom, či onom znamení.Povahu lze usuzovat jen s přesného data a hodiny narození.Jinak můj otec byl vodnář a člověk kterého miluju je také vodnář.A povaha?? Jedno mají opravdu společné.Nesnášejí omezování, příkazy, zákazy.Rodina.Oni zázemí potřebují jako sůl,ale takové které je nebude omezovat.Pokud někdo trvá na tom, že musí každou chvíli být s váma, doma kutit,přesně chodit s práce, nemoci jet sám nikam,tak raději s vodnářem nebuďte.On udělá pro rodinu vše, ale tu svobodu opravdu musí mít.Ať už jsou planety jakékoliv.No já jsem rak a vůbec nejsem ten mateřský typ.Rodinu velmi uznávám ale taky miluji svobodu , ráda zajdu s přáteli , i na dovolenou, prostě v tom si rozumíme, kdybych byla putička, nesnesl by to.Tak či tak.Záleží kdo se ke komu hodí.A ještě opravdu je introvert a těžko se do něj proniká,napadají ho šílené věci, které jiné ne a okamžitě to realizuje, ale zase mě to baví a jsem taky taková.Posuzat je třeba taky s numerologie a spojit jednotlivé horoskopy dohromady.Na závěr, s chlapama je to těžké ať je to ryba, beran, či vodnář.Ahoj ZIA

Nivča (Po, 10. 1. 2005 - 14:01)

Můj přítel je vodnář. Jsme spolu sedum a půl roku. Je vyloženě rodinný tip, tolerantní, pracovitý, milující, v sexu něžný a pozorný.Je hrozně paličatý. Někdy jeho paličatost je silnější jak jeho rozum. To je nejlepší nechat ho být a probrat to s ním později až má jinou náladu a je schopný o určité věci přemýšlet.Nenechá si rozkazovat a mávat se sebou. To se mi na něm ale líbí.Když se pro něco rozhodne, tak toho docílí.Je skvělý.

ryba (Po, 10. 1. 2005 - 09:01)

Hell: Dojdi si k Baudyšovi nebo jinýmu dobrýmu astrologovi a on ti to vysvětlí. Když tomu nerozumíš, tak nekecej. Vodnář obecně je nespolehlivý, není rodinný typ, stále musí mít pocit svobody, nedá se spoutat a když se ožení, dělá si stejně co chce. Nevycházím z těch hovadin, co píšou v časopisech a novinách, to jsou horoskopy o ničem, tak oblbovat lidi. Ještě taky záleží na ascendentu, to je přesná hodina, datum a místo narození. Takže když o tom nic nevíš, tak nic nepiš. Já sama znám minimálně 4 takový pány vodnáře, na který to sedne 100%. To víš, že určitě je něco mezi nebem a zemí a příroda je mocná čarodějka.

Katka (Po, 10. 1. 2005 - 08:01)

to Hell: my se nevymlouvame, jen se snazime predavat si rady jak s nima komunikovat,co nedelat a delat, proste jak na ne. Kdyby to byla otazka toho, ze to neklape ( aspon u me), tak to urcite neresim a uz s nim nejsem. A taky mozna proto, ze nas je tu hodne ve znameni Ryb ( zase ta znameni) a k nam to proste patri, se nad vsim hodne zamyslet a resit a hledat cestu, jak to jde zlepsit, ne se na to vykaslat a treba s nim nekomunikovat vubec. Aspon ja tu resim jak zlepsit komunikaci, kdyby to byla nevera, nehledam tu radu, to uz je nekde jinde a ne o tom jestli je Vodnar.

Hell (Ne, 9. 1. 2005 - 19:01)

Všem ženám který si strašně a pořád stěžují na své muže vodnáře: nemyslíte si že je to trochu trapné pořád se vymlouvat na to, že ten "kretén" je vodnář? Možná se k sobě prostě jen nehodíte, nebo na tom máte také nějakou vinu že vám vztah neklape jak chcete vy. Nechtěly byste se nad tím trochu zamyslet??

Katka (Pá, 7. 1. 2005 - 15:01)

Tak to je presne, ten muj mel komplikovny dospivani, od jeho 15 zila mama mimo republiku, tata s novou rodinu, takze ho vychovala babicka. A diky tomu netouzi po nicem vic nez po rodine, ale vi ze je pro nej tezky ji mit, obetovat se pro ni, nemyslet jen na sebe, aby ho to bavilo a musel se starat "i kdyz se mu zrovna nechce", je pro nej problem.Sam uzna, ze nemel lepsi a obetavejsi zenskou nez jsem ja jako Ryba, ale i tak sam prizna, ze ani to pro nej neni " nakopnuti" aby si toho vazil.Komunikaci jsem myslela ohledne problemu, ktere se tykaji nas obou, mezi nami. Kdyz mam problem ja, pracovni, citovy, cokoliv je se mnou jako nikdo jinej, ale jak bych chtela resit neco co mu neni po srsti a tyka se to jeho chovani atd, je zle.

Martina (Pá, 7. 1. 2005 - 15:01)

Ahoj Katko,jsme spolu pres 2 roky a nase komunikace nijak nevazne, pokud je problem hned ho vyresime at neni dusno ktere namame ani jeden z nas rad a pak je klid, obcas si musim duplnout ze takhle teda ne ale vetsinou se shodneme a vladne u nas kompromis, kdyz on ma problemy a potrebu mluvit tak ho posloucham a reknu svuj nazor, pokud tu potrebu mam ja (coz je castejiúlehne si vedle me do postele posloucha me a rika co si myslima jak o n by se zachoval atd....takze mi si povidame hodne a myslim si ze vzdy vse dobre vyresime. je pravda ze sem tam se sprajcne ale to je vetsinou uz muzskou jesitnosti. To pak resime tichem lepe receno n je sticha at si ja rikam co chci a clovek z nej nedostne slovo. Ale to byva hodne malo kdy....rekneme 3 nebo 4 do roka.

Rybka Renak (Pá, 7. 1. 2005 - 14:01)

ano, taky jsem si všimla, že s tímto mužem je nedobré čekat to, co od ostatních, oni jsou tak jinde, že i komunikace s ním je dosti těžká, jen taková, do které on je ochoten se pustit, a když neví, kde se to ocitá, v komunikaci, nečiní mu potíže střelit zcela vedle a bavit se o čemkoliv jiném, prostě odbočí jinam a hotovo. Takže naše komunikace je vlastně veskrze nemožná. Debatovat dovede hodiny, když ho jsem ochotná poslouchat, on totéž pro mě dokáže "udělat" jen zřídkakdy, a vlastně jen tehdy, když svá témata, momentální, již vyčerpá.Že je to vyčerpávající nemusím podotýkat. Pro běžný život nepraktické, jinak skvělý společník. Seděl by mu gigolo:)) ale takový co opraví uplně všechno a vymyslí ještě víc. Zvláštní je, jak dokáže nezralý Vodnář prahnout po rodině a zázemí, přestože je jasné, že by "skutečnou rodinu" činil nešťastnou, a že ryby jsou vesměs nenároční tvorové, kterým stačí, když plavou a teplota vody je tělesná..:)

Katka (Pá, 7. 1. 2005 - 09:01)

Ahoj Martino,uz jsem sem taky psala, docela by me zajimalo jak spolu resite veci, ktere on bere jako ne zrovna prijemne, ja mam problem, ze jak zacnu, ze bych chtela neco s nim resit, tak se "sprajcne" jak maly dite, nekomunikuje a vyhyba se tomu a pritom oba vime, kdyby to chvilku vydrzel, oba jsme si to vysvetlili, pomohlo by to nam obema. Ale za celou dobu jsem neprisla jak na to...Leda mu psat dopisy, to delali jeho byvale priutelkyne taky, tak asi ten problem s nim komikovat meli take. Dela to i jeho mama :)

Martina (Pá, 7. 1. 2005 - 09:01)

Ahoj vichni uz nekolikrat jsem psala ze jsem rybka a mam doma vodnare, ktery je ale uzasny chlap, dela sem tam blbosti, ale ktery chlap ne, ale je pravda ze v cizi spolecnosti se ani trochu naciti, dneska udelam takovy test, on kdyz jsme s jeho kamarady nikdy nechce jit zaboha domu dneska nas ceka oslava mojich kamaradu ktere on moc nezna, tak uvidime jak se bude bavit a jak bude pospichat domu, uz dneska rano v posteli mi rikal ze se mu moc nechce a byl by radeji se mnou doma a venoval se mi :-). Ale jinak holky....je to uzasny clovek, je pro rodinu, je uprimny, verny a skvely chlap, jsem rada ze ho mam. Umi vse zaridit o vse se postarat. Ja jsem ryba v rybe takze jsem uplne jasna :-) on je vodnar v beranu.....tak mozna tam ten beran hraje velikou roli :-)

lenka (Čt, 6. 1. 2005 - 16:01)

no,at si kazdy rika co chce,je pravdou,ze vodnar chlap a vodnar zena neni to same.Jako ze nemaji ty same vlastnosti.Vodnarku zadnou neznam,ale vodnare muze ano.A je pravda,co tu uz bylo receno.Chlap vodnar neni rodinny typ a taky neni spolecensky moc zalozeny.radeji ma to sve pohodlicko a chodi jen tam,kde ho znaji a kde je ve sve kuzi a nic se od neho neceka.Kde je zkratka v pohode a sam sebou..Mejte se vsichni hezky :-)

b. (So, 1. 1. 2005 - 17:01)

Jsem blbá ryba, která je nerozhodná a tak jsem to všechno vydržela. Jsem s ním 1/4 století a teď už není co řešit.

lasy (So, 1. 1. 2005 - 16:01)

pro b.:a co jsi za znamení?

lasy (So, 1. 1. 2005 - 16:01)

není jediný,ale když on je tak jiný než ostatní-já vím že nemá opravdový zájem a možná ten věkový rozdíl-já mám 21 on 32 a třeba má někde i jinou ale nemůžu na něj zapomenout...zkoušela jsem ho ignorovat ale nejde to..a jak dopadl tvůj vztah?

b. (So, 1. 1. 2005 - 10:01)

Lasy, vykašli se na něj dokud je čas. Stavět budoucnost na schůzkách v hospodě, to byl vlastně taky začátek mého celoživotního vztahu s mým vodnářem a to co jsem si prožila, nikdy bych ti nepřála. Alkohol dělá z manželství a ze života peklo, to mi věř. Přece není jediný.

b. (So, 1. 1. 2005 - 10:01)

Váho, ono není jednoznačně dáno, že je ryba, záleží na tom, jaký má ascendent, může být víc vodnář než ryba, zvláš?když tato znamení následují za sebou. Život s takovým hajzlem je opravdové utrpení. Moje dcera by ti k tomu dokázala napsat víc, kdybys napsala, kdy se ten tvůj přesně narodil a kde.

lasy (So, 1. 1. 2005 - 10:01)

jsem neštastně zamilovaná do jednoho vodnáře.už to trvá pár měsíců.problém je v tom že se "potkáváme" každý pátek v jedné hospodě a tam jsme spolu aale on se pak celý týden neozve a kdybych tam v ten pátek nepřišla tak se ani neuvidíme.nemůžu na něj ale zapomenout,já jsem taky vodnář.co stím?

Reklama

Přidat komentář