Reklama

Nevěra

Anonym (So, 16. 12. 2023 - 21:12)

Dobrý fór k vážnému tématu. Žena: "Jsi takový obšourník, že bych se divila, kdyby naše děti byly tvoje."

Anonym (Ne, 17. 12. 2023 - 15:12)

Kdyby manželé tušili :-)

Anonym (So, 16. 12. 2023 - 05:12)

Přistižení při nevěře bývá bolestivé. Velký nápor na psychiku. Ztrácíte důvěru, sebevědomí, mnohdy i lásku a můžete získat nepřekonatelný odpor k partnerovi. Vidíte jak si užívá rozkoš s jinou, nebo jiným. Vidíte zasouvání penisu do vagíny, slyšíte orgastické výkřiky, cítíte pach cizího těla a svět se vám hroutí. Zklamání, žárlivost, nenávist. To bývá výsledek. Nevíte co bude dál. Čeká vás životní rozhodnutí. Odpustit, nebo rozchod? Či pomsta? Zvítězí láska, nebo nenávist? 

Anonym (St, 13. 12. 2023 - 08:12)

Nevěra a žárlivost. Tak bych to pojal já. Nevěra je fyzický akt a může být i zcela bez citového vztahu. Pokud se z toho stane vztah milostný, tak je zle. Může být příčinou rozchodu. Žárlivost je mnohem horší. Jde o psychický stav, který může mít i tragické následky. Dokud jsem byl svobodný, tak jsem to neřešil. Míval jsem i několik souběžných i vážných vztahů, tak říkajíc na ženění. Oženil jsem se s čisté lásky a jelikož jsem vzešel z rozvráceného manželství, kde nevěry a žárlivost byly příčinou, oženil jsem se na celý život. Dlouho jsem byl věrný, ale protože jsem se ženám líbil a měl pověst dobrého samce, za což jsem vděčil i manželce, která se ráda pochlubila, tak mi občas "uklouzly nohy", ale každou jsem předem upozornil, že nemají žádnou naději. Míval jsem hrozné výčitky, ale manželka to tolerovala a dokonce mi navrhla abych si pořídil stálou milenku, protože mi v sexu nestačila. "Škoda takovýho materiálu, který zahálí bez užitku." mi řekla doslova. To jsem neudělal. Také jsem nikdy nebyl při nevěře přistižen. Já jsem jí přistihl nedopatřením 3x. Kvůli povolání jsem nebýval často doma a někdy se vrátil nevhod. Šlo o jednorázová selhání, bez dalšího pokračování. Obešlo se to bez dramatických scén a výčitek. Nikdy jsme o tom nemluvili. Ne, že by mne to nemrzelo, ale nezbláznil jsem se kvůli tomu. Máme pět dětí a dlouhé, šťastné manželství. Rozchod si vůbec nepřipouštíme. Už dlouho jsme si věrní. Na závěr dvě moudra. "Nevěra je příležitost zjistit, že doma je to nejlepší." Sedmkrát rozvedený mi řekl: "Nikdy se nerozváděj, protože poprvé to bylo nejlepší."

Default User Image
Petra (Po, 11. 12. 2023 - 01:12)

Zdravím, potřebovala bych se konečně přesvědčit o tom, že je mi partner opravdu nevěrný. Můžete mi poradit prosím jak dobře instalovat do domu skrytou kameru? 

Default User Image
Alena (St, 13. 12. 2023 - 09:12)

soused díky kameře přišel na něvěru nikoliv své manželky, ale sousedky - vše vyslepičil, manželství sousedky to ustálo, ale jeho ne - pozor na kamery

Default User Image
Lucie (St, 13. 12. 2023 - 07:12)

Zdravím, přeji hlavně pevné nervy. Sama jsem tohle řešila a není to vůbec příjemné. Ale řešila jsem to stejně jako vy. Pořídila jsem skrytou kameru, pomocí ketré jsem se o manželově nevěře přesvědčila. Ono když to pak vidíte takhle na vlastní oči, tak to opravdu není nic moc. 

Default User Image
Petra (Pá, 15. 12. 2023 - 13:12)

A jak jste to tedy vyřešila? Pomocí které kamery jestli se mohu zeptat? 

Default User Image
Lucie (So, 16. 12. 2023 - 03:12)

Zeptat se určitě můžete, vybrala jsem skrytou kameru od spyexpert.cz , když se na jejich stránky podíváte, tak tam najdete spoustu předmětů, ve kterých je ukrytá skrytá kamera. Opravdu doporučím se podívat, je to obchod, který se specializuje na špionážní techniku. 

Mno (So, 14. 4. 2018 - 09:04)

Já bych na faráře moc nedal s tím svěřit se s erotickými věcmi.Jako pane faráři,jednou jsem měl ve třídě erekci ze spolužačky při vyučování.
No tak dej otčenášů a já se za tebe přimluvím u Boha...
To je pěkná volovina...

Mno (So, 14. 4. 2018 - 09:04)

Nevěrfa u svobodných vlastně nexistuje,můžete si souložit kolikrát chcete s kolikrát týdně různými svobodnými.
No a pak to musíte tajít a jít do sousední vsi,nebo města na zálety.

Souhlas (So, 14. 4. 2018 - 09:04)

Pan farář by řekl,úradky...Nebo se zamyslet, zda nejde jen o nasi urazenou jesitnost.

luci (Pá, 13. 4. 2018 - 22:04)

nevera je zla moj kamoš po...Pan farář by řekl,úradky boží jsou nevyzpytatelné. Já říkám,reakce některých zamilovaných lidí jsou nepřiměřené. Někdy skutečně fatální. Každý komu se zhroutí vztah by si měl připomenout,že pro jedno kvítí slunce nesvítí a pro jednoho vola tráva neroste.

jogy (Pá, 13. 4. 2018 - 19:04)

nevera je zla moj kamoš po tom čo zistil neveru priatelky skočil pod auto a zomrel .Príbehov o nevere ktoré skončili tRagicky poznánm vela . Pribehy kde sa zničili vztahy rodiny životy ale to je v poiadku pretože vernosť je proti pírode kdo by to riešil

ondra (Ne, 15. 5. 2016 - 10:05)

nevěru sem zažil 3krát pouze cástečně bez sexu

AnglisMary (Ne, 15. 5. 2016 - 10:05)

Potřebují pořadí z min přítele sem se kdysi rozešla ale máme společné kámoše ze kterém sem si začala psát vždy sme měly hodně věcí společných co nás spojovalo no jeden ste party já se sním až tak moc nebavyla vím co si pamatuju protože sem měla startu krátkodobé pamětí no jen jak mi kdysi říkal že chce semnou kamarádit navrhoval mi to t echdy že mne měl moc rád no mne se poslední dobou oněm zdálo že sem se sním vypsala to už po několikáté přistihla sem se jak sem řekla já ho chci moc ho miluju bolí mne s toho břicho atd pak si sním jen tak píšu mám toho hodně sním společné i smýšlení i stejné chování jak nikým i sem mu to napsala ale nevím jak ho dostat aby byl můj chodil semnou a kámoš mi psaly to fakt není jen tak když opakovalo že zatím něco je on mi psal o všem možném no nevím co dělat navíc on je o demne několik kilometru mladší o 4 roky no ale já ho chci nevím jak na něj!

AnglisMary (Ne, 15. 5. 2016 - 08:05)

Potřebují pořadí z min přítele sem se kdysi rozešla ale máme společné kámoše ze kterém sem si začala psát vždy sme měly hodně věcí společných co nás spojovalo no jeden ste party já se sním až tak moc nebavyla vím co si pamatuju protože sem měla startu krátkodobé pamětí no jen jak mi kdysi říkal že chce semnou kamarádit navrhoval mi to t echdy že mne měl moc rád no mne se poslední dobou oněm zdálo že sem se sním vypsala to už po několikáté přistihla sem se jak sem řekla já ho chci moc ho miluju bolí mne s toho břicho atd pak si sním jen tak píšu mám toho hodně sním společné i smýšlení i stejné chování jak nikým i sem mu to napsala ale nevím jak ho dostat aby byl můj chodil semnou a kámoš mi psaly to fakt není jen tak když opakovalo že zatím něco je on mi psal o všem možném no nevím co dělat navíc on je o demne několik kilometru mladší o 4 roky no ale já ho chci nevím jak na něj!

Jdi do píči.... (Út, 26. 1. 2016 - 14:01)

Zkus mladeho pekneho gigola a...ty ubožáku,když nemáš na to si normálně zamrdat a musíš se tu vnucovat!

Souhlasím! (Út, 26. 1. 2016 - 13:01)

tan s další nevěrou nemá...S jídlem roste chuť a kdo to jednou zkusil,tak s tím nemá problém to znovu udělat když má příležitost azároveň i menší morální zábrany!

Kdo si jednou n (Po, 25. 1. 2016 - 12:01)

tan s další nevěrou nemá problém. Prostě zas a zas.

Reklama

Přidat komentář