Reklama

Zenaty milenec

Martina (Čt, 29. 7. 2004 - 11:07)

Marku, nikdy nikoho neodsuzuj. Clovek nemuze vedet co se mu v zivote prihodi. Taky jsem si nedovedla predstavit, ze nekdy nekoho podvedu (mam pritele 7 let), ale clovek do toho spadne ani nevi jak. V mem i jeho vztahu to neklape v sexu a proto jsme se ze zacatku dali dohromady, ale znate to. Spat s nekym rok ciste kvuli sexu nejde, ty city se chca nechca pridaji. Rodinu jim rozbijet nechci, pokud on nebude chtit sam, nemelo by to smysl. A s tou neverou - zlobte se nebo ne, priznejte si to nebo ne, ale troufnu si tvrdit, ze 80% z nas je, bylo nebo bude nevernych ... A pokud vztah neklape v sexu, neklape 100% a kdo tvrdi, ze sex ve vztahu neni dulezity lze. Bez 100 sexu neni 100% vztah.

... (Čt, 29. 7. 2004 - 11:07)

Marku, a ty jsi byl svým partnerkám nebo příp. manželce stoprocentně věrný? Tomu bych se teda moc divila. Ti, co nejvíc odsuzují , mají nejvíc másla na hlavě. No, přiznej se nám, jak to s tebou je, upřímně a pravdivě.Můžu ti akorát říct, že každý , koho tohle potká, se dost natrápí, ať už ženská nebo chlap. Manžel měl za svobodna vztah s vdanou paní, ona mu tvrdila, že je rozvedená a když přiznala pravdu, tak už v tom byli oba až po uši.Zůstala samozřejmě u manžela, protože se s ním měla líp, ale volávala k nám v prvních letech našeho manželství pravidelně, i když věděla, že manžel měl po ní a přede mnou ještě jednu partnerku, že je čerstvě ženatý a čeká dítě. Nikdy jsem se na ni nezlobila, jen jsem řekla , že se měla rozhodnout dříve, vztah ukončila ona. A jsem zvědavá, koho odsoudíš teď, moralisto.

Marek (Čt, 29. 7. 2004 - 11:07)

Ženská,která chodí se ženáčem,je kráva.Ať to odůvodňuje láskou nebeskou,nebo "bylo to silnější než já".Přeju takové ženské,aby se jí všechno vrátilo v jejím manželství.Je to hnus....

Simi (Čt, 29. 7. 2004 - 10:07)

Ošemetné téma...

(ô)(ô) (Čt, 29. 7. 2004 - 10:07)

a nevadi ti ze beries rodine otca? ako ja to mam teraz cerstve tak vsetky co si zacnete so zenacom nenavidim, som sa totiz prebrala zo sna ze nasa rodina funguje, otec podvadzal mamu 16 rokov, boli spolu 28 rokov, su to vsetko pokrytci

... (Čt, 29. 7. 2004 - 08:07)

Já taky miluju ženatého muže , ale sama jsem vdaná.Všichni se známe, ale moc se dohromady nestýkáme, máme odlišnej životní styl. Navíc je to kamarád mého manžela, řekl mi , že má zábrany kvůli němu, ale já fakt nevím, jestli je to tak, anebo jestli mě nemá dost rád.Je to skoro dva roky, co jsme spolu byli naposledy, potom to několikrát nevyšlo, kvůli jeho práci.Pořád přemýšlím, jestli to potřebuju a jestli on za to stojí. Nechtěla jsem ale ani náhodou rozbíjet rodiny,spíš to beru jako takový vztah , který mi dává to, co třeba doma nemám, ale ani na tom nejsme schopni se domluvit.

Martina (Čt, 29. 7. 2004 - 08:07)

Jen si tu vyliju srdicko, protoze odpoved na muj soucasny stav mi je jasna. Miluju zenatyho chlapa se 2 detma. Spime spolu rok a je to uzasny. On me ma taky rad, ale rodinu neopusti. A tak marne doufam a zrejme utapim city tam, kde to asi nema cenu. Ale kdo proziva neco podobnyho, asi vi o cem mluvim a opustit ho nedokazu. Holky ci damy, je nas vic?

Reklama

Přidat komentář