Reklama

TAJNÁ EROTICKÁ PŘÁNÍ

Návštěvník (Po, 22. 10. 2007 - 16:10)

A co po výstřiku,uklidíš?

123 (Po, 22. 10. 2007 - 03:10)

Noto mas,pravdu,na klitoris ne ale zase bys mela zezadu nadherne obnazene spojeni curaka v kundicce a mohla bys olizovat oba jak jsme v sobe. Tve polohy jsou taky dobre, tohle jsem jen tak navrhnul. Techtopolohhje nekolik abys nas mela pristupne k olizovani, jde vsechno co budeme chtit.

Návštěvník (Ne, 21. 10. 2007 - 22:10)

l´amour-tobě stačí opravdu mélo,nevím,jestli bych se z téhle horor-červené knihovny vůbec udělala?Z nouze,ale zážitek žádný=nulový.

Návštěvník (Ne, 21. 10. 2007 - 22:10)

fuj

anonym (Ne, 21. 10. 2007 - 21:10)

no nepovídej, ono se to samo nabízí v poloze, kterou jsi popsal. Když by na tobě seděla na koníčka a já lízala oba zezadu, tak bych se jí ani nedostala na klitoris.

Mr.Dalbych (Ne, 21. 10. 2007 - 19:10)

No už mi pěkně stojí, budu si s ním muset pohrát.

l´amour (Ne, 21. 10. 2007 - 18:10)

Já mám jedno veliké erotické přání.Dělat to se zavázanýma očima...mít zavázané oči a být tak odkázána zcela na muže, který se chystá mne pomilovat.Tím,že člověk nevidí,si více vychutnává vše ostatní jinými smysly - jako je chuť, nebo například dotyky.Takže by mohl začít na rtech s horkými polibky, postupovat pomalinku níž a níž, a než by do mne pomalu vstoupil, ještě by mne dole polechtal jazýčkem - to bych už skutečně křičela...a pak by mi ho tam pomalinku strčil..abych cítila každý jeho pohyb ve mne..ale to bych už nevydržela a už bych to skutečně velmi chtěla..zpocená těla toužící po tom jediném..a jak jste na tom Vy pánové nyní, hmmm ?:-))

123 (Ne, 21. 10. 2007 - 15:10)

Spatne si to pochopila. Nejde o lizani analu, ale kundicky se zasunutym curakem.

anonym (Ne, 21. 10. 2007 - 13:10)

Pro 123: zrovna tahle poloha mi nevyhovuje. Lízání análu neprovozuju.

123 (Ne, 21. 10. 2007 - 01:10)

An onymko, jsi submisivni? Asi ano podle toho jak pises a presne takovou hledame do trojky. Ja bych lezel, moje pritelkyne by sedela na me predklonena me na hrudniky, prdelku s kundickou a mym curakem v ni pekne vystrcenou a ty bys nas zezadu lizala.

Návštěvník (So, 20. 10. 2007 - 23:10)

Tak to je dost krkolomný,snažím se si to představit..pozor na zuby!

anonym (So, 20. 10. 2007 - 22:10)

sex ve třech. Chtěla bych si lehnout pod pár, který souloží v poloze zezadu nebo v poloze na boku....a tam, kde se jeden mění ve druhého je pusou a jazkykem oba těšit.

Mirek (So, 20. 10. 2007 - 21:10)

Askla-děláš nám tu pomyšlení,mnam.

askla (So, 20. 10. 2007 - 21:10)

chtěla bych muže který by mě miloval a dělal mi to i do zadečku a občas by mi přes něj dal.

Návštěvník (Pá, 19. 10. 2007 - 23:10)

Gdo je Nika?

Návštěvník (Pá, 19. 10. 2007 - 07:10)

di uz do prdele niko

Vymaštěno (Pá, 19. 10. 2007 - 01:10)

Ty máš starosti!Asi byl řádně nadrženej a to pak mozek trpí nedostatkem krve,doufám,že takhle nepřemýšlíš u šuku?
Kdybys radši přihodilo nějakou pikantnost,jsem nadrželo,já čučelo na er.vídea.

pro predeslyho (Pá, 19. 10. 2007 - 00:10)

axl to samozrejme napsal HODNE popletene, asi ma problemy s vyjadrovanim, ALE: jak jinak to mel napsat s tim penisem? Nejvejs tak mohl rici "honim si ho", ale jinak nevim, jak to podle tvych predstav mel podat.
Mel napsat jen "honim si"? :)))
Samozrejme mohl pouzit vyrazu "masturbuji" a pak by nebylo treba psat, ze penis.

Návštěvník (Čt, 18. 10. 2007 - 21:10)

18. 10. 2007 19:19:03, axl
osahávat svoji sestru na prsou,ta má prsa v noci u ní si honim penis,ona to neví ty bradavky

Několik otázek jestli dovolíš.
Tvoje setra má prsa pouze v noci?
Honíš si i něco jiného (vzhledem k tomu, že jsi upřesnil, že si v noci honíš penis, tak předpokládám, že honíš i něco nebo někoho jiného)?
Ona neví, že máš něco s bradavkama? Bylo by dobře aby jsi jít o řekl, nebo radši mámě.

Návštěvník (Čt, 18. 10. 2007 - 21:10)

Ještě-vždycky jsem úchylně strašívala třeba spolužačky,tím něčím děsivým neidentifikovatelným,páchnoucím a oslizým,uslintaným,chrčícím touhou,svíjejícím se chtivostí po krvi,číhajícím ve tmě na svou oběť kterou TO rozpáře nějakýma pařátama,nebo ostrýma hákama místo končetin,či hypnotickým zmocněním se mozku oběti a pomaže se krvavou masou svojí oběti po celém TO těle,nebo hroudě toho TO NĚČEHO a zbytek posvačí,samozřejmě-to už je jednoducé zakončení,kterému předcházel podrobný popis týrání.Jo,něco TO číhá v každým temným koutku!Neuvěřitelné,jak se tím většina lidí nechala zpanikařit a vystrašit,když jsme ještě coby škol.docházkou povinné o prázdninách nocovali pod širákem zahaleny černočernou tmou,musela jsem s J.chodit na každé čůrání a batůžky jsme měly uložené v takové zbořenině,místnost pod úrovní země,pro ní nepředstavitelné psycho-vejít tam třeba ve tři hoďky ráno,nojo,když já milovala tyhle hororový říkačky..

Reklama

Přidat komentář