Reklama

Zenaty milenec

ayam (Čt, 29. 7. 2004 - 14:07)

Moje rec! :o) Ty slzicky se obcas prece jen objevi a cim dyl ten vztah trva tim jsou castejsi.

Martina (Čt, 29. 7. 2004 - 13:07)

Ale to my moc dobre vime, ze nas maji jen na zpstreni, ze jim to takto vhovuje a ze manzelku neopusti. To je prave to zenske mysleni, co kdyby nahodou... Zena, kdyz se zamiluje je schopna zahodit dosavadni vztah, palit za sebou mosty, jit do toho po hlave.Chlap ne a v tom je mezi nami ten rozdil. A tak milenkybudou porad doufat, ze to nejak dopadne nez jim dojdeze uz dal nemaji silu. Cekam, az me ten okamzik zastihne a uprimne se bojim, protoze vztah a samozrejme sex, ktery prave prozivam je uzasny. Rikam si, jestli to stoji za to, ale vzdy kdyz jsme spolu, reknu si, ze stoji ...

Karel (Čt, 29. 7. 2004 - 13:07)

Už dva roky čile provozuju mimomanželský sex,moje milenka si myslí,že kvůli ní opustím rodinu,ale to mě vlastně nikdy nenapadlo,přestože jí to občas slíbím.Beru to,asi jako většina mužských,jen jako sexuální zpestření.Počkám až to vyšumí a pak si najdu jinou.Holky jestli si myslíte,že ostatní chlápkové uvažou jinak,tak bohužel,pokud budou upřímní jako já,tak většina je na tom stejně.

... (Čt, 29. 7. 2004 - 13:07)

"Byla to asi náhoda, něco, co se snad ani nemá a stane se, a přece nejsou náhody, je příliš jistot, nemohu na tebe zapomenout." Nehledala jsem zpestření, naučil mě to, co nikdo jiný - věřit si, být optimista a mít radost ze života. Pro mě je druhý nejdůležitější muž, přítel, myslíte , že bych mu mohla rozbít rodinu, připravit ho o děti? Ta druhá.

Aleš (Čt, 29. 7. 2004 - 13:07)

Mám doma bezva babu a jednu bokovku,která je do mě celá žhavá.Kterýmu chlapovi by to nedělalo dobře,že.Když se bavím s klukama na toho téma,tak se celkem schodnem,že když občas někoho oprášíme a manželka se to nedoví,tak jí to ani neublíží.Jasně ,že bych jí nevyměnil za milenku,nejsem blázen.Ale hold,když vidím pěknu babu,nejde mi si poručit

Vanda (Čt, 29. 7. 2004 - 13:07)

Marku, ty jsi pokrytec,klasicky moralista,kteryho tenhle problem zatim nepotkal.Nejspis mas doma sexu habadej a nebo te to naopak nebere,tak te ani ty zenske sukne nezajimaji.O heslech typu ,,krava a pod svedci tvoje inteligence. HWGH Sama jsem si ledacos prozila,ale na rovinu damy: chlapek,ktery ma doma rodinu a kterou nikdy neopusti,jak sam tvrdi,tak takovy chlapek ma ve vas skutecne jen spestreni ve svem uz nejiskrivem vztahu.A ruce od nich pryc. Je to jenom o zklamani.Samozrejme jsou chlapi,kteri maji spatne fungujici vztah a resi to predcasneji. Najdou si milenku,zamiluji se a rozvedou.Ale jinak neni o co stat. Chlap ktery jenom povida ,ale malo vlastnich cinu,stoji za 2 veci...????

... (Čt, 29. 7. 2004 - 13:07)

A ještě mě napadlo: chtěla bych vám doporučit knihu od I. Klímy: Poslední stupeň důvěrnosti. Opravdu stojí za to, je ze zajímavého prostředí a je o nevěře.

Lukáš (Čt, 29. 7. 2004 - 13:07)

Jsem ženáč a mám milenku.Je to lék na stereotyp.Je mi jasný,že to není navždy,ale životu to dá náboj.

... (Čt, 29. 7. 2004 - 13:07)

No já myslím, že jsou takové, které to opravdu dělají z prospěchářských důvodů / všichni chlapi mě chtějí, jsem nejvíc žádaná, jsem lepší než manželka a odvedu jí ho/, ale hodně těch druhých je na tom tak, že se trápí a pláčou do polštáře. A asi se to nikdy nedá vyřešit tak snadno a tak, aby to nikoho nebolelo. A hlavně by to nemělo bolet děti, myslím, že většina těch druhých s charakterem se rozhodne, že nechá dětem rodinu a jde od toho a odtrpí si to, třeba po mnoho let a třeba pořád. Ani ta první, ani ta druhá ani ten chlap, nikdo z nich není ten špatný.

Jana (Čt, 29. 7. 2004 - 13:07)

Já s Markem souhlasím. Pár mých kamarádek taky chodí se ženatým a je to hrůza.Nechtěla bych být v kůži těch manželek,co se chlapovi starají o domácnost,řeší běžný domácí trable a starají se.Naštěstí ženatí muži si to uvědomují a většinou se pokorně vrací domů.

Marek (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

Copak copak,někdo tady nevydejchal něco,co nechce slyšet.Chudinky milenky to nemají jednoduché? Hm,to je mi fakt líto.

Martina (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

Mimochodem, na zacatku ve svem prvnim prispevku jsem vybizela holky ci damy, aby se vyjadrily k tomuto tematu ci napsaly sve zkusenosti nikoliv jesitne chlapy. Takze Marku rady jsme si precetly tvuj komentar, ale priste radeji pis na jine forum, kde budou tve prispevky platnejsi. On kazdy vidi tento problem pouze z jedne strany a to "krava, ktera rozbiji manzelstvi" a tu ja tady zrovna probirat nechci, spise tu druhou. My to taky nemame jako milenky jednoduche a kdyby ti chlapy nechteli a byli v manzelstvi OK, tak s nami nespi... A ve vetsine pripadu jsou to panove prvni, kteri s neverou zacinaji ci "bali" milenky.

katae (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

Nějaký čas jsem měla ženatého milence, sama jsem v té době byla vdaná (i když teda před rozvodem a rozhodně ne kvůli němu). Nebyla v tom žádná šílená zamilovanost ani nic podobného, prostě nám náš společný sex vyhovoval a hotovo. Nebylo to o vztahu, oba jsme si tím řešili svoji předchozí dlouhodobou sexuální abstinenci, takže to nebyl problém.Myslím, že holky, které mají s ženatým mužem vztah, problém mají. Ten chlap není žádný chudáček, tahá za nos je i manželku a obě ženy se jen trápí. Dokud mu jedna z nich nedá ultimátum a netrvá na jeho splnění, tak ten muž to řešit nezačne, prostě mu to tak vyhovuje.

Marek (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

Předchozí příspěvek jsem nepsal já. Takže nakonec jsem ten špatnej já. Tak fajn. Když vás vaši milenci tak milujou proč setrvávají dál u svých manželek? Nevadí vám,že vás mají jendo postele? "Vystartoval jsem proto,že se mi to FAKT nelíbí a prostě to odsuzuju...a podobnými ženštinami opovrhuju ... toť celé. A milé dámi,podobně uvažuje většina chlapů.Proto si své milenky většinou neberou,nechtěli by je totiž mít doma.

... (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

Anebo spíš nikdo nedělá do Marka,ty coury jedny jedou jen po ostatních ženáčích a on furt nic...

... (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

A ještě s tím lezením, já mám radost, když se manžel líbí ženám a když mají o něj zájem, sama taky potřebuju pocit, že nejsem jako žena neviditelná, neberu to jako lezení a když jsou si dva lidé opačného pohlaví sympatičtí, neznamená to hned , že spolu chtějí do postele, i když tam je třeba nějaké erotické jiskření.

Marek (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

Chlap,kterej si začne s vdanou ženskou,je debil.Ať to odůvodňuje láskou nebeskou,nebo "bylo to silnější než já".Přeju takovému chlapovi,aby se mu všechno vrátilo v jeho manželství.Je to hnus....

... (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

Tak to buď Marku, jenom rád, ale tvoje ostrá reakce / coura, kráva/ spíš vypovídá o problému, pokud jsi ve svým manželství takhle v pohodě, vůbec by ses nevyjadřoval a nechal to těm, kteří tuhle zkušenost mají.Zkrátka , když se něco dává moc najevo, když se po něčem vystartuje, tak je to obyčejně citlivé místo, kámen úrazu, nedělá ti někdo náhodou do manželky ? Když už vztah se ženatým nebo s vdanou hodnotíš negativně a na to máš právo, taky to samozřejmě nic pozitivního není, vyvaruj se , prosím , titulů kráva, coura, dost to o něčem vypovídá.Jen tak mimochodem, ty si myslíš, že ti partner patří? Patříme jen sami sobě a s partnerem život pouze sdílíme.

Marek (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

Přesně něco podobnýho jsem čekal,spoustu keců odůvodňujících,že někomu narušujete rodinu.Jak by bylo vám,kdyby vám nějaká coura lezla za manželem.Když jste si špatně vybrali,je to vaše chyba.Pokud má ženská ženáče,tak to o ní hodně vypovídá. A mimochodem já jsem ženatý 12 let a svou ženu miluju a nikdy jsem jí nepodvedl a troufám si říct,že ani ona mě.

... (Čt, 29. 7. 2004 - 11:07)

Milá Martino, mluvíš mi z duše, bez 100 % sexu není 100% vztah, já si s manželem rozumím, je inteligentní, pracovitý , vážím si ho, je dobrý i v sexu, ale není to ono. On je trochu panovačný a musí mít pořád hlavní slovo a tak je to i v posteli. A potom se objevil někdo, kdo mi dal víc prostoru a možná , že něco zafungovalo i u něj , co nefunguje doma, ale stejně je to jen na trápení. Víš co, on každý má svoje mouchy a když si s někým rozumíš v něčem líp, tak v jiném zase hůř a celkově to vyjde nastejno. Každej v tom nějak plaveme a Marek je dost hloupý, když napíše " kráva", to bych chtěla vidět , jestli v opačném případě napíše o chlapovi " debil".

Reklama

Přidat komentář