Reklama

Agorafobie

Hanka 1 (Út, 7. 10. 2008 - 11:10)

Lenko+ jak ten záchvat u tebe probíhá,začneš zmatkovat,bát se ,nebo jak?Já mám totiž ještě astma,jupííííííííííí
Jinak sem chodím většinou ráno,pak v poledne a večer,mám notb.v atelieru a mám to na cinknutí,kvůli práci,takže třeba jen mrknu,pokud mi něco schne můžu odepsat,pokud nemůžu píšu až večer.Na lidi už v tomto směru fakt mehledím,také mám pocit,že všicni vidí ,že mi něco je...............

Lenka+ (Út, 7. 10. 2008 - 11:10)

Hani já mám 42 a když příjde záchvat neumím ho rozdýchat nemužu se totiž ani nadechnout ale když si zpívám tak to dýchání jde líp i když se na mě lidé dívájí jako na blazna

Hanka 1 (Út, 7. 10. 2008 - 11:10)

To co ti píšu ,není z mé hlavy,ale z toho co mi říká lékař,aby mě tu někdo nenařknul ,že jen radím,a také říkal,že se musím mít víc ráda a umět říkat ne.

Hanka 1 (Út, 7. 10. 2008 - 11:10)

Lenko+ je to jsme na tom stejně,já mám děti 31,28 a 13 letou dcerku,také se mi narodila v 39letech.Jejda,tak to jsme stejně,vid?To dokážeš to je ti tak o 10let mín než mně.No v té době moje hnusná agora spala a já si užívala Natali,ona šla do školky až těsně před školou,byla pořád ve školce nemocná.Mně je 52.
Lenko+ telefon do kapsy,golfáče,a třeba si zase zpívej,nebo nadávej,to je fuk,a jak se u tebe projevuje onen záchvat,zkoušela jsi to prodýchat,nebo co uděláš,jo a až si budeš jistá,zkus to bez telefonu,to vše mi radí doktor,držím moc palečky

Lenka+ (Út, 7. 10. 2008 - 11:10)

Hani1 já mám taky 3 děti a v květnu budu babička rada bych chodila s vnoučetkem na procházky měla jsem dceru ve 40ti kluci jsou už dospěli ten podzim bych vymazala a dala 2 jara už se těšim do školky doufám že to dokážu a nepříjde záchvat

Hanka 1 (Út, 7. 10. 2008 - 10:10)

Lenko+ vidíš super,tak dnes zase hezky do školky,neboj to dáš,mě čeká psychiatr kontrola,ale jezdím do jiného městečka vozí mě tam kamarádka,ani nevíš ,jak ráda bych se tomu jednou zasmála,mám 3 děti,a ty 3 porody mi nedaly tak zabrat,jako by dala jedna cesta metrem.Jak jsem psala u mě ta hnusná agora propukla po autonehodě ,pak si dala léta celkem klid a pak se vrátila se starostma.Mrkni na to EFT,můžeš si to dělat i sama,já to dělám,tedy holky,ale ten podzim takovýhle pro mě tedy není,tak neboj to se poddá,já měla včera ještě expozici sice autem do Prahy,pobýt 2 hodiny v 8 patře a zase zpět,sice s dcerou ,ale i tak.A uvidíš ty jsi mladá porazíš jí.........
Lenko N.........ty jsi tedy šikula,já chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýý

Lenka+ (Út, 7. 10. 2008 - 10:10)

Hani1 nezačlo to bez duvodu manžel začal podnikat všechno zustalo na mě a měla jsem pocit že má rád jenom praci chtěla jsem na sebe upozornit aby se mi více věnoval ale vymstilo se mi to protože jsem zjístila že sama už nedokažu vyjit ani před barák začala jsem se léčit pak jsme si pořidili dceru pomalu sní obejdu kolem domu, včera jsem došla do školky připadalo mě to jako bych vyhrála 1 ve sportcedí za podporu možná jednou sedném do MHD navštívime se a budeme se tomu smát

Lenka N (Po, 6. 10. 2008 - 21:10)

Ahoj Hani1 díky za pozdrav.Zatím jak jsem psala jsem bez vážnějších atak.Kupodivu dokáži i strávit celé odpoledne jak mimo byt tak i město ikdyž teda jedině autem.V sobotu jsem strávila odpoledne z příjemnou osobou,která ví co mi je a kupodivu i v cizím prostředí mi bylo fajn.Zítra mám sezení u psychologa a ten za 7 let co mě má v péči i z pauzama,mě tak už zná že sebemenší změnu ihned odhalí.Vždy mi tvrdí že je to plus a že i celkově mi to prospívá.Lence+ taky držím moooooooc palečky,holt je to běh na dlouhou trať ale nevzdávej to.Opravdu to pak stojí za to.Já taky nezvládala obchody,vyjít před dům atd.A teď?Sama si zajdu na úřady,do obchodu,projdu se městěm,prostě zvládám celkem vše krom toho autobusu a vlaku.Lenko+ drž se a moc na tebe myslím,ten boj za to stojí věř mi.A Hani1 tobě zítra písnu ju?A pošlu pár fot z Anglie jak byla dcera jak jsem ti psala.Momentálně byla vybrána na nějakou akci přes fond Unesco tak ještě se 4 spolužákama je od 3 října prozměnu v Německu a vrátí se v sobotu.Jinak všem tu držím palečky a bojujte.

Hanka 1 (Po, 6. 10. 2008 - 13:10)

Lenko + super,vidíš ,že to jde,a vždycky ,když se ti něco povede si dej třeba něco dobrého,nebo se pocval,a můj psychiatr mi vyprávěl ,že jedna jeho pacientka agoře nadává,a že jí to nesmírně pomáhá,takové to ,to víš ,že jo,to zrovna ty mě budeš omezovat,potvoro jedna atd.A že si zpíváš super,já zpívat neumím,uvidíš bude se to lepšit,jen se fakt člověk nesmí zabednit doma,a co kolem domu s malou to jde?Moc ti fandím jsi mladá,a jak ta mrcha přišla náhle,bez důvodu?Ach jo,tak já zase nakouknu.

Lenko N.zdravím moc a moc,,,,,,,,,,,

Lenka+ (Po, 6. 10. 2008 - 13:10)

Hanko 1 mě vyjde slunce když zajdu těch 500m k psycholožce sama ale musím se pochválit dceru jsem vyzvedla ze školky sama i když jsem si u toho musela zpívat abych přišla na jiné myšlenky mám už agoru 5 let a MHD si myslím u mě nehrozí že bych do něj někdy vstoupila

Lenka N (Po, 6. 10. 2008 - 13:10)

Ahoj Hani1 neboj brzy ti písnu ale musím tě vyvést z omylu,to co jsi udělala ty pro mě by každý neudělal.Mám zkušenosti.Možná lidékteří touto nemocí trpí ale lidé kteří neví očem je řeč,tak ti tě budou považovat za blázna.Ale sama to možná znáš.Pošlu ti i změnu svého čísla ju?Pa a opatruj se

Hanka 1 (Po, 6. 10. 2008 - 12:10)

Lenko+ a zkoušet a zkoušet a zkoušet u sebe mám ověřeno nezacházet do extrémů,pak se moc rozhodím,ale zkoušet pomalu a postupně,hlavně se nezavírej doma,máš psychiatra,psychoterapeunta?Zatracená agora,vid,ale nevzdávej to,uvidíš ona to postupně bude vzdávat agora.A neboj nejsi jediná,a držím palce.Hanka,já až jednou vlezu do MHD,tak to asi vyjde slunce,,,,,,,,,,,,,,,,,

Lenka+ (Po, 6. 10. 2008 - 11:10)

Díky za obě rady konečně nějaké zkušenosti a pomoc za chvíli pujdu pro dceru zkusím to s tím kočarkem a bez manžela pro jistotu si vemu mobil opravdu mě to pomáha když mi někdo poradí dodává mě to sebeduvěru a sílu jít sama bez pomoci moc děkují

Hanka 1 (Po, 6. 10. 2008 - 09:10)

Lenko+ ano kočárek je supr,já chodila se psem,ale ty můžeš třeba s golfáčem,Pako má pravdu,člověk se cítí bezpečněji

Návštěvník (Po, 6. 10. 2008 - 09:10)

Běžte se ožrat....

Hanka 1 (Po, 6. 10. 2008 - 09:10)

Lenko+...........máš pravdu,Romana tu rozvířila něco ,co sem nepatří,já ti neporadím ,jen napíšu,jak jsem to dělala já,první den ke vratům,mám to asi 70m,několikrát a zpět,pak od vrat např 50m a zpět,postupně přidávala,denně několikrát,vždy s mobilem a lékem v kapse ,a pak když jsem šla třeba 500m a dále ,tak jsem nejdříve chodila se psem,pak sama a třeba jsem s někým telefonovala,a takhle postupně,doktor mi to schválil,a ono pak lepší a lepší,pak jsem začala dělat metodu EFT,mrkni na to na www.eftprozdravi.cz pani Plachá,ted už se občas přistihnu,že jdu do obchodu a čekám,že se mi udělá zle a ono nic,není,stále ale problém MHD,autem jsem schopná jako spolujezdec jet kamkoliv ,ale MHD je průšvih.Leni věř mi je to dřina,ale je to pitomý blok v naší hlavě.Když se mi ztratil pes.lítala jsem tady u nás jako blázen,agora neagora.Tak to jsou moje tvrdé zkušenosti,plus léky,nejhorší je se zaseknout doma,to vím,že nesmím.

Romano,,,,,,,,,toto je opravdu diskuzní pole pro všechny,tohle co ty píšeš,se sem nehodí

Pako (Po, 6. 10. 2008 - 09:10)

To-Lenka+ ZNAL JSEM 1 ZENU A TA KDYZ POTREBOVALA PREJIT-DOJIT ZA ROH,TAK SI JAKO OPORU /BERLICKU/ VZALA KOCAREK /FINTU/ I KDYZ NIC NEVEZLA ...... :-( HORSI JE TO U CHLAPA......PA!

Pako (Po, 6. 10. 2008 - 09:10)

To-Lenka+ ZNAL JSEM 1 ZENU A TA KDYZ POTREBOVALA PREJIT-DOJIT ZA ROH,TAK SI JAKO OPORU /BERLICKU/ VZALA KOCAREK /FINTU/ I KDYZ NIC NEVEZLA ...... :-( HORSI JE TO U CHLAPA......PA!

Lenka+ (Po, 6. 10. 2008 - 08:10)

Tak si myslím že si tady vyřizujete jenom nějaké osobní záležitosti kdo komu ublížil nebo pomohl .Muže už mi někdo prosím pomoct s agorou nějakou třeba fintu abych zvládla zajít sama 200m do školky pro dceru a nemusela s tím nikoho otravovat

Romana (Ne, 5. 10. 2008 - 21:10)

viděla jsem že si jsi udělala profil a měla inzerát a hledala kamarádku.Té stránce se říká lidé.cz....Četla jsem o smutku ve Vaší rodině....mrzí mě to,život je někdy strašně krutý.Můj mail je zlabenka"seznam.cz,tel.722 815 042.Ráda tě uslyším.

Reklama

Přidat komentář