Reklama

Moudrosti, citáty, motta,životní kréda

Brécy (Út, 18. 7. 2006 - 01:07)

O Život je tak trapný Bože
jak uprdnutí u soulože

Gypsi (Pá, 3. 2. 2006 - 09:02)

Používej Firefox, je zdarma a lepší.

Marťan (Pá, 3. 2. 2006 - 00:02)

Největší průser bude až půjdeš doma na WC,a na hovně bude reklama,spláchneš a ve vodě bude reklama,je to na makovici.Píšu email a kliknu na adresář,než si najdu adresu připláchtí reklama a zakryje přesně to místo na které koukám,odkliknu reklamu a zmizí celá rubrika a začínám znova.Moje životní krédo vypnu PC a už sem nepolezu.

Jarda (Pá, 3. 2. 2006 - 00:02)

Cau pepodepo, o krizku samozrejme vim ale stejne i kdyz to odcvaknes tak ten hajzl hned zas prekryje text a musis to udelat znova. Fakt me ten kripl sere a Niveu nekoupim kdybych mel chcipnout Timhle me fakt pijou krev a zajimalo by me kterej debil na doktorce povazoval za chytry takhle lezt na nervy svym ctenarum, na kterejch je tohle forum financne zavisly.

Pepa z depa (Čt, 2. 2. 2006 - 22:02)

To Jarda medvídek nivea mě taky štve,ale dá se odkliknout,asi v polovině reklamy je křížek na odkliknutí.Je špatne vidět právě aby tě co nejvíc nasral,niveu si just nekoupím.

hupcut (Čt, 2. 2. 2006 - 15:02)

Stare baby robia po kutoch vojny.Omnia mea mecum porto.Frajerina nezabije, ale male boty tlaci.

Jarda (Čt, 2. 2. 2006 - 00:02)

Cau Pepodepo, tvoje poznamka me srdecne rozesmala, ale nedaval bych skveleho Zkopaneho do stejny urovne s tema ostatnima.Jinak ja osobne mam pocit ze uz se tady na to za chvili vykaslu protoze ME SERE!!!!! ten zkurvenej debilni medvidek Nivea co porad leze pres text.

Pepa z depa (St, 1. 2. 2006 - 16:02)

ToJana ,aby těch blbů nebylo málo objevil se strojník,už je tady Green a očekává se rara,Zkopaný,bič Boží,Zvostradamus a další.Kdyby někdo strojníkovi odpověl, tak by třeba dal pokoj.Dobrý je že nikomu nenadává a přečteš si noviny!

Jana (St, 1. 2. 2006 - 13:02)

To STROJNÍKOtázka:A jak souvisí tebou popsané téma se stávajícím tématem?

Jana (St, 1. 2. 2006 - 13:02)

To STROJNÍKOtázka:A jak souvisí tebou popsané téma se stávajícím tématem?

STROJNIK (St, 1. 2. 2006 - 01:02)

Otazka:proc se v jakemkoli clanku o cemkoli o letadlech z toho letadla okamzite stava "STROJ"?!Nehody, nouzova pristani, technicke stavy a zavady, letecke udalosti, je to jedno... O letounu je nadale vzdy psano coby o STROJI.Nehoda autobusu?! Vzdy a v celem clanku porad autobus. Auta, kamiony, kobajny, vsechno zustava. Jedna-li se vsak v clanku o letadlo, toto se vzapeti po uvodniku stava STROJEM.Jedna se o nejake novinarske klise, fetis, uhranuti, posednuti?Za uspokojujici a opodstatnene vysvetleni tohoto fenomenu predem dekuji.PRIKLADY - VSE BEZ UPRAV VYNATO Z TISKU:Antonov An-24dvouvrtulové dopravní letadlo, začalo se vyrábět v roce 1959 na Ukrajině, v provozu je stále asi 800 strojů, především v Africe a zemích bývalého sovětského bloku. Maďarští záchranáři dokončili vyprošťování 42 obětí čtvrteční havárie slovenského armádního letadla. Plně obsazený stroj se zřítil při letu z Kosova.Stroj ruské výroby se zřítil ve čtvrtek večer nedaleko maďarské vesnice Telkibánya. Příčiny pádu dosud nejsou jasnéVyšetřovatelům se už podařilo najít tzv. černou skříňku, která by mohla celou tragédii osvětlit. "Stroj se odchýlil asi tři kilometry od původního letového plánu," řekl novinářům maďarský ministr obrany Ferenc Juhász.Důkladné vyšetření slíbil pozůstalým i náčelník slovenského Generálního štábu ?ubomír Bulík. Okolnosti tragédie by měla zjistit zvláštní vyšetřovací komise. Každý z pilotů zříceného stroje měl podle armádních představitelů nalétáno 1800 letových hodin.Podle některých svědků letadlo ještě před dopadem zanechalo v lese asi 100 metrů dlouhý pás polámaných stromů. Ze stroje prý zůstal celý jenom ocas.Letadlo odstartovalo z letiště v Prištině krátce po 17. hodině a v Košicích mělo přistát v 19:40. Na Slovensko se podle zpravodajského serveru SME vracely dva stroje, ten druhý přistál podle plánu.

darina (Po, 30. 1. 2006 - 14:01)

co je to za pablba ten Grííín???

Mr. Green (Ne, 29. 1. 2006 - 21:01)

NETRAPTE NEBOHE BONSAJE SADISTICKYM PROSTRIHAVANIM KORENU!!!

zahradník (Ne, 29. 1. 2006 - 15:01)

Šel zahradník do zahrady uříznout si šnitlik kudla se mu vymrštila uříznul si pytlik.Jëziš to písnička,tak jedno moudro:Bez kundy a tabáku není štěstí v baráku.

rara (Ne, 29. 1. 2006 - 00:01)

chovat se nemusi a kdyz je to pro srandu tak proc ne. de jen o to ze lidi jako jana v tehlech vsech radobymoudrejsch slintech hledaj hlubokou zivotni pravdu a pritom vsechno je uplne jinak

Abola (So, 28. 1. 2006 - 23:01)

Přesto si myslím ,že člověku se moc může líbit nějaké životní moudro a přitom se podle toho nemusí chovat .Proč by musel?

Denisa (So, 28. 1. 2006 - 16:01)

Jeden ze života:Život je jak žebříček do kurníku - krátkej a posranej.

Klouda (So, 28. 1. 2006 - 15:01)

Znal jsem několik našich známých herců,dnes už nežijí,každý z nich taky řekl nějaké moudro.Přitom vím že to nekorespondovalo z jejich povahou.Jeden byl lakomý,manželku jebal kvůli kostce uhlí,jiný byl líný,věčně se na něho čekalo,a tak bych mohl pokračovat.Neříkám někdo byl kouzelný ale s těmi citáty a moudry to někdy bylo úplně jinak.Jen naivka tomu může věřit.

Marťan (So, 28. 1. 2006 - 08:01)

Jano já bych chtěl vidět tvůj talent pro humor,jestli bys byla schopná říct jednu aneknotu!Když mě bylo dvacet byl jsem samá sranda, v práci jsme prováděli různé legrácky.Ale to ješte neznamená že máš talent,musiš taky legraci vydržet.Dělal jsem mezi ženskými a tam bylo málo vtipných žen.Ženský humor má svý specifika.Dovedl jsem vyprávět vtipy třeba dvě hodiny i déle.Ty nejsprostější a sadistický vždy začaly ženský.Já ze sprostými vtipy začal až po nich.Některé zase dělaly že jim to vadí přitom odsedla ale ucho měla natažený a druhý den jsem slyšel jak ty sprosťárny někde v koutku probírají.A kréda,citáty,životní moudra to bylo jako s těmi anekdotami,některá jich měla plnou pusu ale když jsem dělal nechápavého tak mě nebyla schopná ani vysvětlit podstatu,toho moudra.Jiná zase měla moudro jedno a řídila se podle něho dokonale viz. o pohlaví se umeje hlavně že duše zůstane čistá.Říkala to trochu jinak.

rara (So, 28. 1. 2006 - 02:01)

no specielne pan Chaplin by mel drzet zobak. osobne ho povazuju za genia ale nataceni s nim by teror nejvysiho stupne, nic mu nevyhovovalo nutil herce k desitkam a stovklam vopakovani scen pac nikdo nebyl jak von takze toho humoru tam asi moc nebylo

Reklama

Přidat komentář