Reklama

Agorafobie

Jitka (Út, 21. 10. 2008 - 12:10)

A co myslite,mate někdo zkušenost ,jestli to jde bez leku,nebo aspon tech AD? Uvidim co dr.,je fakt,že hodně zbytečně ponocuji,zkusim se zlepšit:-)

pro Jitku (Út, 21. 10. 2008 - 00:10)

Taky mám největší strach že omdlím. TeĎ mě čeká fotograf kvůli občance, jen tam vlezu, už to na mně jde.Nosím taky ovocný čaj k pití, francovku na potření čela, zvýkačku. Jestli chceš, přijď na abecedu zdravi.cz, už jsem tam o sobě všechno napsala. Zdravím všechny, Lenka

Hanka 1 (Po, 20. 10. 2008 - 22:10)

Jituško nemáš to lehké malé po operaci,ale to co píšeš se opravdu jako agora jeví,ale pokud jsi zvládla i Motol a metro je to ještě uplně v pohodě.Jen nezůstávej doma,a trochu se snaž i odpočívat.Můj muž má stejný názor jako tvůj.Ale je fakt,že já omdlela jednou v metru.Ale jinak se neboj,většinou poznáš,kdy ten strach vypukne,neomdlíš,nos si sebou pití,nepij kafe,naopak bašti banány,a snaž se ty špatné stavy prodýchjat a uklidnit se.Agora je fobie a ty ji určitě zvládneš.uvidíš,budeš zase v pohodě,držím palce Hanka

Jitka (Po, 20. 10. 2008 - 15:10)

Ahoj všichni,tak jsem volala nejake psychiatričce,doporučeni nepotřebuje,ale jdu až 5.11. no nevim ,ja jsem nějak pořad unavena,ale ted jsem měla opět nemocne mrně a ty noci....strašně si to zabiram ,ma 2. roky ,je operovany na srdičko a ja mam strašne stavy uzkosti(o něho),asi jsem si tu nemoc přihnala tim,jinak jsme byli ted na kontrole na Motole,tak to jsem nečekala,co se tam se mnou delo,jak manžel jen poodešel a nebyl u mě a ja se neměla koho zachytit,tak jsem měla kolotoč zadara. To jsem ještě nezažila,a jestli jsem pochybovala o agoře,tak se potvrdila ,pak cesta metrem a Prahou:-(((fuj ,ja nevim ,jestli to pujde bez leku,asi ne,nebo aspon bez antidep. ,nemate nekdo zkušenost? Ted je venku pěkně,chci jit s detma pouštět draka,nějak začina hlodat ten červiček strachu,co bude? Ale pujdu,ja mam totiž asi největši strach,že opravdu omdlim,muže se to stat? Nebo je to jen ve hlavě? Pišu pate přes devate,ale jsem toho plna,manžel tvrdi,že čim vic o te nemoci vim a pročitam si to tu, tim vic si to do hlavy davam a pak mam taky ty představy.napište prosim hlavně o tom omdlivani dik

Lenka N (So, 18. 10. 2008 - 18:10)

Ahojky.MíšoB tak ty výkyvy nálad mám i já,to že jsem zhubla tak totéž i já a nejen dvě kila,ba naopak víc než by bylo nutné.Navíc mi začali padat děsně vlasy.A to jsem zhubla i přesto že jsem momentálně celkem v klidovém stavu,jím a i na noc ikdyž to není zdrávo že?A místo abych začala alespoň pomaliknu váhu zvedat tak účinek je nulový.Kdysi jsem měla problémy se štítnou žlázou tak mi raději nedávno nechal doktor udělat odběry aby se buď vyloučila a nebo potvrdila.Pak se bude vědět zda je to od těch psychických problémů a nebo ne.Jinak všem přeji krásný a klidný víkend.

MichaelaB. (Pá, 17. 10. 2008 - 23:10)

Ahoj, taky máte tento týden tak špatnou náladu jako já? Mám strašné výkyvy nálad a zhubla se o 2 kila.. Bojím se, jestli se mi k té agoře nepřidala ještě deprese.. Mám poslední dobou dost hnusný psychický stavy.:-[

Hanka 1 (Pá, 17. 10. 2008 - 21:10)

Ahoj Lenky a ostatní,celý týden jsem tak nějak nebyla fit a dnes závěr,po roční pauze menstruace,no trochu jsem to tušila podle takových dvou divných stavů,bolesti v kříži,zhoršené astma a pocení.Bože ten přechod je fakt hrozná věc.dOUFÁM,ŽE JSTE NA TOM LÍP.

Lenka N (Čt, 16. 10. 2008 - 14:10)

Ahojky tak já jsem taky nějaká přešlá ale to bude počasím.Jen bych spala a spala.Ale bohužel jsou i určité povinnosti že?Jinak jsem celkem v normě,ráno jsem byla na odběrech a v pondělí pro výsledky tak jsem zvědavá.No a holky ono bohužel to počasí už lepší omoc teda nebude.Musíme vydržet

Lenka+ (Čt, 16. 10. 2008 - 11:10)

Hani1 já se cítím stejně jako ten citronek.Potřebovala bych trochu štávy do života

Lenka+ (Čt, 16. 10. 2008 - 11:10)

Tak co Jitko sehnala jsi nějakého odborníka?Co tvuj stav je v normě nebo huř?

Hanka 1 (St, 15. 10. 2008 - 21:10)

Lenky,tak to já už ted se těším na jaro.Dnes jsem jako vycuclý citronek.Doufám,že vy jste na tom lépe.

Lenka N (St, 15. 10. 2008 - 17:10)

Ahojky já zase až moc teplo nemusím.Mě stačí když je tak akorát.Jinak vše je ok a Hani1,poslala jsem ti jen malinko fot co jsem slíbila jak dcera dojede z Německa.Tak se jukni ahojky všem

Lenka+ (St, 15. 10. 2008 - 11:10)

Hani1 měli by nás poslat do teplých krajin a na jaře se vrátit . My vánoce také travíme dodržováním tradic , ale ten předvánoční schon když je všude plno lidi mě nedělá dobře a v obchodech se nedá dýchat to je na umření

Hanka 1 (St, 15. 10. 2008 - 10:10)

Lenko + no jsme bábovky,vid?Tady zdarma psychologa sehnat v podstatě nemožné a to si berou od 300.-až do 700,kč za hod.Tak si představ chodit 4x za měsíc ,nop to nevím,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
A listopad souhlas nejhorší měsíc v roce............ale ne kvůli dárkům,u mě je spojen s Dušičkama,nostalgie,melancholie,je mi smutno.
Vánoce doma pojímáme jinak,není to honba za dárkama,dáváme si jen něco pro radost,maličkost,většinou vyrábím já,i dcera i manžel.Nemáme konzumní Vánoce,spíše se snažíme dodržovat lidové zvyky.............tak je to u nás,jinak tady vlhko,ošklivo,šedivo,ahojka všem

Lenka+ (St, 15. 10. 2008 - 09:10)

Ahojky nebyla jsem tady dlouho , ale už je mi líp měla jsem nějaké problémy se synem nic moc , ale mě to vzalo asi jsem citlivější povaha tak se to projevilo i na tom že se mě nechtělo s nikým komunikovat. Jitko čím dřív se začneš léčit tím dřív budeš v pohodě já se léčim 5 let jednou je líp a zase to příjde a začínám od začátku. Pro mě je nejlepší léto když je venku krásně lidi jsou na dovolené a ulice jsou poloprázdné , nejhorší je podzim a hlavně listopad a shánění dárku k vánocum . Hani1 já u psycholožky neplatím ,ale taký se mi to zdá málo 1 za měsíc ted se potřebují dát trochu dohromady .

Lenka N (Út, 14. 10. 2008 - 21:10)

Tak Hani1 já jsem dnes kupodivu ok.Zítra razím na pracák a ve čtvrtek na krev.Pokud se potvrdí diagnoza tak mám další patáky jistý.Mějte se holky krásně a zdravím

Hanka1 (Út, 14. 10. 2008 - 20:10)

Lenko............ahoooooj
Jituško...........může ,většinou se to právě rozjede po zátěži,např.já autonehoda,ano je možné u slabého stadia i bez prášků,tréninkem atd.,ale já bych to už nezvládala.Tak ti držím palečky a DEJ VĚDĚT.
jINAK HOLKY SE MNOU CVIČÍ UPLNĚK,NO FUJ.............

Jitka (Út, 14. 10. 2008 - 16:10)

Diky všem za odpovědi,hned zitra zkusim podle seznamu zavolat(snad budu mit štěsti na dobreho),ale někde na netu jsem četla,že to jde zdolat i bez prašku,snad nějakym treninkem? Ja bych se chtěla praškum vyhnout,hlava se sice toči,nohy slabe,ale zatim to zvladam,prostě jdu do toho. A jak jsem se ptala ohledně těch zavrati doma v klidu,mivate je taky některa? Mně se stane,že třeba umyvam nadobi a zničeho nic zavrat,ktera ale hned přejde.Ja jsem ted měla hodně těžke obdobi,hlavně po psychicke strance,muže to byt vyvolane i z toho,jako ta fobie? děkuju za odpovědi,krasny den

Lenka N (Út, 14. 10. 2008 - 13:10)

Ahojky všem.Já jsem též doporučení k psychatrovi nepotřebovala ani k psychologovi.Naštěstí mám i dobrého obvodního lékaře takže na mě nekoukal jak z Marsu když jsem se zmínila.Na lékaře mám kupodivu kliku.Koukám že Ben se kté radě nějak nemá.Jo takový lidi mám ráda,jen kecat nesmysli o kterých nic neví,to by mu šlo.Klidně mu svou agoru přenechám na dva dny a uvidíme jak pak bude chytrý.A Jitu opravdu na nic nečekej a najdi conejdřív psychiatra a ktomu já doporučuji isezeneí u psychologa.Mě to osobně v této kombinaci pomáhá a jen léky nepomůžou,ty jen zklidní ale jde oto se naučit jak na tu potvoru vyzrát a jen tak se jí nepoddávat.Není to jednoduché ale za tu námahu a trpělivost to pak stojí.Nenech to zajít daleko,jako některé znás,pak se ztoho opravdu hůře a déle dostává.Jinak já jsem jen na jednom léku myslím druhu,ten mi sedí beru jen dva denně a občas místo dvou celých vydržím už i jen na jednom a půl.Snad se dočkám jednou a zbavím se ho úplně.Krásný den všem ikdyž to tak venku nevypadá alespoň tu na Olmoucku.

Hanka 1 (Út, 14. 10. 2008 - 11:10)

koukám ,že my vyskakují písmenka
pochytíš-li............podchytíš-li
dobé.....................dobré

Reklama

Přidat komentář