Reklama

Líbí se klukům holky s pár kily navíc?

Pavel (Čt, 13. 11. 2003 - 18:11)

Moniko, Tvuj nazor co se tyce Tve vahy mi pripomina anorekticky, ktere maji pri 170cm pod 50 kg a prijdou si strasne tluste a premysleji, jak by zhubly. Je to hlavne o tom, jak se clovek citi a nakolik si necha vimplantovat potrhle modni nazory.

bleska (Čt, 6. 11. 2003 - 01:11)

Ahoj holky. Tak ja merim 170 a vazim 70kg. stale si rikam, ze bych mela zhubnout, ale tlusta rozhodne nejsu. Manzelovi se libim. Denne sportuju, takze mam pevne telo a speku jen malinko. Myslim si, ze clovek je hlavne krasny, kdyz se libi sam sobe. A mam hodne zkusenosti s tim, ze klukum se hubeny holky nelibi. je to i mu pripad, kdyz me v 17letech muj manzel poprve videl{55kg}byla jsem pro neho skareda vychrtla holka a ani o me nezavadil.

iva (Čt, 2. 10. 2003 - 07:10)

Vis Moniko, ja mam svoje fotky z plaze po 10ti letech - ta prvni je z roku 83 a to jsem opravdu byla strasne hubena (60) a krasna a pak z roku 93, kdy se telo oplacalo (74), ale porad to zustalo ramcove unosne...ted mam dalsich 10kg navic a oproti roku 93 mam pocit, ze se vzhledove asi nic moc nezmenilo. Mozna se mi zmohutnely ty speky, ze vazi ted vice. Nerikam, ze jsem krasna, jsem normalni. A hlavne mi uz neni dvacet. Take vim, ze kdybych zase drela, ze se dostanu nize, ale myslim si, ze uz na tech 60 se nedostanu, na to uz nemam behat denne 10 km a drit a plavat, to vis, mladi pryc a do duchodu daleko :)))...kdybych nemela vazny uraz, tak mohlo byt vsechno jinak, ale to je mozna jen vymluva a resit kdyby? Take mi uz neumoznuji moje kolena tak sportovat, ted se snazim nejist ci jist zeleninu, ryby, drubez, sunku, syry, jogurty bez priloh, bez peciva a nejak mam kyselo v zaludku a horko v krku, tak nevim. Shodila jsem 7 kg, ale pod 80 se stale nemohu dostat...uz 3 mesice se drzim na stejne vaze...a niz ne a ne...a jist neco clovek musi...nedokazi pracovat bez jidla, pak je mi spatne a mam pocit slabosti a delam chyby...a delat si nervy? ne jsem takova jaka jsem a nenutim nikoho na me se koukat...preji ti, at si umis vazit sama sebe a mit se rada, ja se to bohuzel jeste nenaucila...a myslim si, ze na cloveku neni nejdulezitejsi ta vaha...krasny den

Monika (St, 1. 10. 2003 - 23:10)

Víš, já to beru podle sebe, už jsem měla i 75kg a byla jsem opravdu dost špekatá. Nebavil mě život a nechtěla jsem nikam chodit. Já nemám moc svalové hmoty a špeky jsou objemnější, takže jsem byla opravdu kus ženský. Proto si myslím, že 80kg a víc je už moc. No, ale pokud jsou nějaká svaly, může to vypadat jinak. Drobnou kostru ale nemám,jsem poměrně ramenatá, i když žádný zápasník:)))A ani nevím, jestli jsem se ve svých 75kg někomu líbila, spíš ne, protože jsem se nelíbila sama sobě a to se odráželo na mém chování, sebevědomí je většinou důležitější než vzhled. V tom mi dáš asi za pravdu. Takže to shrnu, určitě se mužům můžou líbit silnější ženy, pokud se ony samy líbí sobě a neutápí se kvůli váze v depresi, jako jsem to dělala já.

iva (St, 1. 10. 2003 - 18:10)

Moniko a budu se s tebou hadat, protoze mam sice 174/83, ale obezni rozhodne nejsem - tedy co se tyce pohledu, ne tabulek, telo mam pevne, sice rovnomerne obalene spekem. Je pravda, ze kdyz jsem behala denne okolo 10 km, vazila jsem cca +- 60 kg, ale byla jsem hubena....a hlavne bylo to pred 20 lety (naposledy jsem tak vazila v 26 letech) ja mam sirokou kostru a min jsem nikdy nemohla vazit, uz takto (myslim tenkrat) me chteli posilat do ozdravovny... Vis, ono se to mluvi lidem, kteri jsou drobni a maji malou kostru...a vubec, komu se nelibim, at na me nekouka...

Monika (St, 1. 10. 2003 - 18:10)

80kg při výšce 170cm není pár kilo navíc, ale pěkná nadváha ne-li obezita. Já si myslím, že pár kilo navíc mám já 170/64 a nelíbí se mi to. A jak někdo napsal, že není obézní, jen má michelinku na břiše a tuk rovnoměrně rozložený, tak to je spíš přání otcem myšlenky. Obézní prostě je ale chápu, že někomu se to líbí. Já bych partnera s nadváhou v posteli nesnesla.

Honza z Brna (2 (St, 1. 10. 2003 - 13:10)

Jasně že, je to to tak! Jen bych chtěl vidět kde to END našel, že 10 kg nad výšku nad 100cm je normál. Určitě to není z žádných zdravotnických matriálů. Já sám při výšce kolem 171 cm vážím 67 kg a pohybuji se na horní hranici, kdybch měl 73 kg už budu v přes limit a spadnu do kategorie mírně obézních lidí a to jsem chlap. Ženské tělo má více tuku a tuk jak známo na objem váží míň než svalstvo. To znamená, že při stejné výšce a váze bude žena baculatější, z toho samozřejmě vyplývá, že by ženy měly vážit míň něž měří nad metr. Ale to byla jen taková poučka :-) Ten index se počítá : hmotnost /v kg/ podělená výškou /v m/ umocněnou na druhou a výsledek pro ženy je ideální do 21 a u mužů do 25. Ale jak už jsem napsal, i holky pěkně oplácané mohou být pěkně sexy. :-) Tak se holky zbytečně netrapte, vždycky potkáte někoho, ko de za vámi hlédně, ať už si o sobě myslíte cokoliv.

Tim (Út, 30. 9. 2003 - 08:09)

Postreh z diskuse - nekdo povazuje za normalni vahu 10kg pod vysku-100, jiny deset kilo nad vysku-100. Tady je videt jaky je rozpeti vkusu kazdeho a tak s nakym tim kilem pod ci nad vzdycky najdete kluka, jemuz se budete zdat nejkrasnejsi.

End (Po, 29. 9. 2003 - 14:09)

Holky, tak deset kilo nad vysku (170/80) je tak akorat normal. Vse pod je vyhuble. Nevim, komu se muze libit kost a kuze. Ne ze bych mel rad tluste holky, ale Krev a mliko je nadhera a brisko nesmi byt ploche ale trochu vystouple.Fandim vam

Honza z Brna (2 (Út, 23. 9. 2003 - 23:09)

Nevadí mi ani pneumatika na břiše, jen nesmí výt MOC veliká. Já myslím, a taky to všude říkám, že holka má být "měkká" a ne abych se o ni pobodal, když si k ní lehnu.Ale jak tu už bylo řečeno, na výšku 160 cm je 80 kg už opravdu víc než pár kilo navíc. Takových 65 by bylo pár navíc, když budu brát, že dívky by měly vážit tak asi o 10 - 5 kg míň než měří nad metr (tak nějak vychází ten zdravotní index), aby byly "ideální". Znám jednu holku, která těch pár kilo navíc má, možná i trochu víc než pár, ale tak je to na ní nějak pěkně uspořádané, že bych ji chtěl vyzkoušet, i když mám svou přítelkyni, která je štíhlá.... tak nevím, jsem já normální?

Jirka (St, 17. 9. 2003 - 19:09)

Jo, jo, žovot není jenom o postavě. Možná v mládí, možná ve společenských rubrikách, ale čím je člověk starší, tak zjišťuje, že jsou i jiné hodnoty. Naštěstí je vkus "rozprostřený" a jsou takoví, kterým se líbí jenom štíhlé a jiným zase boubelky. Dokonce jsem někde v jiné diskuzi zaregistroval povzdech štíhlé, že její tlusté kamarádky jsou pod čepcem a ona nic. I silná ženská, když ty kila umí nosit, dbá o sebe, tak je pěkná.

Nikča (St, 17. 9. 2003 - 19:09)

Ahoj Bublinko!mám v podstatě stejný názor jako ty,ale před půl rokem jsem se přesvědčila o tom,že i přesto pro nás baculky není vše ztraceno,zvláště pokud si sami sebe vážíme a netrápíme se tím.Já sama mám při své výšce skoro 15 kg nadváhy,ale už přes půl roku jsem štastně zadaná.Přítel se kterým chodím je sice zrovna ten typ,kterému se líbí hubené droboučké dlouhovlasé panenky,ale i přesto se do mě zamiloval.Když jsme se o tom bavili,tak mi pověděl,že jsem ho sice neokouzlila hned na první pohled,ale prý ze mě vyzařovalo nějaké vnitřní kouzlo-možná to bylo tím,že jsem se pořád usmívala a moc hezky jsme si povídali.Nevím možná ti to bude připadat jak z červené knihovny,ale věř,že i takové příběhy se v životě stávají..Měj se moc krásně a přeji ti,aby jsi brzy potkala někoho,kdo tě přesvědčí,že ženský krev a mlíko nevyšly z kurzu..

Katka (Po, 15. 9. 2003 - 14:09)

Abych to tak shrnula, rekla bych, ze kluky nepritahuje pneumatika na brise, nevadi jim oplacanejsi zadek a prsa. Takove jsou me postrehy.

iva (Pá, 12. 9. 2003 - 07:09)

Ale Frnku tak to neni, ano ctu skoro vsechny rubriky, ktere me zajimaji a mohou mi nejak otevrit nahled ci jak to nazvat a snazim se najit smysl zivota, ale vycitila jsem, ze asi prekazim a tak jsem nechtela rusit, co je na tom spatneho a pokriveneho, clovek se nema cpat tam, kde o nej nestoji...a i kdyz je to tady anonymni tak to neznamena, ze necitim...ale dik

frnk (Čt, 11. 9. 2003 - 12:09)

Ivo, teď se projevil Tvůj přístup, asi ke všemu. Člověk něco napíš, Ty tomu přisoudíš nějaký význam, většinou právě ten trošičku pokřivený tím, že si myslíš, že máš v životě problémy, a hned uděláš rázný konec. Já to myslel tak, že "prosurfuješ" všechny rubriky:-))) Takže prosím: zklidnit, zhluboka dýchat, a....pokračovat v psaní. Ju?

iva (Čt, 11. 9. 2003 - 12:09)

dobre Frnku, uz nebudu promin...asi jsem zase zvolila spatny pristup...zavru se do sve samoty...mej se

frnk (Čt, 11. 9. 2003 - 12:09)

Jojojo, ta Iva je všude....:-)

iva (Čt, 11. 9. 2003 - 11:09)

Katko ta kila mohou byt take zavadejici...mam tezkou kostru a kdyz jsem byla hodne hubena - hodne jsem sportovala, vazila jsem 62 kg...kosti mi doslova chrastily a vycuhovaly...ted mam 20 kg navic a dle tabulek jsem obezni, ale ja se tak necitim, jen mam par miselinek a speky rozprostrene po celem tele...takze bych zhodnotila postavu jako akorat - normalni...clovek nemuze vazit stejne jako pred dvaceti lety, nebo se mylim?...a ne kazdemu je dano byt vychrtly

frnk (Čt, 11. 9. 2003 - 11:09)

Když bych chtěl ženu za partnerku jako tělesnou schránku, tak by mi asi ta kila vadila. Jelikož ale v partnerství jde taky o trošku víc, tak kila nekila...Prostě láska, ne?

Katka (Čt, 11. 9. 2003 - 10:09)

Mne Teda pripada, ze kdyz mas 80 kg, tak je to vic nez par kg navic. Ja mam 60/167 a mam par kilo navic, konkretne tak 5.

Reklama

Přidat komentář