Reklama

výprask

Tomáš (Ne, 31. 7. 2022 - 09:07)

A od koho dostaneš..Zuzko?

Zuzana (Ne, 31. 7. 2022 - 19:07)

Od táty. Ten má pádnější ruku než mamka:(

Agáta (Pá, 15. 7. 2022 - 14:07)

Díky Pánu milosrdnému svěřeno mi bylo chlapců dvou do výchovy. Ale oni často hříšní jsou. A nedávno velký hřích spáchali! V noci se z pokoje jejich linuly zvuky podivné, jakési sténání a vzdychání! Běžela jsem za nimi a patřila hřích veliký! Obě děti, majíce toliko roků deseti, polonazí se navzájem ukájely v jedné posteli! Za vlasy jsem je stáhla a tloukla jim hlavou o zem, až zkrvaveni byli! Pak museli se zcela obnažiti a po kolenou se plazíce řemen na sebe donésti! Pak postupně jsem na posteli, kde hřešili mrskala jejich nahá těla!

Ilona (Pá, 15. 7. 2022 - 12:07)

Náš Petr, dvanáct let, když vyvede nějakou pořádnou lumpárnu, si musí stáhnout tričko a dostane řemenem vejřez přes holý záda. Při bití stojí předkloněný a opírá se dlaněmi o kolena.

Ilona (St, 13. 7. 2022 - 12:07)

My občas doma seřežeme našeho desetiletého Jonáše, když je to potřeba. A ten se počůrá vždycky, ale před výpraskem. Stačí mu říct připrav se, dostaneš a už má mokré kalhoty. Vždycky se pak musí celý svléknout, donaha. Pak se se přehne přes opěradlo křesla, aby pořádně vyšpulil ten jeho holý zadek. A pak je pořádně bit. Vařečka, nebo řemen pořádně pleská o tu jeho vystrčenou holou zadnici. Řve, bulí, ale už nečůrá.

Jitka (St, 13. 7. 2022 - 13:07)

Dostává od tebe ? Kolik tak dáváš ? U nás výprask protahujeme aby si ho dostatečně prožili. Manžel pak chce aby seděli s rozbitým zadkem na zidli

Ilona (St, 13. 7. 2022 - 13:07)

Vařečkou dávám Jonášovi já, tak 15 - 20 ran. Za větší prohřešky ho zbije manžel řemenem, tak 25 - 30 ran, podle provinění. Zadek má Jonáš po bití červený, po velkém výprasku rudý, až fialový. Rozbitý do krve ho nemá, to neděláme. taky ho nezbijeme rychle, ale maximálně to trvá tak dvacet minut, i s tím vysvlečením a přehnutím přes křeslo. Chvíli ho tam takhle necháme čekat, než ho začneme bít. On si pak musí ručně vyprat to počůrané oblečení, tak jak je, nahatý, se zbitým zadkem.

Sylva (Čt, 14. 7. 2022 - 09:07)

Já dsávám holkám (10 a 13 let) gumovou pomlázkou na holou a myslím, že je lepší než vařecha., Víc štípe a neudělá modřiny

Lili (Po, 2. 1. 2023 - 00:01)

Cs můžu se zeptat kde jsi vzala tu pomlázku potřebuju ji na holky zlobí ruka nepomáhá a vařečka taky ne

Default User Image
Milan. (St, 24. 1. 2024 - 16:01)

Dobrý den paní Lili , rád holky potrestám za neposlušnost , odmlouvani , neuceni se , pozdní příchody, nedbalost, atd. Používám malou rakosku a záleží , jak se rozprahnu . Jsem z Benešova u Prahy s bytem. Pokud budete mít zájem , tak napište mi na [email protected]  

K (Po, 2. 1. 2023 - 05:01)

Dobrej, kdysi se plastové pomlázky pletly z bužirky, také jsem měl na Velikonoce jednu.
Takže buď uplézt nebo počkat na Velikonoce na přírodní. Ta vám samozřejmě nevydrží a časem praskne . Nejsnažsi pro vás bude plastovka. Ta pěkně štipe a hodně výdrží.

Jana (Pá, 6. 1. 2023 - 08:01)

Mně plastovou (gumovou) pomlázkou dával ana holý zadek mamina. Musím říct, že bolest je šílená a jelita pak týden

Jitka (St, 13. 7. 2022 - 14:07)

Od manžela dostal naposled vážně hodně velký vyprask. Až mi ho bylo líto. Manžel si všiml že nás šmírování při hrátkách v posteli.

Jana (Po, 11. 7. 2022 - 10:07)

Ahoja, j oto jsem nesnášela stejně, když mi mamina řekla, ať si přinesu ze šuplíku vařechu. Měla speciální šuplík v komodě, kde měla vařechy určené k výprasku. Pak jí vařechu podat, sundat před ní kalhoty a ouhnout se...

Honza (Út, 12. 7. 2022 - 09:07)

Takto to praktikujeme doma taky. Děcka musí přinést klepač na koberce. A to už řvou po cestě z chodby. Pak se svléknout a první se ohně a druhý čeká až na něj přijde rada

Jana (Út, 12. 7. 2022 - 12:07)

No je to nic moc. Klepačem mě dávala na prdel babička :D auuuu. Já svým dcerám na zadek sem tam dám, ale většinou teda rukou na holou

Honza (Út, 12. 7. 2022 - 12:07)

To jim dáváš jenom ty ? U nás manželka a já se dívám nebo obráceně. Manželka protože je slabá žena používá vařečku. To je potom doma teprve řev

Jana (St, 13. 7. 2022 - 08:07)

ano já jím dávám! :) ohnu přes koleno a vypleskám holou. Poslední dobou mě z toho hodně bolí ruka a myslím, že vařecha přijde brzy

Petra (Po, 2. 1. 2023 - 16:01)

Ahoj kolik je dětem

Návštěvník (So, 16. 7. 2022 - 07:07)

Kolik je dcerám let?

Reklama

Přidat komentář