Reklama

40+

Návštěvník (Pá, 15. 5. 2009 - 13:05)

Eva to psala vloni!!!!

Návštěvník (Pá, 15. 5. 2009 - 13:05)

Evo, ty krávo, ty se vecpeš všude.
Jdi s těma svýma radama už někam,nikde se už neprezentuj, vypadáš jak od krav.
A za ty svý trapný rady vybířáš 500 !!!!

viki (Pá, 15. 5. 2009 - 11:05)

zkusíme to, ne? Kdo seš a o čem chceš diskutovat?

Návštěvník (Pá, 15. 5. 2009 - 10:05)

Myslíte, že by se dala tahle diskuse ještě probudit k životu?

Pro kurvy inter (Ne, 10. 8. 2008 - 02:08)

text

Eva (Po, 21. 7. 2008 - 23:07)

Ahoj, kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělala. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidila
jenom nadávky, už mám pár děvčat , která mají dole první 2 až 4 kg za dva týdny spolupráce se mnou . Já jsem hubla 3 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 73,1kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěla, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala.rozum21"seznam.cz E

Návštěvník (Pá, 23. 5. 2008 - 12:05)

40+ no a co?

Návštěvník (Po, 4. 2. 2008 - 11:02)

To jsi fakt borec.

Šousták. (Po, 4. 2. 2008 - 11:02)

Věřte nevěřte, o víkendu jsem ho vyhonil 15x. A dneska pokračuju.

Kikin (St, 1. 6. 2022 - 16:06)

Je to možné. Levačka ti bolela a lulanek byl celý modrý

Jana (Po, 4. 2. 2008 - 11:02)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO
7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTI, ALE PREDEVSIM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU :)

Návštěvník (Po, 4. 2. 2008 - 09:02)

Omyl anonyme.

Návštěvník (Po, 4. 2. 2008 - 09:02)

Á, mrdka Eva se nacpala i sem? Pozor na ní, je to ničitelka diskusí.

Roman (nešťasný (St, 9. 1. 2008 - 10:01)

Holky kde se touláte, nikde vás nemůžu najít.

L.K. (Po, 7. 1. 2008 - 08:01)

To zrovna moc malá oslava není, to teda máš co dělat, abys vše stihla a bylo vše OK. Nezávidím ti to. Budeš mít pěknou honičku.

Eva (Po, 7. 1. 2008 - 08:01)

Oslava je pro kamarády a dobré známé cca 60 lidí. Těším se na všechny, mám je moc ráda, ale ten chaos před tím bych nejraději zaspala.

L.K. (Po, 7. 1. 2008 - 08:01)

Když se podívám z okna a já tu mám krásný výhled, tak je to moc hezké. Snížek a stromy jsou mírně ojíněné. Ale taky mám radši teploučko. Zima není můj kamarád.
Tu oslavu ti nezávidím, tedy spíš ty přípravy. Záleží jaká je to oslava, jestli rodinná, nebo větší.

Eva (Po, 7. 1. 2008 - 07:01)

To je pravda, ale já už chci jaro!!!
L.K.Tak za 11 dní nás čeká ta oslava kulatých narozenin mého muže. Nějak z toho začínám být nervozní, jelikož ať to plánuju, jak chci nevím jak to všechno stihnu. 17. a 18. jsem si sice vzala dovču, ale toho jídla bude tolik, že to asi budu dělat i v noci. Ještě ke všemu jdu 18.1. kolem 9 hod do "Altmana" pro hodinky, mám je tam objednaný, to mě taky zdrží, ale co, ono to nějak dopadne. Budu to muset do 19 hodin zvládnout tak, nebo tak. Potřebovala bych jen od vás ještě nějakou inspiraci na přípravu nějakých dobrot, co bych dala na stůl, něco nového, určitě máte nějaké osvědčené pochutiny.

L.K. (Po, 7. 1. 2008 - 07:01)

Já vím Vincentka je nic moc co se táče chuti, ale zabírá, mám to taky vyzkoušené.
Máš pravdu, vypadá to tak trošku jako v zimě, ale ve městech je lepší, když žádný sníh není. Ta solená břečka je hrozná.

Eva (Po, 7. 1. 2008 - 07:01)

Už je to super, pila jsem tu doporučenou Vincentku, no, musím říct, chuťově nic moc, ale léčivý zázrak. Jsem už v práci, tak se musím aklimatizovat na pracovní tempo.
Ráno jsem vylezla z domu a měla jsem co dělat, abych se nepřerazila. Ale víc to připomíná zimu, je to takové veselejší i když to asi půjde dolů, hlásili až 6 stupňů.

Reklama

Přidat komentář