Reklama

Nevěra

Furby (Po, 25. 1. 2016 - 10:01)

jsem tady poprvé a tak...Milá Mlho, prosím, mohla bych se s Tebou nějak spojit. Našla jsem Tvůj příspěvek z roku 2003. Potkala mě skoro stejná situace a potřebuji někoho, s kým si o tom mohu promluvit... Děkuji

Lukec (Čt, 4. 2. 2010 - 16:02)

Mam taky problem pac me moje pritelkyne podvedla ze spoluhracem v mim tymu kdyz moc dobre vedela co pro me fotbal znamena uvedomil jsem si ze jsem se nechoval jak ona si predstavovla a jak jsem na to prisel to zkoncila a spoluhrac uz dohral nevim proc me to porad trapi nemuzu ji verit a mam to jako zbran myslel jsem ze to bude ok pac ja nejsem svatousek a uzival si mnohem vic tak nevim proc me to trapi a nemuzu ji opustit proste me silene chyby sice jsme spolu ale uz to neni ono jak dal?

brouk pytlík (Pá, 20. 2. 2009 - 15:02)

Ach:sorry,ale jak jsem řekla,mě to nezajímá,řeším úplně opačný problém,jak jsi možná četla,nebo četl.Nemám problém s nevěrou partnera a i kdybych měla,pás cudnosti mě fakt ani nenapadl.Nejsem SM,nebo tak něco.Díky za pochopení.

? (Pá, 20. 2. 2009 - 15:02)

taky věrná:já taky koukám-napřed jsem nevěděla o co jde!Někdo má holt také otazník-v diskusi o pásu cudnosti:-)Změním si nick.Tak třeba brouk pytlík:-)

Taky věrná (Pá, 20. 2. 2009 - 12:02)

To by lo pro : ?

Taky věrná (Pá, 20. 2. 2009 - 12:02)

Na tématu "Zjistila jsem nevěru" píšeš,že máte s manželem skvělý sexuální život.Nebo to někdo psal za tebe? Tak pak nevím,proč ti tu už 2 dny radím.

Ach (Pá, 20. 2. 2009 - 12:02)

Ne právě naopak,je to určeno manželovi ktrerý je nevěrný nebo který chce být uzamčený v PC pokud to chtějí oba pro sex.spestření

? (Pá, 20. 2. 2009 - 12:02)

Nechápu,sorry,ale to mně nějak nezajímá.
Jako že mám manželovi,který trpí nezájmem o sex dávat pás cudnosti,nebo co?Děkuji za radu,domnívám se,že by se minula účinkem:-))

Ach (Pá, 20. 2. 2009 - 12:02)

Mrkni na :Zjistila jsem nevěru nebo na Pás cudnosti,tam to máš vše popsaný.

? (Pá, 20. 2. 2009 - 12:02)

na jaký CB????Co to je?

Ach (Pá, 20. 2. 2009 - 11:02)

?,Vidím že tě stejně přítel trápí tak proč máš na CB takový názor...

? (Pá, 20. 2. 2009 - 11:02)

Hele já se ho i několikrát patal,jestli má nějaké sex.fantazie,atd..co by třeba chtěl.
On mi na to řekne:já nevim,žádný..
Přece každej nějaký má!!!On prostě se odmítá o sexu i bavit.

Taky věrná (Pá, 20. 2. 2009 - 11:02)

Tak to pak člověka nebaví,to máš pravdu.Ale,když ´mu sex nic neříká a udělal by to stejně jen kvůli tobě,tak to lepší nebude.To bude pořád vlažné.Člověk opravdu hodně vnímá mpři sexu toho druhého,a když bude ležet jak prkno bez náznaku vzrušení..to pak lepší nic.Asi ani nepomůže ta m.poradna,prostě v tomto člověka nepředěláš!

? (Pá, 20. 2. 2009 - 10:02)

Jako když něco začnu,tak on většinou neodmítne,ale je to absolutně o ničem.
A mě už to nebaví.věř mi,že kvůli tomu,co v té postali pak je,nemá cenu se svlékat.Naprosto vlažný sex bez ničeho.Stejný postup,žádné vzrušení,žádná touhá,vášen.Nic.Něco jako:"doufám,že jste otěhotněla lady,nerad bych tyto směšné pohyby ještě někdy opakoval":-))

Taky věrná (Pá, 20. 2. 2009 - 10:02)

No a kdyby ses s ním teď chtěla pomilovat,tak tě odmítne?.Nebo nemáš náladu se vnucovat?Máš dojem,že by to bylo takové nucené? Já ti rozumím,to co píšeš,ale když nepotřebuje sex,tak to asi bude takové kamarádské.A nebo si říká,kdyby tě začal víc intimněji hladit,že by pak následoval sex (a to on asi nechce).Ale ty intimnější objetí potřebuješ,aby ses cítila jako ženská -ne jen takové kamarádské.My se třeba s manželem dotýkáme na intimních místech i jeden druhého během dne (když je unavený,tak třeba ne)..ale o víkendu,třebo otvírám okno a on sedí pod ním a už cítím někde jeho ruku.A tohle asi myslíš,co.(a to můj taky není až tak na sex).Mi to připadá jako začarovaný kruh,z kterého není úniku.No,ale k intimnostem (a nejen sex) se prostě nedá nutit,to pak nemá smysl,když je to nucené.To musí ten druhý chtít sám.Mi se taky někdy zdá,že si mě manžel nevšímá (třeba týden),mrzí mě to,ale nic mu neříkám.A potom třeba další týden si mě zase všímá hodně.Tak si třeba říkám,že je unavený..nemá cenu na to upozorňovat.,aby to ten druhý dělal z donucení.

? (Pá, 20. 2. 2009 - 09:02)

takhle:on má o mě "péči",starost,ale romantické city v tom prostě dle mě již nejsou.

? (Pá, 20. 2. 2009 - 09:02)

Tak valentýna neslavíme,tak to ani já jemu:-)
Jako přitulit,to ano,ale je to takové kamarádské:-(není v tom žádná jiskra.
To víš že jsem o tom chtěla mluvit,ale jak do dubu.On prostě nechápe,že něco není v pořádku.Netuší o čem mluvím,kouká se jako bych byla z Marsu.
On není studený chlap,jen drží vše v sobě,vím že city má,ale neprojevuje je,vůči dětem tedy ano.S těmi se neustále mazlí,ale to je něco jiného,že..
je fakt,že máme opravdu starosti.On má dluhy,atd.Pořád žijem tak nějak na hraně.
Pevný vztah asi máme,dokonce bych řekla,že mezi námi existuje telepatie,oba víme,že když zvoní tel.že volá ten druhý,nebo jsem zjistila,že třeba mluvím po dlouhé době o někom a pak zjistím,že v ten moment on s tím člověkem byl,atd..
Ale prostě je všechno jen na kamarádské úrovni.Mám skutečně dojem,že ze zamilovanosti se u nás vztah změnil v přátelství.jakékoliv erotické jiskření je prostě v tahu.Po zamilovanosti se vztah budto změní v lásku,nebo se lidé začnou nesnášet,nebo zmizí jakýkoliv vztah,nebo se změní v to přátelství..jako asi u nás.
Skutečně mám dojem,že my jsme kamarádi,ne manželé.

Taky věrná (Pá, 20. 2. 2009 - 09:02)

Ahojky ? :Včera jsem nad tím dost přemýšlela.Když máš tak malé děti,to je pak ještě víc těžké.Za prvé,člověk asi nemá moc času od takových malých dětí "plánovat" nebo uskutečnit nějakou nevěru.A jak píšeš,že jste na samotě,tam asi k nevěře není moc příležitosti.Předpokládám,že jsi na mateřské.Rozvádět se,to asi taky nepřipadá v úvahu (když jsou tak malé děti) a byly by bez táty...a navíc,když ještě stavíte.Možná je tvůj manžel hrozně unavený,tím jak stavíte a ještě chodí do práce..možná úplně ztratil o vše zájem.Ale za celé 2 roky,aby na tebe nesáhl,to je divné.A jak píšeš,že ani v koupelně nehodí očkem.Zkoušela sis s ním o tom promluvit??..nebo vůbec nemá zájem o tom mluvit?A co třeba,poradit se v manželské poradně (pokud by tam nechtěl jít,tak alespoň sama).Jestli s tebou o tom nechce mluvit,co třeba,napsat mu dopis (a v něm všechno popsat,co tě trápí a co ti chybí).Přece mi neříkej,že je úplně z kamene,když máte dvě šikovné děti.Ale dát mu ho třeba v nějakou vhodnou dobu,kdy bude odpočívat a bude mít náladu.Moc se mi nezdá,že už po 6 letech tě nemá rád.Jak píšeš,že opadla zamilovanost a bere tě jako kamarádku.Já si myslím,že když opadne zamilovanost,je to ještě lepší a pevnější vztah.(alespoň já to tak mám).Můj vztah nyní s manželem je mnohem pevnější,důvěrnější,vážnější,protože máme dítě a můžem se jeden druhému svěřit.Taky už jsme spolu něco prožili.Dal ti třeba teď něco na Valentýna?Možná tě má rád,ale prostě není na sex (protože 1x týdně-na začátku vztahu)jak jsi psala,není nic moc.A taky možná ani nepotřebuje žádné mazlení,proto se ti možná zdá,že už tě nemá rád.A jak to bylo na začátku zamilovanosti,taky se nechtěl mazlit?Jak jsi psala,že ti oškrábal auto od námrazy,to je taky určitě projev lásky.A zkoušela ses třeba v poslední době k němu přitulit? Zatím končím,ozvi se..jak se vede.

? (Čt, 19. 2. 2009 - 22:02)

Jak jsi říkala s tím,že by mi měl vyhovět,tak ko myslíš tou schválenou nevěrou?No to vůbec,to by se možná raději"přinutil",ale za co by to stálo,že?
To snad raději nic.Nevím,ale když si představím,že ztrácím po této stránce nejlepší léta..nějak to vyřašit budu muset,uviím co mi osud přivane do cesty.Ovšem pokud se mi tam postaví nějaký románek,asi se v těžko ubráním.Mám už skutečně absták.Hledat nebudu,ale jestli to přijde...

? (Čt, 19. 2. 2009 - 21:02)

Dva a čtyři roky.No já myslím,že milenkou to není.To poznáš,tedy já na to měla dycky čuchometr.
Chlapi musej makat a ne že si na dvě hodiny odskočí a osttaní makaj za něj,to těžko.
To bys ho musela znát-on nevěru dost tvrdě odsuzuje.Což o to nejde že,to není záruka věrnosti,ale hlavně pamatuji se,jak nejdřív ukončoval vztah a pak teprve se dal se mnou dohromady.On podle mě podvádět neumí.
Já to vidím tak,že opadla zamilovanost,bere mě jako kamarádku a tak to asi je:-(

Reklama

Přidat komentář