Reklama

Ultracontour, ultrashape: neivazivní liposukce-zkušenosti

Makyna (Ne, 21. 7. 2013 - 10:07)

Ahoj vážím 65kg, potřebovala bych dát pryč pár cm ze zadečku a stehen a bříška. Doporučte mi někdo prosím nějakou metodu a přístroj, potřebuju ubrat cm za měsíc do plavek

Tereza Procházk (Út, 11. 6. 2013 - 11:06)

Jsem na tom úplně stejně...Mohu se prosím zeptat, ve kterém centru v ČB jste byla? Bylo by možné mi to napsat na email: [email protected]

Moc děkuji,

Procházková

Jana Tesařová (St, 15. 12. 2010 - 19:12)

Ahoj,

absolvovala jsem kavitaci na klinice Slim and Go a jsem naprosto spokojená. Příjemný přístup i procedura pro mne byla relaxem a navíc 4,5 cm dole. Je to týden, co jsem tam byla a snažila jsem se dodržovat jejich pokyny a mám další 2cm dole, takže to bude asi fakt účinné.. No každopádně jdu podruhé, tak budu informovat :)

J.

Ivana (Po, 15. 11. 2010 - 15:11)

Zajímavý, že všechny...a nenapadlo vás, že ty odkazy mohou být uváděny i z důvodů snahy doporučit pracoviště, kde to opravdu umí???

Markéta (Út, 28. 9. 2010 - 23:09)

Dobrý dne,
já jsem absolvovala taktéž neinvazivní liposukci na klinice Slimngo a s výsledkem jsem spokojena. Samozřejmě ultrazvuková liposukce je jen na dotvarování postavy a úbytek pár cm, nemůžete čekat nemožné.

Klapka (Út, 21. 9. 2010 - 14:09)

I já absolvovala tuhle...Dobrý den,
absolvovala jsem 2x zákrok neinvazivní liposukce (v rámci spec. balíčku) ve studiu Slimngo v Praze. Výsledek byl teměř neznatelný :( takže pro mne spousta vyhozených peněz, ale na druhou stranu cenná osobní zkušenost a doufám i poučení ...
S reklamou na neinvazivní liposukci se v poslední době "roztrhl pytel", rubriky ve všech možných médiích se hemží fotkami vyzáblých "českých celebrit", které nás vehementně přesvědčují o tom, že za svá štíhlá těla vděčí několika návstěvám v tom, či onom salonu ... Chytře vymyšlená reklama; a past na všechny naivní + komplexy deformované slečny, dámy a paní :) Hodně stěstí a nenechte se nachytat na nesmysly ...

anet (St, 28. 7. 2010 - 08:07)

Dobrý den nevíte někdo co všechno musím udělat proto abych mohla s přístrojem na zvukovou liposukci veřejně pomáhat ? myslím existuje na to nějaký kurz nebo musím být doktorka? ale myslím že tohle je jen kosmetická ůprava.

Hanka (Pá, 16. 7. 2010 - 00:07)

Jak to tak čtu, moc...někdo si tu jen udělal reklamu ... :-)

Podfuck (Pá, 2. 7. 2010 - 19:07)

"skrývají"

Podfuck (Pá, 2. 7. 2010 - 19:07)

"skrývají"

Podfuck (Pá, 2. 7. 2010 - 19:07)

Zajímavý, že všechny pozitivní reakce v sobě "skrávají" odkaz nebo adresu na jistou firmu v obsahu :)) ale jistě je to jen náhoda, koho by napadlo, že se jedná o promyšlenoí reklamu že...lol

veronika (Po, 14. 6. 2010 - 23:06)

prý " Můžete jíst co chcete, jen hodně píjte" kecy, kecy, kecy...

veronika (Po, 14. 6. 2010 - 23:06)

Čau holky, chodila jsem na jednu kliniku v Praze, luxusní, krásná, skvělý přístup, a 6 tisíc v pr..., Takže prosííím je to blbost, jen Vám to změní tvar špeku :-), ale nezhubnete, vrátí se to když se normálně o víkendu najíte a ještě k tomu večer dáte grilovačku, tak to máte hned zpět... Schválně jsem si vybrala tuto lispoukci, že se mi nechce cvičit a víte co mi řekli na klinice po zaplacení 6 tisících? začnětě cvičit a bude to dobrý... To jsem si raděj mohla najmout trenéra a výsledek by byl víc než stoptocentní!!!!

marketa (St, 9. 6. 2010 - 20:06)

Ma nekdo jakekoliv zkusenosti...ja byla taky a oni namerili ubytek 1 cm, ovsem to je relativni, podle toho jak pritahnete kolem stehna centimetr, vyhozeni penez naprosto...

Ivana (Po, 26. 4. 2010 - 22:04)

Ahoj zatím jsem byla na dvou...Ahoj, ubytek na vnejší straně stehen (jezdecké kalhoty) jsem zaznamenala az po 4 sezení - byla jsem na to predem upozornena při prvním sezení, že v této oblasti se výsledek dostavuje pozdeji. Když mi sestřička dávala elektrody, tak se mi vzdy ptala, zdali to nepálí nebo nebolí - pokud se špatně umístí (na prochazející nervy), může to být velice nepříjemné. Stačí elektrody pouze posunout. Jinak držím palce a přeju výdrž - po 4 sezení cm začaly rychle ubývat. U mne efekt pokracoval ještě 3 týdny po posledním sezení - absoluvovala jsem jich celkem 6.

Moni (Út, 23. 3. 2010 - 07:03)

Ahoj zatím jsem byla na dvou sezení-vnější stehna a bohužel mě to bolí, nevím proč, ale když přijde ta druhá část a dá mi tam ty elektrody, tak mám ze předu na stehneh pocit strašné křeče a fakt mě to bolí, má s tím také někto dakové skušenosti.

Ivana (St, 10. 3. 2010 - 20:03)

Ultracotour jsem absoluvovala vloni a mohu ho doporučit. Byla jsem k této metodě velmi nedůvéřivá, zvláště když jsem si přečetla diskuse na internetu. Absoluvovala jsem 6 sezení v průběhu cca 2 měsíců na klinice Prevence 2000 v Praze, kde ještě po každém zákroku doporučují lymfodrenáž na přístroji Lymfoven. Při dodržování dietního režimu (před zákrokem je konzultace s dietoložkou) jsem za dva měsíce zhubla 4kg tuku, obvod boků -6cm a obvod stehen -3cm. Po roce jsem nenabrala (vahově jsem pořád stejně). Myslím, že pokud k tomuto zákroku přistupujete zoodpovědně (po zákroku nechodíte cestou domů přes cukrárnu...)Tak mohu opravdu doporučit.

Bára (St, 3. 3. 2010 - 09:03)

já jsem za to dala 36...Štíhlá žena nemůže mít znatelný ubytek tuku...!

gabka (St, 17. 2. 2010 - 19:02)

taky mám celkem nic moc zkušenost, s omezením jídla a dodržováním pitného režimu bych zhubla i tak, ale více mi pomohly LPG masáže na stroji cell. jedno sezení stojí 500Kč a já osobně jsme měla už po dvou masážích hladší nohy i zadek, znatelně ubyla celulitida a i obvod.

Simona (St, 20. 1. 2010 - 10:01)

Určitě všichni napíšete, že...Napište prosím, kde ultracontour pomáhá, rádi přijedeme. Také prosím cenu.
 

Reklama

Přidat komentář