Reklama

Roláky a šátky

Pro Lucku (St, 5. 10. 2011 - 21:10)

Tak to já nošení roláku...Lucko jsi báječná!!Odkud jsi??

Lucie (St, 5. 10. 2011 - 14:10)

roláky na puse nenosím Tak to já nošení roláku na puse přímo miluji,včera jsem si nechala udělat jeden v modrobílé barvě,délka roláku 45 cm,a k němu v těch samých barvách kukličku přes obličej s dvěma otvory pro oči a kulíška.Paní mi slíbila,že to bude asi tak do měsíce,už se těším,jak vše obléknu najednou,přes rolák si vezmu vestu a vrazím ven na procházku.Už aby bylo chladno.

roláček (Pá, 30. 9. 2011 - 19:09)

Roláčku,a jak jsi na tom,s...roláky na puse nenosím

Lucie (Čt, 29. 9. 2011 - 19:09)

nenosím tři roláky ,...Roláčku,a jak jsi na tom,s nošením roláku na puse? Taky se ti to líbí? Mě moc.

Šárka (Út, 27. 9. 2011 - 08:09)

No fůj, nechtěla bych...proč si myslíš , že v létě v roláku smrdíme , dnešní materiály jsou velmy vzdušné a navíc roláky bez rukávů nebo s krátkým rukávem jsou určeny k letnímu nošení . Přečti si nějaký časopis o módě .

roláček (Po, 26. 9. 2011 - 10:09)

Hm, to v tom asi bypadáš...nenosím tři roláky , které jsou na krku . Občas si vezmu body rolák na něj si vezmu tričko s rolákem a něj svetr který má svěšený rolák . Na chození v roláku jsem si zvykla a tak mi to v létě ani nepříjde , ale je fakt , že když si rolák nevezmu je to dost velky nezvyk , jsem již na roláky dost zvyklá .

láďa (Po, 26. 9. 2011 - 10:09)

mám s roláky podobou zkušenost jako „roláček“ . Někdy do sedmé třídy jsem roláky nemusel , přidaly mi divné . Přišla puberta a podzim a s ním i kostičkovaný rolák , přes zimu jsem ještě dostal červený rolák přiléhající na tělo , tenkrát koupený v německu . U nás ve třídě byly dvě spolužačky , které začali na jeře nosit občas rolák bez rukávů (tehdy to byla novinka). Osmou třídu jsem již skoro celou prochodil v roláku , soupeřily jsme se spolužačkama , kdo bude nosit rolák déle . Na stření škole jsme ve třídě žádnou dívku neměli , byl jsem jediný kdo nosil rolák (tedy pokud nepočítám paní profesorku , která i vyhrála). Dnes je to 15let co jsem opustil po maturitě školní lavice a rolák stále rád nosím , dnes bych určitě v jeho nošení vyhrál . Rolák rád nosím celoročně , pokud však venkovní teploty nejsou ke koupání .

roláček (Ne, 25. 9. 2011 - 16:09)

Ahoj,taky mám ráda...ahoj , podívej se na tyto stránky :
http://www.bonprix.cz
najdeš tam různé roláky a body s rolákem

Lucie (Ne, 25. 9. 2011 - 10:09)

od maturity před čtyřmi...Ahoj,taky mám ráda roláky,docela ráda bych viděla nějakou fotku pěkného roláčku bez rukávů nebo bodýčka.Můžu tě poprosit o zaslání fotky nějakého pěkného kousku pro inspiraci.Email:[email protected]

roláček (So, 24. 9. 2011 - 16:09)

od maturity před čtyřmi roky , kdy jsem šla na písemnou maturitu v bílém roláku s krátkým rukávem a přes něj měla vestu s vysokým rolákem a na ústní zkoušky v roláku bez rukávu a v kostýmku , jsem začala rolák nosit častěji a častěji , po roce jsem zjistila , že jich mám plnou skříň a na jiné trička nebo halenky tam není místo , od té doby je nosím stále . Známi mi říkají roláček . Přes léto jsem nejraději nosila rolák bez rukávu s vysokým rolákem , mám i několik body s rolákem jsou příjemné a pohodlné , v zimně se dá na body rolák vzít ještě další dva roláky . Dost roláků jsem si převezla ze služebních cest ze zahraničí . Kolegyně v práci se mě v létě ptaly , jak můžu nosit rolák když je venku přes 25C , na léto mám roláky s příjemného materiálu , proto se v něm cítím dobře i při velkém teplu . Rolák mi připadá elegantní a pohodlný , můžu si k němu vzít cokoli . Nedám na něj dopustit .

Šárka (Pá, 23. 9. 2011 - 18:09)

Děláš si prdel, že se ti...pro Vivi : nic takového jsem nikdy nenepsala. Jen jsem citovala několik vět ze zahraničního časopisu , nic víc , nic míň . Jaký mám na to názor já , je můj osobní problém .

Šárka (Pá, 23. 9. 2011 - 08:09)

před časem jsem četla článek francouské módní návrhářky D. F. na téma „Oblečení a lidé“, popisuje styly a druhy módy , taká se tam dá dočíst „ ……. lidé odpradávna vyznávají různé druhy módy a módních doplňků . ….. sice třídíme oblečení na dámské a pánské , ale je to jen pomyslná hranice , která se nemusí dodržovat . V dnešní bohaté době ženy nosí pánské oblečení i spodní prádlo a u mužů je to stejné , nikdo se nad tím nepozastavuje . Každý si najde oblečení , které mu vyhovuje a cítí se vněm dobře . Žijeme v 21.století , které je plné kontrastů a rozmanitostí , v následujících letech tento trend bude pokračovat . V letních měsících není zvláštní potkat v teplých dnech dva velmi odlišné kontrasty oblečených lidí např. u žen , jedna žena si vyšla v lodičkách , v sukýnce s halenkou a druhá žena v letních kozačkách , silonových punčocháčích mini sukni a v roláku , obě jsou elegantně oblečeny a každá z žen se cítí tak jak chtěla , to platí i u mužů ………“ . Článek je dost dluhy a popisuje styly a úroveň oblékání od 40let minulého století po současnost . Co se týče nátělníku , mě se u mužů moc nelíbí , manžel je nenosí .

... (Čt, 22. 9. 2011 - 16:09)

http://www.youtube.com/watch?v=SWysy6kBQtE

lída (St, 21. 9. 2011 - 18:09)

No ale on to bude přece...už doma jedno body má (na spaní), v noci měl stále holé záda (ale to sem nepatří,to je jiná debata , to bys ses divila kolik chlapů nosí ženské prádlo,a body pomáhá na bolesti zad a je proti nachlazení , jsem zdravotní sestra), ten rolák je již otestovaný jednou známou a funguje dobře , pochvaluje si ho

Martin (St, 21. 9. 2011 - 08:09)

tak se podívej na...Tam už jsem se kdysi koukal, psala o tom Lenka. Myslel jsem, že jsem na nikom takový rolák neviděl, ani třeba nikde v obchodě. Na netu toho je si myslím dost.

lída (Út, 20. 9. 2011 - 20:09)

A k čemu vám to jako je,...dak dlouhý rolák se dá použít zároveň i jako kukla , rolák nedusí , je upleten jednoduše a slabě . Co se týká bodyčka s rolákem pro přítele , nikdo přece nepozná že ten kluk má body .

lída (Út, 20. 9. 2011 - 19:09)

Ahoj, tak rolák vysoký...tak se podívej na internetové stránky co našla Jana s roláky , je to dost podobné

Martin (Út, 20. 9. 2011 - 17:09)

upletla jsem si skoro stejný...Ahoj, tak rolák vysoký pětašedesát centimetrů jsem ještě neviděl :-) Jak se oblíká a kolikrát ho ohrnuješ? Myslíš že se v něm dostaneš ven?

slušnej (Út, 20. 9. 2011 - 14:09)

máme podobný vkus. Akorát...Je to jedno,klidně kašmír,ale ta cena mi nejde pod nos...

lída (Út, 20. 9. 2011 - 12:09)

objevila jsem dobyčko s rolákem , tak jsem ho koupily i příteli (má problémy s ledvinama a věčně chodí a tričko má s kalhot), body s rolákem navypadá až tak žensky tak si třebá dá říci.

Reklama

Přidat komentář