Reklama

Agorafobie

EFT (Út, 27. 1. 2009 - 15:01)

Co provozuji EFT......efektivní terapii,tak jsem v pohodě......poklepu na choroby....mám jich dost,takže experimentuji,která víc slyší a s tou pak komunikuji...,jestli nechce jít do p.....
Super!

EFT (Út, 27. 1. 2009 - 15:01)

Co provozuji EFT......efektivní terapii,tak jsem v pohodě......poklepu na choroby....mám jich dost,takže experimentuji,která víc slyší a s tou pak komunikuji...,jestli nechce jít do p.....
Super!

Hanka 1 (Út, 27. 1. 2009 - 14:01)

Lenčo ahoooooooj,chtělo by to lepší počasí vid a více do terenu,tohle je na houby,u nás tedy dnes konkrétně smradlavo,inverze,no fůůůůůůůůůůůůůůůj,jak se máš

Lenka N (Ne, 25. 1. 2009 - 22:01)

Ahoj Zlatko,prosímtě nevzdávej to.Krom toho neurolu by jsi měla brát i nějaká AD jak píše i Hanka.A nemyslili si tyto stavy jsem mívala taky kdysi dávno.Ještě než jsem se odstěhovala od ex.Hanka už to odemě četla ale tenkrát jsem byla vtakovém stavu že jsem mívala dokonce i výjezdy rychlé a to někdy až dvakrát néli víckrát do měsíce.Všichni si mysleli že mi je zle od nedostatku magnésia které beru ale jen jedna jedinná lékařka poznala že je to od nervů a díky ní jsem i prokoukla a odstěhovala se od alkoholika k rodičům a začala okamžitě hledat psychiatra a psychologa.Taky jsem myslela že bude po mě,že je to konečná,holka nevzdávejto a nech si napsat i nějaká AD.Jen neurol ti nepomůže a psychologa ktomu.Věř že špitál není potřeba,já na tom taky byla tak zle a zvládlo se to ambulantně.Mám syna zachvíli mu bude 20 a dceru té bude 18.Zlati nevzdávej se a bojuj stojí ten konečný výsledek ikdyž né hned ale stojí za to.A už itak je divné že neurol a ktomu 1mg ti vystačí jen na dvě hodiny,to chce vážně jiné léky,každému sedne něco jiného a neboj se brát ani AD.Je to vtvém zájmu a bude ti vážně líp.Moc ti držím palečky a holka drž se.

Hanka 1 (Ne, 25. 1. 2009 - 19:01)

Zlatko a ty nebereš žádná AD,proč bys měla umírat,já tě chápu ,mám agorafobii 27let s pauzama a 3 děti 32,29 a 13let.AD ti nezabrala?

Zlatka Lence (Ne, 25. 1. 2009 - 16:01)

Víš Lenko někdy se mi zdá/z těch depresí že to je moje poslední hodina.nedá se to vydržet,pouze ten neurol mě zklidní tak na 2 hodky.-a pořád znova....uvažuji že se nechám hospitalizovat ale jak jsem se doslechla jak to tam chodí...no fakt mám strach!už fakt nevím jak dál,nebýt mých dětí tak bych tu asi nebyla,nechce se mi ještě umírat je mi 40 let ale tu trýzen?nejde někdy vydržet.dik za odpověd.Zlata.

Lenka N (Ne, 25. 1. 2009 - 15:01)

Ahojky vzkaz pro Zlatku:Beru ho krátce ale ten 1mg a mám ho rozdělený.Ráno beru celý a pak si ten druhý rozdělím na půlky.Takže tu druhou beru dle potřeby.Jinak potom celém vydržím tak 5 až 6 hodin podle toho jak mi je.Ktomu vlastně beru ten Coaxil třikrát denně.Tato kombinace mi sedí a paradox je ten že právě když se doma něčím zaměstnám tak se interval u neurolu u mě i natáhne,jsem právě klidná.Sranda je ta že jak jsem kdysi nesnášela žehlení tak nyní u něho zrelaxuji nejlépe.Jak říká můj psycholog mozek se tím zaměstná a nemá čas pak na to horší.A Hani1 díky a snažím se ikdyž nech být taky jsem měla asi před měsícem né-li dýl těžší krizi,tak proto to nasazení jiných léků a ty mi kupodivu sedí.Taky jsem najednou měla jít problém jít ven a ktomu ty mrazy takže člověku se ven nechce pak už vůbec.Ale to tu všichni asi znáte taky.Pomalu se vracím do zajetých kolejí a navíc děti ty jsou hnacím motorem ikdyž jsou už velké a udělali mi ve škole radost,budou pěkná výza a i u kluka ten mě překvapil nejvíc.Jinak pro anonyma:Nepotřebuješ náhodou toho psychologa ty?Takový kecálky a neználky toho všeho o co tu jde přímo zbožňuji ale ty už posílám do pr........ Sorry ale muselo to ven.A pokud jsem to zle pochopila což asi né tak se omlouvám,jinak platí ta první varianta.

Hanka 1 (Ne, 25. 1. 2009 - 12:01)

Lenko N.ahoooooooooooooj,jsi šikula,já ted nějak hodně pracuju,ani nestíhám expozice,ale musím to dohnat

Zlatka (Ne, 25. 1. 2009 - 12:01)

chtěla jsem se zeptat Lenky,jak dlouho bere ten neurol?já totiž bez něho nic doma nezvládám.také beru 2x denne.

Návštěvník (Ne, 25. 1. 2009 - 11:01)

Jó tak na vlak a autobus,to chce psychologa,on poradí jak si správně sednout,na tom nejvíc záleží........pak už je to v poho!

Návštěvník (Ne, 25. 1. 2009 - 11:01)

Jó tak na vlak a autobus,to chce psychologa,on poradí jak si správně sednout,na tom nejvíc záleží........pak už je to v poho!

Lenka N (Ne, 25. 1. 2009 - 10:01)

Ahojky Lucie četla jsem tvůj příspěvek.Ale pokud máš Agorafobii tak ta bohužel zvládnout bez léků a bez sezení u psychologa nejde.Mám jí asi osmý rok z pauzama kdy jsem ztoho se dostala a pak stačil nějaký stres atd a opět se to rozjelo.Ale můžu tě uklidnit už nikdy to nebylo tak silné jako poprvé.A navíc i díky psychologovi se naučíš stouto nemocí žít a budeš vědět jak na ní.Já teda osobně pokud jsi v takovém stavu bych to řešila okamžitě psychiatrem který ti dá léky a psychologem na sezení.Taky jsem si myslela jak mi může psycholog pomoci ale může.Jen samotné léky tě neuzdraví.Ty tě zklidní a i panika odezní a bude ti i líp.Ale toto už je jen a jen na tobě.Sama se musíš rozhodnout ale nenech to zajít daleko.Tím peklem jsem si procházela i já a nejen já tu ale je nás tu víc.Věř pokud navštívíš pak oba lékaře,vše bude chtít čas a hodně trpělivosti ale výsledek se distaví,jen ty sama musíš chtít a bojovat.Já osobně nyní beru Coaxil třikrát denně a ktomu ráno a večer Neurol 1mg.Coaxil totiž má pozdější nástup účinku tak proto i ten neurol ktomu na zklidnění.A nyní je mi fajn,jedinné co nezvládnu je autobus a vlak,jinak celkem vše zvládám a bojuji.Držím ti palečky a neboj bude líp.

Lucia (So, 24. 1. 2009 - 19:01)

Ahoj Lucka ani nevies ako Ta obdivujem ze si to tak pekne zvladla.Ja mam panicku poruchu a k tomu este aj agorafobiu.Zatial sa to snazim zvladnut bez liekov ale zatial mi to velmi nejde.Mam sice predpisany sertralin ale zatial nemam odvahu ho zacat uzivat lebo vraj na zaciatku liecby tymto liekom sa moze stav na paru dni zhorsit.Zajtra mam ist vonku a neviem ako to zvladnem uz teraz mam obrovsky strach bojim sa ist uz asi v sade.Ja viem je to v nasich myslienkach ale ked je to tak hrozne tazke prist na ine myslienky.Naozaj mam pocit ze prechadzam peklom a neviem ako z toho von.Kupila som si volnopredajne lieky Sedatif ale zatial to nie je nic moc uz neviem co mam robit

Návštěvník (Čt, 22. 1. 2009 - 01:01)

AHOJ ALENO,BERU SKORO 2 ROKY SERTRALIN.ZKOUŠELA JSEM HO VYSADIT,ALE NEJDE MI TO ZATÍM,CÍTILA JSEM SE BEZ NĚJ JAK ZFETOVANÁ.NORMÁLNĚ PŘI TOM I KOJÍM,PTALA JSEM SE DOKTORŮ A POKUD JSEM TO PRÝ BRALA CELÉ TĚHOTENSTVÍ,TAK TO NEVADÍ.TEĎ UŽ MĚSÍC CHODÍM NA PSYCHOTERAPII A MÁM DNES POPRVÉ ZA SEBOU HYPNÓZU.NEDOSTALA JSEM SE MOC HLUBOKO DO HYPNÓZY,TAK SNAD PŘÍŠTĚ TO BUDE LEPŠÍ ,ALE DOKTORKA MI ŘÍKALA,ŽE JSEM VELMI HYPNOTABILNÍ.

Alena (Út, 20. 1. 2009 - 15:01)

Lucie,maš pravdu ,je to v naši hlavě,taky to mama za sebou,taky jsem se s tim poprala,dva roky jsem měla pokoj a ted na podzim po stresech jsem na začatku,je to pro mě lehči v tom ,že už vim ,jde se z toho dostat,mam zase Asentru ,ale ted po dvou měsicich jsem už skoro OK ,ale musela jsem to taky zlomit,je to hoooooooodně těžke ,ale fakt to jde:-)) A mužu se Tě zeptat,zvladlas to bez leku? Dr tvrdi ,že to jde i bez nich,ale je to na dlouho a hlavně leky trochu člověka zbavi největšiho strachu.

Lucie (Út, 20. 1. 2009 - 00:01)

Ahoj,jsem ta neznámá,omlouvám se,že jsem se nepředstavila,nějak mi to předtím uniklo.Jmenuju se Lucie a těhotenství jsem zvládala úplně v pohodě,protože jsem měla jen OCD obsedantně-kompulzivní poruchu,tj.vtíravé myšlenky,agoru jsem měla i dřív,ale to jsem ještě nevěděla,že se jedná o agoru a neměla jsem ji rozvinutou v plném rozsahu,to se mi stalo až teď před dvěma měsíci,kdy mě to úplně pohltilo.Vyhýbala jsem se chození ven ,jak jsem jen mohla,ale TO JE ŠPATNĚ!!!!!!!A věřte mi všichni,kdo tento článek budete číst a máte agorafobii,je to nemoc,ale velmi dobře léčitelná.Věřte mi ,prošla jsem si peklem a to v pravém slovasmyslu,ale přemohla jsem sama sebe,a to dokáže úplně každý,šla jsem ven,třeba jen na malou vzdálenost ,ale šla jsem .šla jsem jednou,dvakrát,třikrát....po dvacáté už se úzkost a panika začnou stahovat zpět.Oni nevítězí,ale my.Věřte mi,je to strašné a asi to každý z vás zná,ale pokud vám venku začne být špatně,nikam neutíkejte,nevracejte se rychle domů,ale setrvejte a pokračujte v cestě.Úzkost nestoupá do nekonečna,dojde na určitý bod a začne klesat.A hlavně na úzkost se numírá.I když jsem měla vždycky pocit,že se asi zrovna teď zblázním nebo ,že já asi zrovna teď umírám nebo se tady složím a pomoc je tak daleko,jak mě zachrání.Ale nic z toho se nestalo.Je to jen v naší mysli.Ty katastrofické scénáře se odehrávají jen v naší hlavě,ale my si myslíme,že je to skutečné a hlavně,že ostatní naši úzkost vidí,ale není to pravda ,NEVIDÍ.No je tomu dva-dva a půl měsíce a já už začínám zase být jako dřív.Jdu ven a nebojím se a když to přijde,tak to přijde,však ono to zase odejde.A věřte,že odejde.Je to hnusná nemoc a nevěřila jsem tomu,že zrovna já to dokážu,ale jde to.Hlavně překonat svůj strach.člověku i potom najednou stoupne sebevědomí a má pocit,že by dokázal všechno na Světě.Třeba nás to má posunout někam dál.Berme to jako zkoušku,kterou musíme projít a určitě i my z té nemoci vytěžíme něco sami pro sebe.

rasto (Čt, 29. 9. 2011 - 11:09)

mozte aj na mail
[email protected]

rasto (Čt, 29. 9. 2011 - 11:09)

ahojte mam 35rokov,agorafobiu mam uz 3roky doteraz som doma neobsedel vzdi som bol vonku a teraz?sa to obratilo,mam strach vijst von nepojdem po decko do skolky alebo do obchodu to ma ani nehne tiez a ked vijdem von ze sa pokusim to prekonat a vzdialim sa od bytovky hned ma premoze strach je mi zle a ten hnusni pocit uzkosti ani nehovorim a myslienky v hlave asi 20miliard za sekundu mi prebehnu a same hluposti ked sa vratim k bytovke prejde ma to pokusal som ist aj do skolky po syna a ked som tam prisiel chytilo ma to tak sa ani neprezliekal len hned sme utekali domou skolka je blizko asi 200metrov,najlepsie je mi doma ale niekedy aj doma ma to chyti ale hned to prejde,snazim sa chodit von kazdi den ale stale to iste,zhanam si liek na agorafobiu na uzkost a stres ale vsetko je na predpis ako mam ist k psychologicke ked tam ani nedojdem mam strach,su nejake lieky co nesu na predpis???aspon keby to trosku povolilo tak uz dojdem aj k psychologicke,skuste mi niekto poradit,manzelka bola za psychologickou povedala vsetko co mi je,no neda jej tabletky musim prist osobne no ale ako????co ona nevie co je agorafobia??ked mi vtom nieco brani a nepohne to somnou,da sa nieco zohnat na to??cital som ze pomaha cipralex,lexaurin viac ludi otom pisalo nemoze to niekto zohnat???alebo ja neviem

Návštěvník (Čt, 25. 12. 2008 - 17:12)

ahoj tu je zseranda jestli chceš volej hned na celý svět ORAP-richter hned a hadí mrška je tu hned malý vyholený z seranda je tu hned a nyní napiš hned-schizák...

Karel (Út, 23. 12. 2008 - 22:12)

prodam levne AD Fevarin,zn. jsem uz v pohode

Reklama

Přidat komentář