Reklama

Líbí se klukům holky s pár kily navíc?

! (Čt, 26. 2. 2015 - 19:02)

ahoj, nevim co vás to...Většího magora sem tu dlouho nečetla.A kolik by podle tebe holka měla vážit? 30kg jako třeťačka ty blbe posranej? Utíkej hlavou do zdi ty koště zkurvený.

Péťa (Čt, 26. 2. 2015 - 18:02)

Není nad krásnou,oplácanou holku-krev a mlíko!Každý je originál,někomu sluší štíhlost a někomu pár kilo navíc.Za sebe ovšem říkám-pěkný,velký zadek a prsa a nějaký ten faldík-to je prostě nádhera:-)

no comment (Čt, 26. 2. 2015 - 13:02)

ahoj, nevim co vás to...Trapný, nejde o vzhled, ale o duši!

jirka (Út, 20. 4. 2010 - 21:04)

ženy jsou krasna vec a par kilo navic vubec nic neřeši??? modelky dnes nefrči máme radi žensky z masa a kosti jak řika kolega!!! holky neblaznete s dietama a zustante ve sve kuži!!!!!!!!!!

tom (Út, 20. 4. 2010 - 21:04)

me vždycky přitahovali...omlouvam se byly

tom (Út, 20. 4. 2010 - 21:04)

Na kilech nijak nezáleží....me vždycky přitahovali holky ktere byli z masa a kosti a myslím že jsou moc krasny!! každý se dnes diva na kilo navic hlavne řešte to že jste zdravi holky??

In and out (Út, 20. 4. 2010 - 19:04)

Na kilech nijak nezáleží. Až se týpci devátých tříd octnou ve 4 ročníku gymnázia, trochu se jim pocuchají žebříčky hodnot a všechno bude OK, uvidíte holky :D
Jinak já mám při 167 cm 66 kilo a jsem s tím smířená a rovněž s drsnějšíma polovičkama vycházím v pohodě.
Hlavně to nechce tlačit na pilu ;)

mau-mau (St, 25. 7. 2012 - 11:07)

Otázka je, jestli s těmi 5kg navíc by už bylo proč se otáčet. Kromě váhy a zpevněnosti totiž záleží i na celkovém vzhledu - souměrnosti postavy. I na superštíhlost musí být člověk rostlý, u někoho to vypadá fakt děsně, pokud není celkově útlý. Jinak rosol se vyskytuje i na štíhlých jedincích.

Isi (St, 25. 7. 2012 - 11:07)

V současné débě mám 55 kg na 165 cm, a musím říct, že vypadám dost hubeně, na ulici bych se za sebou teda neotočila, to spíš za nějakou nejmíň o 5 kg těžší. Ale je třeba, aby postava byla zpevněná, takové ty "tekuté" houpající se špeky nejsou hezké, ale pár kilo navíc na pohybem zformované postavě není na škodu.

Květouš (St, 25. 7. 2012 - 11:07)

Mně se líbí hošani s pěkně vypracovanou postavičkou! Musejí mít hlavně pěkný zadeček a nosit tanga.

hmmmmm hmmmmmm (St, 25. 7. 2012 - 10:07)

odpovídáš si sama, je...hubenost neznamená vždycky vyzáblost.

xyz (St, 25. 7. 2012 - 09:07)

Vyzáblost není to samé co...odpovídáš si sama, je rozdíl mezi zdravou štíhlostí a chorobnou vyzáblostí- hubeností. V první řadě si spočítej BMI, neříká vše, ale napovídá

Hubenost - štíh (St, 25. 7. 2012 - 08:07)

Vyzáblost není to samé co štíhlost. A že se štíhlé ženské líbí víc než tlusté, to je asi fakt, ne? Já osobně neznám chlapa, kterému by se líbily špeky. Tady je sice spousta příspěvků o tom, jak jsou hubené "fuj" apod., ale já sama jsem štíhlá opravdu hodně a na nezájem si teda opravdu stěžovat nemůžu.

Niki (Út, 24. 7. 2012 - 18:07)

Neboj ono jim to časem...Vdávat ne,ale kluka by to už chtělo ;-)

karel (Út, 24. 7. 2012 - 14:07)

Taková Dana Morávková nebo Veronika Freimanová to jsou pěkně rostlé ženské.

hrk (Út, 24. 7. 2012 - 13:07)

že štíhlé/hubené se...hubené? stejně hnusné jako obtloustlé

... (Út, 24. 7. 2012 - 13:07)

Na tak to zrovna nějaké vychrtlé anoretičky, samá kost, oči propadlé, kde nic tu nic, není co do ruky, ani co do huby a to se nám má jako líbit? Kde jste k takové blbosti přišly? Kdo vám to nakukal? Jedině klepnout, usušit a používat jako tyčky k rajčatům! Na nic jiného to není!

neřekla bych, (Út, 24. 7. 2012 - 08:07)

že štíhlé/hubené se líbí jenom mladým klukům. Většinou zírají i pánové v letech.

Pepe (Út, 24. 7. 2012 - 07:07)

Neboj ono jim to časem dojde.Zatím z toho nemají rozum! Tak to ještě nějaký rok vydrž a ono se to časem srovná.Nebo snad se už nechystáš vdávat? To snad ještě nemusíš!

Niki (Út, 24. 7. 2012 - 07:07)

Klukům mého věku to zatím přijde spíš naopak :-/

Reklama

Přidat komentář