Reklama

Líbí se klukům holky s pár kily navíc?

???? (So, 25. 4. 2015 - 13:04)

Na módní přehlídky nechodím! Taky se mě nelíbí ty kocentráčnice co se prohánějí po molu, rypáčky zvednutý, že by jim do nich mohlo pršet a přitom si myslejí jak jsou krásný?

Utekly z koncen (So, 25. 4. 2015 - 12:04)

Co na nějakým věšáku na hadry může někomu líbit? Přirovnal bych je radiátoru samé žebro a když na to hupneš tak jsi doslova otlačenej! Prsa žádný, prdel ani nenajdeš tak co máš vzít do ruky? Oči zapadlé, propadlé tváře, lícní kosti zato zase vystouplé a když někdo bouchne dveřma tak začne chrastit kostima jak kostlivec na pitevně? Prostě jak reklama na ubytování v Dachau nebo Osvětim!

(Pá, 24. 4. 2015 - 23:04)

Chlapům se baculky...Máš recht.

Jenda (Pá, 24. 4. 2015 - 23:04)

Už párkrát jsem na jiných diskuzích psal, že by se mi líbila taková dvojnice Brigitte Bardot nebo Liz Taylor.
Nicméně na holky krev a mlíko, mám taktéž slabost.
Takový ty klasiky Rubencovky a s dvěma jsem chodil a bylo to moc pěkný. Ono na těch hubených, vážně toho není vidět a není co objímat. Prostě držet v dlaních pořádný kus, to je pak něco:-))))

Jarda (Pá, 24. 4. 2015 - 22:04)

Otázkou je zda se jedná opravdu o pár kilo navíc a jde o bakulku a nebo je to tlustoprdka která si za to může sama protože sežere pět hambáčů a vychrupne dva lity koly a jako zákus si dá dvoje hranolky...
Já mám holku co má opravdu pár kilo navíc a vím že je bude mít vždy protože to mají v rodině a nevadí mi to,naopak se mi moc líbí a její prdelka je opravdu exhibiční.

Bre ke ke (Pá, 24. 4. 2015 - 19:04)

Chlapům se baculky líbějí! To jenom tasdy stále kvičí ženské a snažejí se přesvědčit, že nejhezčí jsou hubený kozy, protože je jim líto, že ony se proto tolik trápí, nejedí cvičí a dělají všemožné pitomosti aby schodily a nakonec jím někdo předhodí, že jsou lepší baculky! Tan nenasr..o by vás to? Je zajímavé, že proti baculkám neustále tady útočí jedině holky a ženy! A pokud je to psáno jako muž tak už z toho čiší doslova nenávist a to dokážou jedině ženy.Muži kvůli nějakému kilu na víc nešílej. Stačí si přečíst pár příspěvků zpět a pokud to skutečně psal muž, tak na 99% to psal nějaký úchyl, který prosazuje ty věšáky na hadry!

Myslím, (Pá, 24. 4. 2015 - 17:04)

Hovno dneska se těm mladým...že baculka se opravdu moc nelíbí,to jsou výjimky,ale jinak bych řekla plnoštíhlá,než úplně hubená.

Hmm (Pá, 24. 4. 2015 - 12:04)

Pár kilo,tedy dvě kila nevadí.Koule vadí.

Monča (Pá, 24. 4. 2015 - 11:04)

Hovno dneska se těm mladým nadržencum líbí samé anorektičky!Vtloukají nám to všude do hlavy..Krev a mlíko bylo symbolem krásy před 200lety ted těžko..Je to strašně povrchní,ale je to tak:-P

Petra (Ne, 1. 3. 2015 - 23:03)

jsem kámošku,která je dnes...Naprosto souhlasim,neni hezký,když je žena silná od pasu nahoru,nemusí mít ani velká prsa a od boku dolu hubená a nebo naopak. Od boku dolu silná a od pasu nahoru štíhlá.
Měla jsem takovou spolužačku na střední škole a nebylo to hezké.

petra (Ne, 1. 3. 2015 - 23:03)

Jsi skvělá, jak ses k tomu...Ahoj Maxi a všichni ostatní. Tobě maxi moc děkuju. Vim,že ta váha neni žádný zázrak,ale za rok mám 22 kg dole a jsem hrozně ráda,že jsem to jen jídelníčkem dokázala. Hlavně víc a víc si uvědomuji,že prostě to zdraví je více duležitý.
Jinak pro ostatní,neřikám,že nemám kila navíc,ale mám hodně svalu dle obezitologa a ty váží více než tuky,tak at to víte i další ženy,že nemusí být problém jen v tucích. Teda pokud to někde nepřetýká :-). Muj názor podle toho co vidim při cestování MHD,tak i já sama jsem koukla na baculku která byla hezky oblečená,hezký obličej i vlasy a řekla jsem si,teda té slečně to sluší. Stejně tak si to řeknu u některých hubených. Já osobně bych se nejraději zmenšila,ale asi jsem se jako malá hodně počurávala(ne,dělám si srandu,říká se to tak):-). muži co pokukují jsou lidé právě v MHD,ale i tak řidiči autobusu,z aut,na chodníku a já nejsem zrovna ta která by si to užívala. K té výšce mám ještě dlouhé hnědé vlasy,modré oči,optické brýle a dost vyčuhuju. A děvčata,věřte,že se někomu určitě líbíte,přeci jen má každý jiný vkus a netraptese tim.

Měla (Ne, 1. 3. 2015 - 19:03)

jsem kámošku,která je dnes štíhlá,ale jeden čas byla silnější,nohy měla hubené,ale od pasu nahoru byla silná a to se mi vůbec nelíbí.Když už malinko plnoštíhlá,tak aspon stejnoměrně,což já to tak naštěstí mám.

tyvado (Ne, 1. 3. 2015 - 19:03)

Tak jsem narazila na tuto...Petro, obávám se, že bych po tobě pokukoval taky. Nejsem nijak ujetej na hubený ani na tlustý, ale uvízla mi v paměti jedna taková, kterou jsem jen letmo potkal... tmavovláska, asi necelej metr osumde, krásná tvář, obrovskej zadek, stehna i kozy, a relativně štíhlej pas. Byla naprosto úžasná, ježiš, takovou nějakou bych bral...

Max (Ne, 1. 3. 2015 - 18:03)

Tak jsem narazila na tuto...Jsi skvělá, jak ses k tomu postavila. Někdo jenom tloustne a vymlouvá se.

Láďa (Ne, 1. 3. 2015 - 18:03)

Souhlasím s Janem. nemám rád vyzábliny... A kotníky jistě nemyslí...DDD

kotníky (Ne, 1. 3. 2015 - 17:03)

musím říct že některým...jistě nemyslíš

jan (Ne, 1. 3. 2015 - 17:03)

musím říct že některým babám pár kilo navíc sluší,ale musí ty kila mít na správném místě,takže je to případ od případu.

Petro, (Ne, 1. 3. 2015 - 15:03)

86 kg je dost,mám o kilečko víc,ale zase nejsem tolik vysoká jako ty,takže budeš plnoštíhlá a to je opravdu lepší,než být moc hubená.Samotné by mě stačilo shodit 10 kg a nestěžovala bych si.

Petra (Ne, 1. 3. 2015 - 14:03)

Tak jsem narazila na tuto diskuzi a napíšu svou zkušenost.Je mi 32 let,181cm vysoká,váha 86 kg.BMI je v nadváze,ale ted bych to trochu rozebrala. řídit se vypočtem BMI je trochu matoucí a taky jak u koho. Před 10 lety jsem sice vážila 79kg a to jsem byla opravdu až dost hubená,ale nevadilo to. Od 28 let jsem začla mít vážnou chronickou nemoc na kterou jsem začla brát léky kortikosterojdy po kterých jsem dokázala přibrat během 8 měsícu 20kg a bohužel to nebylo tim,že by se člověk cpal s chutí. Takže má váha se dostala až na 106 kg,vim,je to hodně a hezký pohled to nebyl i když má člověk pevné tělo,špeky nemá,ale stoupá objem. Byla jsem z toho až tak neštastná,nevěděla jsem ani v čem dělám chybu,pohyb byl,že by strava? Ale v čem? Piju vodu bez bublin,žádné sladké limonády atd. Tučný nejim,hnusí se mi to,zeleninu a ovoce taky ne,protože to ještě zhorší muj zdravotní stav. Po pul roce váhání jsem navštívila obezitologa,nešlo o žádnou operaci žaludku,ale dostala jsem skoro jídelníček kde je psáno co máte jíst za potraviny a v jaké váze,nejim vyloženě dietní jídla,jen si ten brambor i maso zvážim a dodržuju pravidelnou stravu a jsme ted moc ráda,je cm pasu a boku jdou dolu a mám zatím těch 86 kg a hubnutí stále nevzdávám. Ale co jsem chtěla hlavně napsat je to,že se u doktora vážim na specíální váze která i jako domácí váhy ukáže kolik máte tuku,kosti,svalu a vody. Doma váha neni tak perfektní,ale mužete se na ní kontrolovat. Bylo mi zděleno,že na začátku jsem byla hodně zavodněná a mám hodně svalu. Ten kdo hubne musí sportovat aby váhu svalu dostal z podváhy do normalu,jelikož já mám svalu nad normalem,tak ani nemusim sportovat,ale pohyb nikomu neškodí :-). Takže BMI zas tak uplně neduvěřujte. Představte si,že udělaný kluk který je stále v posilovně,váží metrák,ale tlustý neni má tu váhu ve svalech.
I stěmi 86 kg co ted mám si všímám a že já to často nevidim,nebo mě na to někdo upozorní,že po mě muži hodně pokukují.Jak silné,tak hubené ženy jsou krásné. Držim palce všem.

Honza (Čt, 26. 2. 2015 - 20:02)

Holky maj na rozdíl vod kluků tu nevýhodu (jinak maj většinou samý výhody), že když má holka třeba metr vosumdesát a devadesát kilo (to znamená pár kilo navíc), tak voproti stejně vysokýmu a stejně těžkýmu klukovi je vona na tloušt'ku vo 50 - 100 % víc prostorově řešená.

A to u holky většinou vadí.

Reklama

Přidat komentář