Reklama

Líbí se klukům holky s pár kily navíc?

katka (Pá, 2. 7. 2004 - 11:07)

tak janevim mam 168 a 52kg a pripadam si oplacana potrebuji tak 4kg dolu a mam pocit ze klukum se libi stihlejsi holky vice

ivan (Čt, 1. 7. 2004 - 20:07)

Mne sa osobne nepáčia chudé dievčatá. Ja si myslím, že keď má žena výšku napr. 170 cm tak by mala mať aspoň 85 - 90 kg. A obvod pásu cez 100 cm...

Adam (Po, 10. 5. 2004 - 09:05)

Holky, s kily navíc se vůbec netrapte. Rád se podívám na štíhlou ženskou, ale rozhodně mě více vzrušují holky, u kterých je na co šáhnout. Na modelky se jen dívat, ale s pořádnou ženskou žít!

Pavča (St, 5. 5. 2004 - 14:05)

Já teda nevímco řešíš s 67 kg při své výšce.Mám pocit,že chlapi se rádi otočí za štíhlou krásnou ženskou,ale doma by to asi nechtěli.Není si na co šáhnout a bát se že si rozlehnu partnerku nebo že mě kostma zraní.To nevím.Mám sice nějaké ty kilíčka nahoru ale někdy si připadám víc sexy než ty šťabajzny.

nanai (Út, 13. 4. 2004 - 20:04)

Tvuj BMI je 22,54, coz je normalni. Takze zadne zdravotni riziko z nadvahy Ti nehrozi. Otazka je, co je hezke. To je pro kazdeho jine. Ja mam ted 21,8 a rada bych par kilo zhubla, citila bych se lepe.I kdyz je moje vaha 66/174 celkem normalni.

nanai (Út, 13. 4. 2004 - 20:04)

Ahoj, dovolim si jen takovou malou poznamku-jak jsi prisel na to, ze u zen ma byt BMI do 21?? Co se tyce zdravotnich rizik, obecne plati, ze BMI by melo byt do 24,9 a plati to jak pro muze,tak pro zeny. Muzi sice maji vice svalu, ktere jsou tezsi nez tuk, ale zeny zase maji tuk jinak rozlozeny, takze i kdyz ho pri tom samem BMI maji vic tuku, zdravotni riziko je zhruba podobne. BMI je ovsem pouze orientacni hodnota, ktera plati pro beznou populaci, netyka se extremne svalnatych jedincu apod.

Honza (Ne, 1. 2. 2004 - 14:02)

Jestli 15-20kg nazýváte pár kily navíc, tak takový holky se mi nelíbí.

ondra (Ne, 1. 2. 2004 - 00:02)

tohle neni pár kilo navíc.já bych tě prohnal,že by ses nestačila divit.po nocích..a přes den bys byla ráda,že jsi ráda,ani jíst by ti nechutnalo!

ondrejz (Po, 26. 1. 2004 - 01:01)

Ženu na celý život si přece nevybírám podle toho kolik má v pase, ale kolik má v hlavě, ne? Ano, může to být zvýšené zdravotní riziko, možná stejné, jako když jiná kouří. Tady se ale bavíme o tom, co se líbí, neboli také vzrušuje,

Jirka (Út, 20. 1. 2004 - 14:01)

Albi, ano, jsi tlustá

Albi (Po, 19. 1. 2004 - 14:01)

já mám 159cm a vážím okolo 57 kilo, myslíte si, že jsem tlustá?

Monika (So, 17. 1. 2004 - 23:01)

Jak to myslíš mít vedle sebe vysokou hubenou umí každý? Ony si zrovna tyhle holky hned tak nějakýho nevyberou. Ale ta tvoje je už v hranici nadváhy, zvýšené zdravotní riziko a jiné radovánky. To už je trochu víc než pár kilo navíc.

Monika (So, 17. 1. 2004 - 23:01)

60/170 není pár kilo navíc. Není to ani gram navíc. Je to na spodní hranici normální váhy. Pár kilo je 70/160. Žádná hrůza ale ani žádná radost.

Michal (So, 17. 1. 2004 - 23:01)

Ahoj,Můj názor, nevadí mi holky s pár kily navíc myslím tím 60kg/170 to normální jsi ženská,ne podvýživená,kt.lezou kosti z šatů,tak bud v pohodě to je podle mne normální.Mej se zdraví Tě Michal-Praha

ondrejz (Po, 12. 1. 2004 - 01:01)

podívejte se kolik je na netu různých klubů a stránek s tlustýma holkama. Zjistíte, že i silný se musej líbit spoustě chlapů. Moje (168/75) po porodu přibrala 15 kg, který už neshodila a je to nádhera. Už koukám jen po boubelkách. Mít vedle sebe hubenou a vysokou umí každý. Ničeho se holky nebojte, vždycky nás bude dost. Hlavně nehleďte na předsudky.

Ivana (Ne, 11. 1. 2004 - 19:01)

Ahoj všichni.Před 5 měsíci sem vážila 52kg při výšce 174cm.Je pravda,že mi mnoho lidí říkalo,že vypadám jako kostliveci když já sem byla přesvědčená,že my to sekne.Padly také názory,že mám asi rakovinu,když jsem tak vychrtlá.Bějvala sem pořád nervní roztřesená,až sem se časem psychicky zložila.Dnes už sem OK,vážim 59kg,ale hlavně jsem v pohodě a vyrovnaná.Takže holky pokud nejste vyloženě rozteklé neblázněte,hubněte s rozvahou,ono se to totiž muže vymknout vaši kontrole.Vždy se najde někdo pro koho budete ta nejkrásnější a nejdokonalejší.

b.h. (So, 6. 12. 2003 - 23:12)

Tlusty holky jsou hnusny, a to i kdyz sportuji (chlapy samozrejme taky). Takova Fibingerova byla hnusna, i kdyz vozila medajle. Ano je rozdil: tlusta a tlusta a taky sportovat a sportovat.

Monika (So, 6. 12. 2003 - 17:12)

Pavle, tos mě docela vyděsil. Zamyslela jsem se a doufám, že ne, že to jenom vyznělo blbě. Ale vimplantované hranice vkusu máme v dnešní době skoro všichni. Někdo malinko, někdo hodně. Začíná to holením nohou a jiných částí těla (to už dnes považuju za samozřejmé, firma gilette se raduje) a přes oblečení a účesy to pokračuje až v diktátu - TAKHLE MÁ VYPADAT VAŠE TĚLO!!! Problém je, že to poslední je nebezpečný, ale povídej to šestnáctiletý holce normální postavy, který blbec řekne, že má pár kil navíc. Tím nemyslím sebe, i když těch 16 bych určitě na chvíli brala. No, dost!!! Zamyslela jsem se nějak moc. A i když jsem heterosexuální žena, boubelky se mi líbí, jen ne když jsem to já. A už jsem zase tam kde jsem byla.

;-) (So, 6. 12. 2003 - 05:12)

Hmmmm, slovanské typy žen jsou SEXY! Mám rád, když je žena krev a mlíko,jak se říká a u mne pod tuto kategorii spadají i "boubelky". Ostatně, našla by se tady nějaká z Ostravy..?

Kris (St, 3. 12. 2003 - 14:12)

Rozhodne souhlasim. Co bych za to dala, kdybych vazila 60 kg pri 167 cm! A jestli nekdo rika, ze ma o 5 kg navic.. ha, ha, ha.. tak to nevim, co mame rikat my, co mame skutecne tech par kilo navic!

Reklama

Přidat komentář