Reklama

Agorafobie

Hanka 1 (Pá, 4. 9. 2009 - 16:09)

utma nech toho ,nebo kdo to píše ,je mi to jedno ,tohle přesně už tu někdo psal,ano pamatuji si,neplet sem moje vzdělání a nějaké nesmysly o zahleděnosti,nikoho nestraším ,spíš co kdybys napsala nějaké konkrétní rady ,
jako například ,jak si pomoci ,aby mi nebylo zle ve velkých obchodech a metru?,,,????????

__utma=22592180 (Pá, 4. 9. 2009 - 15:09)

nNechci tu nikoho urážet,ovšem,nevěřte jim,pokud jste blízko Prostějova,sejdem se,pomohu,samo,že zdarma,fakt jde zastavit pohromu,jménem agorafobie.Pokud chcete,jsem tu.

Hanka 1 (Pá, 4. 9. 2009 - 15:09)

Lenko nevím,zda jsem tě provokovala já a čím a proč a nejsem zlá,ani zahleděná do sebe,natož do své agorafobie,já budu první,která ti pošle meil a požádá o radu
a můj příspěvěk bohužel není výmysl,kéž by byl
takže díky předem za rady ,třeba mi pomůžeš ,víc než všichni odborníci,budu ti nesmírně vděčná

hanyjanurova"seznam.cz

__utma=22592180 (Pá, 4. 9. 2009 - 15:09)

Hanko,co píšeš tu čtu už anad posté,jsi nenormální a zahleděná do sebe a svého vzdělání a lidi tu jen mateš,nech se vyšetřit a nestraš tu laskavě lidi,byla jsem na tom hůře,než ty a nezanechalo to ve mě to,co v tobě.Raději z těchto stránek odejdi,chudáci ti,kteří čtou tvá slova.

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2009 - 15:09)

Ne Lenko N,není to tak,už žádné nesmysly a lživé pravdy,já měla málem na kahánku,bylo to zlé,moc zlé,Hana,která sem psala,mne přímo provokovala,je to hloupá ženská a zahleděná do sebe a své údajné agorafobie,prosím Vás,vy,co za něco stojíte a chcete bojovat a zdárně,ozvěte se na tyto stránky a dejte svůj mail,nečekejte zde pomoc,od stupidních názorů a zkušeností.Je to tu hrůza a pokud bych já neměla svůj zdravý rozum a 20ti letou zkušenost,taky bych asi Vám všem vrážela klíny do hlavy.Nedejte se a hlavně,nebojte se,jde to,se toho zbavit a nemyslete si,že jsou věci,které v životě nejdou,nejdou,tedy nechodí jen malinké děti,jinak jde vše a klidně si založím praxi a účinek je pozitivní.Tato stránka je fakt zavádějící a pokud ji čtou psychiatři,tak mají odsud statisíce klientů,na kterých si v pohodě založí živnost.Nejsem cvok a mohu říci,pomohu a věřte,pokud mne poznáte a pochopíte,jde to a věřte,že se zdraví opět vrátí zpět.Lenka

Hanka 1 (Pá, 4. 9. 2009 - 15:09)

Lenko tak jsem si projela příspěvky zpět a tedy ani Lenka N ani já nikde nefnukáme,tak nás vynech,a napiš raději něco ze svých zkušeností ,jak jsi se z toho tak dobře dostala ,to mě zajímá,nějaké rady a ne napadání

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2009 - 15:09)

Já mám KLAUStrofobii před volbama:-)

Hanka 1 (Pá, 4. 9. 2009 - 15:09)

Lenko a mě si laskavě neber do pusy vůbec ,bud tak hodná je mi 53,touto pitomou chorobou jsem poprvé začala trpět po těžké autonehodě před 28 lety.A dostala se z toho a x let makala,učila na SŠ ,JEZDILA PO SVĚTĚ.Pak se v rodině stala velká pohroma a potvora se vrátila,ale to neznamená,že bych nemakala nebo to vzdala,pak mě potkala v rodině 3 umrtí v jednom týdnu a opět se ozvala,a opět dělám co mophu.Nelituju se ,naopak mám na sebe vztek,když se mi něco nezadaří.Bohužel nezvládám stále metro a Tesca apod.ale bez toho se žít dá ,ne?Takže moc ti přeju at ti to vydrží a ona jak jistě víš je agorafobie a agorafobie,někomu bohužel uzkostný stav a agorafobie může vydržet celý život,ale rozhodně to nevzdávám,a tenkrát v podstatě nevěděli co mi je.A nefnukám,to rozhodně ne.
Lenko N..............ta mě tedy namíchla,
nejjednodušší je lidi napadat ,to nesnáším.
Lenko moc ti přeju at se ti nevrací a at je ti dobře ,a nenapadej zbytečně ubližuješ

Lenka N (Pá, 4. 9. 2009 - 14:09)

Hele Lenko!!!!!!! Já jsem sem už nepsala pěkně dlouho tak si mě neber do pusy.A já se nikdy nelitovala a podotýkám nepoddávám se tomu.Dělám vše to co každý jiný až na malinké vyjímky.Jediné sčím stebou souhlasím je ten začátek víc nic.Jo lituji jedné věci že jsem někoho kdysi neposlechla.Jednu lékařku toť vše.Jinak čti články pořádně,vždy jsem napsala že se ráda mrška občas vrací ale né tak už moc nic víc.A kdo ví jak na ní tak je v pohodě i já jsem.Jen mě ničí lidi kteří píši že třeba fňukám to není pravda.A opravdu je to jinak už vše na lidech.

soonaa5800 (Pá, 4. 9. 2009 - 13:09)

Lenka: souhlasim s tebou!!!, zadny zkusenosti se tady najit nedaji, LECENI AGORAFOBIE JE JEN NA DANEM CLOVEKU! a i kdyz jde clovek k tomu nejlepsimu psychologovi, ani ten mu nepomuze kdyz clovek nechce sam, ono totiz je to cele o dovednosti jak potlacit uzkost, da se to naucit, jako kazda vec se da naucit, tak bojujte!!!

Lenka (St, 2. 9. 2009 - 18:09)

Další můj člověk!Bojuji,jak jsem již předeslala nějakých 18 let a jsem ne,z toho venku,občas se to vkrádá,jako zloděj,ale na každé ptáčky,máme háčky,v neděli jsem po 20ti letech sedla do autobusu STUDENT AGENCI a jela Praha,Brno,zastávka v Jihlavě,vše v pohodě,ačkoli jsem si to nedovedla představit,pracujte se sebou,tady fakt neberte zkušenosti,jsou tu jen ufňukaní lidé,kteří nic nezvládnou a jen se v problému hrabou a nic neumí,než se litovat,viz Hana a Lenka.Nedejte na ně,plně ovládly tyto stránky a místo,aby pomáhaly,lidi deptají,není to pravda,člověk je lékařem sám sobě a jde to.Nebojte,pojďte dál!

Lenka (St, 2. 9. 2009 - 18:09)

Další můj člověk!Bojuji,jak jsem již předeslala nějakých 18 let a jsem ne,z toho venku,občas se to vkrádá,jako zloděj,ale na každé ptáčky,máme háčky,v neděli jsem po 20ti letech sedla do autobusu STUDENT AGENCI a jela Praha,Brno,zastávka v Jihlavě,vše v pohodě,ačkoli jsem si to nedovedla představit,pracujte se sebou,tady fakt neberte zkušenosti,jsou tu jen ufňukaní lidé,kteří nic nezvládnou a jen se v problému hrabou a nic neumí,než se litovat,viz Hana a Lenka.Nedejte na ně,plně ovládly tyto stránky a místo,aby pomáhaly,lidi deptají,není to pravda,člověk je lékařem sám sobě a jde to.Nebojte,pojďte dál!

Brňák (Čt, 27. 8. 2009 - 19:08)

Nazdárek všichni.Asi před 10-ti lety jsem do toho taky spadnul.Pracoval jsem 8 let s lidmi a denně se jich kolem mě "motalo" stovky až jsem zkolaboval.Baf a bylo to! Psycholožka mě nepomohla a zabrala až chemie. Bral jsem skoro 2 roky aurorix dostal se z nejhoršího a teď když mám občas nějaké už jen lehké příznaky a nebo se necítím že bych nějakou tu situaci nezvládnul mám při sobě rivotril a vše už zvládám a su v pohodě. Tak nevím jestli jsem tímhle někomu pomohl, ale bojujte s tím jde to ! Držím palečky. Čauvec všeci

pro Ivanu (Ne, 23. 8. 2009 - 15:08)

Nosím s sebou lahev minerálky a piju, držím v ruce klíče, ve frontě počítám klenice okurek v regálu,na nákup chodím tak hodinu před zavírací dobou kdy je málo lidí, prostě zaměstnat mozek něčím jiným. Vedra taky nesnáším, ale snad brzy přestanou. Všem přeju hodně sil v boji s tou mrchou. L.

Lenka N (St, 19. 8. 2009 - 09:08)

Ahoj Ivo možná se ti to bude zdát směšné ale mě zabaví mobil.Hraji si sním a pkud to jde píšu sms.Chodím hlavně tam kde je více lidí,stále věřím že kdyby se něco stalo snad se najde člověk který pomůže.Ale já už jsem v té fázi že jakmile jsem venku a zjistím pochvíli že se nic neděje tak se ještě víc uklidním a je vše ok.Kumšt je to vytěsnit z hlavy.A co se týká toho dusna,tak to jsme na tom stejně,mám výhodu že děcka jsou už velké takže buď v nejhorším udělají nákup oni a nebo ho udělám brzy ráno kdy to není ještě tak hrozné.Držím ti palečky aby jsi vše zvládla a mě osobně auto nic nedělá.Snad chodíš i k psychologovi ikdyž i u něj vše chce čas a hlavně trpělivost.Nemysli si funguji hlavně díky lékům a sezení u psychologa ale taky přijdou dny kdy nejsem fit ale z nejhoršího jsem venku.Drž se

Ivana (Út, 18. 8. 2009 - 23:08)

Tak prave dnes-jen hloupa cesta autem do supermarketu pro maso-cely nakup,jako obvykle bych dnes nezvadla, takze rychle vybrat a rychle do nejmensi fronty,to vse s malou dcerkou-pocity hrozne,ze omdlim a vsichni na me budou koukat jak na blazna.Navic venku dusno,no priserny.Az po ceste zpet se mi ulevilo.Jak resite tyto "banalni" situace vy? dekuju za odpovedi

Jana M. (Čt, 13. 8. 2009 - 20:08)

Klidně si s tebou pokecám, protože touhle fobií trpím už 14 let. Léčím se ambulantně, ale byla jsem i hospitalizovaná v nemocnici.

Veronika (So, 25. 7. 2009 - 16:07)

Ahoj, pisu zrovna clanek o agorafobii a hledam nekoho, kdo si tim provhazi nebo prosel a byl by ochotny udelat se mnou anonymne (napr pres email) minirozhovor. Tak 3-4 otazky. Nasel by se nekdo? Ozvete se pripadne prosim na email: rozhovorVK"seznam.cz Diky a drzim vam vsem palce.

Lenka N (St, 8. 7. 2009 - 10:07)

A apropo i já beru hořčík.A nemyslete si nefňukám,bojuji stím a raději bych byla zdravá a fungovala jako kdysi.Ale jedno je fakt spouští to stresové situace a každý jsme jiný.U někoho třeba ten hořčík zabere a někdo kněmu musí brát i léky.I já chodím k psychologovi a vím že veš chce čas a nepoddávat se tomu.

Lenka N (St, 8. 7. 2009 - 10:07)

Ahojky Hani1 já to nebyla já mám za svým jménem ještě N.A jinak to je u mě jak na houpačce.A Járo Hanka 1 má pravdu a nikdy nekecá.V loni mi hodně psychycky pomohla ikdyž jen po telefonu jelikož bydlí odemě dost daleko ale jsem jí velice vděčná.Tenkrát jsem měla šílený vedlejší účinek na určitý lék a skončila jsem v nemocnici na kapačkách atd.Stačila jen sms a Hanča ihned volala a jen slovy a podporou mě podržela abych nazačala ještě více zmatkovat a tím si zhoršit i stav.Dodnes jsem jí za to vděčná Hani 1 mooooooooc děkuji.A Járo tobě a těm ostatním nevěřícím pisálkům lépe řečeno provokatérům doporučuji si přečíst co Agorafobie je,najdeš to i na internetu.Ale já se takové lidi už naučila ignorovat a vůbec mě nemůžou rozházet ale občas bych jim přála aby si pár dní zažili to co zažíváme my.Izolaci atd.Ale Hanka 1 mápravdu nemá smysl tu cokoliv psát a ať se na mě nikdo nezlobí ale u Agorafobie jen magnésium nepomůže.Hani 1 budu ráda když písneš nebo zavoláš.Ahojky

Reklama

Přidat komentář