Reklama

alergie

Návštěvník (St, 22. 5. 2002 - 23:05)

potřebuju poradit, už rok cítim pálení ve střeveech a doktor mi řek že mam sřevní dysbiosu dostal sem léky za drahý peníze a chci vedět jestli to pomáhá jestli to po roce nemúže být ve velkém stádiu porušení mám i alergii na pš.bílkovinu,ml.bílkovinu,vejce.po přečtení pár člancích sem usoudil že to asi bude něco takového ale kdo zjistí co to přesně je a jaký léky budou nejlepší,jestli mi múžete něco k tomu ríct budu vděčnej.dík

Návštěvník (St, 22. 5. 2002 - 16:05)

Mila Libuse,clovek se meni a vyviji, zenska kuze je s roky citlivejsi, a organizmus se uz neumi jedum branit tak jak drive .Pricinou problemu by mohly byt i opalovaci kremy, pokud jsou v nich nejake parf. latky. Kupuj si pro sebe pripravky bez parfemu a pro citlivou pokozku ( nejlepsi jsou podle mne pripravky pro deti - miminka). V obdobi, kdy jsi alergii nejvice ohrozena, nezatezuj tvuj organizmus ani ze vnitr jedy ....co to znamena, jez zdrave, vyvaruj se mlecnym vyrobkum a mleku samotnemu ( uz davno to neni co byvalo- na zdravi vice ubere nez prida), take zadne smazene produkty - zkus jednoduse jen zeleninu ovovce, testoviny, obiloviny - sojove vyrobky....prospeje to jiste tvemu celemu organizmu. Pecuj hodne o tvou pokozku, po kazde koupeli ji promasti telovym mlekem ( pozor na parfem), koupej se ve vode s olejem, to posili tvou pokozku , bude se moci lepe branit. Hlavne si nikdy podrazdenou kuzi neskrabej, radeji si misto navlhci vodou, nebo potri bylinkovym lecivym kremem. Posiluj tvuj organizmust ze vnitr pravidelne Beta Karotenem. Take by alergie mohla byt na parfem, ktery pouzivas, ten pak reaguje se slunecnim zarenim ( premyslej o tom).Clovek se s alergii rodi, zalezi jen na tom, kdy se alegie ukaze, nemusi se ukazet 10 , 20 i vice let a pak to prijde a clovek se divi, dnesni prirodni podminky, strava a zivotni styl podporuji nase alegie ze vsech stran.Lekari dopuji pacienty prasky, ktere je stejne nevyleci, jen potlaci reakci, pak se to ukaze zase jinde, lekari rikaji, ze se s alegii musime uz naucit zit, muzeme s ni zit i tak, ze nas nebude tolik moc zlobit, ale zustane u nas - tot ma zkusenost s lekarem....Jenze ja rikam, ze to tak neni, dneska nepotrebuji prasky, nepotrebuji ani alergologa - byla jsem sama alergicka na slunce, kovy, penicilin, pozdeji se pridal i pyl...a vse je pryc, proste pryc - ziju jak normalni clovek . Proste jsem zmenila svuj zivotni styl, stravu i prostredi ve kterem jsem zila a potapela se v alergiich. Clovek by mel hledat pricinu a ne potlacovat nasledek...doufam, ze jsem ti alespon trooossssiiiccckkkuuu poradila. Hodne zdaru v boji s alergii

ANNA JIRUŠKOVÁ (St, 22. 5. 2002 - 11:05)

CHtěla jsem se vas zeptat jenom jestli má vyraška nebo-li ekzem nejaky vliv na koureni nevim jak jinak a kde bych se měla zeptat děkuji pěkně předem za odpověd

Návštěvník (Pá, 17. 5. 2002 - 11:05)

Dobrý den, moc prosím o pomoc či radu.Je mi 42 let a do svých 37 let jsem mohla být na slunku jak dlouho jsem chtěla a nic mi nebylo. Nyní mi každý rok vyrazí na rukách či nohou pupínky,které se slívají do puchýřů.Už 2x jsem byla v nemocnici, ale bez výsledku,nikdo si neví se mnou rady. Mohou být příčinou i opalovací krémy s vysokým faktorem? Děkuji Líba.

aussie (Pá, 17. 5. 2002 - 11:05)

Jsou mléčné výrobky příčinou problémů? A nebo je to jejich úprava? Pasteurisace, homogenisace a v podstatě všechny ...isace mění vlivem teploty svou chemickou structuru velice nepříznivě pro lidskou konsumaci. Možná že mléko od krávy bude lepší než z mlékarny!

Andrea a Stani (Po, 29. 4. 2002 - 13:04)

Vážená paní Dášo,ráda bych Vám pomohla k vyřešní vašeho problému.Již dva roky je na trhu bylinný extrakt zvaný Alveo, dovážený z Kanady.Vysledky ukazují z řad uživatelů, kteří měli tytéž probléma a Alveu vděčí mnoho.I když jsou www stránky v rekonstrukci, přesto se apoň na ně podívejte: wwww.akuna.cz. Alveo pomohlo mnoha uživatelům, kteří měli i jiné zdravotní problémy.V případě bližších informací nás kontaktujte buď mejlem nebo na telefonu:0777/837792 nebo 0737/739576.Přeji krásný den!Andrea a Stanislav

Návštěvník (Pá, 12. 4. 2002 - 11:04)

Manžel má 42let,2roky má cukrovku,inzulín si píchá.asi půl roku ho začaly řezat oči,při zhoršení má zarudlá víčka,i pod očima.užíval několikrát předepsané oční kapky a mast.nic mu ale nepomohlo.potíže trvají stále.bydlíme v Ostravě.

Návštěvník (Čt, 11. 4. 2002 - 09:04)

Milado, moc dekuji za odkaz. Snazim se prostudovat co nejvic literatury, ktera se tohoto problemu tyka, abych co nejmin ohrozila sveho budouciho potomka. Bohuzel atopicky exem mam taky (i kdyz ne moc silny) - to byl muj prvni priznak alergie, astma se objevilo az nekdy ve 13 letech. Moje matka i sestra jsou take alergicky, ale o o dost slabsi nez ja, proto mam strach z dedicnosti.

Návštěvník (Čt, 11. 4. 2002 - 01:04)

Milá Jano,přečetla jsem si Tvůj příspěvek a chtěla bych jen dodat, že by jsi měla být v těhotenství hodně, hodně opatrná i z důvodů případného Atopického ekzému Tvého miminka. Já jeden ekzém mám doma, takže vím, o čem Ti píšu. Deníček mojí dcery je např. na http://www.rodina.cz/scripts/detail.asp?id=2052(toto je první díl, věnovaný právě těhotenství)Tak se můžeš případně podívat, jak se alergie (lépe řečeno Atopie) podepisuje na ní. Je tam i plno reakcí, co v těhotenství dělat, čeho se vyvarovat.Ahoj.

Návštěvník (St, 10. 4. 2002 - 15:04)

Kdyz si aplikuju sprej na astma (at uz ten, ktery beru pravidelne nebo ten, ktery beru v pripade potizi), zacnou se mi obvykle klepat ruce. Doktorka mi poradila, at snizim davky a beru sprej casteji, ale i tak mam s trepanim rukou problemy (neudrzim treba hrnek plny piti, aniz bych z nej vylila). Setkal se s tim nekdo z vas?

Návštěvník (St, 10. 4. 2002 - 15:04)

Je mi 22 let a za par let bych zrejme rada otehotnela. Bohuzel jsem ale dost silny alergik, beru 1-2x denne Zyrtec (v lete mi nestaci ani to), mam i pomerne silne astma, to lecim Seretide (50/250 dvakrat denne, pri potizich 50/500), do nosu dostavam Rhinocort, pak mam nejake kapky do oci, pri potizich dalsi sprej na dychani... Krome toho beru leky na vysoky cholesterol (kdyz jsem je nebrala, hodne mi stoupnul), mam problemy i s Candidou. Pritel je zrejme alergicky na vosi bodnuti (zatim na alergologii nebyl, ale priznaky jsou evidentni). Nevim, co delat, pokud bych chtela otehotnet - v tehotenstvi asi neni zrovna vhodne brat vyse uvedene leky. Navic mam strach, ze dite bude take silny alergik a astmatik (zvlast v kombinaci s pritelovou alergii). Muze mi nekdo poradit?Jana

Návštěvník (St, 10. 4. 2002 - 11:04)

Martine, čističku vzduchu máme v kombinaci se zvlhčovačem již několik let. Dcera trpí hodně na průdušky, já mám velice silnou alergii na jarní pyly. Není to špatná věc, za dodržení určitých podmínek, a také jak pro koho. Např. my máme hodně rozlehlý byt, takže jí máme jenom v ložnici, aby se nám lépe spalo, pokud nechávám otevřené dveře třeba do obýváku, tak tam to nemá skoro vůbec žádný účinek.Je fakt, že máme starší typ a novější jsou třeba výkonnější. Problém je, že když chceš, aby to mělo účinek, tak nesmíš otevřít okno, což třeba pro mně na jaře je dost těžké, já v noci prostě potřebuji vzduch. Ta čistička vzduch v místnosti sice vyčistí dobře, ale zase trochu hučí a třeba já to nesnáším, musím mít na spaní klid. No, když vypnu čističku, tak zase musím v noci otevřít okno, a je to na nic, takový začarovaný kruh. Pravda je, že když jsem v místnosti, kde ta čistička běží pořád, tak alergické problémy nemám.Je to asi individuální věc, každému vyhovuje něco jiného, ale v kostce se dá říci, že pokud Ti nevadí slabé hučení a nemáš potřebu "vzduchu", tedy otvírat okno, tak je to jistě velice užitečná věc.

Návštěvník (St, 10. 4. 2002 - 10:04)

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat zda máte někdo zkušenosti s čističkami vzduchu. Zda vám pomáhají proti pylové dušnosti. Uvažuji o koupi, ale nechci zbytečně vyhodit peníze.

Návštěvník (St, 27. 3. 2002 - 12:03)

Trpím celoroční vodnatou rýmou, na alergologii mi řekli že si mám přijít na testy až v září, což je za půl roku, co bych měla dělat do té doby? Co je to vylučovací dieta? Děkuji za odpověď.

Návštěvník (Út, 26. 3. 2002 - 13:03)

Alergii na zvířecí srst se dá odstranit konstituční homeopatií, popř. lze doplnit léčbu protialergickými vitamíny a potravinovými doplňky.

Návštěvník (Út, 26. 3. 2002 - 13:03)

Je možné vyléčit alergii na zvířecí srst!

Návštěvník (So, 16. 3. 2002 - 02:03)

Ahoj,jsem alergická na pyly kvetoucí od jara do podzimu.Před pěti lety jsem podstoupila desenzibilizaci na kterou jsem vždy po aplikaci alergenu do 12 hodin reagovala horečkou(39-40°C),což se mi moc nezamlouvalo.Přestala jsem na alergologii chodit,hlavním důvodem ale bylo odstěhování se ze severních čech do západních.Tady možná i vlivem změny ovzduší se má alergie tak na 2 roky zlepšila.Minulou zimu jsem poprvé měla al.a netušila jsem z čeho-žádné kytky v té době nekvetly.Letos přes zimu se vše znova opakovalo a já jsem usoudila ,že má alergie je nejspíše chladová.Projevuje se kýcháním,vodnatou rýmou a skoro neustále ucpaným nosem.Jakmile je mi zima začnu kýchat atd.Chtěla bych se tedy zeptat na vaše zkušenosti s léčbou tohoto typu alergie?

Návštěvník (Út, 5. 3. 2002 - 17:03)

Petro, myslim si, ze dat kocku pryc je posledni mozne reseni. I kdyz asi nejjednodussi. Alergie se da postupne odstranit (nebo alespon vyrazne zmensit) napriklad pomoci vhodnych doplnku vyzivy. Zabyvam se tim radu let - poradim. F.

Návštěvník (Út, 26. 2. 2002 - 11:02)

Dobrý den.Před dvěma měsíci jsem si přinesla domů kočku. Od té doby mám stále ucpaný nos, kapky na rýmu nepomáhají. Na jaře mám slabou alergii na pyly, ale není to nic hrozného. Prosím o radu zda jediné řešení je dát kočku pryč, nebo je možné se vyléčit? Děkuji za odpaovědi, Petra

Návštěvník (Pá, 22. 2. 2002 - 18:02)

Děkuji Evě za pomoc.Určitě vyzouším vynechávat mléko a mléčné výrobky.A k tomu BECLOMETu pokusím se p. alergoložku přesvědčit aby mi je na zkoušku napsala.I KDYŽ NEVÍM JESTLI JÍ MŮŽU RADIT JAKO PACIENT. Ještě jednou děkuji EVĚ a někdy se zase můžrte ozvat já zase napíšu po dalších zkušenostech.Alergii zdar a ucpaným nosům zvlášť. MARTIN

Reklama

Přidat komentář