Reklama

Ultracontour, ultrashape: neivazivní liposukce-zkušenosti

Mariana (Út, 22. 12. 2009 - 22:12)

Já jsem po 4 sezeních ultracontouru o 2 cm na každé noze štíhlejší, takže spokojenost. Půjdu i na vnitřky stehen. Nejsem tlustá, jen se těch zbytků nemůžu zbavit. Tohle je super, nebolí to, nemusí se nosit kompres, nejsou modřiny ... A cena není nijak závratná. Jsou dražší procedury, ne?

Renata (Út, 8. 12. 2009 - 21:12)

Divím se těm negativním...Můžete mi napsat kontakt na to fitko. Ještě se chci zeprat zda jídelníček po ošetřeních je drastická dieta a jestli se tím opravdu zhubne. Potřebuji zhubnout celkově nohy. Ještě na kolik výjde jedno ošetření. Jinak děkuji za pozitivní názor, ten mě snad donutí jít na tyto ošetření.

Petra (Út, 24. 11. 2009 - 07:11)

Divím se těm negativním...no to je jasny...clovek zhubne tou dietou a cvicenim, ne po tom zakroku...to vidite i v televizi...samy stroje na cviceni a k tomu prirucka jak se stravovat a cvicit, pritom to neni tim strojem, nebo nakym zarizenim, ale tim, ze nejite ... nebo jite mene a k tomu cvicite...:o))

vavanda (Út, 10. 11. 2009 - 16:11)

Divím se těm negativním zkušenostem, sama jsem na tom byla a po 9 ti ošetřeních jsem ubyla 7,5 cm přes břicho. Tak jsem to doporučila švagrové a dvou kamarádkám a obrovská spokojenost. Přesně ty partie, které nejdou zhubnout cvičením, se krásně zmenší. Tuk odvedete, lze to ověřit např. na www.esthe.cz, kde zveřejnili klinickou studii. Chodily jsme na to do jednoho fitka na Praze 6 (SCE), kde je k tomu zdarma i cvičení a další výhody, a můžeme jenom doporučit. Pokud někdo nezhubl, je třeba problém někde jinde metabolické poruchy, dodržování životosprávy - při zákroku nutné! A proto, užijte si vánoce a na nový rok hurá do toho. Investice i čas se podle mně fakt vyplatí, protože to ego krásně narostlo.

Martina (Pá, 23. 10. 2009 - 18:10)

Já byla v Brno v Lékařském laserovém centru - blízko Svoboďáku - a musím říci, že za cca dvacet tisíc po pěti sezeních žádný účinek - je to naprosto k ničemu - ani jsem nezaznamenala žádný účinek přímo po aplikacích. - Nejsem žádný otesánek - při výšce 159 cm vážím 59 kg. Jsou to naprosto vyhozený peníze. Klasická lipoška mi pomohla na cca rok,dva - potom aniž bych nějak přibrala, tak mé geny přelstily jakýkoli zákrok a postava hruška je opět na světě. Jak to má člověk zkrátka dané, tak se to stejně projeví za čas naplno znovu - když ne horm. změnami v těhotenství, přechodu atd, tak věkem určitě - milé dámy.

Nadja (Pá, 23. 10. 2009 - 14:10)

Je zde vůbec někdo, kdo tuto metodu Ultracotour doporučuje?

Děkuji

Petra (Út, 15. 9. 2009 - 16:09)

Ahoj vy jste blázni jestli chodíte na tuhle neinvazivní lipsukci... moje kamarádka je zastrašující případ sám o sobě.. víte, že to žádné buňky nezničí, pouze je od sebe oddělí a pozor, určitě je metabolicky nevyloučí, zustanou tam, jen se v dané partiizrychlí metabolismus, potom,co přestanete chodit, tak se vám tam tuk zas vrátí. Mojí kamarádce se navíc udělali prohlubně na kůži.. takže jestli jste měli někdo celulitidu tak máte minimum dolíků jaký má chudák má kamarádka dnes.. bohužel 3 doliky jí hyzdí stehno a zadeček a nejsou to ledajaké ďolíky.. zlatá celulita..

Karel (Po, 31. 8. 2009 - 15:08)

S přístrojem Ultracontour pracuji už více než dva roky. Přístroj jsme měli jako první v Brně, tudíž máme nejdelší praxi, nejvíce zkušeností a nejvíce spokojených zákazníků. Narozdíl od ostatních firem to provádíme s vynikajícími výsledky. Naše maximum u ženy je -15,1 kg ČISTÉHO tuku. Tak ať tu nikdo nepíše, že to nepomáhá. www.liposukce-ultrazvukem.cz www.milery-sun.cz

Katka (Pá, 28. 8. 2009 - 14:08)

Byla jsem na tom v Brně a bylo to bezva. Rozpustili mi 4kg tuku a v pase mito udělalo 7cm. Jediný co mě štvalo,že jsem musela chodit několik týdnú.

sonya (Čt, 23. 7. 2009 - 18:07)

pozor při ultrazvukové lipo na onemocnění jater, ledvin a slinivky. Lymfodrenáž dá těmto životně důležitým orgánům velmi zabrat a může nastat nevratné poškození.

sonya (Čt, 23. 7. 2009 - 18:07)

pozor při ultrazvukové lipo na onemocnění jater, ledvin a slinivky. Lymfodrenáž dá těmto životně důležitým orgánům velmi zabrat a může nastat nevratné poškození.

Katy (Pá, 20. 2. 2009 - 13:02)

Byla jsem na kontrole po tumes. liposukci stehen a poptala jsem se na možnost další redukce pomocí ultracontouru, jelikož ho na tomtéž pracovišti provozují. Doktor mi ovšem řekl, že výsledky jsou individuální a v porovnání s klasickou liposukcí minimální!Mám raději chodit na aqua aerobic:-)Šlo mi pouze o korekci drobných nerovností a max. 2 cm přes stehna. No nic jdu si koupit permanentku na Aqua:-))))

Návštěvník (Út, 17. 2. 2009 - 14:02)

musím říct, že tepovka opravdu funguje. Já teda spíš běhám..V Praze mi to dokonce spočítali přesně. Jednu optimální tepovku na hubnutí při běhu a jednu na kolo. Koupila jsem si tepový měřič a jedu. Vydržím běžet i hodinu a 3/4 a mohla bych i déle, ale mám i jiné povinnosti :-)
Jinak na klasické lipo jsem byla a jsem spokojená, měla jsem hodně usazeno na bocích. Chtěla bych ještě lýtka..mám tam tuk a běháním se ještě zvětší..ale jak čtu, tak asi zase zkusím klasiku.

Návštěvník (Út, 17. 2. 2009 - 14:02)

musím říct, že tepovka opravdu funguje. Já teda spíš běhám..V Praze mi to dokonce spočítali přesně. Jednu optimální tepovku na hubnutí při běhu a jednu na kolo. Koupila jsem si tepový měřič a jedu. Vydržím běžet i hodinu a 3/4 a mohla bych i déle, ale mám i jiné povinnosti :-)
Jinak na klasické lipo jsem byla a jsem spokojená, měla jsem hodně usazeno na bocích. Chtěla bych ještě lýtka..mám tam tuk a běháním se ještě zvětší..ale jak čtu, tak asi zase zkusím klasiku.

Láďa (Út, 13. 1. 2009 - 09:01)

Dámy,před časem jsem řešil,jak si zeštíhlit stehna a zadek.Dříve jsem jezdil hodně na kole,tak to nebyl problém.Pár let už se ale špíše poflakuji.Dotazoval jsem se na místech,kde provádějí ty "Ultra" metody.Akorát po mě chtěli,že by to stálo cca 3000Kč za jednu návštěvu a přijít desetkrát.Garanci toho,že to skutečně učinkuje mi nikde nedali!Takže jsem si koupil kvalitní krosové kolo a pravidelně(mimo těchto mrazů) jezdím.Dozvěděl jsem se od jednoho tělovýchovného lékaře,že k hubnutí je třeba toto:(spočítáme) 220 - věk (u mě 35).Dostaneme výsledek (u mě 185).Z tohoto čísla vypočítáme 60%(u mě 110) a to má být tepová frekvence,kterou musíme při snaze o hubnutí dodržovat.Dále mi řekl,že při pohybu,prvních 30minut dochází ke spalování cukrů,po této době už ke spalování tuků.Znamená to tedy cca 1hodinu pohybu.Takže jsem vynechal všechny ty "Ultra" zázraky a řeším to takhle.

petra (Po, 12. 1. 2009 - 22:01)

bohužel tady ty jakoliposukce vůbec nefungují.To bohužel zjistíte až po vyhození peněz.Ono se nás najde vždy dost,kteří naletíme. Osobní zkušenost Accent RF.Prý úžasné,efekt nula.

Linda (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Nedávno jsem četla o této ,,zázračné,, metodě ultrashape. Hrozne mě to navnadilo. Potřebovala bych tak 2-3 cm na vnitřních stranách stehen. Jinak jsem vychrtlá- při výšce 170 cm, 54 kg. Ale ty stehna...Co tady čtu, tak mě to pěkně odrazuje. Chtěla bych se konkrétně zeptat, byl někdo v Brně u dr. Mojmíra Mullera? Bude to šílená suma. Jsem ještě student, tak bych byla hrozně nerada, aby to byly vyhozené peníze. Kdyby se to tak podařilo! Byla bych neskutečně spokojená...Rozhodně ale nechci jít na klasickou liposukci. Mít modřiny a být opuchlá dva měsíce, ani náhodou...

Macek (Út, 6. 1. 2009 - 21:01)

Byla jsem před osmi lety na klasické liposukci a máš Mio pravdu. Taky mi zůstaly nerovnosti a byla jsem i na ultracontourové lipce - a jak se výše píše je to úplně slušně řečeno na nic. Pálí to jak mrcha, peněz to stojí nekřesťansky a výsledek 0. Možná se mi na čas zmírnila celulitida - ale to jen prostě účinkuje snad na kůži.

MIA (Út, 6. 1. 2009 - 15:01)

Na klasický lipce jsem byla a bohužel mi operatér jedno stehno nevysál úplně, takže na něm mám 5 cm dlouhou bouli - do výšky sice pár mm, ale je dost vidět. Chtěla bych zkusit ultracontour. Nečekám zázrak, ale jen vyhlazení kůže - opětovným odsátím, bych měla prohlubně. Máte někdo zkušenosti s ultracontourem na nerovnosti???
Mimo jiné - klasickou lipku bych moc nevychvalovala. Není nic horšího, než špatně provedená liposukce, nebo když Vám doktor neřekne, že na to nemáte dost pevné vazivo a pod. Hlavně aby vydělal...
Zkuste smartlipo - draze, ale bez bolesti, jizev, modřin a nerovností. A ještě se Vám vyhladí celulitida.

Eva (Pá, 16. 3. 2012 - 00:03)

Na mě kryolipolýza vůbec nezafungovala, ale byla jsem teď 3x na ultrazvukové liposukci v Image studiu na Praze 1 v Náprstkově ulici (www.zdravi-krasa.cz) a ubrala jsem přes břicho 6 cm (přes pupík i pod ním). Poznám to i na kalhotách. Chodím tam taky cvičit na vibrační plošině. Musí se taky hodně pít a správně jíst (často a malé množství).

Reklama

Přidat komentář