Reklama

výprask

Jitka (St, 13. 7. 2022 - 10:07)

Musíš ale opatrně. Při větším výprasku se mohou počůrat

Jana (St, 13. 7. 2022 - 10:07)

neboj, já vařechu znám sama moc dobře a vím, jak bolí

Jitka (St, 13. 7. 2022 - 11:07)

No já taky ale občas se stane že víc pritlacim a pak mám mokrou nohu. To pak nevím zda se smát nebo zuřit

Jitka (St, 13. 7. 2022 - 09:07)

Jj vařečka dělá divy. Ještě když druhé dítko stojí nahé nachystané a kouká jak jeho sourozenec je bitý . Aspoň ví co ho čeká

Jitka (St, 13. 7. 2022 - 09:07)

Jj vařečka dělá divy. Ještě když druhé dítko stojí nahé nachystané a kouká jak jeho sourozenec je bitý . Aspoň ví co ho čeká

Zvedavjesi (St, 6. 7. 2022 - 09:07)

Pro mne jako 14 leta bylo nejhorší když jsem musela dojít pro řemen , pak se svléknout , podat otci řemen a ohnout se přez jeho koleno. A to jen že mne soused viděl za barákem kouřit cigarety

Petras (So, 11. 6. 2022 - 15:06)

Já jsem svýmu desetiletýmu klukovi dal taky přes ruce, když jsem zjistil, že mi bere prachy. Zavolal jsem si ho do pokoje, ať nakluše s pravítkem. když Jonáš přiběhl, tak jsem mu řek, že o všem vím a že bude trestán. Tak se hned začal zouvat, při každém trestu musí být bos, ať je jakýkoliv, tak se vyzul z pantoflí a stáhl si ponožky. Pak si musel stoupnout bosky doprostřed pokoje a nastavit ruce. A pak dostal pravítkem nalískáno na ty zlodějský pacičky, až mu slzy tekly z očí. Ale to nebylo všechno, to by za krádež bylo málo. Musel donést řemen a položit se na sedačku, vystrčit holou. A pak byl bit, až se pochcal...

Návštěvník (St, 25. 5. 2022 - 09:05)

Najděte di jiné zájmy úchyláci

Irena P. (Ne, 22. 5. 2022 - 13:05)

Dneska byl Matěj znovu bit, dostal na chodidla. Bohužel i po včerejším výprasku byl drzý. V pokojíku dostal nejdřív facky, pak si musel sundat ponožky a lehnout si na břicho na postel. Přítel mu pak u kotníků držel nohy, ohnuté v kolenou. A já jsem mu pak pravítkem pořádně nařezala na ty jeho bosý chodidla.

Irena P. (So, 21. 5. 2022 - 16:05)

Můj zlobivý, desetiletý Matěj byl dneska pořádně bit... Musel se svléknout do naha a dostal řemenem. Už to s ním nebylo k vydržení, jak byl drzý. Jsem na něj sama, tak jsem poprosila přítele, aby mi s ním pomohl. Tak jsme přišli za klukem do pokoje a řekla jsem mu, že dostane. Musel se zout - pantofle a kotníčkové ponožky musely dolů. Pak si musel sundat tričko a kalhoty. Pak si musel stáhnout i trenky. Nahatý si musel stoupnout doprostřed pokoje. Musel se sehnout a opřít si ruce o stehna. A pak už dopadal řemen na jeho holá záda a na nahatý zadek...

rk (Čt, 19. 5. 2022 - 01:05)

Já jsem se seznámil s krásnou dívkou která měla tetu a u ní bydlela. Pár dní jsem si užíval sexu, přítelkyně si postěžovala a její teta přišla k nám do pokoje ráno a vytáhla mně z postele nahého, odvedla mně do obyváku, kde mě přehnula přes stůl a dostal jsem praklem nepočítaných. Po výprasku mě nakopla několikrát do koulí a celý měsíc jsem musel vykonávat nahý domácí práce, to byl můj nejhorší zážitek. Nikomu nechci aby zažil výprask od ženy 180 cm a s váhou 140 kg, to si zadek užije pokud se rozmáchne!!!

Honza (Ne, 22. 5. 2022 - 15:05)

Když mi bylo 17 jel jsem za jednou o rok mladší kamarádkou na chatu a těšil se na sex . Když sem dorazil seděla venku v autě a brečela. Mě chytily dva chlapy a zatáhly do stodoly. Byl to její táta a strejda. Uvázaly mi ruce k trámu a nohy ke sloupkům.

Lujza (Po, 16. 5. 2022 - 18:05)

Dneška v škole som dostala poznámku mám btw 14 a môj frajer má pred celou triedou prehol cez kolena a dal mi pár na zadok a potom stiahol rifle a znovu mi nasekal a potom zazvonilo dala som si naspäť rifle a akurát prišla učiteľka a spýtala sa čo ste robili a ja som odpovedala že dostala som po riti

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 19:05)

To ses jen tak nechala před celou třídou? Bylo to od něj poprvé?

Lujza (Út, 17. 5. 2022 - 12:05)

Áno bolo a celkom som si to užívala

Návštěvník (Út, 17. 5. 2022 - 17:05)

Tak to si to s ním musíš co nejdřív zopakovat, ale tak aby sis to užila ještě víc.

Lujza (Po, 16. 5. 2022 - 18:05)

Dneška v škole som dostala poznámku mám btw 14 a môj frajer má pred celou triedou prehol cez kolena a dal mi pár na zadok a potom stiahol rifle a znovu mi nasekal a potom zazvonilo dala som si naspäť rifle a akurát prišla učiteľka a spýtala sa čo ste robili a ja som odpovedala že dostala som po riti

Josef (So, 30. 4. 2022 - 22:04)

Náš Martin byl prve bit na chodidla. Je mu jedenáct a od kamaráda přišel v devět večer, místo v sedm večer. Tak se musel hned v předsíni zout do bosa, naklusat do pokojíku, v pokojíku se položit na břicho na postel a nastavit ty jeho bosý nohy. A pak byl bit na chodidla za ten pozdní příchod. Dostal takovou kulatou dřevěnou tyčkou od starého ramínka. Na každé holé chodidlo dostal deset ran.

Lucie (Út, 3. 5. 2022 - 21:05)

Plakal?

Josef (So, 7. 5. 2022 - 16:05)

Ano, plakal.

Reklama

Přidat komentář