Reklama

výprask

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 12:07)

Zdarec napiš [email protected]

Dominika (Čt, 20. 7. 2023 - 11:07)

To já taky. Jednou týdně, když se to nastřádá a taky vždy na holou. Nejdříve to bylo klasických pětadvacet, teď dostávám řemenem nebo rukou dokud nemám úplně červený a horký zadek. Pak se udělá malá přestávka a na ten citlivý a už trošku nateklý zadek jich ještě pár dostanu.

Vendy (Čt, 27. 7. 2023 - 08:07)

kdo ti dává?

Návštěvník (Út, 18. 7. 2023 - 09:07)

mám problém potřebuji poradit: [email protected]

Návštěvník (Út, 11. 7. 2023 - 13:07)

Ahoj, jsem kluk a musím doma s tetou sex a strejdovi kouřit. Napište mi na e-mail: [email protected] potřebuji si o tom s někým promluvit. Předem děkuji

Dominika (Po, 21. 8. 2023 - 16:08)

Dneska konečně dostala od přítele na zadek i máti. Zdálo se mi, že mi nařezala zbytečně moc a že to podle něj ani nebylo nutné. Výjimečně jsem se mohla dívat na celý výprask a protože máti dostávala taky řemenem, bylo toho dost vidět i slyšet. Nadávala, že jsem u toho já, ale to pokaždé dostala ještě víc. Přestal až když měla zadek úplně červený a opuchlý a já se bojím že si oba všimli jak mě to vzrušilo. Po výprasku jsem hned utekla do pokojíčku a slyšela máti jak se omlouvá a že příště počká s potrestáním na něj.

Návštěvník (Pá, 7. 7. 2023 - 14:07)

ano na holou a většinou je to 12 na jednu a 12 na druhou půlku z druhé strany, dvacátápátá je přes půlky naráz. Ohýbají se k užšímu konci stolu a šlapky tak aby nemohli kopat. Dnes je to asi čeká, Renato vy taky máte něco skoro pubertálně rozjetého? Oni se vždy rozjedou spolu a pak se to hodně brzdí, ta hyperakivita je zlá :-)

Renata (Pá, 7. 7. 2023 - 14:07)

Mám tip jak jsem vychovávala ja: deti holka a kluk teď mají 13 a už moc netrestam ale trestala jsem je od 4 do 10 let na holou čerstvým proutkem v pozici že si museli kleknout na kolena a opřít se o lokty tím se zadek krásně vyspulil a vypnul a dostali kazdej 30 svihu to bylo za menší průšvihy spatne znamky, zlobeni doma, nepořádek a potom za větší průšvihy za kradez peněz doma atd. museli lehnout na záda a zvednout nohy za hlavu tím se zadek krásně vystrcil, vypnul a byl bolestivejsi taky to bylo 30 čerstvým proutkem a několik jich zažily.

Přísná teta (Pá, 7. 7. 2023 - 13:07)

Když už výprask, tak jedině na holou. Mám na prázdniny dvě slečny 14 a 15 a od rodičů instrukce, že výprask musí být pokaždé když něco vyvedou nebo poruší. Včera se vrátili domů z lítání někde venku s místní partou o dvě hodiny později. Obě dostali výprask páskem dokud neměli zadečky patřičně červené. Jak najednou slibovali, že už se nestane.

Lenka (Út, 11. 7. 2023 - 12:07)

Tak to mi připomíná moje prázdniny za mlada u tety na vesnici :D Jejda to bylo výprasků. Se setřenkou jsme s místní partou měli průšvih skoro každý den. Takže večer bylo skoro na denním pořádku se v kuchyni ohnout přes stůl a dostat na holou. Většinou druhým koncem lepačky, což bylo hoooodně auuuu :) tudíž prázdniny se zmalovaným zadkem

Přísná teta (Út, 11. 7. 2023 - 13:07)

Takže zaslouženě také :-) Co dělat, když to pomáhá. Kromě pásku používám proutek co si holky musí utrhnout a výjimečně , jako třeba dnes dostali i rukou. Tam už ale klasických pětadvacet. Přece jen dát takový výprask dvakrát je pěkně cítit :-)

Lenka (Pá, 14. 7. 2023 - 08:07)

Musím říct, že zaslouženě, někdy míň, ale bylo to lepší, než mí zaracha a nejít ve na druhý den. Jako dostávaly jsme hodně věcma, nejvíc asi ta lepačka a samozřejmě prut....to byly jelita :D

Vendy (Út, 18. 7. 2023 - 08:07)

Ahoja, tak to k létu a pázdninám tak nějak patří. M2la jsem to stejně, když jsme u babičky dostávali na holou každý den :D Teď mám na prázdninách neteř, což je s mou dcerou docela ródeo :) Dvě puberťačky spolu. No, včera dostali obě na holou rákoskou :)

Renata (Út, 18. 7. 2023 - 14:07)

Puberťacky to už je pozdě trestat ideál je tak od 4 do 10 let. Od skolky tak do 5 Třídy.

z (Po, 31. 7. 2023 - 15:07)

z

Vendy (Čt, 20. 7. 2023 - 08:07)

tak je jim 13 let a pozdě to není. moje dcera dostává od první třídy na holou sem tam

z (Po, 31. 7. 2023 - 15:07)

z

Renata (Út, 11. 7. 2023 - 22:07)

Kolik je holkám? A dostavaji na holou?

Přísná teta (Út, 11. 7. 2023 - 13:07)

Takže zaslouženě také :-) Co dělat, když to pomáhá. Kromě pásku používám proutek co si holky musí utrhnout a výjimečně , jako třeba dnes dostali i rukou. Tam už ale klasických pětadvacet. Přece jen dát takový výprask dvakrát je pěkně cítit :-)

Táta (So, 6. 5. 2023 - 17:05)

Mates byl znovu bit. A dostal i jeho kamarád Jonáš, spolu se u nás porvali. Zavolal jsem Jonášově mámě dohodl jsem se s ní, že Jonáše u nás potrestám. Oba kluci se museli v pokojík připravit na nářez a naklusat do obýváku. Museli se vysvléct jen do trička - kalhoty i spoďáry musely dolů, a museli být i úplně bosí, takže oba kluci si před výpraskem stáhli i ponožky. Jonáš dostal při výprasku přednost. Musel zakleknout na sedačku a opřít se o lokty. Začal výprask. Řezal jsem ho řemenem na ten jeho holý, vyšpulený zadek. Jonáš strašně řval a naříkal, volal maminku...ostuda jeden. Řekl jsem mu, že jeho mamninka mi řekla, abych mu pořádně naložil. Tak pak už jenom brečel a řval bolestí. Po bití musel slézt a jít si kleknout do kouta. Pak jsem seřeal našeho Matese. Povčerejším výprasku měl ten jeho holý zadek ještě celý pruhovaný. Po dalším bití mu zadek zfialověl a Mates řval, jako snad ještě nikdy. Musela to být strašná bolest, dostat na zbitý zadek. Z očí mu stříkaly veliké slzy. I on musel jít po bití klečet.

Reklama

Přidat komentář