Kdo bude prezident ČR?
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Pozor za Klause byla doba...On neohýbá Ústavu málo? To jak tam sveřepě drží starou strukturu a agenta StB velezradou je.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Každopádně Zeman je velmi...To že vypadá jako č..ák?
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
https://pbs.twimg.com/media/DakyjSiW4AApHcx.jpg:large
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
jdu na ovčáčkův Twiter,tam je větší sranda číst ty komentáře.
Ovčíček je PÁN!!!
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
A běžte s tím někam.
Zeman nemá žádné noviny, je to pán v letech co neumí s počítačem než většina jeho věku na email a tak.
Nemá žádné mediální domy ani výkonné manažerské armády z vlastních firem snadno delegovatelné jinam.
Takže si najmul ovčáčka a ten za něj píš te twiter to je vše a z toho tyhle Bakalovy a Babišovy mediální armády žijou a to živí jejjich týmy poradců,nocinářů,politologgů,politologických komentářů a svolávačů demonstrací a tiskařů červených kart a reklamních triček se Zemanem s podbratky,kačery donaldy a Karlem na hrad punkáčem.
Proto běžte koupit cool falešné brejle které nepotřebujte ,seskočte svou luxusní zadnici s dřepkinsového officového míče a jděte do botasek udělat na krokometru pár kolometrů na demonstraci a tam skákejte,aby jste si svůj zadek lépe vytvarpvali do body na párty na střeše vily u kámoše,kde se bude pít bublinkaté lambrusko a pak souložoit v ložnicích rodičů,protože ti jeli za přáteli na Moravu.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
JE to pravicový režim, který si vypěstoval Babiše a teď s ním naprosto nebojuje.
Jen trapně pořádá demonstrace, které jsou k ničemju a se systémem uhlobaronů a zemědělských baronů neměla pravice nikdy žádný problém.
Že pak nakoupí mediální domy...to nečekali tito stratégové pravice?!
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Pozor za Klause byla doba ještě pravd a polopravd a lží a pololží.Klaus tohle ještě udržel a aktivně vše komentoval.
Ale leccos se změnilo, uživatelství internetu šlo nahoru, práce s fotoshopem se naučilo víc puberťáků a jsou dotovaní panem Bakalou od Ženevského jezera a mediálním domem Aktuálně.cz což je vlastně takové uhlazené bulvární extra.cz nebo moralistní běžné noviny.
Tudíž Zeman je v naprosto jiné situaci než Klaus.
Chtěl bych všechny tyhle chytráky co mu nadávají vyzvat k tomu aby předložili Zemanovi návrhy co dělal špatně a co má dělat líp.
Takové to napadání nemá smysl, je i na dnešní poměry stále ubohé.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
I když jsem to četl z více..."No by se měl spíše těšit, jak Ovar vyletí po právu z Hradu za velezradu než se tu ztrapňovat tím, že ho tu za živa pohřbívá."
Přesně vím kdo tohle šíří Ovar a podobné přezdívky.
Je to jakýsi youtuber co je totálně sjetý marihuanou a dělá takové trpaslíky s podobiznou Zemana a Ovčáčka a dělá na tom prachy.
Proč si to dovolí,no protože Zeman s Ovčáčkem jsou slabí a napadnutelní a udělat tohle za Klause tak s ním prohodí místní okno hospody.
Holt slušní voliči Miloše Zemana toto nedělají.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Martino, asi něco podobného...Ano, vím, že tam někdo psal za mě. Ale tady jsem to psala já. Kdyby Boženu (píše i jako nestranný, pozorovatel, no, x nicků...) někdo vymazal, zbylo by tady za poslední měsíc asi 20 příspěvků + Sarda. Ale toho beru jako pacienta Doktorky, tak ho málokdy čtu.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Krom toho tyhle femen vybíhají jen na správné muže,např. posledně na Berlusconiho v den voleb úplně stejně jak na Zemana a to není ostuda,je to projev závistivého respektu k mužské autoritě.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Každopádně Zeman je velmi...A něklho spráskat slovně je vlastně erotické,je to obdoba silové dominance a ta ženám imponuje i mužům nějaká sebevědomá žena,já teda uťáplé klepající si depresky v koutě neudržované špinavé a které se vzlyky vyběhnou ze třídy po oslovení tedy ty mi nikdy neučarovali.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Každopádně Zeman je velmi...Hele každý věk považuje erotiku se svým věkem za rozumnou a své tělo každému případá krásné,takže být ve věku Zemana jistě též nemám zadeček jak Nataša Malinovskaja královna krási v Jekatěrinburgu na ZŠ Joan Baeuzové.
A já psal být Zeman mladší,musel být jistě atraktivní...
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Každopádně Zeman je velmi erotický a sexy.Pod tímto pojmem si vážně představuji něco jiného.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
I když jsem to četl z více stran tak komentář Petra Štěpánka je též smysluplný:
ne 6. 1. 2018 nedostala Babišova jednobarevná koblihová vláda důvěru poslanecké sněmovny. V pondělí 16. 4. 2018 už to je právě 100 dní, více než čtvrt roku (!!!). Prezident Miloš Zeman od té doby neučinil jediný další krok, který mu předepisuje Ústava (viz článek 68), totiž aby někoho pro druhý pokus o sestavení vlády jmenoval předsedou vlády. Naopak svojí nečinností umožňuje, aby tu vládla vláda bez důvěry, tzn. každým dalším dnem více a více nelegitimní vláda. Dodejme, vláda osoby vyšetřované pro podvod, vláda agenta StB a vláda oligarchy s obrovským střetem zájmů. Významný ústavní právník prof. Jan Kysela již v této souvislosti hovoří o ústavním puči.
V české Ústavě se v článku 65 píše: „… velezradou se rozumí jednání prezidenta republiky směřující proti svrchovanosti a celistvosti republiky, jakož i proti jejímu demokratickému řádu.“ Co myslíte, je či není porušením demokratického řádu, tedy naplněním velezrady či hrubým porušením Ústavy nebo jiné součásti ústavního pořádku, když prezident republiky svévolně nechává čtvrt roku šafářovat ve Strakově akademii čím dál více nelegitimní vládu trestně stíhaného agenta StB s nekonečným střetem zájmů?
Z Hradu, Anofertu či jejich okolí můžeme slyšet argumentaci, že se přece neděje nic nového, Topolánkova první vláda přece také dlouho vládla v demisi. To srovnání ale kulhá na obě nohy. Připomeňme si proto reálie roku 2006.
Volby v roce 2006 drtivě vyhrála Občanská demokratická strana na čele s Mirkem Topolánkem. Získala 81 mandátů, tedy ještě o tři víc než ANO v roce 2017. Celkovým výsledkem ovšem byl pat, kdy levice (ČSSD a KSČM) měla 100 mandátů a zbytek (ODS, lidovci a zelení) také 100. Výsledkem voleb v roce 2017 žádný pat není. Možností, jak sestavit vládu, existuje celá řada.
Dne 16. 8. 2006 jmenoval prezident Václav Klaus Mirka Topolánka předsedou vlády a dne 4. 9. 2006 jeho jednobarevnou vládu. Topolánkova první vláda ovšem 3. 10. 2006 důvěru sněmovny nezískala, pročež dne 11. 10. 2006 podala demisi.
A právě tady nastává zásadní rozdíl mezi chováním prezidenta Klause a prezidenta Zemana. Zatímco současná politická realita nabízí pro sestavení vlády řadu variant, Zeman už čtvrt roku neudělal vůbec nic. To Klaus oproti tomu v mnohem složitější situaci roku 2006 vítěze voleb Topolánka znovu jmenoval předsedou vlády pro druhý pokus už 8. 11. 2006, tedy pouhý měsíc po neúspěšném prvním pokusu. Že sestavování vlády pak ještě nějaký čas trvalo, je samozřejmě pravda, ale prezident prostě konal a konal přesně tak, jak mu předepisuje Ústava, a vládu sestavoval oficiálně jmenovaný premiér.
Je evidentní, že žába na prameni roku 2018 se jmenuje Andrej Babiš. Existují tři zásadní důvody, proč tento člověk nemá být předsedou vlády. Je trestně stíhaný, nemá čisté lustrační osvědčení a je v nekonečném střetu zájmů. To, že je předsedou vítězného hnutí, na tom nic nemění. Prezident republiky, hodný toho postu, by si Babiše povolal a řekl mu: „Milý Andreji, jeden pokus jsem ti coby vítězi voleb dal. Takřka všechny parlamentní strany proti tobě ale mají výhrady. Pokud má mít naše země normální vládu, musíš ustoupit do pozadí a tvoje hnutí ANO mi musí na předsedu vlády navrhnout jinou osobu. A platí to minimálně do té doby, než si svoje osobní věci dáš do pořádku.“
Vyhrát volby nestačí. Žádné automatické právo na sestavení vlády pro vítěze voleb neexistuje. Pokud vítěz nemá víc jak 50 procent mandátů, musí hledat koaliční partnery. A ti malí moc dobře vědí, že ten velký je potřebuje. A nechávají si to setsakra dobře „zaplatit“. Jak to bylo v roce 2006?
ODS měla 81 poslanců, lidovci 13, zelení 6. Aby Topolánek sestavil svoji druhou vládu a získal pro ni nadpoloviční podporu sněmovny, musel udělat krvavé ústupky. Přestože měla ODS čtyřikrát víc poslanců než lidovci a zelení dohromady, musel koaličním partnerům přenechat polovinu (!!!) míst ve svém kabinetu. Lidovci měli 5 ministrů, zelení 4 (!!!), ODS 9. Ani to ale nestačilo. Kauzu dvou přeběhlíků, Melčáka a Pohanky, všichni znají. A tady jsme u pointy obou příběhů, jak toho z roku 2006, tak toho současného.
Není žádným tajemstvím, že tím, kdo Topolánkovi pomohl odloupnout dva levicové hlasy, byl právě jistý důchodce z Vysočiny. Ano, aby Česká republika měla před dvanácti lety vládu s důvěrou, Zeman konal. V roce 2018 jako prezident nekoná. Výsledkem je ústavní puč.
................................................................
No by se měl spíše těšit, jak Ovar vyletí po právu z Hradu za velezradu než se tu ztrapňovat tím, že ho tu za živa pohřbívá.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
No nemusí vůbec Ovara pohřbívat zaživa, protože Ovar má silně nakročeno k tomu, aby vyletěl z Hradu za velezradu a pak mít žádný státní funus ani jako expresident nebude.
Nezbývá mi tu než kopčit a tapetovat:
Velezrada v České republice
Mimo trestní zákoník, přímo v Ústavě České republiky, se objevuje pojem velezrada, která je specifickým ústavním deliktem, za který může být stíhán pouze prezident České republiky, a to před Ústavním soudem na základě ústavní žaloby Senátu Parlamentu České republiky. V celém ústavním pořádku České republiky však do 8. března 2013 neexistovala žádná definice jednání, které by bylo velezradou, až v zákoně o Ústavním soudu byla definována jako „jednání prezidenta republiky směřující proti svrchovanosti a celistvosti republiky, jakož i proti jejímu demokratickému řádu“. Sankcí za velezradu může být jen ztráta prezidentského úřadu a způsobilosti jej znovu nabýt.
V souvislosti se změnou systému prezidentské volby na přímou se s účinností od 8. března 2013 úprava velezrady změnila, Ústava již obsahuje její definici, ačkoli ve stejném znění jako původně v § 96 zákona o Ústavním soudu (odkud byl § 96 vypuštěn). Navíc je nově možné prezidenta stíhat kromě velezrady i PRO HRUBÉ PORUŠENÍ ÚSTAVY NEBO JINÉ SOUČÁSTI ÚSTAVNÍHO POŘÁDKU, ale zároveň Senát k podání ústavní žaloby vždy potřebuje získat souhlas Poslanecké sněmovny.[1] [2]
O ústavní žalobě se vždy koná ústní jednání, veřejného žalobce zde představuje Senát zastoupený jeho předsedou nebo jinou Senátem pověřenou osobou. Řízení proběhne i tehdy, pokud po jeho zahájení zanikne funkce prezidenta republiky uplynutím doby nebo vzdáním se úřadu. Ústavní soud pak buď svým nálezem rozhodne o zproštění ústavní žaloby, nebo o tom, že se prezident velezrady dopustil, čímž ztratí svůj prezidentský úřad i způsobilost jej někdy v budoucnu opět nabýt. Zároveň ztratí nárok na prezidentský plat a další požitky po skončení výkonu funkce. V procesu se subsidiárně využívá trestní řád, je připuštěna též obnova řízení, která však, pokud kvůli ní dojde ke zproštění ústavní žaloby, již nevede ke znovunabytí ztraceného prezidentského úřadu.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Sardo, kolik jsi toho...Hlavně by jsme se měli zčuchnout s Jahodou a zachlastat s ním. Ráno se přiznal, že "posnídal" plácačku Tuzemáka a dle jeho příspěvků na jiném vlákně to vypadá, že v tom pokračuje doposavad. S ním by se určitě chlastalo dobře.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
A že si prezident potrpí na dobré víno a má rád českou kuchyňi a proto mu řákají ovar a ožrala.
To už je vážně ODSácká ubohost,typuju na někoho z okolí Langer,že s tím přicházejí.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Martino, asi něco podobného...To je zajímavé,ta Martina tu musela být jen tak schovaná jako čtenářka,protože já tu celou dobu dnes píšu sám.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Každopádně Zeman je velmi erotický a sexy.Někdy si říkám to musel bejt za mlada kusanec a že bych mu jako ženská neodolal,má určité charisma i teď a proto přitahuje gay komunitu jako magnet,to je jedno ,že negativně,Zeman s tím umí umně pravoat,jako uměl Klaus,je to na hraně zhrzené lásky a povášenosti.
Ale netvrdím,že Zeman byl takový světák jak Klaus,nezažil toílik sportovních klání a matchů a endů v sprchách a saunách v ryze mužských kolektivech,protože to není přece žádný levicový sport ten tenis,aby tam s mím chodila Livia.Mimochodem Livia nebyla to žena císaře Augusta?!
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
...My jsme ale čerstvě přebalaný a napapaný, to se nám to bude ale hezky spinkat.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Pošli odkaz