Reklama

Roláky a šátky

Šárka (Čt, 25. 8. 2011 - 17:08)

Já nemám nic proti...asi ti rozumín , jen nevím co přesně myslíš slovem "fetiš", mužná by bylo lepší slovo úchylka , ale to si myslím že není až tak pravda . Jsme v čechách a i ve světě se o nás říka že jsme ......., když si to někdo myslí nebudu mu to vyvracet. Žijeme v demogratickém státě a lidé si mohou myslet co chtějí , podle tebe jsme úchyláci tak proč ne , máš na to právo si to myslet a vyjádřit svůj názor.

Jarda (Čt, 25. 8. 2011 - 07:08)

Já nemám nic proti...Tak sem prosím nelez. Tobě bohužel nerozumí vůbec nikdo.

Šárka (St, 24. 8. 2011 - 17:08)

Ano, jediný trapák...Fiono , nezlob se , ale příjde mi divné , že ty nesnášíš lidi , kteří mají rádi roláky ( mimochodem módní styl oblékání v 60letech minulého století a teďka se roláková móda oblékání vrátila), a sotva pustíš počítač už jdeš na tyto stránky , mně osobně to připadá přinejmenším podivné . Tak buť něco nesnáším a nevyhledávám to nebo ano a pak je to v pořádku . Mně je přes 30let a roláky ráda nosím od puberty skoro neustále a nikdy mi nepřišlo na tom nic divného ani mému okolí (mám přezdívku "rolačanda").

lída (St, 24. 8. 2011 - 16:08)

skoušela jsem v roláku i spát , je to docela dobré , alespoň si nepřitahuji peřinu k bradě , ale v těchto teplech ne .

láďa (St, 24. 8. 2011 - 16:08)

Ahoj, to bych se fakt divil,...ahoj nechci nikomu oponovat , ale po ránu mi zravna chladno nepříjde , zatím jezdím do práce na kole v kraťasech a tričku, v roláku jsem také přes léto několikráte šel , ale teďka bych se asi upekl.

Martin (Út, 23. 8. 2011 - 11:08)

ahoj , skoro celé léto jsem...Ahoj, to bych se fakt divil, kdyby jo :-) I když ráno je už celkem kosa, ale ani tak jsem nikoho v roláku nepotkal. Dneska jak jsem jel ráno na motorce do práce, jsem si vzal pod bundu tenký rolák. Má super vysoký límec, natáhnu ho až přes pusu a to je jednou ohrnutý. Takže jsem byl asi jediný :-)

lída (Po, 22. 8. 2011 - 16:08)

Ahoj, jo tak to vím. Myslel...ahoj , skoro celé léto jsem v roláku chodila , ale dnes jsem v něm nešla. Je příliš velké teplo (dusno).

Martin (Po, 22. 8. 2011 - 13:08)

Ahoj, jo tak to vím. Myslel jsem, že je to přímo kukla všitá jakoby místo roláku. To by asi taky bylo zajímavé oblečení, nesundat kuklu, pokud si nevysléknete celý svetr :-) Zajímalo by mě, jestli si někdo dneska v tom horku vyšel v roláku...

Jana (Ne, 21. 8. 2011 - 21:08)

Kukla rolák , je to delší...Tyto kukloroláky mám tři kousky a v zimě jsou moc fajn,nosím je tak,že je vytáhnu vzadu na hlavu a vpředu podhrnu,takže si vytvořím i zakrytí pusy.Nebo pod něj nosím na pusu a nos šátek a přes čelo ještě čelenku.Jsem krásně zakuklená a v teple.

Šárka (Ne, 21. 8. 2011 - 19:08)

Jak vlastně vypadá takový...Kukla rolák , je to delší rolák asi cca 50cm , který se v zimě dá vytáhnout a přetáhnout přes hlavu jako válcová kukla , má to výhodu že ti nafouká na krk . Nemyslím si že vypadá "blbě" , hlavně když nevíš jak vypadá ,

Martin (Po, 15. 8. 2011 - 12:08)

Jak vlastně vypadá takový kuklorolák? Ani si teď nevybavuju, jestli už jsem to někdy někde viděl...

šárka (Ne, 14. 8. 2011 - 19:08)

Fiono každý si múže psát...ahoj Lído , kuklarolák jsem kdysi koupila v Německu , ale to je už asi 15let , tedka už jsem je neviděla , já si jej upletla .

pro já (Pá, 12. 8. 2011 - 18:08)

Musím říct, že mám...prosímtě už toho konečně nech! jsi neukojená stará panna-a jen kazíš každou diskuzi!

lída (Pá, 12. 8. 2011 - 18:08)

Já taky nic neříkám proti...pro upřesnění , Fiono ono těch chyb je v tom příspěvku je víc , ne jenom jedna . Pracuji ve školství a někdy člověk také potřebuje vypnout a dělat to co dělají jeho žáci - CHYBY . Nemám chuť se stebou přít o tom jestli je to úchylka nebo ne . Uvědom si v jaké debatě jsi "ROLÁKY a ŠÁTKY", mně se toto táma zamlouvá . Jsem prostě rolačačka a nikomu dotoho nic není .

Martin (Pá, 12. 8. 2011 - 14:08)

Já taky nic neříkám proti...Tak když se Ti to Fiono nelíbí, proč sem chodíš? Já taky nelezu na stránky, jejichž téma mě nezajímá a neprudím tam. Otevři si nové téma "nesnáším fetišisty a úchyláky" a mužeš si s ostatními netolerantními neuchyláky diskutovat. S takovou aby tady měl jeden strach něco napsat. A že Lída udělala někde chybu... myslím, že nikdo není dokonalý.

Martin (Čt, 11. 8. 2011 - 19:08)

Fiono každý si múže psát...Ahoj, dneska jsem potkal pěknou holku, měla na sobě bílé tričko a přes něj černý rolák bez rukávu, vypadalo to fakt dobře. Lído, myslím že nosit rolák 24 h celý rok asi nejde, někdy bývají dost horké dny a potit se v roláku asi není moc dobré :-) Já si sice rolák oblíkám i v létě, ale jezdím na motorce a pokud si nevezmu rolák nebo aspoň šátek, tak mě potom bolívá v krku. A pokud chceš někde sehnat nejaký extremní rolák nebo kuklorolák, budeš si ho muset asi nechat uplést, myslím že nikde nic takového nekoupíš. Já už do obchodu taky nechodím, nechávám si roláky plést u jedné šikovné paní, která se zabývá strojovým pletením ;-)

lída (Čt, 11. 8. 2011 - 19:08)

Ostatně - zdá se mi, že...Fiono každý si múže psát očem chce a mosit může také co chce , já si myslím , že když rádi nosíme určitý druch oblečení v tomto případě rolák tak to není nakažlivé , ale jen styl v modě . Vždyť jsou i populární osobnosti které v létě vydíš v roláku . Dneska jsem byla služebně celý den v Praze ve výnovém roláku až k bradě a nebyla jsem jediná , za celý den jsem potkala několik lidiček (holek i kluků)v roláku . Co se týče nošení roláku s krátkým rukavem klukem proč by ne , když tomu dotyčnýmu klukovy nebo pánovy rolák sluší.
Jen by mně zajímalo , jestli již někdo zkusil nosit roláky celý rok 24h?
Nevíte kda by se dal sehnat rolák , který by šel v případě natáhnout přes hlavu i jako kukla? Všem pěkný den

Dita (St, 10. 8. 2011 - 22:08)

tak jsem tak pročítala zdejší diskuzi a nebýt balastu-typu-Fiona a pár rejpalů-tak je to celkem zajímavé.Fiona zřejmě zastává tzv,koženou zónu.Ale pak nechápu,proč nabourává zdejší diskuzi.

Martin (St, 10. 8. 2011 - 19:08)

Ahoj, no konečně někdo na správné téma. Se tady furt dohadují, jak by se nemohli jít vypsat někde jinde. Lído, mám rád takové holky jako ty, akorát že jich tady v mém okolí moc není. Doufám, že tady aspon párkrát napíšeš. Jedna známá se kterou si pouze dopisuju mi říkala, že doma jiný svetr než rolák nemá. Já roláky taky rád nosím, jak píše Láďa, ale ty s krátkým rukávem moc nemusím. Připadá mi to opravdu hodně holčičí... Jo Lído, řekni tomu svému kamarádovi o tomto serveru, možná nás tu bude víc :-)

lída (St, 10. 8. 2011 - 18:08)

Dneska jsem si vzala na...ahoj , dnes jsem si našla vaše stránky , zaujali mně , ale jen z části , některé spory sem nepatří . Také ráda nosím roláky celoročně , mnoho lidí si myslí že je to zvláštní nosit rolák v létě , ale není , já se v něm cítím dobře . Roláky jsou součástí oděvu a pokud se člověk v něm cítí dobře proč by jej nenosil jak chce . Mám kamaráda , který také rád nosí rolák a nebojí si ho vzít i vlétě s krátkým rukávem a můžu vám říci , že mu i sluší.

Reklama

Přidat komentář