Reklama

Zenaty milenec

uma (Po, 16. 5. 2005 - 18:05)

Na toho mého to bohužel velmi dobře zabírá,ale já to neumím.Jsem v tomhle debil.Přesně vím,jak ho omotat-kteréhokoliv-oni jsou na to velmi jednoduché hry a dobře je známe,že?Ale ohnout ten hřbet a šlápnout na své ego?Vypustit z huby něco ne 100% upřímného,co tak naprosto necítím?Ne-leda by mě zabili!A ten můj je býk-konzervativní jedinec,který chce mít knedlik,klid a dámu,co umí zachovat dekorum.Na knedlik jsem líná,na klid moc rychlá a dekorum je pro mě synonymem přetvářky a zbabělosti.Speciálně býk musí cítit převahu vždy-ten můj jí necítí nikdy!Nikam mě sebou nebere,protože za chvíli bavím celou společnost-střelec šašek.A to on by nepřežil.Můj táta říkával,že si ničím život,že kdybych jen trochu chtěla....ale nechci-pokud nemá rád toho rytíře ve mém srdci bez bázně a hany,at jde k čertu ne?Pokud si našel jinou Mileno a mělo to důvod-tedy že ty jsi taková a ona maková a on by raději kdybys byla maková a když ty nejsi maková tak on musí makovou,potože maková umí být maková a ne taková jako ty-tak se rozeběhni a kopni ho pořádně přesně tam a nech se sbalit takovým,co tě chce takovou.A nemysli,že nevím,jaké to je,být sama s dítětem:velmi dobře.Odešla jsem s dvouletým a neměla nic-takřka ze dne na den jsem začala podnikat,abychom přežili a dnes si on ke mě chodí půjčovat.Zenská zvládne všechno!

Tereza (Po, 16. 5. 2005 - 18:05)

Umo (střelkyně), vítej do klubu! Moji ironickou "hubu nevymáchanou" někteří muži taky těžce nesou (tedy když jsou prostořecí oni k ženám, tak to jim nějak nevadí :-)). Ale k věci - mám stejnou zkušenost jako ty. Já bych asi umřela, lézt někomu do... a lichotit a cvrlikat, ale všimla jsem si kolem sebe, ono to na ty chlapy fakt funguje, i když je to někdy úplně pitomoučké a průhledné jak sklo. Oni asi přepnou na jiný režim, v tu chvíli. My si s přítelem děláme navzájem různé legrácky (ne podrazy), tak jsem to něm vyzkoušela, jak zafunguje, když po něm něco budu chtít při/po sexu. A on - velký ironik, co se nenechám nikým a ničím oblbovat, se krásně chytl. Byla to sranda a hned jsem mu to taky řekla, zasmáli jsem se. A on říkal, že je to hrůza, že v něčem jsou chlapi fakt zvířátka, a že když je pár dní nadržený, tak by mi asi v tu chvíli slíbil sebevětší kravinu. I když ví, že je to kravina. No, zajímavý pokus...

uma (Po, 16. 5. 2005 - 17:05)

Ajajaj...a jak to ted vypadá u vás doma?Jak spolu mluvíte?Nějaká komunikace tam je?Nemůžeš třeba vypadnout někam?Na čásek?Jistě za tím bude jen to,že se prostě osvěžil...je to i tak k zlosti,ale jistě za tím nebude nic vážného.Já jsem nikdy nebyla ničí milenka-obojí jak jsem napsala byly jednorázové hurá akce-akorát s tím jedním máme 12 let platonický vztah(kromě té události)Ale-velmi často bývá jejich paralelní vztah s osobou nic moc.Nepřevyšuješ ty ho náhodou v něčem?To oni nemají rádi..Ten můj nynější má kamarádku,která je skutečně velmi neslaná nemastná a hloupá jak malované sáně,ale on ji rád,protože vždy rozumí tomu co ona říká a NIKDY by ho nepřevýšila,nebo nesetřela!Já bohužel ano-jsem střelec-cynická ironie je můj koníček..Přijde mi,že my jdeme vždy po lepších kouscích,ale muži právě po těch co se válí v koutě.Slyšela jsem tuto věc:šeredná žena dostane i toho nejlepšího muže,pokud umí dobře chválit-možná mu ta bokovka systematicky leze do řiti-to velmi často stačí.Skoda,že ti nemůžeme radit jak ne něj-tady by si to přečetl..

Milena (Po, 16. 5. 2005 - 17:05)

Umo já už ji bohužel viděla,když jsem je přistihla, jak u něj byla v práci. Právě proto mě to tak štve, protože to není zrovna krasavice. Taková ta obyčejná holka s dlouhýma,neupravenýma vlasama. Je jen o 2 roky mladší než já, tak o věku to taky není. A teď si je právě pořát představuju.

uma (Po, 16. 5. 2005 - 17:05)

Jinak já být tebou,tak si s milenkou rozhodně dostaveníčko nedávala.Akorát tě to zraní-ona nemá nejmenší zájem na tom,aby vaše manželství fungovalo dál.Chce tvého muže urvat pro sebe a zkusí všechny zbraně-nepočítej,že by se s tebou paktovala.Sice jsou takové případy známy,ale to jsou rarity a pokud vím,jen v Plzákových knihách.A když ji uvidíš,tak si je pak ještě k tomu budeš spolu představovat-tvrdím:nedělej to.

d... (Po, 16. 5. 2005 - 17:05)

..milenku si našel proto, že se mu do cesty pripletla osoba podobná Harriet, s tím nezmůžeš nic, jen to přečkat. Tyhle "dámy" umí roztáhnout nohy dost ochotně, takže se mu nediv. Chlapi uvažují jinak. Dá se to vydržet, jen si to nesmíš takhle brát k srdci, protože se vysílíš. Jestli je ta holka tak sprostá a vulgární jako Harr., dlouho s ní nevydrží. Nakonec se stejně projeví jako šlapky a nehodné seriozního spolužití. Ještě k Harr. - ráda bych tě viděla jako samaritánku přímo v akci - totiž mám s touto věcí trochu do činění, ale nikdy jsem se nesetkala s tak vyloženěprimitivní dobrovolnicí.No a jestli jsi i těm chudákům nadávala do černých tlam a smažek a debilů, tak se nediv, že teď jen doma ťukáš do klávesnice a snažíš se "pomáhat" aspoň takhle. Tebe nechce nikdo, viď?

uma (Po, 16. 5. 2005 - 17:05)

Smutné bohužel bývá,že důvod tam žádný být nemusí.At už komunikační,či tak prostý,jako jiná barva prádla,když to řeknu takto blbě Vzhledem k tomu,že muž není zaměřen monogamně-ženy také nejsou monoandrynní celoživotně,tak často jde pouze o marnivé choutky.Mohla jsi být třeba i naprosto dokonalá-což sice není možné,ale k naší teorii postačí:-))a stejně to uděla,protože si jen chtěl užít jinde.Navíc přece nemůžeme číst myšlšnky-mě jeden kdysi podved-a proč?-Vždy jsem se mu líbila,že jsem divoká a z ničeho si strachy neukáknu a on si našel takové utáplé něco,co vypadalo jako opuštěný vrabčák a potřebovalo chránit..NO!jak jsem asi mohla vycítit,že už se mu moje povaha nelíbí a přerostla jsem mu přes hlavu?a i kdyby.....A pak se v tom vyznejte!Jedna žena nikdy nemůže chlapovi stačit celý život,i kdyby se na hlavu postavila.A další věc je,že ho brzy začnou lákat mladší a mladší.Tak:ted to může vypadat,že tu z chlapů dělám zvířátka,ale pozor-mluvím zde o jeho sexuální prapodstatě.Já jsem taky byla(velmi krátce) se zadaným-ale ne ženatým s dětmi!Jednou to byl jen fyzický jednorázový ulet,pro něj bohužel ne a byl problém ho setřást:-))druhý případ byl mužský,s kterým se máme rádi leta letoucí a míjíme se.Pokaždé je někdo nově zadaný,když ten druhý je zrovna volný.Musím říct,že dodnes mám kvůli té jeho slečně špatný spánek díky černému svědomí a už něco podobného neudělám.Ona se to nikdy nedozvěděla-což je dobře-zničilo by jim to vztah.Proč ji kvůli mě neopustil je zase jiná kapitola.A jedině dobře!Tehdy jsem litovala sebe,ale dnes je mi líto jí a sobě za to nadávám.Prostě vidíte:obě nádherné,schopné,skvělé holky,s kterými měli vztah,že by neměnili a stejně je podrazili-jen pro tu změnu,pro tu marnivost..zážitek.Je to nepříjemné,protože to vlastně můžete čekat kdykoliv v životě se samozřejmostí.

Milena (Po, 16. 5. 2005 - 16:05)

Jo ještě jsem chtěla říct, že nemůžu přesně posoudit,proč si našel milenku. Mně se naše manželství nezdá zase tak špatný a dítě jsme si pořídili po vzájemné domluvě, že ho obá chceme. Třeba jestli na tyto stránky můj manžel(Pavel) ještě jednou přijde,tak se třeba vyjádří on.

Milena (Po, 16. 5. 2005 - 15:05)

Víš Herriet, právě proto bych se sní chtěla sejít,abych aspoň trošku pochopila tu druhou stranu, proč zahazuje svoje roky do vztahu, který má jen malou budoucnost. Ale nemáš pravdu v tom,že náš vztah drží jenom naše dítě. To já jsem ta, která chce odejít a manžel mě prosí, abych to nedělala,že jsem jediná, které to kdy ve svém životě řekl, že ji miluje.(To je totiž pro něho hodně důležitý slovo).

Harriet (Po, 16. 5. 2005 - 13:05)

Víš Mileno já ti jen chtěla přiblížit i pocity z té druhé strany. Jak už jsem psala tak myslim že kdyby tě manžel neměl rád tak už s tebou neni ne? A jak tvůj kluk miluje tátu si umim představit. Ono je to všude stejný. Mě ten můj taky říkal: víš já tě mám rád ale on se člověk neubrání těm nevinejm dětskejm očím. Ten kluk by přišel o tátu a on za nic nemůže. Jenže zároveň řikal že každá ženská si myslí že když má s chlapem dítě tak si ho udrží,ale to je nesmysl,protože dítě má být plodem lásky a cituji ho doplněk toho manželství a ne jediný pouto mezi mužem a ženou. Takže pokavaď to mezi váma hodně skřípe tak si myslim dítě nedítě,později se sebere a odejde. A teď se tě chci Mileno zeptat cos udělala pro to abys váš vztah zachránila? A jestli nejsi nějaká semetrika,jako že já myslim že ne a on si přesto našel milenku, tak buď ji má protože ji má asi opravdu rád,nebo jsou to jeho mužský egoistický manýry.CHápu že nechceš aby kluk přišel o tátu,ale když odejde tak s tim stejně nic neuděláš. Asi nebudeš žádná šeredka a já tě nenabádám abys mu to vracela stejnou měrou,ale ono by o tebe stálo asi víc chlapů. Nejde přece jen o kluka,jde i o tebe a teď to bude znít možná trochu puberťácky,ale PŘECE SI KVŮLI JEDNOMU NEROZHÁZÍŠ VŠECHNY.

Milena (Po, 16. 5. 2005 - 09:05)

Když to tady Herriet tak píše,tak bych moc chtěla slyšet názor manželovi milenky. To by byl asi pokec. Chtěla jsem, aby jí zavolal ať si promluvíme všichni tři a ať se podívá, jak náš syn miluje svého otce. Jenomže to on samozřejmě nechce. Nikdo,kdo to nezažil si nedokáže představil, že je to opravdu fyzická bolest na hrudi. A já si nedokážu představit, jaký to bude pro dítě,který nebude každý den trávit se svým otcem.

Harriet (Po, 16. 5. 2005 - 00:05)

To že někdo odsuzuje holku která má ženatýho chlapa svědčí o tom že se bohužel nebo bohudík nikdy do nikoho zadanýho nezamiloval. Prostě milenky a manželky se nikdy neshodnou.Ty si jako myslíš že mě kluk nikdy nepodved? Ale když se podívám zpátky tak musim přiznat že jsem na tom měla taky svojí vinu. Já lítala věčně někde venku tak je jasný že ho to doma samotného asi moc nebavilo.A co se týče mých výletů do rozvojové země a ne zemí, tak ty se konají jednou 14 měsíců.Neni to sice často,já nejsem žádná světice,ale aspoň něco. Někdo mi napsal že jsem jela do Afriky tak akorát na drahou dovolenou. To bych ještě pochopila že si to myslí kdybych jezdila do Egypta, nebo Maroka,ale jestli někdo jezdí na drahý dovolený do Tanzánie nebo do Zimbabwe tak mi ho ukažte, já se na něj přijdu podívat. Je mi jedno jestli mi to někdo žere nebo ne, protože já se nemusim před nikym ospravedlňovat. A pro tebe k: Mě je právě uplně jedno co si o mě lidi myslí.Mám přátele který by mě nenechaly ve štychu a ty se daj spočítat na prstech jedný ruky. Ostatní mě nezajímají. Jestli mě maj jiný rádi,tak dobře,jestli říkají že jsem kurva tak taky dobře.

k. (Ne, 15. 5. 2005 - 23:05)

Ta se mi opravdu snad jenom zdáš?Nebylas to právě ty,Harriet,kdo horoval za prohlídky mobilů?A pak tady budeš vyprávět,že není muž majetek,že má právo na jiné ženské a vysmívat se někomu,že se bojí,že ji muž opustí?Neřekl někdo tobě něco v tom smyslu,že muž není tvůj majetek a mobil je jen jeho soukromá věc?Na co si to hraješ?Sama máš sevřené půlky,že bys mohla cvakat dvanáctku drát a sjíždíš tady na ty ženské waltry?Není ti to ani trochu trapné?Ty necítíš,jak to,jak s lidmi zacházíš,hlavně s holkama je strašně ubohé?Víš co všechno to o tobě vypovídá?Jak se ztrapnuješ?Copak ty nechceš,aby tě lidé měli rádi?Je to moc hezký pocit někomu poradit,jako si tu lidé radí a být na někoho hodný.

d... (Ne, 15. 5. 2005 - 22:05)

Nikdo mi v ničem nelítá, ani manžel za milenkama a ty máš štěstí, že málo chápeš.Jo a jak to máš s těmi rozvojovými zeměmi v rámci charity? Stále aktuální?

Harriet (Ne, 15. 5. 2005 - 22:05)

Pro d: tvý názory teď opravdu odpovídají tvému životnímu stylu. Vdaná,zralá a dvě děti.Nesnášíš holky co maj vztah se ženáčem,čeho se bojíš? Že ti toho tvýho jednou odloudí nějaká mladší,nebo se ten tvůj už snad s nějakou zapletl? Zastáváš se feťáků protože ti v tom někdo lítal a nesnášíš milenky,protože si ženuška která umí tak akorát běhat u plotny. Jako svobodná mi neřikej že si nikdy nic neměla se zadanym klukem a svědomí ti to jak vidim nesebralo. Nic proti vdanejm,ale chlap neni majetek. Ty musíš bejt ale chudinka,bojíš se o toho svýho hodně?

d... (Ne, 15. 5. 2005 - 20:05)

Milá Harriet!Jsi celkem mimo, co se týče odhadu lidí, ale pravdu máš, že s drogama tak trochu do činění mám. Díkybohu z té druhé strany, ale o tom se s tebou bavit nebudu, jelikož jsi svůj názor na toto téma už prezentovala. Nejsem holka, ani kluk, jsem zralá žena, která stojí pevně nohama na zemi, mám rodinu, děti, slušnou práci a nedám se rozhodit zběsilými žvásty nějakého hybrida. To, co tu všude předvádíš, není v pořádku. Mám na mysli tvůj psychický stav. Nepřemýšlela jsi nikdy o možnosti vyšetření? Léčby?

k. (Ne, 15. 5. 2005 - 13:05)

Hlavinko,on tam nepíše at to hodí za hlavu s tím mužem,ale at hodí za hlavu Harrietiny jedy.

Tereza (Ne, 15. 5. 2005 - 13:05)

Začala jsem se bavit s Milenou, na Herriet reaguji, protože mi to nedá - moje hloupost. A na nic si nestěžuji, jen uvádím příklady - proč to vidím tak, jak to vidím.

dares (Ne, 15. 5. 2005 - 13:05)

ja nechapu jak to radio muze milene radit aby to hodila za hlavu,kdyz jeji manzel rajcuje s jinou.To asi vadi kazdy normalni zensky ne? Ta holka co ji kritizujete to sice pise drsne a jeji mluva je dosti ostra, ale ma pravdu v tom ze ten chlap si nenasel milenku bezduvodne.Asi mu doma neco chybi nebo naopak neceho pribyva.Kdosi tu napsal ze je zla a asi bude i hnusná,ale ja sem jeste necet ze by si na rozdil od vas na neco stezovala.

k. (Ne, 15. 5. 2005 - 13:05)

Jasně,jenom ty jsi letadlo,vid harriet?:-))

Reklama

Přidat komentář