Reklama

Ultracontour, ultrashape: neivazivní liposukce-zkušenosti

Lenka (Ne, 8. 6. 2008 - 20:06)

Byla jsem na tom v Jihlavě v jedné soukromé ordinaci. Za tři sezení mi v pase ubylo 4 cm a jedno sezení stojí 2000

Eva (Pá, 25. 4. 2008 - 19:04)

zkuste se podívat na injekční lipolýzu. Vypadá to nadějněji,ale zkušenosti nemám...

Terapeut Ultrac (St, 19. 3. 2008 - 17:03)

Ahoj Marcelo,
zastoupení má Beneficium a má i svoje webové stránky. Jinak my používáme Ultracontour již skoro rok a spokojených zákazníků je zhruba 95 % A těch 5 % nespokojených se opravdu nepohlo ani o cm, ale za to nemůže Ultracontour.

marcela (St, 12. 3. 2008 - 20:03)

prosím kde se dá koupit ultracountour z francie do mého salonu na jihu Čech? znám jeho výhody i účinky, nevím kdo má zastoupení. děkuji marcela

Přechytralá (Út, 11. 3. 2008 - 12:03)

Vždyť to tady celou dobu melu-vyhozené prachy.Jak se na to ještě může někdo nachytat.....Hlava mi to nebere.

Gábina (Po, 10. 3. 2008 - 11:03)

Mám za sebou 10 ležení ultracontouru a výsledek vůbec žádný. Nemám ani o 1cm méně a to mě paní doktorka přesvědčovala, jak se to po 6návštěvě změní. Nezměnilo se to ani po té 10. Je to ztráta času a vyhozené peníze. Byla jsem hrozně naštvaná.

Romana (Út, 12. 2. 2008 - 13:02)

Ahoj Míšo,

výsledky jsou hodně individuální. U mne Ultracontour zafungoval, chtěla jsem více v pase, ale jinak v pohodě. Výsledky zveřejnilo jedno studio: http://www.studiovanda.cz. Píšou, že připravují i další "přehledy".

Alča (Pá, 8. 2. 2008 - 22:02)

Tak jsem asi měsíc po ultracontouru a myslím , že tato neinvazní metoda na mě nezafungovala.Jsem lehčí o pár tisícovek.Dost jsem od toho očekávala a jsem zklamaná.Prostě zhubnete už jen kvůli tomu, že vám doporučí dietu- hlavně maso a zelenina, ale tu bych musela mít asi celý život, což nejde.Taky přeměřování je nepřesné.No dobře mi tak.

Jana V. (Pá, 8. 2. 2008 - 15:02)

Ahoj!
Internetové diskuse sleduji jen občas, ale tolik protichůdných informací, jak je tomu u liposukce ultrazvukem je asi málokde. Největší problém asi je, že lidi pletou dohromady ultracontour a ultrashape. Já sama jsem byla v Brně na klinice, kde mají ultrashape a jsem opravdu spokojená. Stačilo jedno ošetření, aby mi zhubly boky skoro o 4cm. Předtím mi pan doktor všechno vysvětlil a měla jsem pocit, že opravdu ví, o čem mluví. Když jsem se objednala na ultrashape, nemusela jsem za konzultaci ani nic platit.
S tím druhým přístrojem nemám osobní zkušenost, ale v Brně ho provozují i v jednom solariu, takže bych do toho asi nešla ... Jana

Přesvědčená (Út, 5. 2. 2008 - 19:02)

No, vždyť to říkám. Vyhozené prachy:-)))

Marta (Út, 5. 2. 2008 - 13:02)

Ahoj,
přidávám svojí zkušenost-články a další reference o Ultracontouru mě nadchly,tak jsem se rozhodla to vyzkoušet..na klinice mě zvážili,změřili celkovou váhu,poměr svalové hmoty a tuku,atd.Po změření následovala konzultace s lékařem,který mi řekl,že aby ošetření bylo účinné,je potřeba snížit kalorický příjem na 5000KJ denně,protože tuk z buněk,které se Ultracontourem rozruší sice odejde do jater,ale pokud se energie z nich nezpracuje,tak se tento tuk usadí jinde.Nikde na stránkách této kliniky ani dalších odkazech jsem se o žádné dietě nedočetla,pouze o vhodné úpravě jídelníčku,což je samozřejmé,ale budiž.Na Ultr. jsem byla objednána za týden od konzultace(celý týden jsem poctivě držela dietu,kdy jsem zhubla 1,5kg).Při této návštěvě se žádné převážení a přeměření nekonalo a když jsem se ptala asistentky,jak se tedy pozná,jestli je Ultr. účinný,řekla,že to poznají při měření.Já sama jsem se měřila a centimetry mi ubývaly úplně stejně,jako když jsem dříve držela dietu bez přístroje-v oblasti,kterou mi ošetřovali,žádný nadprůměrný úbytek nebyl.Takže jsem Ultr. ukončila,držím "jen" dietu,zato zadarmo a dole už mám 4kila.Jako zkušenost dobré,neměla bych klid,dokud bych to nevyzkoušela,ale již nikdy víc.

helča (Po, 28. 1. 2008 - 21:01)

Ahoj, tady helča, moje máma na tom Ultra shape taky byla a po měsíci se jí tvary vrátily do původního stavu a to dodržovala přísnou dietu, a vydodila za to skoro 20 tis. Já preferuju raději zábaly na zvýšení metabolické aktivity a přístrojové cvičení. Absolvovala jsem tento program v salonu andělské krásy po porodu a za 2 měsíce jsem zhubla 9 kilo a ještě navíc se mi zpevnily svaly

Přesvědčená (Ne, 27. 1. 2008 - 13:01)

A čím poškozuji ostatní? A o jakých pomluvách hovoříš?

Návštěvník (Pá, 25. 1. 2008 - 09:01)

me psal doktor ktery pristroj zkousel a chtel ho zacit provozovat, ze vysledky nic moc az nic..takze doporucuje tum.lipo-tam vysledky jsou vzdy a cena je stejna

Návštěvník (Čt, 24. 1. 2008 - 19:01)

Přesvědčená: ... nepochybně =), stejně jako 99% lidí bylo po dva tisíce let přesvědčeno, že je Země placatá. Na svůj názor máš právo, na poškozování ostatních a pomluvy už nikoliv ... Hezkej den

Návštěvník (Čt, 24. 1. 2008 - 19:01)

.. přesně Katko, důvěřuj, ALE PROVĚŘUJ .. jde o Tvé tělo, Tvůj pocit spokojenosti a pohody, Tvé sebevědomí a v neposlední řadě o Tvé peníze.
Dej mi, prosím, ještě chvilku, je to spousta práce .. zmenšit fotky pro web, převést do Flash animací, aby se zase neobjevily na všech webech, udělat obrázky z grafů v Excelu, přepsat to všechno z papíru do počítače atd. apod.
Věřím, že Ti to pomůže rozhodnout se. Podle výsledku se rozhodneš, jestli Ti konzultace, příp. rozhovor bude stát za Tvůj čas.
Mimochodem - váhové úbytky nejsou tím hlavním ani cílem - cílem je spokojenost s proporcemi Tvého těla. A nezapomeň na efekt synergie: 1+1=3 ... když zkombinuješ UC, s cvičením a třeba jen lehoulinkou úpravou jídelníčku budou se výsledky násobit, nikoliv jen sčítat. Chceš být spokojená? Nic na světě Ti v tom nemůže zabránit, i když budou chvíle, kdy to budeš chtít vzdát ... Držím palce ..

Katka (Čt, 24. 1. 2008 - 15:01)

Ráda půjdu na ultracontour, nevěřím tomu, že je to tak neúčinná metoda?všude to tak propagují a reference plastických chirurgů co jsem četla mluví o váhových úbytcích a celé to vypadá celkem reálně...Ale pochybovat je na místě, když čtu tuto diskusi. Proto se již těším na nějaké fotky...

Přesvědčená (Čt, 24. 1. 2008 - 15:01)

Je to celé podvod. Není nad chirurgickou lipo.

Návštěvník (Čt, 24. 1. 2008 - 11:01)

Dobrý den,
přístroj Ultracontour ODBOURÁVÁ tukové buňky, a to trvale. Vyzkoušela jsem Ultracontour na vlastní kůži, pak jsem ho zakoupila a nyní ho provozuji. Výsledky našich klientů zveřejním na svých stránkách. Jsou velmi individuální, od 5 do 15 obvodových cm. Ostatní pracoviště uvádějí až 18 cm.
studiovanda

Výsledky Ultrac (Čt, 24. 1. 2008 - 09:01)

.. nemůžu a ani nechci dělat reklamu (viz pravidla diskuse), když pročteš pár příspěvků zpátky, určitě na to přijdeš .. Hezkej den

Reklama

Přidat komentář