Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Návštěvník (St, 28. 8. 2002 - 10:08)

Tak to mi přijde jako úplná blbost, že tě vzruší, když ženská něco rozšlápne. Ale každý člověk je jiný a každého vzrušuje něco jiného. Mě vzrušuje představa sexu se dvěma muži...Ačkoliv jsem ho ještě neprovozovala.

Návštěvník (Út, 27. 8. 2002 - 19:08)

Když dospělá žena rozšlápne PET láhev, tak to mě příliš nevzruší, protože taková láhev je měkká a rozšlápne ji i malé dítě. Víc mě vzruší, když dospělá žena váhou svého těla pomalu rozšlápne něco pevnějšího, na co například váha desetiletého dítěte nestačí. Vůbec mě vzrušuje pocit, že dospělá žena váží nejméně 50 kg. Když váží 60 - 80 kg, tak je to ještě vzrušivější. Také mě vzruší, když hezká a mladá žena stoupne na osobní váhu a uvidím, jak váha ukazuje víc než 60 kg.

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2002 - 09:08)

A co třeba tvoje vejce?

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2002 - 09:08)

Ma oblibena technika vylevani si vzteku v okamziku, kdy mam chut uz neco opravdu rozmlatit je rozslapavani lahvi od Dobre vody. Je v tom urcite poteseni z destrukce. Mozna i mirne vzruseni (?) Slysim o tom ale poprve.

Návštěvník (St, 7. 8. 2002 - 01:08)

Cítím vzrušení, když vidím, jak mladá žena stoupne celou svou vahou na nějaký předmět a váhou svého těla ten předmět rozdrtí. Rád bych věděl, zda to vzrušuje i tu ženu, protože občas vidím, jak ženy s oblibou šlapou po ledasčem a vahou svých těl některé předměty úmyslně drtí.

Reklama

Přidat komentář