Reklama

Nevěra

Karel (Út, 17. 2. 2009 - 16:02)

Průzkumy prokazují, že k nevěře jsme stále více tolerantní. Má cenu ji potom řešit ?

A (Út, 17. 2. 2009 - 13:02)

To by ses tak nechoval.Jestli seš chlap,tak mluv jako chlap,ne jako ta bába,nebo pubertální romantička

milos (Út, 17. 2. 2009 - 13:02)

:-))) no a to ja nejsuuuuu

:-) (Út, 17. 2. 2009 - 13:02)

Mně je to jedno,piš si co chceš.Já Tě prostě za chlapa nepovažuju.Pitváš se tu v romantice jak sentimentání bába.

milos (Út, 17. 2. 2009 - 13:02)

...zas Ti mam napisat, ze by si sa divil??? :-)))

:-) (Út, 17. 2. 2009 - 13:02)

No někomu stačí k pocitu sexuálního uspokojení hodně málo,třeba i manželský sex.Fuj,jak perverzní.
No do chlapa máš frajerko daleko:-)

milos (Út, 17. 2. 2009 - 13:02)

:-)))) No na moje sexualne skusenosti Ti musim znova napisat len, ze BY SI SA DIVIL...
nemusis sa o mna bat, v tejto oblasti som maximalne spokojny a vazne sa ani zdaleka nejedna len o "misionara"... :-))) ani zdaleka...
To si vazne myslis, ze som verny preto, ze mam doma slaby sex? Ved prave to by bol dovod rozmyslat o nevere, nie? Kdesi som pisal, ze preto, ze mam doma to, co mam, tak nemam potreby nic hladat inde... ved je to take jednoduche.... :-)))

to :-)
kliiiidek..som naozaj chlap a ziadna mlada romanticka... :-)))
Ze pisem kam pisem? A to vadi? To by uz ani nebola diskusia, ale len vymenovanie, ako je kazdy neverny. Pisem preto, ze naozaj nie kazdy.... :-)))

Návštěvník (Út, 17. 2. 2009 - 12:02)

Tak na doktorce.cz je možný všechno.

:-) (Út, 17. 2. 2009 - 12:02)

Já ne-chcíp bych nudou.Nikdo mě z baráku nevykopne,mám vlastní,ale díky za starost.
Btw,kdyby byl tak spokojenej,tak to necpe každýmu na všech forech.Jakmile se objeví nějaké téma,které má co dělat s nevěrou,za chvíli tam je a cpe každýmu jak je špatnej a jak on jako vzor ctnosti má úžasnej sex.život.Na tom už něco smrdí.
A hlavně:málokdo věří tomu,že je to chlap.Lidé si myslí,že je to nějaká mladá romantička:-))

Návštěvník (Út, 17. 2. 2009 - 12:02)

Každýmu snad vyhovuje něco jinýho, ne? Nevím, proč zrovna víše popsanej sex by měl bejt podřadnej. KAždej nepotřebuje mít nad sebou dominu v latexu.
Chtěla bych vidět, až vás někdo podvede, srazí vás na kolena a vyhodí z baráku nebo na vás přenese pohlavní chorobu, jak pak budete mít plnou hubu keců. Hlavně, že jste si užili supersexuální zážitky, že? Miloš je na rozdíl od vás ve svým životě spokojenej, a to myslím zejména psychicky, není nad to bejt vyrovnanej a vědět, že mu nic nechybí. Hlavně se může spolehnout na životního partnera. Protože až vás pošle i rodina do prdele nebo rodiče umřou, tak většinou vám nezbyde nic. A milenka?? To je teda "jistota". Já mu závidím. Taky bych chtěla najít takouhle jistotu.

:-) (Út, 17. 2. 2009 - 12:02)

No to bude vzrůšo:já to vidim na misionáře a samé ách milujem ta,milujem ta ách a konec a pak tu tu tu nu nu nu.Pak se půl hodiny ujištujou o tom,jak to bylo krásné a nežné a sladké a povídají si hezky jak jsou si věrní a podobný sračky.Tak to bys tam viděl:-)
Asi by ses divil!Tomu,jak se někomu může z toho manželskýho vlažnýho sexíčku v úterý a v sobotu vůbec postavit:-)

hele miloši (Út, 17. 2. 2009 - 12:02)

a kolik vás u toho je?A co tam vyvádíte,když je to takový vzrůšo?:-))
Když bysme se teda divili,tak to musí bejt pořádnej grupáč,nebo hustej hardcore,ne?
Děláte piss,fisting,nebo co??Nebo pořádnej anál?

Návštěvník (Út, 17. 2. 2009 - 09:02)

no to bych se nedivil,páč bych usnul

hvjězda (Út, 17. 2. 2009 - 09:02)

Tož nevim, nevěra je na houby, když se to ten druhej dozví, ale v poho, když to zůstane utajeno a nic se tím nezkazí :) co myslíte?

milos (Po, 16. 2. 2009 - 22:02)

by si sa divil...:-)))))

Návštěvník (Po, 16. 2. 2009 - 21:02)

no tobě by chtěl svítit u vás doma.To musí bejt odvaz:-))))))

milos (Po, 16. 2. 2009 - 21:02)

pre nepodpisaneho:
... by si sa divil, ale viem, co znamena pre mna dobry sex... :-) mozno prave ten, co ma kazdy mesiac inu nevie, co vlastne hlada... ja som to svoje nasiel...:-) ale inak vela stastia ti zelam...

Lucka:
dakujem

Lucka (Po, 16. 2. 2009 - 20:02)

Miloši, ja ti fandím. Oni tě shazujou kvůli tomu, že závidí, třeba si sami spackali život právě nevěrou. Kéž by takhle přemejšlelo víc chlapů. Ony pudy jsou jedna věc, morální hodnoty druhá. Ať má kdo chce jakýkoliv potřeby, zná společenský normy a ví, co je správné nebo nesprávné. Omlouvat to tím, že to máme daný, je slabost. Každý dokáže ovládat své chování. Přeju ti, ať ti to vydrží a budeš manželství šťastnej.

Návštěvník (Po, 16. 2. 2009 - 19:02)

ty víš kulový co je kvalita prosimtě.Sukáš jednu a tu samou celej život,tak nemáš páru co je dobrý sex

milos (Po, 16. 2. 2009 - 18:02)

a to akoze ked som verny, nemam pravo napisat do temy nevera?
97% ? no mozno som si dokazal na prvykrat dobre vybrat a nepotrebujem skusat a cely zivot hladat nejake nove modely... je to take jdnoduche - uprednostnujem kvalitu nad kvantitou.... :-)))

Reklama

Přidat komentář