Reklama

Roláky a šátky

šárka (Út, 20. 9. 2011 - 07:09)

koupila jsem na aukru docela za levný peníze několik pěkných nových roláků , mám je ráda na celý krk až k bradě

4L (Út, 20. 9. 2011 - 00:09)

Mám objev,nádherný rolák...máme podobný vkus. Akorát já preferuji kašmírové roláky.

slušnej (Po, 19. 9. 2011 - 22:09)

Mám objev,nádherný rolák s kůží na loktech,merino...
Ale stojí 600 $
Doufám,že bude sleva...

lída (Po, 19. 9. 2011 - 22:09)

upletla jsem si skoro stejný rolák (hnědý žíhaný s bílou a vysokým rolákem cca 65cm), jaky Jana našla na těch stránkách , vyšel na necelé 300kč. Nebávno se tu někdo ptal , jestli by žil s klukem co rád nosí rolák . Já jsem na roláky vysazená a přítel je také rád nosí .

x (So, 3. 9. 2011 - 17:09)

Vás zvrhlíky.Fiono a další , kteří zde rejpete do lidí , kteří se bavý nebo diskutují o rolácích a šátcích , mněli by jste se nechat vyšetcit v Bochnicích , lezete do diskuze a akorát zde ponížijete lidi vyznávající jeden sty oblékání . Někdo rád nosí trička a onen zase něco jiného , tak si to laskavě srovnejte v hlavě.Nevím co je na tomto oblečení tak výjmečného , že vám to vadí . Někdo se baví o koníčkách , někdo o oblečení.

Nás (Pá, 2. 9. 2011 - 21:09)

A koho to zajímá?NÁS !!!

Šárka (Čt, 1. 9. 2011 - 19:09)

rána jsou už chladná , ale odpoledne je pěkné teplo , včera jsem si vyšla do práce v bílém roláku s krátkým rukávem a přes něj si vzala lehké sáčko se sukní

slušnej (St, 31. 8. 2011 - 00:08)

ahoj jano , koukala jsem na...a pro muže ?

láďa (Út, 30. 8. 2011 - 19:08)

No ještě řekněte, že...já si myslím , že to normální není ,ale přijde mi spíše divné se s tím vytachovat na internetu.

lída (Út, 30. 8. 2011 - 19:08)

Chtěla bych se vás...ahoj jano , koukala jsem na ty roláky , mně se líbí ten bez rukávů , jinak jsou pěkné všechny , ala ty ceny jsou dost vysoké .

Jana (Út, 30. 8. 2011 - 15:08)

Chtěla bych se vás zeptat,jak se vám líbí roláky na stránce www.creapulka...Mě se líbí moc,snažím se na nějaký našetřit korunky a koupit si.Akorát nevím jestli ten mohérový,aby mi nevadili chloupky v puse,když ho budu mít až na pusu.

Martin (Ne, 28. 8. 2011 - 19:08)

Dneska se hezky ochladilo,tak...Výborně Jano, jen tak dál. Jenom škoda, že jsem tě nikde nepotkal...

Martin (Ne, 28. 8. 2011 - 19:08)

Jojo. Nám, které to vzrušuje, to přijde normální :-) Tak pa, Fio

x (Ne, 28. 8. 2011 - 13:08)

včera se opravdu ochladilo ,...asi před 15lety(v puběrtě) jsme se s kamarádkou vsadili a já tenkrát prohlál , ona je také dost roláková a dostal jsem na výběr buď se jít koupat 5x v jednodílných dívčích plavkách nebo nosit 3 měsíce nonstop rolák . To první mi prišlo úchylný , tak jsem přistoupil na roláky , před koncem jsem to porušil , a trest následoval - jeden rok (mimo velké vedra). Po tom roce jsem si na roláky docela zvykl , tedka také patří k mím oblíbeným.

lída (Ne, 28. 8. 2011 - 13:08)

prosímtě kdo vlastně...včera se opravdu ochladilo , já byla na Křivoklátě v šedivém roláku s krátkým rukáve a přes něj sloubou bundu .

tím (So, 27. 8. 2011 - 23:08)

Já se mu snažím pomociže tu budeš prudit a otravovat druhé nikomu nepomáháš..........akoráte tu všem lezeš na nervy.Doma si to vyřešte sami....

pro já (So, 27. 8. 2011 - 22:08)

prosímtě kdo vlastně jsi,koho tu pořáde uháníš,jsi nemocná?!? pořáde tu meleš o nějakém Radkovi-to si vyřeště doma a neotravuj na téhle diskuzi!

Jana (So, 27. 8. 2011 - 16:08)

Dneska se hezky ochladilo,tak jsem vytáhla ze skříně svůj oblíbený vysoký rolák bez rukávů,pod něj si vzala triko s dlouhým rukávem,rolák srovnala až k puse a vyrazila se psem na procházku.Bylo mi příjemně.

Šárka (Pá, 26. 8. 2011 - 17:08)

Mně v nejmenším nevadí,...to máš sice pravdu , ale s tím asi nikdo nic nenadělá , jsou různí lidé , mají různé návyky a různě se chovají , nazbývá než je respektovat . Mněla jsem ve škole kluka ,který fetoval tvrdou drogu , to bylo podle mého názoru horší než , když se někdo sexualně výžívá ve stylu oblékání .

Radim (Čt, 25. 8. 2011 - 22:08)

Kéž by bylo více holek jako je Šárka,Jana...To by bylo na Světě hned líp!

Reklama

Přidat komentář