Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Jirka (St, 8. 2. 2023 - 10:02)

Já sice nejsem katolík, ale nevidím důvod, proč by měl být kostel pro někoho uzavřený. Myslím, že u vchodu nestojí nikdo, kdo by se vcházejících ptal na víru.

Návštěvník (St, 8. 2. 2023 - 10:02)

Přečti si to - je to na více webech. Pro Babiše byl kostel uzavřen. Já Babiše nemusím, ale nechápu proč ho někdo nechce pustit do kostela.

Jirka (St, 8. 2. 2023 - 10:02)

Tak to musela být čistě nějaká osobní zášť. Je pravda, že Babišova kampaň byla vůči věřícím výsměšná, ale úplně zatracovat by ho asi neměli. Třeba se ale jednalo jen o dočasný zákaz vstupu, nevím. Za jeho přístup "marketing na víře" by si nějaký postih ale zasloužil, protože zlehčuje a zneužívá ve svůj prospěch duchovní hodnoty.

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 21:02)

Nechceš snad znát pravdu o generálu Pavlovi? Přečíst si jeho životopis, poslechnout si AUDIO - KNIHU o jeho životě a jeho rodině? To tě potom lituji, jak jsi hloupý! Neznáš pravdu. Snad ji ani nehledáš, člověče?!

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 18:02)

Tebe se nikdo neptal, primitive! Ty nejsi křestan, ale hulvát!

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 19:02)

A jak mám vědět, koho se ptáš? Někdo, kdo zcela bez důkazů pořvává, že PP je válečný štváč, tu bude někomu říkat primitive?!

Návštěvník (St, 1. 2. 2023 - 21:02)

PETR PAVEL je generál, komunistický rozvědčík a válečný štváč! !! Jak se má křestan proti němu bránit, a nenechat se úplně zničit? Víte někdo, kde se ukrýt před válkou - 3.světovou?! Děkuji.

Milan (Po, 6. 2. 2023 - 18:02)

křesťan má bezpečí v Bohu. Je psáno, že kdo miluje a zachovává Boží Slovo, ten bude Bohem chráněn. V případě nebezpečí mu dá silně do vědomí co má činit, proto Ježíš říká "nedělejte si starosti co bude zítra" a také to, že války a vše ostatní musí být, nikoliv ve smyslu, že by si to přál, ale protože lidé volí politiky s vládci tohoto světa, kteří vytvářejí a podporují rozdílné pojetí života, staví tak mezi lidmi psychologické zdi, které Ježíš na kříži rozbil pro ty co v něj věří a Jej milují. Ježíš jasně mluví o tom, kdo vytváří tyto rozdíly, že je to satan, otec Lži, podvodu, klamu a tím zabiják. Kdo z politiků či národních vůdců si přeje do života prosazovat Boží Zákony a řád, kdo z nich dá na Slovo Boha, a v kom je nejvyšší moudrost, ve vůdcích co volí lidé či v Bohu. Za všechny hrůzy může člověk sám, on se rozhodl nedbat Božích rad, které zaručují život v míru, bezpečí a plnosti. Proto padá na celé lidstvo smutek a strach, protože nestaví Boží dobrotu, lásku na nejvyšší příčku lidského života, tak nechává Bůh poznat a zakoušet, že bez Jeho vedení jsou všechny pokusy o uspořádání lidské společnosti pouhým neužitečným dílem. Kdo z těch, co jsou u moci to mají na srdci ?!

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 16:02)

"Víte někdo, kde se ukrýt před válkou - 3.světovou?! Děkuji." --- Ve vlastní prdeli. Rádo se stalo

No. (St, 1. 2. 2023 - 21:02)

A co říkáš generálovi Petru Pavlovi? ÚPLNÁ HRŮZA PRO ČESKOU REPUBLIKU!!! JE TO ANTIKRIST!!!

No. (Út, 31. 1. 2023 - 23:01)

A proč tady řešíte kočky? V Bibli se o spáse koček nic nepíše. Řešte raději spásu svých duší, abyste nepřišli do zatracení!

Návštěvník (St, 1. 2. 2023 - 14:02)

Já neřeším kočky - chci přečíst Evangelium dvanácti svatých.

Návštěvník (Út, 31. 1. 2023 - 15:01)

Na wikipedii jsou jen tato:
Barnabášovo evangelium
Evangelium Hebrejů
Evangelium pravdy
Eugnostovo evangelium
Filipovo evangelium
Jidášovo evangelium
Jakubovo protoevangelium
Mariino evangelium
Matějovo evangelium
Nikodémovo evangelium
Tomášovo evangelium
Tomášovo evangelium dětství
Tajné Markovo evangelium

JEŽIŠI MARJÁÁ (Út, 31. 1. 2023 - 14:01)

Já myslim, že sme spíš v čase blbosti než milosti. No nic, jdu pokat.

Praktikující katolík (Po, 30. 1. 2023 - 14:01)

oprava: generál...

Praktikující katolík (Po, 30. 1. 2023 - 14:01)

Tak, nakonec byl henerál PetrPavek zvolen hloupým a velice naivním lidem! Hloupým a vwlice naivním proto, že dali na jeho vzhled a charisma! Ano, byl zvolen ateistickým národem!, který se jmenuje Česká republika! Bohužel, tak tohle opravdu velmi zel skončí! Generál Pavel nás zavleče do války s Ruskem , NATO, EU a USA! Navíc P.P. zastává eutanázii, potraty, registrované partnerství stejnopohlavních párů, je pro legalizaci drog, i mezi mladými lidmi! Přiznal, že v Boha nevěří a že je ateista! Opravdu, tohle je vážně děs! Z historie přece víme, že když se zhoršila morálka, došlo vždy k pohromám! Praha. a sní i Česká republika. skončí jako Sodoma a Gomora! Přestane existovat,,, díky "zlovůli lidí!!! SKONČÍME V PROPADLIŠTI DĚJIN!

Rakatovi manželé (Po, 30. 1. 2023 - 16:01)

Proto Rakato volil jenerála Pavla. Chce se vdát za dědu Nerika. A taky za dědu Jahodu. Nebo za dědu Cynika. Nebo za dědu Aladina. Loví všechny čtyři dědky naráz. Možná by se mělo uzákonit, že jeden chlap si může vzít za manžele i čtyři dědky současně. ❤

Bolek (So, 21. 1. 2023 - 16:01)

Pokud tu Rakato něco nenapíše, nic inteligentního tu není.

Lolek (So, 21. 1. 2023 - 22:01)

Souhlasím s Bolkem.

Katolík (So, 21. 1. 2023 - 13:01)

Myslíte si někdo, že generál Petr Pavel je Antikrist? Já si myslím, že ano!

Reklama

Přidat komentář