Reklama

výprask

Návštěvník (Po, 23. 1. 2023 - 15:01)

Ahoj Vlasto chci se zeptat kolik mu dáte a jestli jen páskem nebo i něčím jiným

Karel (Po, 16. 1. 2023 - 22:01)

Ahoj, hledám ženu, které bych mohl dát na zadek, rukou, vařečkou, plácačkou, rákoskou.
Jen do červena, nebo krásné stopy dle domluvy..
Hledám ženu, která má zálibu ve výprasku, v tradiční disciplíně, má opravdový zájem a nebudeme si jen bezúčelně psát. Ženu, která ví o čem je výprask. Jestli miluješ kontrast bílých kalhotek, které zvýrazňují zarudnutí, jestli miluješ červený horký zadek. Neboj se napsat.
Já Dom 37 z Karlových Varů Mám prostory, pomůcky, rozum, tvé NE a STOP je pro mě opravdu STOP.
Nezkušenost, stydlivost ani nesmělá nebo uzavřenější povaha vůbec nevadí, ani nemusíš mít postavu modelky. Pokud máš zájem, tak napiš a můžeme probrat představy a možnosti, vše dle domluvy diskrétně a bezpečně.
Klasický sex nehledám, jen výprask.
Chceš mít svojí kocovinu z přehnutí přes koleno, cítit se jako ve vesmíru a mít radost??
[email protected]

Hana (Po, 2. 1. 2023 - 23:01)

V blízké době dostanu výprask. 721 ran lískovkou na mokrý zadek a na holou. Už teď se mi třesou kolena

Jr (Po, 2. 1. 2023 - 17:01)

Stipe a bolí to prutem. Dobrá vařeka je 1 ze čtyř kterou to opravdu bolí. Pásek je dobrý starý ty nové spíš jen tak pleskaji. Prut nebo metla.

Vašek (Po, 2. 1. 2023 - 00:01)

Ahoj čím dáváte na prdel já dávám páskem a nepomáhá to akorát se mi vysměje tak se chcu zeptat jestli nevíte čím to hodně štípe a bolí

Ludix 87 (Čt, 2. 3. 2023 - 08:03)

Bicik a stačí 10 ran.

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 00:01)

Já bych mu dal spíš na tu je honprdel třeba u náš máme nastavený pravidla máme 1 syna a 2 dcery od 5 do 10 dostavávají 20 ran vařečkou od 11 do 13 10 vařečkou a 20 páskem od 13 do kolika to bude potřeba 25 ran přes kalhotky nebo slipy 30 ran rákoskou nebo proutkem na chodidla mi to příjde blbé

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 00:01)

Já jsem dnes dostala na holou za to že jsem včera přišla pozdě měla jsem přijít v 23:00 a přišla jsem až ve 4:00 taťka mě nechal vyspat je voják takže má velkou sílu probudili jsem se šla jsem se vysprchovat a vylezla jsem a táta mi oznámil že dostanu měla jsem na sobě jen spodní prádlo táta si mě vzal do pokoje mám bratra kterému je 17 a mě je 15 táta mu přikázal že se musí koukat dostala jsem rukou jen tak když to počítal to jsem dostala asi 30 ran a pak jsem dostala páskem a proutkem páskem jsem dostala 80 ran a proutkem 50 ran a 10 na mokrý zadek ale nedostala jsem jen zato to by prý nebylo takový brácha na mě vykecal že jsem kouřila a mám špatné známky my máme rozvedené rodiče a mamka když se to dozvěděla tak jsem dostala 25 ran vařečkou brácha ten taky dostal asi minulý týden ale ten jen proutkem 30 ran a od mamky vařečkou 10 rozbil okno

Táňa (Ne, 1. 1. 2023 - 22:01)

Ahoj když jsem byla malá taky jsem dostávala někdy od mamky a někdy od táty od mamky to bylo lepší to bylo jen 25 ran vařečkou na holou a 10 ran vařečkou přes nohy ale od táty to už bylo něco první jsem si musela kleknout a začal mi říkat za co dostanu a proč měl v ruce vařečku když jsem se šklebila nebo jsem odmítala že to není pravda tak mi jednu švihnul a připočt 10 ran když to sečetl tak to začalo, většinou to bylo 30 ran rukou na holou 40 ran vařečkou na holou 30 ran páskem a 15 ran rákoskou přes kalhotky ale někdy na holou trváte až do teď když jsem se šklebila když sečítával tak to připočetl k rákosce ale někdy i k pásku pak jsem se šla vysprchovat a když jsem udělala fakt něco hroznýho tak na mě mamka vlýtla do tý koupelny s proutkem do sprchy a to jsem dostala jen 10 ran

Táňa (Ne, 1. 1. 2023 - 22:01)

Ahoj když jsem byla malá taky jsem dostávala někdy od mamky a někdy od táty od mamky to bylo lepší to bylo jen 25 ran vařečkou na holou a 10 ran vařečkou přes nohy ale od táty to už bylo něco první jsem si musela kleknout a začal mi říkat za co dostanu a proč měl v ruce vařečku když jsem se šklebila nebo jsem odmítala že to není pravda tak mi jednu švihnul a připočt 10 ran když to sečetl tak to začalo, většinou to bylo 30 ran rukou na holou 40 ran vařečkou na holou 30 ran páskem a 15 ran rákoskou přes kalhotky ale někdy na holou trváte až do teď když jsem se šklebila když sečítával tak to připočetl k rákosce ale někdy i k pásku pak jsem se šla vysprchovat a když jsem udělala fakt něco hroznýho tak na mě mamka vlýtla do tý koupelny s proutkem do sprchy a to jsem dostala jen 10 ran

Táňa (Ne, 1. 1. 2023 - 22:01)

Ahoj když jsem byla malá taky jsem dostávala někdy od mamky a někdy od táty od mamky to bylo lepší to bylo jen 25 ran vařečkou na holou a 10 ran vařečkou přes nohy ale od táty to už bylo něco první jsem si musela kleknout a začal mi říkat za co dostanu a proč měl v ruce vařečku když jsem se šklebila nebo jsem odmítala že to není pravda tak mi jednu švihnul a připočt 10 ran když to sečetl tak to začalo, většinou to bylo 30 ran rukou na holou 40 ran vařečkou na holou 30 ran páskem a 15 ran rákoskou přes kalhotky ale někdy na holou trváte až do teď když jsem se šklebila když sečítával tak to připočetl k rákosce ale někdy i k pásku pak jsem se šla vysprchovat a když jsem udělala fakt něco hroznýho tak na mě mamka vlýtla do tý koupelny s proutkem do sprchy a to jsem dostala jen 10 ran

Táňa (Ne, 1. 1. 2023 - 22:01)

Ahoj když jsem byla malá taky jsem dostávala někdy od mamky a někdy od táty od mamky to bylo lepší to bylo jen 25 ran vařečkou na holou a 10 ran vařečkou přes nohy ale od táty to už bylo něco první jsem si musela kleknout a začal mi říkat za co dostanu a proč měl v ruce vařečku když jsem se šklebila nebo jsem odmítala že to není pravda tak mi jednu švihnul a připočt 10 ran když to sečetl tak to začalo, většinou to bylo 30 ran rukou na holou 40 ran vařečkou na holou 30 ran páskem a 15 ran rákoskou přes kalhotky ale někdy na holou trváte až do teď když jsem se šklebila když sečítával tak to připočetl k rákosce ale někdy i k pásku pak jsem se šla vysprchovat a když jsem udělala fakt něco hroznýho tak na mě mamka vlýtla do tý koupelny s proutkem do sprchy a to jsem dostala jen 10 ran

Návštěvník (Út, 2. 8. 2022 - 06:08)

Petr tě nejspíš záměrně straší a píše o nejhorších variantách a možnostech, které ve tvém případě nejspíš nenastanou. 100 ran je na první výprask příliš moc, k tomu na 98 % nedojde.

Zuzana (Ne, 31. 7. 2022 - 22:07)

Ale dostanu nástroji. Něco jsem už zahlédla...

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 06:08)

Co jsi zahlédla? Po tenkých nástrojích (jako je zmiňovaný prut nebo rákoska) budeš mít jelita, po ostatních spíš zčervenalý zadek nebo modřiny.

Zuzana (Po, 1. 8. 2022 - 17:08)

Byl tam nějaký prut namočený ve vodě. Už teď se bojím:(

Petr (Po, 1. 8. 2022 - 20:08)

Treba bude vyprask ke 100 ranam

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 18:08)

Neboj se. Ano, bude to bolet a štípat, ale neumírá se na to a ani z toho nejsou trvalé nebo dlouhodobé následky, za týden nebo dva (podle toho jak rychle se ti hojí modřiny) budeš mít zadek jako teď nedotčený.

Petr (Po, 1. 8. 2022 - 00:08)

Rodicum bych doporucil rakosku nebo aspon prut.

Zuzana (So, 30. 7. 2022 - 15:07)

Ahoj, brzy dostanu svůj první výprask. Máte nějaké tipy jak to vydržet? Mám trošku strach

Reklama

Přidat komentář