Reklama

Nevěra

Taky věrná (Čt, 19. 2. 2009 - 21:02)

?:...můžu se zeptat,jak máte staré děti?..a jestli je takový lhostejný i k nim (resp.znuděný životem).Všechno nasvědčuje milence,ale když píšeš,že krom práce nikam nechodí,tak nevím.A nemůže si třeba odskočit během práce?

Taky věrná (Čt, 19. 2. 2009 - 21:02)

Někteří muži neumí projevit city...např.můj otec se nikdy neuměl mazlit (ani s náma se nemazlil)a mamce to celý život chybělo.U mého muže je to naopak na prvním místě má city a mazlení,na druhém sex.To možná ještě neznamená,že tě nemá rád-třeba to jen neumí dát najevo.S tím sexem to asi bude horší,možná nemá vůbec potřebu,ale v každém případě by měl uznat,že strádáš a měl by ti vyhovět.

? (Čt, 19. 2. 2009 - 21:02)

Víte,myslím,že jsem nebyla špatná milenka-dodnes když potkám nějakého bejvalého,slyším,jak jsem byla skvělá,tak snad jsem dřevo nebyla.Jeden mi řekl,starý kurevník,že jsem stejně byla ze všech nejlepší,tak to mě teda celkem hřálo:-))))))
No vždycky jsem si zakládala na prádle,atd.ted to nemá smysl,ten můj na otázku,zda se mu líbí jak vypadám(třeba když jdeme do společnosti),odpoví "dyt víš že mně je to jedno":-(
Ted jsem si v týdnu vybírala nové spodní prádlo a nemohla jsem se rozhodnout-asi 2 minuty,nepobáhala jsem tam dvě hodiny!!,ale na dotaz jaké?,mi zas odpověděl:ježiš to je tvoje věc...no normálně chlapům snad jiskřej oči ne,když koukaj na prádýlko.
Heledte já nevím,za 6let jsem nepřišla na to,jak na něj.Zádná ženská kouzla která platila na všechyn,na něj nazabírají.
V koupelně po mě dycky každý hodil alespon takový ten roštácký pohled,ale ten můj?Jako bych měla na sobě modré tepláky.

? (Čt, 19. 2. 2009 - 20:02)

taky věrná:najevo-já nevím,je vidět,že o mě má "péči"-já třeba beru jako projev lásky i to,že mi v 6 ráno v marzu oškrábe auto,abych měla radost,když k němu přijdu.Ale jako na konvenční projevu citu ho nikdy neužilo,jen v období zamilovanosti.
Sex v té době potřeboval tak jednou za týden pokud si dobře vzpomínám.I to je docela rozdíl,když si vzpomenu,že s bývalými jsme na to v období zamilovanosti vlítli každý den..a na chlapi není určitě:-)
U počítače ne.Do parcovny je vidět a chodí spát dřív než já.
Ano stres je možný-oba jsme vyřízení.Přestavujem dům,věčně jsme bez peněz,to romantice nepřidá.
karle:iniciátor určitě nebyl stále on.
No,já bych řekla,že jako svůdnice problém rozhdoně nemám.Spíš naopak,tak ráda bych sváděla,ale nikoho to nezajímá.Věř mi,že i kdybych se objevila večer v převleku sestřičky:-),tak ten můj bude koukat skrz,že mu zacláním televizi.

Karel (Čt, 19. 2. 2009 - 19:02)

? Aha. Tak to je jiná..
Něco napíši o sobě. Mám občas také takový vztah k manželce jako tvůj muž k tobě. Ano, už mě příliš nepřitahuje - jsme spolu 16 let. Nevím, jak ty, ale u nás manželka neprojeví nejmenší zájem o sex. Jenže - a v tom je asi od vás rozdíl, nastane situace, kdy se něco povede, proskočí nějaký vtip atd. A přeci jen jsem to já, kdo v posteli udělá první dotek. Pak se už se to poddá. Manželka najednou řekne, že pokud budu mít zájem o sex, tak není proti. Nyní ti napíši něco z pohledu chlapa : Muže po čase také přestane bavit být v sexu tím iniciátorem. Muži také chtějí být občas dobýváni ( není to asi to přesné slovo) resp. sváděni. Pokud někdy žena naznačení zájem o sex, tak i muž pookřeje. Prostě to platí oboustranně. Nevím, jestli také v tomto není u tebe (a jiných žen)problém.

Taky věrná (Čt, 19. 2. 2009 - 19:02)

My jsme spolu 8 let...a aby ses okoukala po 6 letech,to je divné!..po 20-30 neřeknu,ale takhle.To ten můj mě pořád plácá po prdeli,jen projdu kolem..nebo různě i jinde..Když se svlékám,taky mu svítí oči-i po 8 letech.Možná to ale není o tom,jak jsou dva spolu dlouho..možná se prostě něco stane a jeden druhého přestane mít rád-i to se stává..Dává ti aspoň trošku najevo,že tě má rád??Já se třeba někde dýl zdržím a můj je nervózní,kde jsem..nebo trošku žárlí (ale zdravě)..i to je projev,že tě má druhý rád.A jak to bylo u vás se sexem ze začátku,vyžadoval často.Přece není možné,že úplně ztratil apetit.Nědělá si to třeba sám u počítače?...a nebo nemá nějaký stres v práci?..je to moc otázek,ale nediv se,neleze mi to do hlavy.Taky je mi líto,že se trápíš..je to fakt hrozné.

? (Čt, 19. 2. 2009 - 19:02)

taky věrná:u nás právě už není ani to chytání za ruce,atd.Obdivné pohledy,rozumíš jak to myslím..když jde ženská z koupelny,co mám na sobě neregistruje,prostě ho fyzicky nezajímám.Troufám si přitom říci,že jsem navíc ještě nyní atraktivnější než jsem byla,když jsme spolu začali.Takže prostě si myslím,že sjem se okoukala.Zamilovanost je pryč a prostě už ho nepřitahuji.

? (Čt, 19. 2. 2009 - 19:02)

Ne milenku nemá na 100%-on prakticky nikam nechodí.Máme dům na polosamotě,po práci je hnedle doma,spolupracovník ho vyloží z auta v montérkách,zpoceného,to asi od milenky fakt nejde:-).a je doma.Přes noc nikam nechodí.Já bych to cítila-chlapi nejsou moc opatrní.

? (Čt, 19. 2. 2009 - 19:02)

Karle,moc nechápu čemu nechceš uvěřit,já přece nenapsala,že takhle chci žít.
Ne nemocný není,on může ale nechce.Možná by chtěl s někým novým,neokoukaným,ze začátku to bylo skvělé.Asi dva roky.apk jak když utne.Jednou za měsíc,za dva,za půl roku,rok.
Dovolil nedovolil,myslím že nemá co "dovolovat"přeci nejsem vězen,nebo podřízený,abych se "musela"dovolovat.
Ale chápu jak to myslíš,tedy dovolenou "něvěru".
Tak to by určitě neprošlo.Jednou jsem to nějak vyřkla,že si najdu milence a on na to řekl,že teda jestli takhle,tak že se "taky začne kurvit"
On prostě nechápe,že strádám.Ze něco není v pořádku.Já věřím,že kdyby to doma klapalo,tak by mě to ještě x let ani nenapadlo.Ale my jsme spolu 6let!To se fakt nedá:-(

Taky věrná (Čt, 19. 2. 2009 - 19:02)

To mě taky Karle napadlo,jestli nemá nějaké zdravotní potíže.Jestli ne,tak je u mě pěkný sobec-dva roky tě nechat bez sexu a divím se,že už dávno toho milence nemáš..Nebo to navrhni manželovi,když není schopný se milovat aspoň 1x za 14 dní,najdeš si milence.

Taky věrná (Čt, 19. 2. 2009 - 18:02)

No,já taky musím pořád jakoby naznačovat,aby něco bylo,ale zas jak-kdy.Jednou týdně minimálně je,někdy i 2x..Už jsem si zvykla na to,že jsem v tomto aktivnější.Sice asi nikdy nezažiju ten pocit,že se chlap na mě vrhne a je celý nedočkavý až usne dítě-to spíš naopak.člověk asi nemůže mít všechno.A taky jsem pohledná a měla jsem nabídky od jiných.Hlavní je,že se můj partner snaží a bez sexu by mě nenechal..a častokrát je milování moc pěkné.Jsme taky v tvém věku a udivuje mě,že u vás neprobíhá ani to mazlení...prostě nic.My se mazlíme pořád,pořád se chytáme za ruce-třeba u televize.,pro pohlazení nemusím chodit daleko.(máme 6-leté dítě).Tak mě napadlo,nemá tvůj muž milenku?..to přece není normální,že se k tobě vůbec nemá..a když si s ním o tom promluvíš,že ti sex chybí-vůbec se nesnaží to změnit?..No právě,když klape všechno ostatní (kromě sexu) a jsou tam děti,je těžké odejít nebo bortit rodinu.Jenže,takhle se dlouho žít nedá (bez fyzické lásky)...jsi opravdu v nejlepších letech a nakonec k tomu milenci dojde,uvidíš.

Karel (Čt, 19. 2. 2009 - 18:02)

Nemuhu uvěřit, že chceš takto žít až do smrti. Nebo ne ?
Předpokládám, že manžel nemůže z nějakého důvodu. To by ti někoho nedovolil?
Mám hodně otázek, protože jsem z toho fakt mimo. Doma jsme to také probírali a dopadlo to tak, že kdyby někdo z nás nemohl mít sex, tak ten druhý by nějakou formu sexu toleroval. Např. veřejné domy.

Návštěvník (Čt, 19. 2. 2009 - 18:02)

taky věrná:zatím ne,ale jen proto,že žiji daleko od civilizace:-)Jsem bez sexu druhým rokem-ale nejen bez něj-intimní život není jen soulož že?Prostě jsem "beze všeho".
Ovšem kvůli tomu nebudu přeci bořit fungující a jinak štastnou rodinu.Máme děti,společné zájmy,prostě jinak vše klape,rozumíme si,ale intimní život neexistuje.Když musí ženská pomalu znásilnovat chlapa,je to smutné,Připadáš si za chvíli jak úchyl a hlavně to postrádá smysl,protože ženské je přeci dobře z toho,že mu připadá sexy,že ho vzrušuje,že?
Jsem hekzá ženská a mladá,ale jeho by nevzrušila prostě už ani marilyn monroe,nebo já nevím kdo.
Prostě jsou případy,kdy si myslím,že nevěra je tolerovatelná,protože když člověk trpí,tak je jasné,že trpět nechce.Věřte mi,že ve 33letech,tedy v nejlpších letech,totálně uvadat a být jen mataka amanželka ale už nikdy ne milenka je opravdu nepříjemné a smutné.

L. (Čt, 19. 2. 2009 - 14:02)

Kupodivu mám tu samou zkušenost a nemohla jsem tomu věřit. Vdaná nejsem, ale měla jsem 4letou známost a můj přítel nechtěl sex a já si připadala jak největší nadrženec. Jednou za 2 měsíce jsem ho "přesvědčila", ale to je prd, že. Připadala jsem si hnusná, nepřitažlivá. Moje kamarádky povídaly, jak mají super milování denně a přišlo mi to líto. Nikdy jsem ho teda nepodvedla, rozešla jsem se s ním a našla si jiného, ale dodnes nechápu, proč mladej zdravej kluk nemá rád sex. Prostě někdo to tak zřejmě má. Ale u chlapů mi to nějak nesedí. A vím, jaký je to neštěstí se někoho doprošovat a pak brečet do noci a čumět do stropu.

Taky věrná (Čt, 19. 2. 2009 - 13:02)

13:40:52 ...a když je to tvůj případ,jak jsi to vyřešila-nevěrou? Ono je fakt blbý se pořád doprošovat,co je to pak za sex ...z donucení,To pak ani člověka nemůže bavit.Tak to se ti ani nedivím,jestli sis někoho našla.A co manžel,nediví se,že už se nedoprošuješ?...nebo teprve chystáš nevěru?Co tady čtu,tak hrozně moc mužů nemá zájem o sex.Tak to asi za chvíli vymřem.

Návštěvník (Čt, 19. 2. 2009 - 13:02)

Pozor:zamilovanost a láska to jsou dvě strašně odlišné věci.Proč by se měl člověk,který se zamiluje (někdy jako blázen)rozvádět?!Manželství je především instituce ,která stojí přece na jiných základech než zamilovanost.Pokud stojí na tomto základě,tak je to špatně.To josu ta manželství co se do 5let rozchází kvůli vyčpělému sex.
Hlavně proč hned promiskuita?většina lidí to nemá tak,že by lítala po sexuálních dobrodružstvích.Spíš se jim párkrát(nekomu jednou,dvakrát) stane,že uklouznou.Právě třeba díky tomu,že se zamilují.Clověk který má rozum v hlavě přece kvůli tomu nebude bourat rodinu.
Kvůli jednomu úletu!?
mimochodem,nemůžete vědět,zda někdo z vašich prarodičů neměl také podobný úlet!
Já pracuji v domově důchodců a to jsou historky!Snad jen jeden z těch,s kterými jsem se bavila no toto téma řekl,že byl věrný celý život.Oni ti lidé si chtějí povídat a leckdy jste první komu to řeknou.
No a pokud se nevěra provalí a druhý se kvůli tomu chce rozvádět,tak to také svědčí o tom,že toho rozumu moc nepobral,pokud jsou tam děti,protože manželství je instituce hlavně pro děti a vykopnout jinak fungujícího manžela a otce z čistě sobeckých důvodů-tedy že se dotkl mého ega,to je naprostý nesmysl.Tedy samozřejmě,pokud šlo o úlet,ne o paralelní vztah,kdy z ženy dělá totálního debila.

Ten případ co uvedla taky věrná je přesně i ten můj.Já už se také nechci další rok doprošovat.Mám pocit,že manžela znásilnuji-co je to pak za sexuální život?!
Víte,budme trochu tolerantní a uvědomme si priority.Z hlediska celého lidského život,co se může vše stát,je nevěra jen banalita.Když nejde o život...
Jde o to,že všichni děláme chyby,jsme lidé,nejsme bozi a jednou se může každému stát,že se ve vychladlém manželství prostě stane to,že ulítnete.Třeba si to ještě neumíte představit,ale může se to stát.Ríká se,že jednou budeme souzeni tak tvrdě,jak jsme soudili my samy.Já se snažím nebýt tak tvrdá,protože taky dělám chyby.
Někdy někomu ublížíte,ne třeba zrovna nevěrou,ale vyjde to přece na stejno.
Nakonec ještě jedna věc:pokud se během manželství zamilujete do jiného,není to náhodou horší,než když si jen nezávazně s někým užijete?Protože třeba doma ten sex nemáte?co?

Taky věrná (Čt, 19. 2. 2009 - 13:02)

Hodně lidí,kteří podvádějí,často hlásí - Je to jen můj život.Já si myslím,že to není až tak pravda.Když už jsou v tom děti a ty to odnesou nejvíc,pokud se taková nevěra provalí..a nevěra se velmi často provalí,když nevěrník útíká s mobilem do sklepa,na záchod...atd.Ale je to hrozně těžké posuzovat.Když se např.jeden druhému odcizí a jsou spolu x let.Je to asi případ od případu.Měla jsem kamaráda,který doma neměl vůbec sex a úplně z toho šílel a po 2 měsících půstu musel vyloženě škemrat a vyhrožovat,že si najde milenku a nakonec si ji i našel.Já osobně si myslím,že je nečestné,když jsou dva spolu krátce,všechno jim klape i sex,mají malé dítě a manžel nebo naopak si ještě užívá jinde..A doma zapírá a např.té manželce nic jiného nezbyde,než s ním zůstat,protože třeba nemá kam jít.Je z toho psychicky na dně a takových případů jsem četla hodně.Takže co říkáte na tnto případ,je to taky v pořádku? A ptám se těch,co tady hrozně propagují nevěru.

Návštěvník (Čt, 19. 2. 2009 - 12:02)

Ne. Myslím tím tady tu diskuzi. Ale netvrdím, že se člověk nemůže během svýho života znovu zamilovat a rozvést se, tvrdím, že lítat si jen tak po sexuálních zážitcích a chovat se za zády partnera promiskuitně a svádět to na ty pudy je fakt vychcanost. Přece se nemůžu vrhat do náruče každýho jen kvůli tomu, že mi to říká příroda. V tom případě se neberte a nezakládejte rodinu. Já pocházím z úplný rodiny a naši se za celou dobu nepodvedli a jsou pořád spokojení a šťastní a to jim táhne na 70 let. Přesně takový rodinný prostředí chci jednou vytvořit i pro svoje děti, ale jak se tak dívám, tak to v dnešní době nepůjde, když každej přemýšlí jen o tom, kde si pořádně zasexovat. Proč se to furt motá okolo sexu na úkor všech hodnot vztahu???

milos (Čt, 19. 2. 2009 - 12:02)

...myslim, ze tu nikto nepise o nejakych nevolnikoch. Len si myslim, ze do manzelstva klamstvo a lzi nepatria...

Návštěvník (Čt, 19. 2. 2009 - 11:02)

Těch "pár lidma"myslíš více než 70% populace,která je nevěrná?

Reklama

Přidat komentář