Reklama

výprask

Jane (So, 1. 4. 2023 - 14:04)

jonáš u nás zase dostal na chodidla. S Peťanem se honili a dupali. Tak dostali pravítkem na bosý nohy. Ponožky dolů a byli biti. Klečeli při tom na křesle. Pak museli stát bosky na chodbě vedle dveří, každý z jedné strany.

matty kurýrek (Čt, 30. 3. 2023 - 16:03)

Ahoj. Blíží se Velikonoce a s nimi doba velikonočních výprasků. Pokud máš chuť zažít výprask (míru a použité pomůcky domluvíme předem), napiš mi a můžeme si..o tom všem psát a později..se i setkat. A třeba nejen o Velikonocích. ale i později hlavně být v kontaktu...Jsem , dom. orientace, 47 let, slibuji jednání na úrovni, ale i poctivý průplesk zadničky. Uvítám nejlépe olomoucký kraj...Olomouc, ovšem není podmínkou. A když nenajdeš inzerát včas, můžeme vše dohnat i po svátcích. pokud si chceš psát napiš mi na mail mattykurý[email protected]

jane (So, 18. 3. 2023 - 19:03)

Peťan byl zase dneska bit. Byl drzý a tak jsem se s ním zavřela v jeho pokojíku. Petr si tam musel zase sundat ponožky a vyhrnout si nohavice u tepláků až pod kolena. Pak si musel lehnout na břicho na postel a nastavit ty svoje bosý nohy k potrestání. Vzala jsem pravítko a pořádně jsem mu nasekala na ty holý, bosý chodidla. Při bití brečel a křičel, zatínal prsty u nohou.

Tampónové studio (So, 18. 3. 2023 - 01:03)

Hledám partnery pro drbání pytle. Když jsem byl ve škole tak jsem si do záchoda namočil pytel a ujebal si ho o záchody.
Přes pytel dostávám 69 ran denně, přes pytel dostávám výhradně řemdichem.

Jane (Ne, 12. 3. 2023 - 20:03)

A ještě...Jonáš samozřejmě taky brečel, když dostal na ty jeho bosý nohy. A když pak kluci odešli do pokoje, tak jsem zavolala Jonášovu mámu a dohodli jseme pokračování trestu. Jonáš bydlí přes ulici a tak jeho mamka řekla, že za to dupání půjde domů bos. A že doma dostane znovu a pořádně a už páskem na holou.... No a asi za hodinku pak šel Jonáš domů. Jeho mamka mu zavolala , tak od onás odcházel s botkami v ruce a fňukal, protože věděl, co ho doma čeká... A aby to bylo fér, tak musel jít Peťan bosej na chodbu a stát tam čtvrt hoďky. Ale další bití už ode mě nedostal, Jonášova mamka je přísnější než já.

Jane (Ne, 12. 3. 2023 - 18:03)

Můj zlobivý, osmiletý Peťan měl dnes u nás na návštěvě o rok staršího kamaráda Jonáše. A kluci strašně zlobili. Lítali a křičeli a hlavně strašně dupali. Dvakrát jsem je napomínala a pak jsem ty jejich dupající nohy pořádně potrestala. Kluky jsem zahnala do kuchyně. Vytáhla jsem proutek a řekla jsem Peťanovi, aby otočil židli u stolu. Pak si musel Petr sundat ponožky a kleknout si na tu židli. A pak jsem mu na ty jeho bosý nohy pořádně tím proutkem nalískala, až křičel a brečel. Po výprasku slezl ze židle a já jsem u řekla, že zůstane bos. Tak a teď ty – ukázala jsem Jonášovi na židli. Ale ten vrtěl hlavou. Hele, řekla jsem mu, mám s tvojí maminkou domluveno, že když budeš u nás zlobit, tak tě můžu fyzicky potrestat! Nebo jí to mám zavolat? Ne, řekl Jonáš, pak si rychle taky stáhl ponožky a klekl bosky si na židli. A i on dostal co proto na ty jeho bosý chodidla. Pak si kluci sebrali ty jejich ponožky a bosí odťapkali do pokojíku. A už byli potichu jako myšky…

Vychovatelka.39 (Út, 28. 2. 2023 - 18:02)

Jste rozzlobený rodič dcery 18+ ? Máte doma slečnu, která potřebuje pár facek, přehnout přes koleno a poznat účinek pozičních trestů? Nebo snad zlobivou přítelkyni a manželku?
Přijímám k výchově dívky a ženy 18 - 40 let.
Vychovávám tradiční metodou i pomocí vzrušení, orgasmů, fetiše a studu.
Výpraskové lekce probíhají výhradně mezi mnou a klientkou, ale po úvodní lekci je možné dohodnout účast pověřené osoby v případě, že bude chtít výprask a ponížení sledovat pro zvýšení studu.
Dokážeš si představit jak stojíš s vypnutou hrudí nahá uprostřed pokoje, ruce za hlavou, pohled před sebe a zatímco odříkáváš své prohřešky tvůj zadeček se vlní pod mojí rukou, řemenem a ponížením, až Ti mé ruce sjedou na ňadra a ty začneš cítit vzrušení a touhu, kterou si budeš muset zasloužit? Zanech svůj e-mail.

Default User Image
Ta co zlobí (Út, 19. 12. 2023 - 12:12)
Default User Image
Milouš. (Po, 12. 2. 2024 - 08:02)

Ahoj , tak ty Terezko zlobíš ? Tak dáme nějakou na zadek? Odepiš mi na  [email protected]

Eliška K. (So, 4. 2. 2023 - 14:02)

Tak Marťas dostal další rány za to špatné vysvědčení. Po obědě jsem přišla do pokojíku s rákoskou a řekla mu tak dělej, ať to máš za sebou! Martin poslechl, svlékl se do trička, kleknul si na posteli, opřel se o lokty a vyšpulil holou… Začala jsem ho švihat rákoskou. Dostal ještě třicet ran. Strašně řval a brečel. Ten jeho holý zadek dostal opravdu zabrat…

Návštěvník (So, 4. 2. 2023 - 20:02)

povídáš si sama se sebou krávo

Eliška K. (So, 28. 1. 2023 - 15:01)

Dneska byl bit můj desetiletý syn Martin. Dostal závdavek na vysvědčení, které opravdu nebude dobré…. A tak musel Marťas vystrčit tu jeho holou, nastavit ji a dostal přes ní… Přišla jsem do pokojíku s rákoskou a jen jsem mu řekla víš za co? Tak se svlíkni do trička! Marťas si musel sundat tepláky, ponožky i slipy. Pak jsem položila na jeho postel polštářek a řekla mu, aby se položil břichem na polštář. Tak byla ta jeho holá vyšpulená na výprask. V pokojíku byl Martinův osmiletý bratr Jonáš. Tomu jsem řekla, aby tam zůstal a díval se, že to bude pro něj poučné… A pak jsem rákoskou sešvihala ten Marťasův holý zadek. Dostal pětadvacet ran. Zadek má pruhovaný. Strašně řval a bulil. Další rány dostane po vysvědčení. Ještě si rozmyslím, kolik mu jich dám. A Jonáš taky brzo dostane, je hrozně drzý.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 10:01)

Kdy budeš bita ty?

Návštěvník (Út, 8. 8. 2023 - 10:08)

Miroslavo jaromisová tebe patří řezat a to pořádně i tvou sestru Zdenu ,vy si to zasloužíte i celou vaši bandu. A jak ty biješ děti tak řezat vás rákoskou 200 ran je málo pro vás . Lískové pruty 300 řemen 500 ran až do krve. A to BUM BUM BUM PRÁSK!!!!

Návštěvník (Út, 8. 8. 2023 - 10:08)

Miroslavo jaromisová tebe patří řezat a to pořádně i tvou sestru Zdenu ,vy si to zasloužíte i celou vaši bandu. A jak ty biješ děti tak řezat vás rákoskou 200 ran je málo pro vás . Lískové pruty 300 řemen 500 ran až do krve. A to BUM BUM BUM PRÁSK!!!!

vlasta (Ne, 22. 1. 2023 - 18:01)

Náš synek už se připravuje na úterý.Ve škole je pedagogická rada a večer třídní schůzky.Každopádně bude důtka nebo 2 z chování.Výprask ho nemine.Dostane řemenem.Nejvíce se bojí,že dostane před kamarádkou..Pokud bude mít dvojku z chování tak dostane před ní,možná i na holou.Takovou ostudu ještě nezažil.

Default User Image
Milda (St, 24. 1. 2024 - 16:01)

Dobrý den , vykonávám tresty za neposlušnost, odmlouvani , neuceni se , pozdní příchody, nedbalost, atd. Pokud budete mít zájem , tak napište , ale můžete i můj tento email i nabídnout kamarádkám , které mají zlobivé děti.  email : [email protected]

Anonym (St, 8. 11. 2023 - 15:11)

A už bylo synkovi 80?

Josef (So, 28. 1. 2023 - 12:01)

Koli je synkovi let? A už byl bit?

Návštěvník (Po, 23. 1. 2023 - 15:01)

Ahoj Vlasto chci se zeptat kolik mu dáte a jestli jen páskem nebo i něčím jiným

Reklama

Přidat komentář