Reklama

Ultracontour, ultrashape: neivazivní liposukce-zkušenosti

Aneta (St, 9. 5. 2007 - 09:05)

Holky,
nevim co za ubozaka se podepisuje nickem, ktery pouzivam ja (prispevky napsane v anglictine). Muzu rict, ze tohle je naprosto nefer!!!!! Normalni clovek tohle nedela!!!

Aneta (Út, 8. 5. 2007 - 20:05)

Clinical Reports
Body contouring by non-invasive transdermal focused ultrasound
J. Moreno-Moraga *, T. Valero-Altés, A. Martínez Riquelme, M.I. Isarria-Marcosy, J. Royo de la Torre
Instituto Médico Laser, Madrid, Spain

email: J. Moreno-Moraga (consulta"iml.es)

*Correspondence to J. Moreno-Moraga, Instituto Médico Láser P ° General Martinez-Campos, 33 ;28010, Madrid, Spain.

Keywords
body contouring

Aneta (Út, 8. 5. 2007 - 20:05)

ULTRASHAPE PUBLISHED THAT AFTER 3 SESSIONS...ONLY 80 % OF CUSTOMERS HAVE A RESULTS OF MAXIMUN 2,99 CM !!! THAT MEANS LESS THAN A CENTIMETER PER SESSIONS !!!

xy (Po, 7. 5. 2007 - 20:05)

já jsem za to dala 36 tisíc, uytek naprosto! žádný a s celulitidou to taky ani nehlo a to jsem štíhlá

Jana (Po, 7. 5. 2007 - 16:05)

Já mám zkušenost s neinvaz.liposukcí, provedenou v Praze v dermat.centru.Ze začátku dobrý, ale po 2 měsících jsem byla tam co předtím, ovšem o 30.000 lehčí.Nedoporučuji.

Aneta (Ne, 6. 5. 2007 - 11:05)

Ahoj Miso
Ja nad tim premyslim. Potrebuju ubrat z vnitrnich stehen tak 2-3 cm (obvod). Jen aby to nebyli vyhozene penize. Mas s tim osobni zkusenost?

Aneta (Čt, 3. 5. 2007 - 16:05)

Ma nekdo jakekoliv zkusenosti s neinvazivni liposukci? Je vysledek dle vasich predstav?

Reklama

Přidat komentář