Reklama

Líbí se klukům holky s pár kily navíc?

Jedovatej (So, 17. 3. 2018 - 11:03)

Jasně, že líběj... když ty kila navíc tvoří dovlečenej nákup, třeba tuze dobrý klobásky a nějakej ten lahváček.

Spongebob (So, 17. 3. 2018 - 09:03)

ahoj, nevim co vás to...Hovno vole, tlustý holky jsou super a holky by měli být tlustý.
A ty by ses měl naučit gramatiku a pravopis

jirka (Ne, 12. 2. 2017 - 12:02)

Me baculky take pritahuji. A to i hodne baculate. Nejvic sexy je pro me Mary Boberry.

Honza (So, 11. 2. 2017 - 23:02)

80kg při výšce 170cm není...me se libi holky klidne i se 170/100 a dokonce vic nez ty hubeny

honza (So, 11. 2. 2017 - 17:02)

Ahoj,

pridam neco ze zivota.

Do 29 let mne pritahovali jakoby silnejsi zensky, s nadvahou a vetsima prsama. Ale ted kdyz sem oslavil 29 narozky, vsechno se zmenilo. Muj vkus na zensky se rapidne zmenil. Tlusou holku potkavam vsude ale uz mne to neprijde vubec atraktivni. Ze 100 holek ve 30 letech je 90 holek tlustych a mne uz to nelaka. Ted to mam tak, ze cim je holka hubenejsi, tim je to pro mne vic lakavy si zasunout. Tezko rict cim to je. Mozna ze mne ty tlusty holky prestali za tu dobu bavit, nevim. Ale kdyz vidim krasne hubene nozky, to je radost, nebo hezky maly oblicej, ktery nema dvojitou bradu.

??? (So, 3. 12. 2016 - 23:12)

Aha už si zase vymejšlíš podmínky?

Lubor (So, 3. 12. 2016 - 08:12)

Pár kilo navíc nevadí, deset už ano. Ale i s tím sedá něco dělat, ne každá žena může jíst vše a zůstat štíhlá. Je třeba se ovládat v jídle, ale to každá ví a ta chytrá ví, jak nato

(__.__) (Pá, 2. 12. 2016 - 14:12)

Děvčata jste nejkrásnější a aspoň máme co do ruky! K čemu je nějaký vyhublý strašidlo o které se jeden popíchá a otlačí? Ženský má být plná noční košile a vůbec nevadí když to někde ještě trochu přetéká! Aspoň jeden ví, že něco drží v ruce a né nějaký plácačky na mouchy jak uši jezevčíka. Prsa mají být kyprá a heboučká a né když na ně položíš hlavu a zdá se ti, že jsi jí položil na valchu! Děvčata, vy naše baculinky jste takhle nejkrásnější a když si představím a mohu říci, tohle vše je moje a můžu si stím vším pohrát, no není to nádhera? Nenechte se vyprovokovat a zůstaňte pro nás ty nejkrásnější kuličky!

Baculkomil (Čt, 1. 12. 2016 - 22:12)

Ja mam 194 cm a 115 kg, moje Prdelka ma 160 cm a 90kg. Je pro me strasne sexy!!! Valkej zadek, poradny stehhna, brisko a obrovsky prsa! Jen kolem me projde a: "Muzem hned!"
Vhodime na prochazky, plavat, hrajeme badminton, jezdime na kole...
Za nic na svete bych ji nevymenil.
PS: radeji jeji 38H nez 32A!!!
HOWGH.

kikina (Pá, 20. 5. 2016 - 16:05)

Ja mam 157 cm a 48 kilo a zda se mi to hodne coz je muj problem v hlave ?

Jirka (Út, 27. 8. 2013 - 14:08)

Vůbec se holkám s pár kilo navíc nebráním, jenom musí o sebe pečovat a jak já říkám mít aspoň trochu šmrnc :) Pokud je holka ideální postavy a je nezajímavá při komunikaci, tak je to horší, než když holka s nadváhou umí chlapa zaujmout. Jenom do toho...

!!! (Po, 26. 8. 2013 - 20:08)

Zase jedna potrefená anoretička, která si musí dokazovat, že ta její anorexije je to nejkrásnější! Když je tak střelená, dobře jí tak, ať třeba chcípne, to je její věc ale ještě tu příšernost nutit ostatním jako idol krásy, to už je opravdu na cvokhaus!

ggttzfuedzhfv (Po, 26. 8. 2013 - 17:08)

ahoj, nevim co vás to napadá!! holky které mají jak říkate par kilo navíc .. se klukum rozhodně nelíbí!! mam rád holky kterým se nic nehíbe a žádné kilo navíc!! to ratši u holky anorexii než 1 kg navíc pěkně vysoká , hubená žádnýý špekatý zadek žádná gigantická prsa holky ste praštěný kdyš si myslíte že s 55 kg a 160 cm se budete někomu líbit .. nikomu se líbit nebudete , nežerte , cvičte proto že taková vaha je prostě tlouštka!! a ničim svoje gigantycký špeky , tuky atd. nezakrejete, nenajdete si kluka,, tyhle komentáře píšou holky jen pro utechu !! kdyš si myslis že jsi tlustá tak ji tlustá!! nikomun se to nelíbí nikdo se neotočí nza kolosálním zadkem nějaký tlustý holky co váží 50 fuj!! i vlasní mkatka se vás bude štítit

raubíř (St, 5. 8. 2015 - 15:08)

To je tak akorát! Ale to už určitě víš, podle zájmu chlapů vůkol, ne?

jess (St, 5. 8. 2015 - 08:08)

Takže mám normální váhu ,když měřím 160 a vážím 54? Nebo bych měla zhubnout či přibrat?

Bu bu bu (Ne, 26. 4. 2015 - 20:04)

A vidíš i taková si najde toho svého kanečka a bude pro něho ta nejkrásnější!

Prd (Ne, 26. 4. 2015 - 20:04)

Nepleť si pojmy! Něco jiného je baculka a nebo baculinka a něco jiného je prasnice co má přes jateční váhu!

LiborK (Ne, 26. 4. 2015 - 16:04)

Pár kilo navíc určo nevadí, ale jako výkrmná prasnice to být taky nemusí

! (So, 25. 4. 2015 - 20:04)

A to tě sere nejvíc? Že jó!

Jarka (So, 25. 4. 2015 - 13:04)

Otázkou je zda se jedná...Tak je pravda že když se ženská nehodlá vzdát papání, tak to svádí na to že v rodině jsou všichni takoví... ale co si budeme nalhávat... je to jen a jen výmluva a prostě tím zadkem hejbnout nechce.

Reklama

Přidat komentář