Reklama

starší partner

OLA (Pá, 6. 11. 2009 - 22:11)

To máš blbé.A kolik ti je?

marika (Pá, 6. 11. 2009 - 00:11)

co mam robiť ked som sa zamilovala do 16 okov starsieho

anolis (Pá, 31. 7. 2009 - 13:07)

No teda ženský žasnu tady nad těmito kecy....XYZ dobrý názor! To by mě zajímalo kolik Vám je, protože podle keců soudím, že tak 18.Klidně o 30 let staršího! Na tom nesejde!!! O věku to není! I Gott s 70-ti plodí....

Sali (Pá, 6. 3. 2009 - 07:03)

Myslíte si, že je možné milovat o hodně staršího muže? Pro mě je to něco nepředstavitelného. Jak může mladá holka milovat nějakého dědečka scvrklého?

xyz (So, 21. 5. 2005 - 16:05)

Milá Amelia, nechci Tě tímto nijak napadat, ale přesto musím reagovat na Tvůj příspěvek, který mě-promiň trošičku rozesmál....Působí to na mě totiž, jako kdyby Ti v životě nešlo o nic jiného než o sex. Nepopírám, že ten patří dozajista k životu, nejsem bůhvíjaká puritánka, ale přesto si myslím, že soužití se starším mužem nemusí být zas až tak nutně problém o němž se rozepisuješ. Pochopitelně, pokud řadíš sex na první místo žebříčku hodnot, tak potom rezignuji a tímto se omlouvám. Pro mě jsou však v životě i důležitější okamžiky...!

Amelia (So, 21. 5. 2005 - 16:05)

Ve?mi trefne je to vyššie popísané...ja spadám do kategórie 43-56...a úúúplne súhlasím-až na to, že dokonca je až tak lenivý, že ani mladé ženy ho nezaujímajú. K životu mu stačia krížovky, TV a spánok. Musím napísať, že on je spokojný a diví sa mi, že "čo mi chýba", veď nemáme starosti, deti dospelé a jemu to takto vyhovuje. Tým, že ja chodím neskôr z práce ako on, je to moja pravá ruka, v domácnosti pomáha a nemenila by som ho. Ale sexík mi chýba...:-) Dokonca som v myšlienkach zašla až tak ďaleko, že snáď keby skúsil "niečo ešte mladšie-než ja " - snáď by ho to zasa prebralo k životu. A verte, že iniciatívna som, ale ak je stále iniciatívny len jeden partner - je to o ničom. Takže milé dámy, akonáhle muž prekročí vek. hranicu 50-52, tak končí so sexíkom...aby som nebola až ve?mi kritická, tak snáď raz za mesiac si na ten sex aj spomenie...a to čaká každú jednu ženu, ktorá má staršieho partnera o viac ako 10 rokov...držím všetkým optimistkám palce, aby to u nich doma bolo čo najneskôr - aby stárli spoločne.

Dada (So, 21. 5. 2005 - 09:05)

Ja mam o 11 let starsiho manzela a jsem stastna. Ale myslim si, ze to zalezi na tom, jaky ten clovek je. Memu manzelovi je ted 42. Kdyz bylo memu otci tolik, tak mi to pripada, ze v porovnani se vzhledem a chovanim byl muj otec uz duchodce.Je fakt, ze muj manzel je Ital a tak ma jiny zivotni styl a rozhled nez Cesi.

Ponocny (Pá, 20. 5. 2005 - 23:05)

Mirko me nepripadalo ze Anna3 ma deti a vopoustela by dlouholetej zabehlej vztah. Ja nerikam borit pro nic za nic rodiny kterejm to funguje ja rikam do takovejch vztahu raci vubec nelezt tak sem to myslel.Taky nerikam ze spolu ty dva v zadnym pripade nemuzou bejt stastny jen toho kolem sebe vidim dost na to abych vedel ze to spis nakonec prinese vic problemu nez stesti.

xyz (Pá, 20. 5. 2005 - 19:05)

Mám staršího manžela o 16 a půl roku, jsme spolu už 11 let, máme 3 děti a jsme vcelku spokojení. Myslím, že pokud jsou oba jedinci rozumní, věkový rozdíl nehraje zas až tak velkou roli. Alespoň v našem vztahu, i když se samozřejmě pokaždé nevyhneme běžným manželským hádkám, nepozoruji, že by byly způsobeny zrovna věkem. A ani jsem vedle manžela nezestárla, naopak, žena si vedle staršího partnera připadá ještě mladší. A také to má své výhody existenční, starší muži bývají už většinou alespoň z části zajištěni a to je jistě plus, zejména v dnešní době, kdy začínat od píky s ničím bývá určitě složité...Věkový rozdíl ano, já jsem tedy pro.

Mirka (Pá, 20. 5. 2005 - 15:05)

To myslite vazne? A co kdyz se ti dva maji radi? Vzdyt pak maji jeste deti, ne? Hlavne, ze prozijou ten cas spolu. To tu neni nikdo, kdo ma starsiho manzela a je spokojenej?

mladší (Pá, 20. 5. 2005 - 08:05)

Správně to napsal ponocný. Já jsem na tom stejně. Mně 55, vedle sebe ufňukanýho dědka s 68 na krku. Připadám si vedle něho stará, tak nějak se s tím člověk zžije.

Ponocny (Pá, 20. 5. 2005 - 06:05)

Anno tohle uz tu bylo vomlety donekonecna na ruznejch jinejch forech vo vekovym rozdilu, trochu si to tady procti a najdes kdyz ne vodpovedi ktery se ti hodej tak aspon stovky prispevku presne na tohle tema.Ale kdyz uz se ptas tak ti reknu vyser se na nej a to samy sem rek vsem jinejm v pokecech na tohle tema. Premejslis vo tom a tak nejses blba a dokonce bych rek ze tu vodpoved uplne v nitru uz sama stejne vis.Jojo, 23+36 no mlada holka si zobla starsiho ale zase je zavopatrena, von ma autak a byt a to fsecko co by se stejne starym nemela i kdyz se sem tam nekdo nad tim pozastavi.33+46 nejvetsi parada, voba sou dospeli lidi fsecko klape jak na dratku.43+56 uz to zacina kolikrat hodne skripat, zenska je na vrcholu krasy a sexualniho zivota a tatka zacina doma fotrovatet a bejt nevrlej a nechce se mu nikam chodit - nebo navopak zacina magorit s dvacitkama53+66 uz se to sere hodne do prdele a vo dalsim desetileti ti nemusim rikat.Schvane sem to este posunul vo tri roku dopredu vzhledem vuci tvymu veku v podstate vo nic nejde a stejne si uvedom jak te to myslim uhodi do voci.Ted si vopravdu mozna uzivas skvelyho vztahu ale esli v tom natrvalo zustanes tak za to pozdejc zaplatis krutou cenu. Ale to myslim stejne uz vis.

anna3 (Čt, 19. 5. 2005 - 23:05)

Chci se zeptat, jaký máte názor a věkový rozdíl partnerů. Můj přítel je o 13 let starší. Máme krásný vztah, ale co za 20 - 30 let? Mně bude 30, jemu 43. Mně 50, jemu 63... Jaké máte zkušenosti? Děkuji Anna

Reklama

Přidat komentář