Reklama

Ultracontour, ultrashape: neivazivní liposukce-zkušenosti

nevěřící Tomáš (St, 23. 1. 2008 - 18:01)

Ahoj, a kde to prosím tě zveřejníš? taky mě to zajímaá

slavek (St, 23. 1. 2008 - 14:01)

Dobrý den, prosím nepleťte si dva různé přístroje. Ultracountour nerozbíjí tukové buňky, nemá patřičný výkon. Je to taková dražší lymfodrenáž. Ultrashape Contour tukové buňky doopravdy rozbíjí (cca v 4-5mm) Nejlepších výsledku se dosahuje po min. třech ošetřeních. Pak to funguje

Návštěvník (Út, 22. 1. 2008 - 19:01)

ahoj holky jdete radeji na tum.liposukci..je to super vec. ja uz ji mam za sebou a jsem moc spokojena-vysledky vidite hned(hoji se to asi dva mesice)..a stoji to stejne

Návštěvník (Út, 22. 1. 2008 - 18:01)

Ahoj Katko,

studio mne pozadalo o pomoc s pripravou fotodokumentace. Proto jeste chvilku vydrz. Pracuju i na sberu dat z nekolika pracovist -pripravim grafy a tabulky. K dispozici bude nekolik stovek mereni a nasledujici data: vek, vaha, vyska, obvod pres hrudnik, pas, boky, stehna. Mrknes, jak to funguje u postav s priblizne stejnymi "parametry". Drzim palce, prijemny zbytek dne

Jirina (Út, 22. 1. 2008 - 12:01)

No byla jsem na sedmi sezeních a bohužel výsledky žádné :-( jen jsem chudší o dost peněz a mohla jsem za to mít normální lipo,na kterou půjdu....

Návštěvník (St, 16. 1. 2008 - 17:01)

Fotky můžeme zveřejňovat jsen se souhlasem klientů. Pokud chcete přijít na konzultaci Katko, rádi Vám ji poskytneme. Pochopitelně zdarma.
Vanda

Spokojená (Po, 14. 1. 2008 - 21:01)

KAtko, měla jsem stejný problém. Vyřešila jsem ho tumescentní liposukcí v lokálním znecitlivění a jsem max. spokojena. Tady ta neinvazivní je jen tahání peněz z lidí. Toť můj názor.

Katka (Po, 14. 1. 2008 - 16:01)

Ráda bych viděla nějakou fotodokumentaci, pátrám po ní už asi rok, co tuto novinku(tehdy to ještě novinka byla) zvažuju, ale na všech (i zahraničních) serverech jsou naprosto identické fotky těch zázračních úbytků...jsem štíhlá až plochá:-)ale boky mám hodně silné(tzv. rajtky) a nezhubnu to ani když jsem jednou byla na váze 48 kg při 165 cm výšce....

Vanda (Po, 14. 1. 2008 - 13:01)

Jsem majitelkou výše zmíněného Studia Vanda, takže s Ultracontourem mám opravdu hodně zkušeností. Zázraky Ultracontour nedělá, ale opravdu efektivně odstraňuje lokálně uložený tuk, proto se proces jmenuje SELEKTIVNí lipolýza. Za půl roku zkušeností nefugoval Ultracontour pouze 2 x. Jednou na sportovkyni s extrémně vypracovanými stehny (Ultracontour odstraňuje tuk, nikoliv sval) a podruhé na zákaznici, která se sama přiznala, že se nezřízeně cpe:-). Vanda

Katka (So, 12. 1. 2008 - 18:01)

to myslíš vážně? to je poprvé co slyším, že to funguje. kolik cm byl u tebe úbytek? a kg? chtěla jsem to taky podstoupit, ale všichni mi to rozmlouvají...

Jana (Pá, 11. 1. 2008 - 12:01)

Absolvovala jsem liposukci ultrazvukem, mohu s klidným svědomím doporučit. V porovnání s kolegyní, která prošla klasikou - jednoduché, rychlé, účinné - i když ne úplně srovnatelné, protože také cvičím. Byla jsem tady: www.studiovanda.cz/ultracontour.html

Návštěvník (Út, 13. 11. 2007 - 10:11)

Muzsky tuk je jiny nez zensky, je tuzsi a tak je pracneji odsava, nekdo se nerad dre, ale urcite to jde - jen se musi vybirat kdo se do toho je ochotny pustit. Ale staci, aby zenska byla nejakou dobu na kortikoidech a tuk je identicky s muzskym. Ale vsechno jde, kdyz se chce.

Tereza (Út, 13. 11. 2007 - 09:11)

Karle, myslíš klasickou lipku? To všem chlapům prý nejde, protože ten tuk mají uloženej hloub v kůži.

Karel (Po, 12. 11. 2007 - 21:11)

Holky je to i pro chlapy? Chtelo by to malinko schodit ozdobnou pneumatiku a bříško, abych byl sexi.

Návštěvník (Pá, 9. 11. 2007 - 14:11)

Moje řeč, Mariko. Jediným řešením je chirurgická lipka. Žádná neinvazivní "liposukce" problém nevyřeší. Vysaje leda tak peněženku:-))

Mariana (Pá, 9. 11. 2007 - 09:11)

Petra sice nepise pracoviste, ale ani nemusi, propaguje proste tuto metodu obecne, protoze ji to zivi. Protoze dodava, ze tez upravuji jidelnicek a pridavaji redukcni terapii, vysledky bych spis pricitala te redukcni terapii, nez pristoji - je to jen hodne draha "poradna". Pokud nekdo opravdu bojuje ne s nadvahou, ale nejakou partii na jinak normalnim tele - tak rozhodne za ty stejne penize ma liposukci, metody jsou i ambulantni, rychle a hlavne efektivni. A to odsate misto uz nikdy v zivote nebude problematicke. Jsem 6 let po lipo a i kdyz jsem celkove nejake to kilo nabrala za tech 6 let, postavu mam stale soumernou a dodnes dekuji za tu moznost si "opravit" co genetika nadelila.

kačka (Čt, 8. 11. 2007 - 19:11)

V Č. Budějovicích utracontour provádějí za 2000,-- na poliklinice Jih. Rozmýšlím se, byla jsem na konzultaci, kde mi ukázaly pěkný fotky před a po, ale nevím nevím...Jsem štíhlá v horní polovině těla - až vychrtlá, ale zadek mám jak almaru. Existují prý 3 stupně celulitidy, v tom případě mám nejméně pátou, mám to asi dědičné, protože jsem vždycky jedla celkem zdravě a cvičila. Přesto mám ve 23 letech místo zadku zvlněnej plech:-)
Na krémy, neinvazivní liposukci ani zázračné prášky na celulitidu bych mohla psát studie, vážně, zkusila jsem téměř všechno a za mraky, vážně MRAKY peněz...
Zkusit se má ale všechno, já to nikdy nevzdám, od 15ti let se nemůžu ukázat v plavkách!!!
Hoďte sem prosím někdo odkaz na fotky před a po ultrashape!!!!!! děkuji a všem držím palce ať dosáhnete toho, po čem toužíte a pak mi napište návod, jo???:-)

Marcy (Čt, 1. 11. 2007 - 21:11)

I já absolvovala tuhle ,,novinku,, a bohužel jsem jen chudší o desítky tisíc.Je to sice neinvazni a šetrná metoda,ale výsledky za ty desetitisíce opravdu nestojí.Bohužel pro nás.Kdyby to bylo levné,možná by to jako doplněk k dietě a zdravějšímu způsobu bylo super,ale jinak jsou to vyhozené peníze oknem.Bohužel tyto přístroje stojí hodně peněz a asi proto jsou tyto procedury tak drahé.Ale nemají moc velký význam.

Petra (Čt, 1. 11. 2007 - 21:11)

Určitě všichni napíšete, že si děláme reklamu a tak nenapíšu kde pracuji. Ale jako terapeut obsluhuji Ultracontour a po 4 kůrách na břiše a bocích máme dost viditelné výsledky u všech klientek. Je pravda, že tuk ze zadečku jde pryč hůře. U nás se zabíváme i skladbou jídelníčku a celkovou redukční terapií.

Tereza (Čt, 1. 11. 2007 - 09:11)

Petro, podle všech diskuzí to nepomohlo nikomu.

Reklama

Přidat komentář