Reklama

Zenaty milenec

batoh (Ne, 15. 5. 2005 - 13:05)

Harrier to cos napsala nemá chybu nenech si nikym nic namluvit a buď svá.

Harriet (Ne, 15. 5. 2005 - 13:05)

A jinak pokud vim radio tak tohle téma bylo založeno milenkou která se ptala co má dělat když miluje zadanýho chlapa a že chce pomoct. A jestli se ti to Terezo nelíbí tak založ fórum klub zhrzených manželek. A u tebe RADIO díky bohu že sis vzal psycholožku, aspoň další cáklej kterej je pod kontrolou.

Tereza (Ne, 15. 5. 2005 - 12:05)

Tak se směj. Viděno z druhé strany to je taky všechno, co můžeš, v případě že nemáme to "štěstí" být tvými blízkými :-)). Jinak no comment.

Harriet (Ne, 15. 5. 2005 - 11:05)

Jedimý proč se tady do mě navážíte je to že se zastávám milenek. Ty tu Terezko píšeš že tvůj táta opustil mámu po dvaceti letech. A já snad řekla že je na tom něco dobrýho? Když je žena chlapovy 20 let oporou a podporuje ho aby se mu dařilo v práci jak tu psala Milena a on ji pak opustí kvůli mladší,tak to je sprostý. A taky sem nepsala nic o tom že když já někoho podvádim tak je to v pořádku. Vydržela jsem to měsíc a pak jsem prvního stejně opustila protože to nešlo. A pro d: nevim jestli jsi holka nebo kluk,ale z tvých příspěvků jsem pochopila že buď máš hodně blízkých kamarádů co berou drogy,nebo se ti nějaká holka tahala s přítelem. Dobře ti tak. Lidi jako ty mi nemůžou nic udělat,přes monitor se ti směju do ksichtu ubožáku!!

Tereza (Ne, 15. 5. 2005 - 11:05)

Pavle, zajímalo by mě, co řekneš na to, jak to v posledním příspěvku popsala Milena - já to znám z vlastní rodiny, a otec mi dodnes nedokázel vysvětlit, proč matku opustil po dvaceti letech, kdy jej podporovala. Oba byli vždy schopní ve svém oboru, ale po revoluci byl ten otcův progresivnější (matka je humanitně zaměřená, a jak asi všichni víte, špičky v těchto oborech stále ještě nejsou doceněny stejně, jako např. technické), a dohodli se proto, že otec bude ten, kdo se více zaměří na kariéru, tedy bude trávit i více času v práci a donese více peněz. Fugovalo to do doby, než taťkovi úspěchy stopuly do hlavy a zjistil, že profesní úspěch a peníze jsou pro mladé dívky velmi atraktivní. Nechápu, jak mohl zapomenout na to, že toho všeho dosáhl díky ženě, která kromě práce zvládla vždy rodinu, lásku k manželovi, nikdy si nestěžovala a ještě vypadá líp, než kdekterá třicítka. Mám ráda oba rodiče, vždy k nám děckám byli výborní, ale vidím na matce, jak je nešťastná, a vůči otci cítím velkou zlost a vztek. Jak to vy muži cítíte, proč se to stává?

Milena (Ne, 15. 5. 2005 - 10:05)

Ahoj Pavle, tak to prosím v klidu proberme. Jenže Ty to se mnou nehodláš řešit, že? Ty si o tom pokecáš s kamarádama a já doma sedím se svým synem a tečou mně nervy. A pro Herriet: Je mně jasný, že se můj manžel líbí taky ostatním.Já jsem se do něho taky zamilovala a bohužel ho pořát miluji, a proto to tak strašně bolí. Ale je mně taky jasný, že ta opravdová zamilovanost nepřijde hned. Ale je to asi rychlejší, když je teď z něho úspěšný pan podnikatel s drahým a nadupaným autem,že? Takový kvality přeci mladí, svobodní muži ještě nemají, že? Tak proč čekat až se pořádně vyšvihne,když ten ženáč už to má. Stačí,aby opustil manželku. Řeknu Ti nebylo a stále není to jednoduchý stát za manželem,aby firmu vybudoval a rozvíjel. Když chodil do práce, věděla jsem, že prijede v 16.00 hod. domů s čistou hlavou. Teď,když přijde v 19.00 hod. mám pocit, že se stal zázrak. A Pavle,nevím jestli si to vůbec uvědomuješ.? Ty budeš namítat,že ona taková není,to už znám. Ale taky by se mně líbilo zase jezdit s Tebou na výlety (dělat Ti garde na služební cestě),dostávat drahý dárečky. Tím posledním k jejím narozenínám o kterých ses dušoval, že s ní slavit nebudeš to dokázals dokonale.

Radio :-)) (Ne, 15. 5. 2005 - 10:05)

Mileno,opravdu nevnímejte názory Harriet.Já v podstatě nikdy nepříspívám,jen když mám nějaké zdravotní problémy,nebo někdo z rodiny,vyhledám rady zde na doktorce,ale nemám potřebu se vyjadřovat.Ale jsem týden nemocen asi po třech letech a tak jsem si to tu prosvištěl.Už někdo zminoval diskusi Harriet a fetáci,dokonalý obraz toho,jak ona vše převrací a utočí.A pak na jiných forech si stěžuje,že ji nemají rádi kvůli tomu,že nemá ráda fatáky.Je to uplně jinak jak asi tušíte,oni ji nemají rádi za její sprosté chování a za to,jak názor prezentuje a její sprostotu:ne za to,že nemá někoho ráda,ale ona ty příspěvky evidentně ani nechápe a dosti často reaguje na něco,co tam není vůbec napsáno.Prostě si přečte příspěvek a vymyslí si jeho význam(často naprosto nepochopitelný)a začne té osobě sprostě nadávat.Což předvádí naprosto všude.Zejména si libuje v ponižování žen na všech forech,kde se ukázala.Někdo ji řekl,že to co dělá,se jí vrátí a že se jí něco muselo stát,když je takhle zlá a ponižuje lidi.Tak mě velmi pobavilo,když na jiném foru,řekla ona to samé někomu jinému.Ale nedělám si iluze,že by si z toho něco brala.Pohybuji se po tomto serveru dlouho a viděl jsem ledacos,ale toto snad nemá obdoby.Někoho tak podlého a zlého jsme tu snad ještě neměli.A s takovou touhou ponížit a zadupat.To se hned tak nevidí a je to velmi smutné.Ríkám Vám to proto,abyste Mileno věděla,že to máte hodit za hlávku.Já se tomu smál,ale má žena,která je psychloložka když nahlédla,tak se rozhodně nebavila.Nejhorší je,že tito lidé pomoc nevyhledají a pro okolí jsou peklem.Přeji vám mnoho sil a věřím,že vše dobře dopadne.

Tereza (Ne, 15. 5. 2005 - 00:05)

Jo, a právě proto mi tak vadí Harriet.

Pavel (Ne, 15. 5. 2005 - 00:05)

Ono se to někdy koukám pěkně soudí druhé :-( . možná mám k tomu asi i co napsat, zvlášť když se to týká mě, teda aspoň co se týče Mileny. Ale, ale , já ji (Milenu ) mám rád a miluju ju ji, a to, že jsem udělal co jsem udělal s tímms i sám nevím rady, a kčemu je mi , že v životě řeším sposty důležitejch věcí. Přemýšlel tu někdo nad tím , že není vítězů a ani poražených, že to je všechno někde jinde.

Tereza (So, 14. 5. 2005 - 22:05)

Harriet, nedá mi to: Tvoje morálka je prostě neuvěřitelně obdivuhodná! Zopakujme si to: Má-li tvůj přítel milenku, respektive, máš-li ty podezření, je zcela oprávněné číst jeho smsky, neb jak ses někde vyjádřila, jaképak soukromí, když má sprominutím nárok na tvou piču, máš ty nárok na jeho mobil. Neboli nenecháš si od muže srát nad hlavu. Máš-li milence ty, to je nejspíš vpořádku, každopádně poruchová je jeho žena, neumí totiž vytvořit to správné zázemí. Že by byl problém i na straně muže (respektive, asi něco nezvládli svým způsobem oba), to asi nebereš. Oj, kolik znám vztahů, kde se ženy snaží, a muži stejně utíkají jinam (ne že by nebyly i ty opačné). Každopádně, klobouk dolů - tebe bych nechtěla potkat!

d... (So, 14. 5. 2005 - 22:05)

To nepatřilo Tereze, ale té náně nad ní.

d... (So, 14. 5. 2005 - 22:05)

Přesně tak, jak píšeš v poslední větě.Ale ty se mi fakt nelíbíš, jsi psychicky narušená. A cože tak souložíš jenom se ženáčmi?Svobodní a bez závazků tě nechtejí, co?Jo, holka, chlapi si dobře vybírají, koho si vezmou za ženu a takové jako jsi ty, si nechávají jen na jednu noc, když jsou nadržení a opilí. Někde to vypustit musí, a ty se jim na to hodíš jako stvořená. Vulgární, zvrácená idiotka, která jim to udělá kdykoliv a kdekoliv. A ještě zadarmo!

Tereza (So, 14. 5. 2005 - 22:05)

Harriet opravdu nejde brát vážně - ona to vždycky nějak zaonačí a zargumentuje, aby její postoje a chování byly vlastně v naprosté logice a pořádku.Pokud jde o muže, myslím, že je jich spousta spousta takových, kteří dokáží milovat své manželky a děti, a myslí to naprosto vážně, ale ty milenky si neodpustí. Kdežto žena se do vztahu většinou položí celou svou osobností, proto taky v případech jako je ten tvůj, Mileno, trpí mnohem víc než chlapi. A hodně chlapů je vpodstatě taky dost nerozhodných, často se mezi ženskýma rozhodují, až když na ně jedna z nich přitlačí. Znám vztahy, kdy to ženáč dokázal "táhnout" s milenkou 10 a víc let, sliboval, a když to dotyčná nevydržela a nutila jej k akci, vypadlo z něj, že od menželky neodejde, že mu to tak celou dobu vyhovovalo. Jsou i jiné případy, ale tohle mě přijde nejtypyčtější.My s holkama jsme taková parta, která někdy na okolí - a chlapy zvlášť - působí cynicky. Z chlapů si tak moc neděláme, berem je s rezervou, nevisíme na nich a když se někde něco pokazí, vybrečíme a vykecáme se mezi sebou navzájem a je to nejlepší terapie. Muži nás někdy nemají rádi a taky se nás bojí - no bodejť, nesednem si z každého na zadek. A maminky a babičky se diví, že prý jsme až moc tvrdé. Ale čemu se diví - viděly jsme tolikrát naše otce opouštět matky po 20 letech společného života, kdy se otec vyšplhal na společenském i kariérovém žebříčku pěkně vysoko, celou dobu za ním ta žena stála, a on si pak nabrnkl neopotřebovanou?! Jsem pěkné, chytré holky, umíme máknout, postarat se o sebe, a když milujeme, jsme jako oheň. Takže chceme v životě pořádné chlapy, co to ocení, umějí být věrní jako my a v padesáti ocení osobnost, co se skrývá za vráskama, a ne tělo jalového telete. Tak.

Harriet (So, 14. 5. 2005 - 22:05)

Pro d: ty musíš bejt zákonitě nějaká špinavá smradlavá smažka. A ty Mileno už jsem psala v jednom příspěvku že si ty ženatý chlapy nevybíráme schválně. Ty si myslíš že když má chlap prstýnek tak že se musí líbit jenom tobě? To snad nemyslíš vážně. On s tebou má děti, ale neni tvůj majetek! Když tě začal podvádět,tak k tomu asi musí mít pádnej důvod ne? Proč by jinak byl s tou jinou? Takže nevim proč si nasraná na manželovu milenku,vinu hledej na svý straně. Oni kdyby všechny ženušky dokázaly vytvořit rodinný zázemí jak tady o tom referujou tak by si chlapy nehledaly milenky. Milenka je kurva, ale ty si bez chyby že?

d... (So, 14. 5. 2005 - 22:05)

Mileno, neber ji vážně, stačí se kouknout na její obscénní bláboly např. v diskuzi o feťácích a hned budeš vědět, s kým máš tu čest.Je to pako.

Milena (So, 14. 5. 2005 - 22:05)

Ještě jsem si znovu přečetla příspěvěk Herriet a opravdu by mě zajímalo, když jsou milenky takový chudinky, který vždycky ostrouhají, proč do toho vztahu jdou? Proč si nenajdou svobodnýho partnera a nezaloží rodinu? A když se jim to nakonec podaří a vdají se, proč manžela podezírají a kontrolují, když jak tvrdí to může utužit a zachránit manželství? Takové ženy by měly své manžele pochopit, ne? Vždyť, když ony byly milenkami, tak se jim to strašně zamlouvalo a bylo to v pořádku, tak proč nakonec nedopřejí svému muži milenku? Vždyť je to koření života,že?

Milena (So, 14. 5. 2005 - 21:05)

Děkluji Vám všem za podporu. Moc potřebuji o tom mluvit, ale nemám to komu říct, protože se za to strašně moc stydím. S tou sebevraždou to byl příměr, protože vím, že to nic neřeší a nikdy bych moje krásný a hodný děťátko nenechala bez maminky a nesnesla bych, aby ho vychovávala nějaká coura. Prostě nedokážu pochopit,jak někdo může jít dobrovolně do vztahu a vědět, že je vlastně každý den podváděný, když se milenec vrací domů ke své ženě. A myslím si, že ti co svoji manželku neopustí a ukončí to s milenkou,tak to doma nemají tak špatný, jak asi tvrdí, protože kdyby jo, tak by dávno odešli. Stejně jsou ženy v podstatě stejný. Někdo tady psal(myslím,že slovensky),že manžel nechtěl chodit dom, protože mu žena nadávala, že není doma a ona mu nadávala, protože není doma. Když jsem si to přečetla brečela jsem, protože to jsem přesně říkala svému muži, že to má v rukách on. Když bude chodit domů včas a věnovat se svému dítěti, tak já na něho budu zase hodná a milá. Prostě začarovaný kruh. Asi každá žena , která už žije s partnerem ve společné domácnosti ví, že soužití už je uplně jiný než občasný setkání.

Tereza (So, 14. 5. 2005 - 10:05)

Proti takovému "argumentu" prostě není protiargument. Ty asi nedokážeš pochopit, že např. mí rodiče ctili mé soukromí v dospívání natolik, že i když měli podezření, že mám nějaké vážnější problémy, nikdy bez dovolení neotevřeli dveře mého pokojíku a nehledali v šuplících? A bylo to to nejlepší, co mohli udělat, protože kdyby se zachovali opačně, nejspíš bych za nimi už nikdy s problémy nepřišla. Takže se chovám stejně.

Harriet (So, 14. 5. 2005 - 09:05)

Jo,já taky byla milenkou,ale vim že právě jim to vztah zlepšilo když na to přišla, ale nebejt toho že mu ode mne vyčmuchala sms v mobilu tak by se ledy asi nehnuly. A vy mravokárci co tu píšete že kdyby ste měly podezření tak i přesto se mu do mobilu nepodívate,tak lžete jak když tiskne. Tvrdíte že byste to neudělaly,protože jste ještě podezření nikdy neměly.

Tereza (So, 14. 5. 2005 - 09:05)

Je to ta Harriet, co sama měla milence a teď svému partnerovi sleduje mobil, zda-li nemá náhodou milenku, protože si přece "nenechá srát na hlavu"? Zajímavé... a co na to říct?

Reklama

Přidat komentář