Reklama

Agresivita dnešních důchodců

Gypsi (Pá, 27. 10. 2006 - 21:10)

Anonym, to je síla... Podepiš se a přihoď argument, jinak jsi nýmand, nula nestojící za reakci.

Návštěvník (Pá, 27. 10. 2006 - 21:10)

Navíc děsně sprostý a vulgární.

xxcd (Pá, 27. 10. 2006 - 21:10)

Ještě k Tobě Probere a pak i k jiným (spíš váženým občanům Prahy): Tvých názorů si určitým způsobem vážím, ale nezlob se na mě Ty a ostatní, co se tady tak oháníte obzvášť oblíbenými důchodci z Prahy. Chceš mi tím tedy i nepřímo říci, že až Ty a Ti Tvému názoru podobní budete důchodci slušní, neslušní, agresivní atd., nebo i sebelepší a vzorní, tak že vždy budete horší důchodci, než třeba ti v Brně, nebo jinde v Republice !!?? Pokud ano, tak beru a máš právo tak mluvit o Vašich důchodcích, ale neplyne z toho třeba potom i to, že celkově občané Prahy jsou tedy agresivnější a pak akorát ty mladší generace si tady na tu starší budou stěžovat, jak mají agresivnější důchodce, než kde jinde !!??? Takže pokud Vy z Prahy tady prudíte všeobecně do Vašich důchodců, tak pak i Vy pro mě už teď jste potenciální agresivní důchodci, protože agresivita těch starších se s nimi potom táhne už od mládí a to nějakým zvláštním způsobem nejspíše spjatým s Vašim "velkoměstem" !!! ... Mohl bych tady stejně jako Vy říkat, že Vaši řidiči jsou prasata, ale ... co řidič, to člověk a s A na SPZ jezdí i gentlemani od Vás ... Proto Ty pohádky s duchnama si nechte třeba pro dalšího Nerudu ...

Návštěvník (Pá, 27. 10. 2006 - 21:10)

To Gypsy:typický agresivní důchodce.

Gypsi (Pá, 27. 10. 2006 - 20:10)

Těší mě, že jsem píchnul do hnízda rozzlobených lidí. Nevím, kdo sem všechno píše, ale uvědomujete si, že hovoříte o vlastních rodičích!!? Co si o sobě myslíte kritici mého chování? Kde jsou vaše morální hranice?
Nepustil někdo maminku s kočárkem sednout, či vůbec neumožnil jim nastoupit? Často to bývá právě ta mládež, která ještě neví, jaké jsou starosti s dítětem. Na nemohoucích důchodcích si ovšem vylijete svůj vztek.

Zvláště pro Aničku, která napsala

Návštěvník (Pá, 27. 10. 2006 - 18:10)

Pro Gypsiho:váš názor na ostatní= naschvál stojíte,abyste mě nemuseli pouštět sednout!Gypsi vy jste ztělesněná zloba a ono se vám to vrátí!

ruda.sona (Pá, 27. 10. 2006 - 17:10)

Gypsi:když tak přemýšlíte,tak je mi vás moc líto.

Anička (Pá, 27. 10. 2006 - 15:10)

Jo a ještě pane Gypsi, ten Váš podivný názor, že "většina zde diskutujících by invalidu zřejmě nepustila sednout" to je vážně k smíchu, jak to můžete vědět? Z některých příspěvků je jasné, že se jedná právě o lidi, kteří jsou ke starším uctiví, ale přesto se setkávají se zlobou. Chováte se přesně jako v té povídce Šimka a Grosmana jak už tu někdo psal - "stojí, stojí, ale kdyby seděl stejně by nepustil" :))

Anička (Pá, 27. 10. 2006 - 15:10)

To jsou ale hloupé řeči, Gypsi! Myslím to stáří do hrobu. Diskuze je o bezdůvodné agresivitě některých důchodců, kteří SCHVÁLNĚ vyvolávají konflikty a buzerují ostatní. Je jasné, že když se nade mnou bude v MHD klátit stará babička tak jí pustím sednout a ten kdo ji sednout nepustí je hulvát (pokud ovšem není všude jinde volno a ta klátící se babička ho nemlátí holí), ale o tom ta diskuze přece není. Vzájemnou toleranci ano, ale opravdu vzájemnou.

Blanka (Pá, 27. 10. 2006 - 15:10)

Jasně,že nejde o důchody,ale zamyšlením se nad agresivitou a jejími příčinami.Nespokojenost vždy a se vším má dost blízko k různým projevům agresivity.Píši o tom ,s čím se setkávám já a co mi vadí.Chování starého člověka může být ovlivněno demencí,ale ne každý je dementní.Myslím si,že zloba se neprojeví až na "stará kolena",ale v tom jistém člověku to je stále a záleží na situaci,kdy se projeví.Faktem je,že ke stáru se vlastnosti zvýrazňují.Jinak naprosto souhlasím s Eliškou.

Gypsi (Pá, 27. 10. 2006 - 15:10)

Názory na zlou povahu pražských důchodců se to tu jen hemží. Já naopak mockrát vidím, jak mladí, zdraví a nepracující studenti se zatvrzele dívají z okna na zajímavé spadané listí, aby nemuseli pustit invalidu sednout.

Je mi přes padesát, jsem po infarktu, a přesto vždy pustím starého člověka sednout. Koneckonců mě ve svých letech už po celoživotní dřině všechno bolí a mám pochopení pro starší, kteří jsou někdy rádi za to, že se ještě vůbec pohybují.

Vše je o toleranci k druhým. Většina zde diskutujících by pravděpodobně důchodce sama nepustila sednout, avšak s gustem si tu pláčete na rameni nad špatnou výchovou důchodců. Ti staří spratci totiž trpí zanedbanou výchovou a teď se to teprve projevuje. Jenže ti staří spratci vychovali také vás, a na vašich názorech je to jasně vidět. Jste také spratci, jenže mladí a zdraví spratci, takže bez pomoci hole předběhnete stařečka, který je vám jen k pousmání. Jak napsal xxd, také budete staří a věřte, že budete horší než ti dnešní důchodci. Vlastně už jste se projevili.

Boji o sedadla zdar, a ať ty důchodkyně porazíte! Mládí vpřed a stáří ať si lehne do hrobu!

prober (Pá, 27. 10. 2006 - 15:10)

Děkuji Eliško :)

prober (Pá, 27. 10. 2006 - 15:10)

děkuji Eliško :)

Eliška (Pá, 27. 10. 2006 - 14:10)

Pro J.A.N. Nejsem 20ti letý puberťáček, ale s Proberem naprosto souhlasím a věřím tomu, že i v šedesáti budu mít stejný názor a to ten, že by nikdo neměl vědomě ubližovat druhému a to bez ohledu na to, jestli je zrovna nemocný nebo má jiné třeba i vážné problémy. Jasně, člověk v takovém případě může být nepříjemný, mrzutý, ale svojí frustraci si řešit tím, že někoho záměrně ať už slovně nebo fyzicky napadne? To snad ne? Nebo se ti to zdá jako normální a vlastně jako nutnost toho "sešrotování životem"? To asi těžko, když jsou i lidi staří a nemocní nebo s jiným trápením, kteří nikomu záměrně neubližijí a to jsou jistě "sešrotováni" dost.

prober (Pá, 27. 10. 2006 - 14:10)

tak to jseš vedle jak ta jedle J.A.N.e :) Teda xxcd je študák, ale já už jsem dostudoval dávno tomu.
A kolik že je tobě, sešrotovaný kmete prosycený životní moudrostí? :)

J.A.N (Pá, 27. 10. 2006 - 14:10)

prober a xxcd jsou podle stylu psaní pravděpodobně 20ti letí puberťáčci :-) Postupem času změníte své názory a přijdete na spoustu věcí a život vás sešrotuje tak jako každého :-) Good luck!!!

prober (Pá, 27. 10. 2006 - 14:10)

xxcd: na tom, že Praha se agresivními starými lidmi jen hemží, se tu v diskuzi shodlo mnoho lidí. Já sám jsem žil i jinde a můžu srovnávat. Je to prostě tak. Ty srovnávat nemůžeš, v Praze nežiješ, zuřícího starého člověka jemuž jsi nic neudělal jsi nezažil, ale Pražáky poučuješ.

"Prober se Probere" je asi tak 1000-krát na Doktorce zopakovaný vtip, od člověka Tvého intelektu si dovolím očekávat něco čerstvějšího, xxcd. Fakt, přijď s něčím originálnějším, dík.

Až budu, milý xxcd nemocný, budu se chovat k okolním lidem stále stejně a nebude to pro mě důvodem k tomu, abych někoho terorizoval. Jestli tvá chřipka probíhá tak, že sprostě nadáváš všem okolo a ty nejblíž stojící nakopneš, jsem rád, že nežiješ v Praze.
A až budu bojovat o život, troufám si tvrdit, že se u toho jen stěží budu nacházet v prostředku MHD. Maximálně tak pod tramvají, která mě právě přejela. Omlouvat hrubiánského starého člověka tím, že bojuje o život - nevěřím, že si neděláš srandu.

A poslední věc: pokud je pro někoho smyslem celého dne otrávit co největšímu počtu neznámých lidí život a alespoň jednoho, dva fyzicky inzultovat, pak si zasluhuje přinejmenším jednu po hubě a ne ohledy.

Návštěvník (Pá, 27. 10. 2006 - 13:10)

Tady přece vůbec nejde o důchody,jak sem někdo pořád cpete.Znám chudé důchodce z venkova,kteří jsou hodní a milí a dobro z nich přímo vyzařuje.K těm mám úctu.Pak znám spoustu pražských důchodců,kteří mají peněz dost a zlobou a agresivitou se přímo dusí.Nejraději by vše živé okolo utloukli.

Návštěvník (Pá, 27. 10. 2006 - 13:10)

Když vidíš ty namalované a vymóděné pražské agresivní důchodkyně,tak tě určitě nenapadnou slova jako bezmocnost a bezbrannost!

Blanka (Pá, 27. 10. 2006 - 13:10)

xxcd:důchody jim přeji,vždyť si je samozřejmě zaslouží.Vadí mi neustálé stěžování na to,že mají málo.

Reklama

Přidat komentář