Reklama

40+

Návštěvník (Čt, 3. 1. 2008 - 13:01)

Jste krávy a krávama zůstanete. To je téma rozhovoru pro dementy.

L.K. (Čt, 3. 1. 2008 - 13:01)

A pak, někdy vařím oboje a každý si vybere podle chuti.

L.K. (Čt, 3. 1. 2008 - 13:01)

Nám doma chutná s bramborovým knedlíkem, ale to je věc názoru.

Pro L. K. (Čt, 3. 1. 2008 - 13:01)

Segedín je lepší s houskovým, ale je to věc názoru.

L.K. (Čt, 3. 1. 2008 - 12:01)

Jsem v práci, ale radši bych se viděla doma. Já jsem tohle samé měla loňské vánoce a celé jsem je promarodila a prospala s antibiotiky.

Eva (Čt, 3. 1. 2008 - 12:01)

Děkuji ti za radu, je to výhoda neodpovídat a rodině se to taky docela hodí, že nemluvím. Jen doufám, že takhle nebudu skřehotat celý rok, když jsem začla na Nový rok.Jsi v práci? Byla jsem včera a myslela jsem, že to nevydrím, nějak se nemůžu dostat do pracovního procesu. Tak ty 2 dny volna, co mám pijdou vhod.

L.K. (Čt, 3. 1. 2008 - 12:01)

Ahoj Evo. Dala bych si segedín, byla jsem na obědě a bylo to nic moc. Možná ho taky vyrobím v neděli a s bramborovým knedlíkem.
Kup si vincentku a popíjej ji, ale jen vlažňoučkou, nic horkého a krk si zavaž, ať je v teple, ale nesmí se ti spotit. A nechce to moc mluvit, ničí se hlasivky.

Eva (Čt, 3. 1. 2008 - 12:01)

Ahoj L.K., tobě a všem ostatním též. Mám dovču, jsem bez hlasu, tak je pro mě tohle jediná možnost komunikace. Jinak segedin je hotov, je to úplně balsám na žaludek.

L.K. (Čt, 3. 1. 2008 - 12:01)

Přeji všem příchozím příjemný den.

L.K. (St, 2. 1. 2008 - 09:01)

To máš pravdu, byly to svátky jídla. Zatím ani nemám na nic chuť, ale segedýn by nebyl špatný tip na víkend. Možná ho doma taky vyrobím, ten je u nás jedlý.

Eva (St, 2. 1. 2008 - 09:01)

Jasně, vidím to v práci, zdraví je to nej nej. Ale já se dokážu těšit i naličkosti, tak problém s pesimistickou náladou nemám.
Teď se mi honí hlavou, co udělám po tom všem obžérství k jídlu, napadá mě segedin, mám strašnou chuť na něco normálního, běžného. Těch cukrů a smaženého bylo docela dost.

L.K. (St, 2. 1. 2008 - 09:01)

Eva : To nesmíš tak brát. Je to opravdu někdy moc těžké, ale troška toho pozitivního se vždycky najde. Víš, říká se, že když nejde o zdraví nejde o nic. Ale to každý pozná až opravdu k tomu dojde. Pokud máš nějakým způsobem zdraví "pokaňkané", pak víš, že vše ostatní je malichernost.

Eva (St, 2. 1. 2008 - 08:01)

To máš pravdu, kdo ví, jak to vše dopadne, musíme užívat života, každého dne a nemyslet na to negativní. Nějak bylo, nějak bude a jsou daleko horší věci.Vždy je dobré, si z toho horšího, vzít to lepší, ale abych pravdu řekla, teď to lepší hledám nějak marně.

L.K. (St, 2. 1. 2008 - 08:01)

No, jsem zvědavá, co nám tenhle rok přinese. Ale asi se budeme dost divit. Radši nad tím moc nepřemýšlět, nebo by se člověk musel zbláznit.

Eva (St, 2. 1. 2008 - 08:01)

Já jsem taky chodila do práce, dělám v té sféře, kde se od letošního roku platí polatky, tak tady moc klid nebyl, každý to chtěl stihnout bez placení. Zato teď, pohoda a klid, myslím, že to takhle vydrží tak do konce února.

Návštěvník (St, 2. 1. 2008 - 08:01)

jo, už je rozbřesk přeci

L.K. (St, 2. 1. 2008 - 08:01)

Tak to ti nezávidím, znám co je nachlazení hlasivek. Chce to málo mluvit.
Svátky jsem prožila celkem v pohodě, dovolenou jsem neměla. Ale v práci byl celkem klídek a čas dodělat, to co jinak moc nestíhám. Mám taky radši teplo a jaro je krásné, vše se probouzí. Dovolenou si vezmu až bude tepleji.

Návštěvník (St, 2. 1. 2008 - 08:01)

slepice se zase srážejí na dvorku:-))

Eva (St, 2. 1. 2008 - 08:01)

L.K.-Je to dnes pro mě strašná výhoda internet a možnost psaní, jelikož jsem ztratila hlas, jsem sice v práci, ale zítra a v pátek si beru dovču, mám nařízený hlasový klid.
Jinak jsem na jedné straně ráda, že je to vše za mnou, ale zas je mi nějak smutno, že opět celý rok před námi, vše od začátku, dovolená v nedohlednu a na nejkrásnější období, jaro, si musíme ještě chvíli počkat.

L.K. (St, 2. 1. 2008 - 07:01)

Ahoj Evo, Tobě taky vše nej do nově příchozího roku.

Reklama

Přidat komentář