Reklama

Jaký je život s Vodnářem

.... (Čt, 9. 9. 2004 - 15:09)

Astrosmarte, já jsem ryba s ascendentem v blížencích, to je asi hrozná kombinace. Ryby jsou tajemný introverti a já jsem ukecaný extrovert, věřím si, ale hodně o sobě pochybuju. Žiju s váhou ve váze a není to moc ono, je prostě moc váhavá.

Katka (Čt, 9. 9. 2004 - 14:09)

Opet musim souhlasit s Lidou :), vzdycky je neco cim je poznaate, co maji spolecneho a i me se pravidelne stava, ze poznam Kozoroha, teda pouze chlapy, u zenskych zase Byky, dost lidi to udivi, ale staci mi s nimi stravit par chvil a vim zda jsou jedno z techto znameni, je teda zvlastni ze ostatni znameni nedokazu rozeznat, mozna je to tim, ze moji dva partneri (pred Vodnarem) byli Kozorozi.

Astrosmart (Čt, 9. 9. 2004 - 12:09)

To s tím poznáváním dělám taky, v tom případě že poznáš kdo je Kozoroh, poznáváš pravděpodobně jeho Ascendent(ten je hlavně spojován s vzhledem), nebo prostě nakupené planety v tom znamení. Napsala jsem to proto, protože když čtu ty příspěvky, plyne z toho že některý Vodnář je jiný, tak sem to napsala pro ty co to neví. Myslím že tohle by měl vědět opravdu každý. Jinak k tématu... Co já znám Vodnáře, jsou opravdu tací jako se tu píše. Svobodní a není jednoduché s nimi žít. Znám takové 3.

Lida (St, 8. 9. 2004 - 21:09)

Atrosmarte, ale to, co tu popisujes, uz vetsina z nas prece vi. Tady nikdo nepopisuje Vodnare, ale jaky je (v mem pripade byl) zivot s Vodnarem.I kdyz musime brat v uvahu, kde staly ostatni planety v dobe narozeni toho ci onoho cloveka, porad tam ten zaklad ze slunecniho znameni je. Zajimave take je, ze nekteri lide maji sve slunecni znameni temer napsane na cele. Ja napriklad casto poznam podle vzhledu Kozoroha. Maji tak charakteristicke znaky, ze proste vim, ze prede mnou stoji Kozoroh. Vzdycky pro jistotu pronesu - ty jsi Kozoroh, ze? A on je. Jsem schopna podle vzhledu rozeznat i dalsi znameni, i kdyz uz ne s takovou jistotou, ale jsem si jista, ze pokud bych trochu vice studovala vzhled jednotlivych znameni, uspech by se dostavil.A jak se zminujes o horoskopech z tisku, tak o tom tu snad uz neni rec vubec, ne?Takze si nemyslim, ze to tu nejak tezce prozivame, ale proste si sdelujeme zkusenosti.

Astrosmart (St, 8. 9. 2004 - 20:09)

VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!!:NEMŮŽEME SOUDIT A HÁZET VODNÁŘE DO JEDNOHO PYTLE, UŽ Z PLNĚ ASTROLOGICKÉHO PRINCIPU. JSOU VŠICHNI VODNÁŘI STEJNÍ??? NE!!! NEJSOU.... A PROČ? PROTOŽE TO ŽE JSOU VODNÁŘI VYPOVÍDÁ POUZE O POSTAVENÍ SLUNCE V HOROSKOPU KAŽDÉHO Z NICH, VYPOVÍDÁ O STYLU A EGU ČLOVĚKA, NIKOLI TŘEBA O LÁSCE, INTELEKTU, O TOM VYPOVÍDAJÍ DALŠÍ PLANETY (VENUŠE, MERKUR,...) KTERÉ ALE STOJÍ TAKÉ VE VODNÁŘI POUZE V MINIMU PŘÍPADŮ!!!! MŮŽETE MÍT SLUNCE VE VODNÁŘI, ALE PŘITOM VÁS OVLÁDÁ ÚPLNĚ JINÉ ZNAMENÍ!!! NIKDO NENÍ JEDNO 100% ZNAMENÍ! NELZE PROTO SOUDIT TAKTO LIDI. A UŽ VŮBEC NE CO SE TÝČE PARTNERSKÝCH VZTAHŮ!!! TO JE VĚC VENUŠE V OS. HOROSKOPECH.CO JE PRAVDA: SLUNCE VE VODNÁŘI ZPŮSOBUJE VOLNĚJŠÍ POVAHU, VYSOKÉ MYŠLENKY A HUMANITÁRNÍ SKLONY. VELKOU ORIGINALITU A REFORMÁTORSTVÍ.PROSÍM NEPOSUZUJTE TEDY LIDI PODLE JEJICH ZNAMENÍ, POKUD NEZNÁTE CELÝ HOROSKOP, KTERÝ VÁM SESTAVÍ ASTROLOG. STEJNĚ TAK MŮŽETE OKAMŽITĚ ZAPOMENOUT NA ČTENÍ NOVINOVÝCH HOROSKOPŮ, TO NENÍ ASTROLOGIE, ALE HUMOROLOGIE.

Martina (St, 8. 9. 2004 - 12:09)

Holky taky si myslim at uz doma Vodnare mam nebo nemam, ze je hloupost je takhle hodnotit, podle toho co je za znameni, ja kdyz se ohlidnu na sve predesle vztahy....Stir hajzl nejvetsi, podvodnik a lhar, nejhorsi chlap jakoho jsem potkala, lev je gentlemann nezny, milý ale podvádi....holky to by bylo jen 12 druhu chlapu nemyslite ze je to nesmysl? Asi je neco na tom ze mame spolecne nejake vlastnosti podle toho co jsme za znameni, ale ja teda nejsem clovek ktery by hned hodnotil lidi podle toho jake jsou znameni to neni normalni......uz jsem 2x psala ze jsem ryba a mam vodnare doma a je to krasny vztah....on neni sobec, nepodvadi me ale...proc vam to vysvetlovat kzdy je jiny a kazdy je s nekym jinym vic a min stastny.

Renča (St, 8. 9. 2004 - 12:09)

Jak z Holywoodu. Je to nejlepší milenec mého života, největší hulvát a necita, děvkař zcela určitě, nejněžnější ruce má jenom on, mohl by být mého srdce šampion, udělá pro mě cokoliv na světě, poplazí se a bude mi spát u postele jako pes, je extrémní ve všech směrech, je nenormální, je zvláštní, je velice šikovný, nejlepší mužské zvířátko (se o nich řiká), žádný chlap na něj zcelajistě nemá mezi mýma nohama, za mými zády, prostě nikde.... Ryby, jsem já.Nenávidím ho, už rok a půl, toho mého vodnářského... Dneska se cítím tak... jako když vás na jedné straně krmí a oblažují těmi nejvybranějšími pokrmy a na druhé straně vám trhají nehty na nohách. Ve skutečnosti je to tak, že z pokrmů jsou jednohubky a ty nehty mi rve dávno i s nohama, ale to už je detail. Renča

sisi (St, 8. 9. 2004 - 12:09)

S Vodnářem je legrace, nenudíte se. Tedy alespoň já ne a vždycky ( skoro) mě rozesměje.Dost z toho co psala Linda sedí, nebo já to tak asi vnímám.Je empatický ale neomalený, hrubý, dvojí život zvládne levou zadní a to umění přetvařovat se a lhát, jedna báseň.Prostě účel světí prostředky.Původně jsme začali flirtem a ten trvá už 5 let ( nežijeme spolu).Poskytuji mu hodně svobody ale on mě taky, takže sobec určitě není. Jen ani po tak dlouhé době nemám jasno v tom, jestli bych s ním chtěla opravdu žít a připoutat si ho.Určitě však funguje, dej mu prostor a je tvůj!

Katka (St, 8. 9. 2004 - 11:09)

u nas je situace stejna, ja ryba a pritel vodnar...prispevek od Lidy je presna kopie naseho vztahu! jedina rada asi je, co zabira na vodnare : kdyz si ho budeme chtit pripoutat utece nam a kdyz mu dame volnost bude u nas

Lucka (St, 8. 9. 2004 - 11:09)

Ahoj všem, nakoukla jsem do téhle diskuze, protože já sama jsem vodnář a jaká to náhoda : můj partner je taky vodnář. Myslím, že tvoříme fajn pár, že ani jeden z nás není sobec, máme se rádi, jsme na sebe hodní, máme rádi své rodiny, užíváme si spolu už i ten "rodinný" život a těšíme se, až budeme mít mimi. Oba dva se snažíme chodit do práce, být úspěšní, aby jsme si mohli dělat radost, jet na dovolenou, hezky si žít, koupit dárky rodině a já nevím co ještě...Ani já, ani můj přítel, i když oba samozřejmě spoustu přátel - a to i společných - máme, nežijeme jen pro přátele, pro užívání si ve svůj vlastní prospěch a podobně. Myslím spíš, že ti, kteří si tu stěžovali na své partnery, známé a podobně....spíš nechtějí hledat chybu v charakteru těch lidí, nechtějí více přemýšlet nad tím, proč jsou takoví, ale jen hodí to vše na to : je to vodnář, a všichni jsou stejní. Já znám spoustu skvělých lidí, taky dost lidí ne tak fajn, některé dost sobecké, zlé, necitelné...ale že bych si řekla, hele, mezi nimi jsou např. 4 blíženci a celkem těch lidí znám dvacet a udělala z toho úsudek, že blíženci jsou špatní, no nezlobte se.....Mám spoustu kamarádek, které si stěžují, že jejich partner lítá po hospodách, je na ně zlý, je zlý na děti, je lakomý, je sobec...ale vím jistě, že jsou to zrozenci ne jednoho a toho samého znamení zvěrokruhu. Prostě svět je plný různých lidí, nedávejte tolik na ten horoskop. Pa

Martina (St, 8. 9. 2004 - 10:09)

ja uz jsem tady psala taky o tom ze mam pritele Vodnare, nevim jaky ma ascendent ale je to uzasny clovek a jsem pysna na to ze mam takoveho pritele....je uzasny pozorny, plny lasky, inteligentni, pro rodinu no proste jsem stastna a myslim si ze urcite nejsou stranky ktere bych o nem nevedela a ze by se jednou mohli objevit.......takze vazne nehazejte je do jednoho pytle. je pravda ze jde rad s kamaradama, ale vzdy prijde jak slibil a urcite nebali holky a nespi tam s nima, a kdyz chci jit s nim, tak vzdy je nadsenej ze jdu snim. Takze ja jako ryba s pritelem Vodnarem jsme moc spokojena

Mravní hlídka (St, 8. 9. 2004 - 10:09)

No,no, nehaňte VODNÁŘE! Neboť jak známo: VODNAŘ jest mezi ostatními znameními zodiaku jak MERCEDES mezi trabanty! :-) Může být,že nejsem ale zcela objektivní. Že by proto, že i já jsem vodnář? ;-)

Lili (Út, 7. 9. 2004 - 20:09)

Urcite nejde hazet vsechny Vodnare do jednoho pytle, zalezi i na ascendentu a vubec zbytku horoskopu. Ja sama jsem Vodnar riznuta Rakem a to je dost udesna kombinace. Na jedne strane chci svobodu, mam strasne moc pratel, zajimam se o skoro o vsechno, na strane druhe jsem rodinny typ, miluju deti, starat se o domacnost apod. Jeden den dokazu sedet doma u televize, varit a uklizet, druhy den tancim jak blazen v klubu. Kdo me trochu vic zna, tak absolutne nechape. Jedno bych ale chtela napsat, poznala jsem v zivote tisice lidi, a ti nejvetsi smejdi byli vzdycky Vodnari. Takze ac sama Vodnar, ostatnim jedincum tohodle znameni se vyhybam. Mejte se

Lida (Út, 7. 9. 2004 - 20:09)

Ja s nim byla zhruba 8 let. Byl moje prvni laska. Byl ke mne pozorny, hodne me hladil, laskal, septal milostna slovicka a ja to zboznovala. Milovala jsem ho moc. Ale - byla jsem az druha (nebo treti, ctvrta?). Prvni byli kamaradi (mel jich milion, ale ani jednoho blizkeho), kamaradky, motorky.... Ja s nim nemohla chodit do spolecnosti, protoze on jde do hospody, kde to pro me neni dost dobre. Nemohla jsem s nim na diskoteku, protoze on se tam ma setkat s klukama a ty pro me nejsou vhodnou spolecnosti... Proste zil dvoji zivot. Pres tyden byl vnimavy milenec a pracovity clovek. Ale jak prisel (vetsinou) vikend vecer, vzdycky jsem se bala, ze mi zase sdeli, ze nekam jde. Kdyz jsem se nekdy ozvala, ze bychom mohli o vikend nekam jit, tak radsi sedel doma. Byla jsem z nej hodne a casto zmatena. Dnes uz vim o cem to bylo. U nas udrzoval atmosferu lasky a o vikendu balil holky a nasledne s nima spal. Byl to devkar a ja to ve sve naivnosti nezpozorovala. Byl sobec, lhar - vedela jsem, ze lze jeho rodine i kamadum, vzdycky, kdyz udelal neco spatneho, prevracel to tak, ze ja byla ta spatna, nemel zajem se mnou komunikovat - vetsinou jsem vedla monolog, zadna jistota, casto jsem zila vedle nej, ale ne s nim, byl takovy ten - ticha voda brehy mele... Tezko se popisuje, je to plne rozporu, protoze on byl plny rozporu. Kdyz jsem se s nim nejednou rozchazela (porad jsem ho milovala, ale nemohla jsem to nak unest), tak se jevil jako labilni jedinec. Nechtel se rozejit. Snazil se sebevrazdit (spis jen na oko), brecel, dvakrat zadal o mou ruku, citove vydiral, proste dokazal se prede mnou maximalne ponizit, jen abychom se nerozesli. Mezi klukama by ale nic nepriznal. Dokonce jsem se pozdeji od jeho "kamarada" dozvedela, ze ten muj Vodnar rikal, ze ja se chtela vdavat a on je ten, kdo to odmital ?!?Kdybych to tu mela popisovat, byl by to nekonecny pribeh. Myslim, ze ten, kdo zije s podobnym tipem Vodnare, vi, o cem tu pisu.Zkratka, ten clovek mi dal tak krasne chvilky, ze uz jsem je po nasem rozchodu nikdy s nikym neprozila, ale tech krasnych chvilek bylo sakra malo oproti krute dani, kterou si za to bral. Vim, ze bych ho milovala cely zivot, protoze behem tech let ta zamilovanost nikdy nevyprchala, spis to bylo stale intenzivnejsi, stale me pritahovat vizualne, stale se mi podlamovala kolena z jeho zabarveni v hlase,z jeho smichu, z jeho dotyku... . Neskutecne kouzlo. Poznala jsem hodne Vodnaru - babicka, tata, bratranec, sev v praci, v zivote. I kdyz bych je nehazela do jednoho pytle, jejich zakladni charakteristiky byly dost stejne. Jinak si myslim, ze v kazdem znameni jsou lide na vyssi urovni a na nizsi urovni. Ja jsem tu popisovala zrejme ten nizsi stupen Vodnare.

b. (Út, 7. 9. 2004 - 20:09)

Ascendent se určuje podle hodiny a dne narození.Já sama jsem ryba,jsem 100% rodinný typ,za muže mám vodnáře,který by nejradši byl pořád někde v luftu.Žádné starosti,žádná odpovědnost vůči rodině,v klídečku si žije podle svého a já už mu 25 let dělám vola.Ale jsem ten rodinej typ...

Bara (Út, 7. 9. 2004 - 14:09)

No ted budu asi za debila, ale nevim co je to ascendent.Ja miluju deti a strasne po nich touzim.Nechala jsem kvuli tomu i hodne narocne skoly a sla na jinou...Abych mohla budovat rodinny zivot.Nemyslim az tak shazovani, to ani ne...Ale fakt to nemusi byt u vsech stejne...

.... (Út, 7. 9. 2004 - 13:09)

Báro , a v jakém znamení máte ascendent ? Já jsem neshazovala Vodnáře, ale že Vodnář není rodinný typ, je psáno ve všech charakteristikách.Znám taky několik ryb včetně sebe a všechny jsou vztahovačné. Fakt.

Bara (Út, 7. 9. 2004 - 13:09)

Si delate srandu ne?Ja jsem sama vodnar, nebudu se zde vychvalovat, mam chyb az az, ALE JSEM pro rodinu, i kdyz mi je 22 let. Mam pritele, nekolikrat za rok jezdime do ciziny, kde ma pritel byt, varim, pecu, uklizim, strasne me to bavi, miluju opecovavat pritele, starat se o ostatni, o jejich pohodli, blaho. Ted jsem sest tydnu pracovala zdarma pro lidi, pomahala jsem jim, ujala jsem se pejska, ktereho nekdo vykopnul, kupuju ostatnim darky, neustale i pres rok, kdyz na to zrovna mam. Rada pomaham a rada delam ostatnim radost. Vic mi prinasi poteseni videt nekoho stastneho, nez tu radost udelat samotne...Ale bezcitnost, pokrytectvi atd., to je mi opravdu cizi! Sama nesnasim pokrytectvi a fales! S takovtmi lidmi nevychazim.Taky studuju a uz se tesim az budu chodit do prace a vydelavat.Takze nevim, kdo se ptal a kdo tak vodnare shazoval, to je mi celkem putna, protoze je to jiste o osobnosti cloveka a nahode, nez o tom, ze vsichni vodnari jsou stejni! Tedy tak jak je zde nekdo popisoval!Adios Bara!

.... (Út, 7. 9. 2004 - 13:09)

Jasně, ascendent je důležitý hodně, já jsem ryba a asc. mám blíženci. Jako ryba jsem jenom soucitná, ale jinak jsem spíš blíženec. Bohužel mám ty vodnáře spojená s touto ženou, jak už to tak bývá, i když je to blbost. Ale znám několik střelců a v zásadních věcech se jejich povahy shodují, tak jak je to možné ?

Martina (Út, 7. 9. 2004 - 13:09)

Ale kazde znameni ma jeste tzv. Ascendent a ten je taky dulezity, mam pritele Vodnare a je to uzasny muz, pozorny, pracovitý, rozhodne je pro rodinu a take se snazi vytvorit tu pravou rodinnou atmosferu, pokud ja jsem z neceho nestastna nebo nervozni je pozorny snazi se me uklidnit, je spolecensky a proste bezva chlap...takze bych urcite nehazela lidi podle znameni do jednoho pytle.

Reklama

Přidat komentář