Reklama

alergie

Návštěvník (Út, 19. 2. 2002 - 21:02)

Jedna pani pise pise jak ma dodat telu vapnik kdyz ma alergii na mleko a pan Svoboda doporucil kysane vyrobky ,ale ty jsou tez z mleka a tak z blata do louze ne?JA SE SNAZIM JIST ZDRAVE DELSI DOBU PROTOZE JSEM BYVALA HODNE NADMUTA A UNAVENA(RADA JSEM PLACALA VSE DOHROMADY A JEDLA SLADKE)A TAKY JEDLA ZBYTECNE MOC.JSEM ALERGICKA NA PRACH, TRAVU,ROZTOCE,SRST,PYLI VCERA ZJISTILY ALERGII POTRAVINOVOU TU ZDEDIL I MUJ NYNI ROCNI SYN-MLEKO,PSENICE,OVES,NATRIUMGLUTAMAT,KALIUMGLUTAMAT,CALCIUMGLUTAMAT,NEJAKE OVOCE A VEPROVE MASO I KOZI MLEKO,MOHU JEN SOJU A OVCI.A JEN CELOZRNE PECIVO.NEMNELA JSEM POKUD JSEM SE NEPRECPALA ZADNE BOLESTI JEN TLAKY V ZALUDKU A TA UNAVA A CITLIVY ZARUDLY OBLICEJ,MUJ MALY JEN VYRAZKU.MYSLIM ZE ZAKLAD JE I NEJIST TOLIK A KOMBINACE JIDEL.CLOVEK JE ZVYKLY VYVAROVAT A PAKOVAT LEDNICI A PAK SE CPAT A TELO NEZVLADA.JA JIM MALO A JEDNODUCHA JIDLA(I KDYZ KOJIM)A KDYZ MNE CHYTNE CHUT NA NECO TAK SI TO DAM A DAL DODRZUJI PRAVYDLA.NEJSME DOKONALY A TAK SE TO PRI TECH KVANTECH JIDLA OKOLO NEDA VZDY TAK PREKONAT,ALE PROC SI NEUDELAT RADOST.A NAUCILA JSEM SE NASLOUCHAT TELO-ONO SI POVI CO POTREBUJE A PAK VAS ODMNENI TIM ZE JE VAM FAJN A NEJSTE UNAVENY.RANO PUL LITRU DOBREHO CAJE A NEDRZIM SE HESLA RANO SE VYDATNE NAJIST,VZDY JSEM PAK UNAVENA.ALE JAK RIKAM JEDNOU ZA CAS KDYZ SE RODINKA SEJDE SI VSICHNI VYDATNE POCHUTNAME.TAK JSEM SE VYKECALA A MNEJTE SE FAJN.A TAKY JSEM SHODILA NEJAKY TO KILCO!A TED UZ FAKT KONCIM NEBO NEZBYDE MISTO PRO DALSI

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2002 - 12:02)

Ahoj Martine,mam ty same priznaky. Nejvice mi pomohlo vynechat vsechno od mleka (sýry, jogurt, máslo, ...) , i když alergii mi alergii na mléčné výrobky nepotvrdili. Pokud chodis na alergologii, tak Ti lekar muze napsat treba Beclomet - jsou to kapky s malym mnozstvím kortokoidů, zabíraji po týdnu pouziti a muzou se uzivat dlouhodobe. Mam alergii na břízu a pyly travin, ale nosem nemohu dýchat celý rok a při pokusu nejíst výrobky z mléka se muj zdravotni stav velmi zlepsil. A pokud je jim , mam problem s dechem, tak ze treba nemuzu dobehnout na autobus, pocit jako bych mela astma.

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2002 - 12:02)

Celoročně mám ucpaný nos.Pokud si nevstříknu rozprašovačem kapky OTRIVIN NEMUŽU SE NADECHNOUT NOSEM.Mám alergii na pyly tráv a lehkou na roztoče. Myslím si , že chronickou alergii celoroční způsobuje závislost na kapkách otrivin.Tyto kapky používám cca co 5 hodin asi 2-3 roky.Bez nich se nevyspím nenajím prostě nanadechnu při polknutí mi zalehne v uších.Alergoložka mi nasadila antihistaminika léky na posílení imunity a vůbec nic mi nezabralo. Mám pouze ucpaný nos bez sekrece.Pouze v pylové sezoně vodnatá sekrece.Také po po´žití mléka,přepálených tuků,tatarek,majonez,kávy ,alkoholu mám průjmy a zhoršenou průchodnost nosu. DĚKUJI .MARTIN

Marek Chlum (Po, 11. 2. 2002 - 15:02)

pro williho - PROMINTE, napsal jsem blbe adresu - takze ten ANTIOX je TADY. Marek

Marek Chlum (Po, 11. 2. 2002 - 15:02)

pro williho Skvele ti pomuze Antiox od VISION, pred nedavnem tady o tom psal Martin. Je to skvela vec, bez chemie a obsahuje beta-karoten, zinek i E-vitamin. Drzim palce, Marek

Návštěvník (Ne, 10. 2. 2002 - 22:02)

Zkuste užívat betakaroten 15000 -25000 UI denně, zinek a protialergicky působící vitamín E 200mj. Postupné zvykání na slunce je u citlivé pleti nutností.

Návštěvník (Ne, 10. 2. 2002 - 22:02)

Mám taký problém, že vždy po zime nemôžem ísť bez trička von. Akonáhle výjdem pokožka mi začne červenať začne strašne svrbieť a napuchne. Je to strašne nepríjemné. Musím preto chodiť von postupne, aby si pokožka zvykla. Nevedeli by ste mi poradiť čo stým?

Návštěvník (Pá, 8. 2. 2002 - 20:02)

Nepřečetla jsem sice všechny příspěvky,ale já mám zcela jinou alergii.Mám alergii na stres,takže u mě stoprocentně platí,jak se říká"já se z toho osypu".Naskáče mi taková kopřivka,že bych se udrbala,kromě toho mám alergii i na některá kyselá jídla.Naštěstí mi zatím pomáhá Zyrtec,ale dost dlouho mi trvalo,než jsem si na to přišla,z čeho to vlastě mám.Takže-klídek,přátelé,psychika má na alergie nezanedbatelný vliv.

Návštěvník (Pá, 8. 2. 2002 - 15:02)

Ahoj oba (vlastně všichni). Alergie jsou děsně pitomá věc - sám jsem měl chronickou až alergickou rýmu asi 12 let. Bylo to horší a horší až jsem narazil na úžasný bylinkový doplňky Vision. Najdete to myslim na http://www.czechvip.cz pod odkazem PRO ZDRAVÍ. Napište jim poradí vám. Já měl za tři čtyři měsíce po problémech a už skoro tři roky jsom v oukeji!Martin Čáp

Návštěvník (Ne, 30. 12. 2001 - 14:12)

Dobrý den.Už doopravdy nevím na koho se mám obrátit.Alergií trpím od svých tří let.V dětství se projevovala exémy,později otoky očí a rýmou.Teď je mi osmnáct let mám podle mé doktorky nabíhající asthma,alergii na všechny testy co mi dělala a hlavně alergii potravinovou.Paní doktorka mi předepsala, abych brala šest prášků denně, plus ještě dva inhalovala.Připadala jsem si, jak pokusný králík.Poslechla jsem jí a pravidelně je brala.Asi po dvou týdnech jsem přestala brát dva z nich.Bylo mi špatně.Zhruba po třech měsících se mi začalo dělat špatně(motání hlavy, zažívací problémy, svědění těla..)i po dalších prášcích.Nahlásila jsem to své doktorce, ale ta mi řekla ať pokračujü v užívání těchto prášků, že jsou dráhé a proto kvalitní.Po nich se mi nic nemůže stát...Brát sem je přestala.Už jsem nemohla dál.Momentálně žádné prášky neberu..Mám,pravděpodobně z těch prášků, porušené játra..Už nevím co mám dělat.Dávat si pozor na všechna jídla.Potraviny do mého seznamu zakázaných přibývají..Nic proti mé alergii neužívám a jenom čekám až snim něco, na co budu mít alergický záchvat.Prosím, poraďte mi co mám v mém případě dělat...Předem Vám děkuji.

Návštěvník (So, 8. 12. 2001 - 00:12)

Pokud postupy klasické medicíny nezabírají, doporučila bych vám vyhledat kvalitního homeopata - tj. homeopata, který má několikaletou praxi v konstituční homeopatii! - viz. www.osud.cz/homeopatie nebo www.homeopatie.cz nebo www.volny.cz/homeopatie

Návštěvník (Pá, 7. 12. 2001 - 22:12)

Dobry den,moc vas prosim o pomoc. Uz 9 let mam nejakou alergii.Doktori me porad posilaji jeden ke druhemu a porad nic.Delali mi snad vsechny testy co existuji a ja jsem z toho uz zoufala.Moje alergii se projevuje tak,ze mi otece cokoli na tele{oci,rtz,usi,nohy,prsty.....}a cela se osipu koprivkou.Nektere otoky mi treba trvaji 3 dny v kuse.Je to velice neprijemne a ja doopravdy nevim co delat.Za odpoved predem dekuji Michaela

Návštěvník (St, 17. 10. 2001 - 16:10)

Ma vnucka je alergicka na roztoce domaci,jakyiskat odolnost nebo ma casto rymu,dusi se.Jaklecit,nebo+t jsme pochodili radu lekaru.

Návštěvník (St, 17. 10. 2001 - 15:10)

Alergie na kocky je hrozna vec. Zjistil jsem, ze ji trpim pred nekolika lety. kdykoli sezeru kocku je mi pak hrozne zle. Uz to proste jist nemuzu. Takova skoda.

Návštěvník (St, 17. 10. 2001 - 15:10)

Můžete vyzkoušet konstituční homeopatickou léčbu, ta má v případech alergií na zvířata velkou úspěšnost léčby.

Návštěvník (St, 17. 10. 2001 - 15:10)

Máma mojí kámošky je alergická na jejich kocoura a moje kamarádka se ho nechce vzdát.Co máme dělat?

Návštěvník (So, 13. 10. 2001 - 08:10)

Prosím odpověď na dotaz.Dostala jsem alergii, myslím si, že to bylo po kyselém zelí, který obsahoval pryskiřičník syřičitý a škrábu se a nemůžu se toho zbavit.Rozšířilo se mi to po celém těle a svědí mě to.Prosím o odpověď.

Návštěvník (Pá, 28. 9. 2001 - 19:09)

Při alergiích i astmatu může velkou roli hrát psychická stránka, proto mohou být velmi nápomocny při léčbě metody jako konstituční homeopatie, kineziologie, psychologie... Též jsem ve svém okolí zažila ustoupení všech obtíží při přechodu na vegetariánskou stravu a užívání bylinek a vitamínů. Jde však vždy o velmi individuální záležitost a proto byste měli vyhledat pomoc odborníků, i když v konečném důsledku musí plno změn ve svém životním stylu vykonat sám pacient.Informace o možnostech dopl?kové léčby alergií i astmatu naleznete na http://www.doktorka.cz/run/nemoci/

Návštěvník (Čt, 27. 9. 2001 - 14:09)

Dobrý den paní doktorko,můj přítel trpí alergií téměř na všechno + lehké astma. Ráno i večer si preventivně stříká jak do nosu tak vdechuje do plic. Stále má rýmu a večer se mu špatně dýchá, u lékaře s ním nic nedělají nebo mu dají silnější léky. Psala jste že homeopatika jsou účinná v alergii. Slyšela jsem že i kineziologie. Nechce se mi jen přihlížet jak má stále silnější léky a chtěla bych pro něj něco udělat. Můžete mi poradit? Děkuji

Návštěvník (Út, 11. 9. 2001 - 23:09)

Pokud klasická terapie nezabírá, pokusila bych se vyhledat nějakého jiného homeopata. Homeopatie bývá velmi úspěšná u alergií. Možná bude mít jiný odborník jiný názor.

Reklama

Přidat komentář