Reklama

Lupenka

Dáša (St, 15. 9. 2004 - 22:09)

Pro Ivanu - folií se balím už asi 20 let, protože mám mimo pustulozní ještě tu běžnou ,jak jsem psala. Ale bohužel na každou z nich zabírá něco jiného. A protože jsem se na chodidlech osypala vlastně teprve po druhé, tak proto sháním informace.Dlaně mám momentálně dobré, ale na nohou mám tu kůži ztvrdlou a pod ní se mi dělají ty nalité pustulky, pak celá ta zatvrdlá kůže praskne. Navíc to šíleně svědí, ale to asi nebude u každého stejné, protože mě svědí i ta běžná lupénka.Na ostatních místech mám pokožku normálně jemnou.Tobě se to projevuje stejně?Mě na kožním fakt tvrdili, že obě formy se společně nevyskytují, ale jak je vidět, tak ano. Chodím jak stará babka - což ostatně skoro jsem - nemůžu pořádně došlápnout.Ono zase bude líp, nesmím to tak prožívat, jsou horší věci. tak se měj pěkně. D.

trisha (St, 15. 9. 2004 - 18:09)

posílám email - beverly2"centrum.cz, příp. mobil 603 924 254, kdybyste přece jen jako zázrakem někdo chtěl ještě někam k moři jet.

trisha (St, 15. 9. 2004 - 18:09)

I já volám SOS co se týče poslední možnosti dovolené někde u moře. Nenašly by se tu dvě tři kamarádky (kamarádi :o)) , se kterými bychom zhruba od příštího týdne, tj. od 24. - 25. vyjely někam společně do bungalovu?Sama bych nejela, navíc pronajmout ho celý - většinou tříčtyřlůžkové je moc drahé a být tam sám jak kůl v plotě by bylo nejspíš na mašli s přihlédnutím k tomu, že kolem budou samé rodiny a party, to by bylo psychicky poněkud kontraproduktivní :o)))Pojeďte, prosím! někdo!!!!!!Jedná se mi o pobyty kolem 2 a půl tisíce, ne nic drahého ....našel by se někdo? Na ničem nezáleží, nic není podmínkou .. :o))))))))))

trisha (St, 15. 9. 2004 - 18:09)

Ahoj Jarmilo!!Já chodím každý rok do Štěpánské a jsem nesmírně, nesmírně spokojena!!! Léčba mi opravdu zabírá a minimálně!! na tři čtyři měsíce mám tělo bez jediného ložiska, jako bych byla zdravá!!!! Jenom mi nijak nepomůžou s hlavou (kromě vynikající odšupovací masti), i když tam mají specielní "hřebeb" s UV zářením, mě to nezabírá, ale na tělo ty koupele se sluníčkem velice moc!!! Vřele doporučuju!!!!!!!!Eva

Miloš (St, 15. 9. 2004 - 17:09)

Pro Zdenku D3 seženes na predpis pomuzě to.

Zdeňka (St, 15. 9. 2004 - 11:09)

Máte někdo prosím zkušenosti s mastí obsahující vitamín D3 a kde si sehnat. Mám už dost těch kortikoidů. Mám lupenku a zkouším kdeco. Poraďte prosím.

Ivana (St, 15. 9. 2004 - 01:09)

Daso,cernou mast jsem nezkousela,ale Delatar jo,delal mi dobre jen na nejaky cas.Ted nevim,jestli uz ti tohle nekdo poradil,ale je taky docela dobry si po namazani zabalit nohy do potravinarsky folie a nechat to tak pres noc.A na dlane je taky docela dobry obycejny luj na rty,ale bez prisad anebo s hermankem.Taky mi jeden cas delaly dobre koupele v repiku,ale hlavne se nemacet vic jak 15 minut a ne v horke vode.A dal je taky dobry Physiogel krem,stoji neco kolem 250kc,maji ho v lekarne.Chtela jsem se te zeptat,jak mas tu pustulozni lupenku,tam mas kuzi jak na dlanich tak na chodidlech ztvrdlou?Protoze ja mam tvrdy akorat tech par supin,ale jinak mam tu narusenou kuzi hrozne jemnou.Ptam se protoze jsem tuhle lupenku videla u jedny pani a vypadalo to docela jinak nez to moje.Tak buhvi,co to mam.Ale asi na tom neco bude s temi viry.Ivana

Dáša (Po, 13. 9. 2004 - 23:09)

Také beru antibiotika, mám zánět v dásních, kdo ví, jestli se mi ta pustuloza nespustila s tím.Ještě se zeptám, zkoušla jsi na to černou mast?Na tu obyč. lupénku mi zabere vždy a zklidní se to, s tím zkušenosti mám. Ale na výsev na dlaních jsem měla kdysi nějakou opravdu silnou dehtovou, kdy se ty puchýřky opatrně poďobaly, tím se spálily a potom se to zasypalo pudrem.A ruce se velice brzo vyloupaly.Na chodidla jsem teď dostala Delatar, což je také dehtová mast, ale nebarví, protože je ve žluté podobě, což je docela příjemné a zdá se mi že i účinné. Už před lety jsem ji používala, zkus ji také, určitě ti ji napíšou.Takže mnoho zdaru, jogurt jsem ještě nevyzkoušela. Dáša

Ivana (Po, 13. 9. 2004 - 18:09)

Daso,ja mam do toho vseho jeste zlateho stafyloka a myslim,ze to byl ten problem,ktery mi tuhle pustulozni lupenku bud spustil nebo zkomplikoval.Na internetu jsem se docetla o tomhle virusu zajimave veci.Vykaslala jsem se radeji na lecbu od Nestora a ted se jiz treti den lecim antibiotiky a muzu rict,ze se mi to o moc zlepsilo,muzu konecne spat,ztratily se mi puchyrky a kuze uz neni zarudla.Vlastne od Nestora pouzivam akorat masti Honorin na ruce a Markerin na nohy,ale myslim,ze k tomu zlepseni stejne doslo diky antibiotikum,urcite jsem mela toho stafylokoka i na kuzi.Budu te informovat,jak budu vypadat,az doberu antibiotika,snad mi to pak zas nevyrazi.Radeji si take dojdi k doktorovi a nech si udelat nejake vytery jestli take nemas nejakeho bacila.Jinak ten jogurt mi fakt pomaha,hlavne zjemnit kuzi.Zatim ahoj,Ivana

Dáša (Ne, 12. 9. 2004 - 22:09)

Pro Ivanu - před měsícem jsem tu zadávala dotaz pro někoho kdo má pustulozní formu lupénky, čím je nejlepší to mazat. Mám tu běžnou formu, ale čas od času se vyrazí i ta pustulozní, momentálně na chodidlech a nemohu téměř na ně stoupnout. Na ni mi ale masti které doma mám nezabírají. Možná je to tím, že se to loupe do živého?Takže jogurt je jeden tip a jaké máš další? Moc děkuji i ostatním, kteří poradí, protože v tomto případě nejde ani o to, jak to vypadá, ale o to, aby to co nejmíň bolelo.

Dáša (So, 11. 9. 2004 - 22:09)

Prosím tě to fakt platíš tolik peněz za dehtovou mast? + tedy ješt jednu navíc.Mohu se zeptat, proč si nedojdeš na normální kožní kliniku, kde ji dostaneš zdarma? Event. doplatíš v lékárně.Možná uvažuji špatně, ale v čem je jiná léčba, kterou ty podstupuješ? To je nějaká kompletní - popiš mi to prosím.

bara to Jitka (Pá, 10. 9. 2004 - 18:09)

Já jsem se lécila na ON CLINIC v Praze, dostala jsem dehtovou mast+jeste jednu mastnou(na promazavani - tu jsem vsak ani nepouzila). Dehtova mast mi dost pomohla, bohuzel jen na par mesicu. Ted ji proto zkousim znovu pouzivat a uvidime. Jinak s ni nesmis na slunicko (coz ted tolik nevadi). Mast stoji kolem 1000 Kc + 1000Kc asi vstupni poplatek.

silueta (Pá, 10. 9. 2004 - 12:09)

Horalovi: nedaj sa znechutiť a odradiť, pokračuj v zmenách na sebe, ono ťa to dovedie k ďalším radikálnejším zmenám výživy, životosprávy, ktoré ti postupom času vôbec nebudú pripadať nijako drastické a obmedzujúce, až dôjdeš k úplnému vyliečeniu tela i duše a celkovo sa zmeníš k lepšiem, až sa budeš diviť ako si predtým tak mohol existovať. Je to postupná, pomalá práca, ale výsledok ťa obšťastní

Jitka (Čt, 9. 9. 2004 - 21:09)

Máte někdo prosím zkušenostzi s léčením lupenky v soukromé klinice ON CLINIC v Brně?

Ivana (Čt, 9. 9. 2004 - 14:09)

Vzkaz pro HankuBohuzel musim rict,ze jsem s lecbou od Nestora dost nespokojena.Neco pres rok trpim druhem lupenky palmoplantarni pustulozou,jeste tak pred ctyrmi mesici jsem mela chodidla osklivy,ale to co mam ted,je fakt hruza,uz mi to saha az ke kotnikum a v noci uz ani poradne nespim,jak to porad svedi.Vsechno od nej jsem prestala radsi pouzivat a od vcera jsem zase najela na moji ozkousenou lecbu studeny bily jogurt,ten mi nohy vzdycky zklidni.Totiz kdyz jsem k nemu poprve prisla,tak uz jsem na rukou skoro nic nemela a nohy se mi zlepsily tak,ze jsem mohla skoro bez problemu chodit.Prisla jsem k nemu s tim,ze mi to nemuze zhorsit,ale spis jeste zlepsit.Problemy zacaly po trech tydnech lecby dva dny po tom,co jsem dobrala tzv. Afrikaans tablets,brala jsem je vzdycky na noc.Behem tech trech tydnu se lupenka skoro ztratila,vlastne uz po trech dnech a po dobrani tablet bum a vsechno je zpatky a jeste horsi nez kdy predtim.Takhle preci funguje nas znamy kortizon.Jinak lecbu jsem prisne dodrzovala,nikdy jsem nic nevynechala.Bohuzel jsem prave jeste ke vsemu v zahranici,a tak myslim,ze snad kvuli tomu i pojedu domu.Psala jsem mu mail pred tydnem,ale neodpovedel a na jeho strankach diskuze nefunguje nebo teda alespon me ne.Nakonec i lecba me prisla na 4500kc a pak mam vypadat takhle.Jinak jsem se Nestora ze zvedavosti a obav ptala,co ze mi to dal za leky,nikde nebylo slozeni,akorat na vitaminech a caji,odpovedel mi,ze mi to nemuze rict,ale ze mi to urcite neuskodi.Navic mam jeste zlateho stafilokoka a on mi rekl,ze antibiotika nemam vubec pouzivat a dal mi caj.Nevim,co si mam myslet,ale urcite nic dobreho.A jak pokracujete Vy v lecbe,jste spokojena?Jinak je tu jeste nekdo,kdo ma zkusenosti s lecbou od Nestora?Ivana

Sissi (Čt, 9. 9. 2004 - 14:09)

Lidičky, moc ráda bych Vám poradila, ale je jen na Vás jak se k tomu postavíte. Moje kamarádka si vyléčila lupénku úplně sama a to díky urinoterapii. Mám doma asi čtyři knížky o urinoterapii a musím říct, že je to velmi zajímavé čtení. Doporučila jsem to kamarádce a úspěšně se vyléčila. Urinoterapie je prastará léčebná metoda a je opravdu výjimečná, jedinečná a nedá se jí podle mě konkurovat, protože díky pití své uriny do těla přivedete důležité informace pro tělo, aby se samo vyléčilo. Je to ale medicína pro odvážné! Musí se o tom hodně vědět, takže doporučuju si přečíst několik knížek a porozumět tomu. Aby byla urina kvalitní a zdravá, je nutné změnit jídelníček, hodně pít a nejprve pročistit střeva několikatýdenní klystýrovou kůrou, pak můžete začít s urinoterapií a dívat se na výsledky. Je jasné, že na každého to zcela nezabere, ale tato metoda má takové úspěchy, že ji vřele doporučuju. Ale jak říkám, je to jen pro odvážné a pro ty, kdo se nenechali zblbnout a nepovažují svou urinu za něco nečistého. Takže u lupénky doporučuju nejprve celkovou detoxikaci organismu, vhodný výživový doplněk s vitamíny, změnit stravu ( nejlépe jíst vegetariánskou dělenou stravu ) a pak se vrhnout na pití uriny ( nejprve opravdu po malých doušcích v malém množství ) a dělat masáže a obklady na tělo! Toť moje rada, podle mě velmi účinná, ale chce to trpělivost, důslednost, odhodlanost a výsledky se dostaví. První výsledky můžete vidět každý různě, ale během několika měsíců určitě. Ale pozor, kdybyste řádně nevyčistili svůj organismus a nedodržovali dietu a zásady, které jsou nutné při urinoterapii, mohli byste si ublížit! Takže nastudovat knížky a zkusit... víc neporadím...

Harry (Čt, 9. 9. 2004 - 13:09)

Při brouzdání na internetu jsem narazil na výrobek HALDUBRIX jedná se o bahenní krém (viz. www.haldubrix.cz). Neměl jsem k tomu moc velkou důvěru, ale již po 14 dnech mazání se projevily první zlepšení, zmizely pupínky, šupiny.Jsem prozatím s účinky spokojený.

Patrik (Čt, 9. 9. 2004 - 06:09)

Je mi 32 a jedu sám 13,9, do Podhájské na Slovensku má-li někdo nejraději u okolí hradce králové zájem jet se mnou byl bych rád.

Hana (St, 8. 9. 2004 - 21:09)

Zdravím, úplně náhodou jsem se dostala na váš příspěvek v Doktorce ohledně zkušeností s léčbou u Nestora a u Novotného a měla jsem dojem, že to píši já - mám úplně stejné zkušenosti. Jak jste od té doby postoupila v léčbě? Hana

izobel (Po, 6. 9. 2004 - 14:09)

Dnes mě doktorka doporučila SKIN CAP sprey do vlasů. Cena za 100 ml se pohybuje od 500 do 590 Kč. Máte s tím někdo zkušenosti? Já užívám Wobenzim dlouhodobě /12 tablet denně/ a bez valného účinku.Dík za odpovědi ohledně SKIN CAPu.

Reklama

Přidat komentář