Reklama

Roláky a šátky

láďa (St, 10. 8. 2011 - 18:08)

Je škoda,že se do rubriky o...já jsem sice kluk, ale roláky také rád nosím i v léťě , je to styl oblékání a je pravda že mám také rád oblečení ke krku , snad to není nevkusné když si vezmu rolák s krátkým rukávem i když je to převážně doménou dívek a žen , cítím se v něm fajn .

Petr (Ne, 31. 7. 2011 - 22:07)

pro "Fiono" - když...můžeš nám tu říci kdopak to byl?!?

Fiono (Ne, 31. 7. 2011 - 21:07)

Vždyť my neříkáme nic...ty jsi zase známá tím,že se ukájíš menstruačníma vložkama! a taky ti to nikdo nevyčítá-že je to zvrhlé..tak se uklidni

Lucie (Ne, 31. 7. 2011 - 18:07)

Vždyť my neříkáme nic...Roláky nosím hlavně proto abych byla v teple,ale musím přiznat,že když mám u pusy nebo na puse měkoučký rolák,tak mě to i trochu vzrušuje.

Lucie (Ne, 31. 7. 2011 - 15:07)

Dneska jsem si vzala na procházku v tom deštivém a chladném počasí pod šusťákovku silnější bílý rolák,měla jsem ho až na pusu,přes hlavu jsem natáhla kupucu od bundy a bylo mi fajn.

Martin (Pá, 29. 7. 2011 - 20:07)

Je škoda,že se do rubriky o...No konečně téma k rubrice. Byl jsem v pondělí podat přiznání na finanční úřad a cestou jsem potkal dvě holky a jednu paní a měly na sobě rolák. Ta jedna z holek ho měla bez rukávů, ale za to s límcem až pod bradu. Moc pěkná móda, slušelo :-) Jen tak dál, holky.

ty (Pá, 29. 7. 2011 - 14:07)

A ještě si tu na mě...jsi vážně nemocná děvenko a měla by ses jí urychleně léčit......co je ti do toho jak se druhý chová? najdi si chlapa-pořádnýho a nebudeš mít roupy starat se o druhé co dělají!!!!!!!!náno pitomá

Lucie (Út, 26. 7. 2011 - 13:07)

Je škoda,že se do rubriky o rolákách a šátcích vměšují takové to nechutnosti,o kterých se výše píše.A co vy,nosíte roláčky i teď v létě?

Vratislav Mrdov (Ne, 24. 7. 2011 - 15:07)

Včera sem našel starou pletenou rukavici v šuplíku.Tak sem si ji natáhl na toho svýho macatýho zmrda a vystříkal sem tu zkurvenou rukavici až se klepala.Kurva jedna pletená.

jsi (Ne, 24. 7. 2011 - 15:07)

Prosím tě, přestaň s...nemocná?

Radek (So, 23. 7. 2011 - 21:07)

a tobě nepřipadá hloupé a...Milá Já,tak teď poprvé jsem to opravdu já.
Žádný z těhto přízpěvků jsem nepsal takže jsi opět vedle jak ta jedle!!!Začni se konečně starat sama o sebe!

pro já (So, 23. 7. 2011 - 17:07)

Radku, prosím tě, to ti to...a tobě nepřipadá hloupé a ubohé někoho pořáde stíhat,číhat na něj na internetu? co vlastně chceš?!?

Hulibrk (So, 23. 7. 2011 - 11:07)

dneska ráno jsem si natáhl...Já sem si natáhl na ptáka sousedovic kulicha pletenýho a tak sem ho vystříkal,že bych tě tím i zabil.

ne (Út, 12. 7. 2011 - 22:07)

Radku, to jsi ty? Prosím...já jsem don miguel kokotko!

roláček (Po, 11. 7. 2011 - 23:07)

dneska ráno jsem si natáhl kamaše a porádně se do nich udělal!.je to krásný........všem vřele doporučuji!!!!!!!

Fiono (Po, 4. 7. 2011 - 22:07)

spíš si tu z vás úchyláků dělá někdo prdel.......jinak holka-doufám,že své děti máš aspon slušně vychované a na podobné chaty nechodí-jako ty.Jo a kamaše si klidně nos-ale neonanuj v nich-to už nechutný je.

Roman (Po, 4. 7. 2011 - 22:07)

ale,ale-to se nám tu krásně Fiona otevřela!No jen zdvihni holka stavidla a pust to ze sebe!řekni nám o své tajné úchylce-ráda sprostě mluvíš,máš chlípné myšlenky,hledáš tu snad svého zběhlého otrůčka?

fionko (Po, 4. 7. 2011 - 22:07)

Myslím, že k té koprofilii...a chtěla by ses podívat? tebe tohle téma,ale rajcuje viď?!?........oblékneš mi kamaše a zasuneš mi do anusu kolíček?mám to moc rád-ocásek se mi krásně ztopoří.mňam!

fionko (Po, 4. 7. 2011 - 21:07)

můžeš mi klidně říkat roláčku-tak mi říkají moji nejbližší.Jinak samozřejmě že také nosím kamaše-je to pravé pohodlné oblečení pro muže.Dříve jsem nosil i kalhotky s vložkou,ale od toho jsem před časem upustil a přesedlal na anální hračky.Co ty? jak ty jsi na tom s nějakou tou roztomilou úchylkou?-Hádám,že tě dle příspěvků vzrušuje koprofilie-že?!?

fionko (Po, 4. 7. 2011 - 19:07)

Pochop, že mi tohle prostě...za odměnu ti jazýčkem projedu ňufinu! a ten anální kolíček můžem spolu střídat-jednou já a jednou ty,mě to nikterak vadit kočičko moje nebude! mám i jiné pomůcky........

Reklama

Přidat komentář