Reklama

Ultracontour, ultrashape: neivazivní liposukce-zkušenosti

HelčaF. (Čt, 8. 12. 2011 - 13:12)

Ma nekdo jakekoliv zkusenosti...Já za sebe můžu doporučit Kryolipolýzu. Byla jsem na ní před měsícem v salonu Depilbody na Praze 2 a musím říct, že výsledky jsou super :-) Odzkoušela jsem to na hýždích a teď se připravuju na stehna. Navíc personál byl moc fajn, se vším mi poradili. Tenhle týden na to mají dokonce akci, tak jsem si koupila 4 poukázky, však se to hodí na Vánoce :-)))
http://krasnalevne.cz/sleva/kryolipolyza-pouze-495-kc-za-60-minut

ninanina87 (Út, 28. 6. 2011 - 16:06)

Holky je to i pro chlapy?...Ahoj pro chlapy to je a je to celkem znát pravda je že je dost drahý ale našla jsme v Praze studion kam chodím a tam mají skoro třikrát tak levnější slevy než jinde zkus kouknout na tohle studio
http://www.kosmetika-lymfodrenaz.cz/neinvazivni-liposukce/

bobinka (St, 20. 4. 2011 - 18:04)

Já bych spíš řekla, že je to hodně o přístupu a přístroji... Každý fungujeme jinak, proto je tolik názorů, protože na každého to funguje jinak!!!

Lucka (Ne, 17. 4. 2011 - 21:04)

Kavitace nefunguje. Chtěla jsem jen zformovat postavu a ubrat pár centáků přes boky. Vážím 6o kilo, pila jsem jak blázen, nejedla pečivo ani sladké, takže oproti dřívějšku fakt dieta a nezhubla jsem ani milimetr. Je to podvod, už tomu nevěřím a to jsem byla 2x.

bobinka (Po, 21. 3. 2011 - 10:03)

jasně že to funguje, proč...Souhlasím s Kiky... Já jsem si upravila jídelníček, navštívila jsem salon slim 2x a te´d i manuální lymfu a nikdy jsem se necítila lépe... Výsledky jsou viditelné a drží se a nejvíc mě potěšilo okolí, které mě neustále chválí a drží pěstě, aby mi to vydrželo... Ano vydrží mi to, protože nejím večer u televize a nebo v noci jako to má ve zvyku dost lidí, což je samozřejmě špatně a to by nemohlo ani řezání, protože výsledek by nebyl dlouhodobý...

kiky (Ne, 13. 3. 2011 - 23:03)

jasně že to funguje, proč by spousta studí nabízela proceduru zdarma pokud nebude vidět výsledek (rozdíl). Záleží na metabolismu a taky zdali proceduru zopakujete alespoň 2x
A další věc je taky to, že spousta z vás má takový gaučový stravovací návyky že by to nezabralo ani po 20 proceduře :D PS: radši to zkusím alespoň jednou než do sebe nechat šťourat jak na jatkách (šílený!) PS2: nebo se všechny přestaňte rozmazleně cpát...

bobinka (Čt, 17. 2. 2011 - 12:02)

Já můžu s čistým svědomím říct, že nejsem žádná majitelka studia apod. Jen po pravdě chválím, na tom není nic špatnýho, říct co se mi líbí a co ne.

Jana (So, 12. 2. 2011 - 17:02)

já jsem za to dala 36...ale ono to neni na celulitydu nebo na shazovani kil... je to na formovani postavy !! A jak rikam je to ultrazvuk ne radiofrekvence. Tohle neni pro tloustiky kteri si tam dojdou a spolehaji na to ze muzou zase dal sedet na gauci u TV...

Stella (Pá, 11. 2. 2011 - 22:02)

... souhlas, jen další marketingový trik na zoufalce, kteří touží zhubnout. Pokud liposukce tak jedině tumescentní, tedy jestli se chcete tuku skutečně z b a v i t.

.. (Čt, 10. 2. 2011 - 19:02)

nefunguje to, lidi co to chválí jsou majitelé studií a jde jim jen o zisk.
Točí se v tom hodně peněz a vynakládají se nemalé prostředky na reklamu.

bobinka (Čt, 10. 2. 2011 - 19:02)

Dobrý den,
absolvovala jsem...Vím, že reaguji o něco pomaleji, ale tyto neúbytky se můžou stát, pokud máte nějaký ten sval nebo dokonce více sportujete.Samozřejmě, že to není to samé jako když do Vás řežou, ale já si třeba vůbec nemůžu stěžovat!:)

bobinka (Čt, 10. 2. 2011 - 18:02)

Jsem na tom úplně stejně jako Jana Tesařová a nejen centimetry jdou dolů ale i kila. Kombinuji to s dělenou stravou. Jinak jsem nadmíru spokojená, v ČB je toto centrum po novu otevřené a jsou tam opravdu profíci. Pokud máte problémy, tak neváhejte, nebyla jsem si v určitých věcech jistá a poradili mi tam na profesionální úrovni a skvěle jsem se odreagovala. Navíc mají teď 30% slevu!:)Podělte se někdo s obdobnými zkušenostmi, prosím!:)

Světaznalá (Pá, 26. 12. 2008 - 18:12)

Jsou to vyhozené prachy! Jestli chcete super výsledek, běžte na chirurgickou-invazivní lipku.
Pa.

Irena (Pá, 26. 12. 2008 - 15:12)

2 Eva: Injekční lipolýza je vyhazování peněz. Byla jsem na tom v Brně a žádný pozitivní výsledek se nedostavil. Měla jsem akorát týden opuchlá stehna a pak mi na nich zůstala hrbolatá kůže jako celulitida.

Eva M. (Pá, 28. 11. 2008 - 12:11)

Pro Janu : tohle je snad jediný kladný příspěvek.kde jsi na té klinice v Brně byla a kolik to stálo ??

Eva M. (Pá, 28. 11. 2008 - 12:11)

Pro Janu : tohle je snad jediný kladný příspěvek.kde jsi na té klinice v Brně byla a kolik to stálo ??

Petr (Čt, 14. 8. 2008 - 10:08)

Jist ano, nezrat

Lenka (St, 13. 8. 2008 - 19:08)

Já bych volila nejíst a hejbat se!

Co jsem zjistil (St, 13. 8. 2008 - 14:08)

Jak to tak čtu, moc spokojenosti není... Hledal jsem info o liposukci ultrazvukem a zjistil jsem toto. Drtivá vetšina holek podstupuje zákrok na mašinkách Ultracontour a často jsou zklamané výsledkem. Takže to asi nebude to pravé ořechové...Těchto mašinek je v ČR už spousta, ale narazil jsem na UltraShape a ty jsou v ČR pouze cca 3-4 (Praha, Brno, Plzeň). A tady asi je ten rozdíl! Metoda na UltraShape je mnohem dražší (15-20.000/1 sezení ale efekt je vidět relativně hned) oproti rozšířeným Ultracontour (1500-2500/1 sezení, ale je jich potřeba 3-8 aby byl nějaký efekt).
Většinou při lákání klientů popisují výsledek na UltraShape, ale reálně se zákrok provádí na Ultracontouru a pak je spousta lidí zklamaných.
Otázkou však je, jakou cestou se dát, protože obě mašinky spolykají relativně stejné peníze. Já bych raději zvolil UltraShape už jen pro to, že efekt se projeví hned po zákroku a navíc má i nějaké klinické garance že opravdu funguje na rozdíl od levnějšího brášky.

Eva (Ne, 3. 8. 2008 - 13:08)

Nové pracoviště vybavené UltraContourem a New-Lifem bude otevřeno na konci září O8 ve Svitavách. Bude tam také přístroj NEX-LIFE B.E.A.M- k doplnění účinku neinvazivní liposukce- dělá intenzivní lymfodrenáž nebo má program na účinné zpevnění postavy posilováním svalstva-tzv." Líné Fitness"-l5min. ošetření vydá za l hod. intenzivního cvičení v posilvně.V září budou webové stránky www.C.E.M.eu

Reklama

Přidat komentář