Reklama

výprask

Táta (Pá, 5. 5. 2023 - 21:05)

Náš syn Mates dostal dneska sekec, je mu deset le. Byl bit v pokojíku na své posteli. Před bitím se musel svléknout - tepláky, spoďáry a ponožky taky dolů, bos musel být taky. Nechal jsem mu jenom tričko. Pak se musel na posteli opřít o lokty a o kolena, pořádně tak vyšpulit ten jeho holý zadek. A pak jsem ho začal řezat. Na tu jeho holou dostával úzkým, koženým řemenem. Brečel a řval, po výprasku měl ten zadek pruhovaný...

Návštěvník (Pá, 7. 7. 2023 - 14:07)

naši kluci 11, 12 v tomto teple bývají standardně nazí max. triko. Tepláky bych mu asi nedával, nech jej nahého a slipy nepotřebuje. Naši kluci chodí teď v létě naostro a na zahradě do bazénu nazí. Mates je Matěj nebo Matyáš jak ten náš?

z (Pá, 5. 5. 2023 - 21:05)

z

Karel (So, 15. 4. 2023 - 16:04)

Občas seřežu našeho desetiletýho Jonáše, když mě naštve. Většinou dostane klasicky na holou, seřežu ho páskem, kdekoliv. V obýváku se položí na sedačku, přehne pře křeslo, v kuchyni se ohne přes stůl, napřed ale musí vždcky vystrčit tu jeho holou... Když mě štve hodně, tak mu proutkem vysázím na chodidla. Jdeme do jeho pokoje, tam se Jonáš zuje a klekne si na postel, na kraj a opře se o ruce. A už dostává na ty jeho bosý nohy. Ječí a řve.

Ludva (Ne, 28. 5. 2023 - 12:05)

Zadek mu Bijte!.

z (Pá, 5. 5. 2023 - 21:05)

z

milda24 (Ne, 30. 4. 2023 - 14:04)

Ahoj , to bych moc chtěl s Jonášem dostat na zadek páskem . Myslím to vážně . Bylo by to možné ? Pište mi na : [email protected]
Nebo si ho vezmu na půl dne domu , a dostane Jonáš odemne.

Anonymní žena (Ne, 7. 5. 2023 - 19:05)

To jako myslíte vážně? To si na to nechceš najít někoho dospělého? Ale ,, údajně " desetiletého kluka. I kdyby to byla jen fantazie, tak fantazie sexualního predátora.

David (Po, 10. 4. 2023 - 17:04)

Dobrý den, mohu se zeptat jestli by byl někdo tak ochotnej a dal by mi výprask rodiče jsou proti trestům ale já si myslím že bych si poradně zasloužil je mi 14 let kdyby někdo chtěl nebo si psát tak můj e-mail je [email protected]

Default User Image
Milda (St, 10. 1. 2024 - 08:01)

Ahoj Davide , rád Ti dám na zadek , napiš mi na:  [email protected]

Default User Image
Milda (St, 10. 1. 2024 - 08:01)

Ahoj Davide , rád Ti dám na zadek , napiš mi na:  [email protected]

Pavlína / Bi -… (Pá, 7. 4. 2023 - 14:04)

Jak čtu,tak hodně lidí tu má s výprasky zkušenosti. Upřímně mi cuká kundička, jen to čtu a tak se chci zeptat : Byla by tu nějaké žena, která mi si mě přehla přes koleno a pořádně mi nařezala na holý zadek? Nebráním se ani lehkému fackování a ponížení. Výprask mě vzrušuje a dokážu si představit jak mi při něm vnikají prsty do kundičky, abych se při tom i udělala.
Hledám ženu od 18 - 50 let (+ - ), Střední Čechy, vlastní zázemí nutnost. Ráda se nechám vychovat. Je mi 39, větší prsa, 90 kg, takže holka krev a mlíko, ale prý sympatická. Když mi tu zanecháš e- mail, odepíši a ráda.

Default User Image
Milouš. (St, 10. 1. 2024 - 08:01)

Ahoj Pavlíno ,  rád Ti narezu na zadek, odepiš mi na tento můj email [email protected]  

A domluvíme se.

Jirka (Po, 10. 4. 2023 - 22:04)

Ahoj, jestli ti NEVADÍ, že jsem muž, tak se o tom můžeme pobavit a něco vymyslíme. V případě zájmu stačí odpovědět na tento komentář.

Pavlína / Bi -… (Út, 11. 4. 2023 - 12:04)

Žádná slečna se zatím neozvala, takže rozhodně nevadí. Pokud mi tu zanecháš svůj e-mail, ráda napíšu :-)

Jirka (Pá, 28. 4. 2023 - 15:04)

Ahoj,jestli máš pořád zájem, napiš mi na [email protected]

Jirka (St, 12. 4. 2023 - 18:04)

Nechal jsem ti tady mail. Máš stále zájem dostat na zadek??

Milan. (Ne, 30. 4. 2023 - 14:04)

Já bych měl zájem , kolik Ti je? Odepis mi na: [email protected]

Jirka (Út, 11. 4. 2023 - 23:04)

Ahoj, napiš mi na: [email protected].

Jirka (Út, 11. 4. 2023 - 23:04)

Ahoj, napiš mi na: [email protected].

Reklama

Přidat komentář