Reklama

Agresivita dnešních důchodců

Zachariáš (St, 25. 10. 2006 - 22:10)

Poslouchej ty jeden Jakabuši Czurakowskij,
jsi pěkný vůl a podívej se do zrcadla.....a jdi do školy k "proberovi". Ten je aspoň moudrý a líbí se mi, jak z blbým dědkem vyběhl.To téma je ale o agresivitě a pokud je mladý muž agresivní tak je vlastně také děděk. Ale znám také příjemné dědky věkem. Agresivita se rodí z jídla, pití a také z vlastní cesty bez Boha. Ego a agresivita si podávají ruce a tak staří zatrpkli komouší a někteří estebaci, kterým nevyšel královský důchod. Setkat se s blbem a ještě agresivním je horší, než se setkat s medvědici, která má mladé.....o))))

Lokomotiva (St, 25. 10. 2006 - 22:10)

Vy jste lidi ale taky pekne agresivni, vsimli jste si toho? ;o))

Návštěvník (St, 25. 10. 2006 - 19:10)

Netahajte sem sociální politiku,nedělejte z toho politické téma!Tady nejde o důchody,ani o všechny důchodce,ale jen a jen o AGRESIVNÍ důchodce!Tak tu nezamlouvejte původní téma,které se týká AGRESIVITY některých důchodců.

Jakabuši Kawasa (St, 25. 10. 2006 - 19:10)

Tak nečekejme na reformu-ZRUŠME DŮCHODY ÚPLNĚ! Naší ekonomice to jen pomůže. Buď se o staré rodiče můžou starat jejich děti. To bude motivovat mladé lidi aby si děti pořídili, aby až jednou budou staří, aby se o ně někdo postaral. Český národ tak přestane postupně vymírat. Další možnost by bylo spoření do penzijních fondů. Prostě ať si každý celý život spoří, aby měl dost peněz na stáří. A kdo spořit nechce, tomu se to krutě vymstí. Takový se půjde pást a basta fidly. Bude žebrat nebo vybírat popelnice. ČLOVĚK SE O SEBE MUSÍ POSTARAT SÁM. NE NATAHOVAT RUKU A STÁTE DEJ, DEJ....!!! To bychom to daleko nedotáhli. Proto navrhuji-ZRUŠIT DŮCHODY ÚPLNĚ.

Help (St, 25. 10. 2006 - 19:10)

Vážená stařeno důchodkyně,vy jste vůbec nepochopila,o co tady go.Tady lidé nejsou proti důchodcům všeobecně,ale proti AGRESIVNÍM důchodcům!!!!!!!!!!

důchodkyně (St, 25. 10. 2006 - 19:10)

a všem vám mladým, co máte život před sebou, a překáží vám starci a stařeny, co se tak tak šourají a tím vadí běhu moderní doby přeji z celého srdce, abyste umřeli včas! Dokud jste zdraví a plní sil, nejlepe tak tři roky před dosažením důchodového věku.
( ať nemusí zse vydělávat na vás vaše děti... Dědova mísa :-((((

důchodkyně (St, 25. 10. 2006 - 19:10)

ano, souhlasím. Důchodce postřílet! Všude jen překážejí! Staré baby s těma tornama na kolečkách v tramvajích, ve frontách, v obchodech! Kdo jim má pořád uhýbat? Měli by mít natolik slušnosti, aby umřeli sami! Ještě abychom na ně vydělávali! Zastaňme se mladých, zdravých a dravých! tĚM PATŘÍ SVĚT

Návštěvník (St, 25. 10. 2006 - 16:10)

Mladí lidé se umí bránit,ale ne malé děti.Učím na 1.stupni a co myslíte,že je ráno pro děti z druhé třídy největší stres?Jízda MHD v Praze.Ne že by si snad někdy troufly sednout,ale důchodcům vadí i když tam jen stojí se školní taškou.Sprostě jim nadávají,že tam děti překáží.Myslím,že nejagresivnější skupina obyvatel v naší republice jsou důchdci z Prahy.

Anička (St, 25. 10. 2006 - 15:10)

True: no já asi moc silná právě nejsem, mě zkrátka to jak mi nadávala ta babča v tramvaji a pak jak mě nakopl ten dědek opravdu rozházelo. Ale samozřejmě vím, že jsou prostě starý a kolikrát už si ani neuvědomujou co dělaj. Takže jsem to taky ignorovala a prostě odešla jak radíš. Tady jsem si to potřebovala tak nějak vyventilovat, protože navíc tím jak vidím tu jejich zlobu okolo mě to fakt i mrzí. Ale jinak máš samozřejmě pravdu.

True (St, 25. 10. 2006 - 15:10)

To Anče: A proč to prostě nenecháš plavat? Starý lidi už nad sebou mnohdy nemaj kontrolu, ale v podstatě je to neškodný. Stačí to ignorovat a odejít. Jsi mladá a nemusíš se tím tak zabývat. A nebo si taková citlivka? Přijdeš mi tak trochu jako dětinská stařenka :-) My mladý lidi jsme snad dost silný na to, aby nás nějaký žvatlání starých lidí nerozházelo.....a nebo se snad z teenagerů stali rozmazlený sračky?

pro Probera (St, 25. 10. 2006 - 15:10)

Proč do toho cpeš politiku, to jsi fakt úchyl nebo co?

Jana (St, 25. 10. 2006 - 15:10)

s tím, jak vám najíždějí důchodci vozíkem do zad se setkávám i v Brně a taky jsem si říkla, že to dělají jen důchodci. Nevím, proč tak chvátají....

Martin (St, 25. 10. 2006 - 14:10)

Taky pro Důchodlyni: Ano, postřílet, a nejen že nám "jen užírají ze státního rozpočtu prachy!" ale taky nám tu vydýchávají vzduch, caramba!

Anička (St, 25. 10. 2006 - 14:10)

Pro důchodkyni: Vážená paní, nikdo tu přece neřekl, že je třeba vystřílet všechny důchodce. Dokonce tu ani neřekl, že všichni důchodci se chovají špatně. Tak není třeba ironie. Ale uznejte, že ty příběhy co se tu objevili nejsou v pořádku. Nebo schvalujete aby důchodci bezdůvodně napadali a uráželi mladší lidi a dokonce děti? Nebo taky ve frontách u pokladen předbíháte, strkáte a najíždíte vozíkem na všechny mladší lidi a pokud se proti tomu někdo z nich ohradí cítíte se ublížená?

důchodkyně (St, 25. 10. 2006 - 14:10)

ano, souhlasím. Všechny důchodce je třeba vystřílet, stejně nám jen užírají ze státního rozpočtu prachy!
Co se starou bábou? Zastřelit!
Zahajuji kamaň pro ochranu mladých, nemohoucích mladých, perspektivních jedinců, kteří tak krásně vítězí v boji se starouchama, hlavně ve frontách!

Anna (St, 25. 10. 2006 - 14:10)

Ano,ano,pražští důchodci jsou asi ta nejagresivnější sorta v republice.Ti z menších měst a venkova zdaleka nejsou tak zlí.Píšete,jak jsou agresivní na mladé lidi.Ale zdaleka nejvíc si troufnou na malé a školní děti.Byla jsem svědkem toho,jak v téměř prázdné tramvaji dědek zvedl malé dítě -asi tak prvňáčka, ze sedadla s tím,že nemá co sedět.Samozřejmě se nás několik toho děcka zastalo,ale jak ten hulvát ječel,to bylo hrozné.Víckrátjsem zažila,že menší děti ty důchodci přímo terorizují.A pak by chtěli úctu ke stáří...Z jednání pražských důchodců bývám pravidelně v šoku a ukrutně mě vytáčejí,i když se vždy snažím těch slabších zastat.

Ondro (St, 25. 10. 2006 - 13:10)

Probera úplne chápem a schva?ujem jeho ráznejšiu reakciu. On to nezačal. Je fakt, že starí ?udia vedia byť pekne hnusní, hádaví, sebeckí a nepríjemní. Celé roky si kladiem otázku, prečo sú to väčšinou ženy, aj keď jedovatý dedek je tiež známa skutočnosť, ale sú to väčšinou ženy. Bude to určite záležitosť endorfínov, adrenalínov, hormónov a bohvie čoho ešte, čo prináša vyšší vek. To by nám vedeli zodpovedať najlepšie psychiatri a psychológovia. Je to zlé ale, je to tak. Kto vie, ko?ko sa dožijeme my a ako príjemní budeme na staré kolená. Ale možno si to tí starší i uvedomujú a jednoducho nechcú byť nekonfliktní, chcú a potrebujú sa poštekať a na niekom vybúriť. Uvidíme, čo nám povedia naši vnuci.

Eliška (St, 25. 10. 2006 - 13:10)

Naprostý souhlas s Proberem, taky znám i milé staré lidi, ale NIKDO z nich, dokonce ani vlastní babička nejsou z Prahy. Tady v Praze jsem snad příjemného důchodce nepotkala ještě nikdy.

prober (St, 25. 10. 2006 - 13:10)

díky Eliško, mám radost :) Ještě bych měl podotknout, že znám i staré lidi, kteří jsou jako sluníčka, vlídní, laskaví a je hřejivé se s nimi setkat. Ale aspoň tady v Praze jsou naprostá minorita. Bohužel.
Asi hodně starých lidí neuneslo přechod do společnosti, kdy se každý musí postarat sám o sebe a nikdo (ani stát) to za něj neudělá jako dřív; to uznávám - takoví to mají těžké.
Ale žádné osobní těžkosti a nesnáze nedávají nikomu právo terorizovat ostatní. Ani důchodcům, ani puberťákům.

True (St, 25. 10. 2006 - 13:10)

Stáří musíte brát s nadhledem. Ve stáří postupně "odcházejí" tělesné a mentální funkce a člověk se mění fyzicky i psychicky. Stáří je v podstatě nemoc a čeká to jednou každýho. Člověk už si neuvědomuje co dělá. Proto je dobrý to mít na háku a pokud možno ignorovat.
Já osobně bych si přál, až budu starej a začnu vyšilovat, aby bylo legální se nechat utratit, přál bych si ránu z milosti....

Reklama

Přidat komentář