Reklama

Agresivita dnešních důchodců

xxcd (So, 28. 10. 2006 - 21:10)

Tak tedy Anno ... Co třeba to, že jdeš svým skutkem jako příklad třeba mladým holkám a klukům jedoucím ve stejném dopravním prostředku !!?? Z toho radost mít nebudeš !? Právě oni Tě třeba za x let pustí sednout !!! Není to pořád víc, než to, že Ti někdo nepoděkuje, nebo se na Tebe neusměje !!???

Mamča (So, 28. 10. 2006 - 20:10)

TO GYPSI: tak si založ diskuzní téma "Báječní a skvělí důchodci".Tohle téma zní jinak.

Anna (So, 28. 10. 2006 - 20:10)

No víš,tady vlastně nejde ani tak o to nepoděkování,jako o to,jak se na mě kolikrát ještě zle podívají.Pak si říkám,mám já tohle zapotřebí...Oni očima nejenže neděkují,ale spíš proklínají,nenávidí.A nejsou to žádné bezmocné křehké stařenky a stařečkové,jak si myslíš.Samozřejmě,nejsou takoví všichni,znám hodně opravdu milých důchodců.

Gypsi (So, 28. 10. 2006 - 20:10)

Mám pocit, xxcd, žes kápnul na příčinu vzteklosti lidí nesnášejících důchodce. Někdo jim prostě někdy nepoděkoval, a proto je potřeba odsoudit všechny staré lidi jako nějakou sortu nesnesitelných zrůd.
Nikdy by mě nenapadlo soudit podle jednotlivců celek. To dělají pouze primitivové a proto může vzniknout toto téma, nebo třeba "Taky vám začínají vadit Slováci?" a všechna ostatní zjednodušená hloupá témata.
Domnívám se, že jsi slušný a inteligentní člověk, který za drobné služby okolí neočekává okamžitou odměnu. Odměna je obsažena v tom, že jedinec se sám zachová slušně a ten pocit by už mu měl stačit.
Nedomnívám se však, že bys to zdejším jednodušším jedincům s absencí elementární etiky dokázal vysvětlit. Házíš perly sviním, chlapče...

xxcd (So, 28. 10. 2006 - 19:10)

Nikdo Tě Anno nenutí ... Ty bys třeba mohla mít příjemný pocit a představit si sebe za x let, jak se Ti uleví, když Tě třeba student (či 50ti letá žena) pustí v kymácející šalině si sednout ... Slušnost je slušnost, ale snad Tě nerozhodí to, že bezmocná stařenka, pro kterou je v tu chvíli prioritní si sednout nepoděkuje ... Může být slušná a dřív byla, ale neuvědomí si to, má malinkou stabilitu, lámavé kosti třeba ... Prostě je moc ráda, že si sedne ... Já poděkování nečekám, prostě pustím a nelituji a kolikrát už se na mě ne jedna stařenka usmála a přitom ale slovy nepoděkovala, ale spíš očima ...

Anna (So, 28. 10. 2006 - 19:10)

Zásadně pouštím v MHD starší sednout,ale štve mě,že dobrá polovina důchodců mi ani nepoděkuje.Nejsem žádné děcko,které by si nemělo dovolit sednout,je mi přes 50 let.

Nika (So, 28. 10. 2006 - 18:10)

zrovna nedavno jsem se na tohle tema, bavila s moji kamaradkou..taky mam par zazitku z prazske hromadne dopravy..(a nejen z ní, casto na me byvají neprijemne i stare doktorky-pred týdnem jsem byla na kožní a ona neco rikala, ale ja ji opravdu nerozumela-je ji opravdu hodne, mluvila nesrozumitelne, potichu..tak jsem ji to slusne rekla,a ona pak celou dobu na me byla pekne hnusna a s mymi problemy mi teda moc nepomohla)..když jsem byla jeste malinka, tak jsem s moji spoluzackou jela ze skoly a jedli jsme nejakou cokoladovou tycinku, tramvaj byla uplne prazdna, pouze par duchodcu..jakmile duchodkyne zpozorovala že male deti jí v tramvaji, tak zacala na nas strasne kricet, celé dve stanice, až jsme museli vystoupit, protože vypadala na to že je schopna nas zmlatit a vykopnout na nastupiste..a jednou jsem poustela sednout nejaou pani a za odmenu me regulerne prastila holí do nohy..
Ale zase je i skupina hodnych, milych starsích lidi..a to je pro me pak poteseni je pustit treba jen sednout..

Jana (So, 28. 10. 2006 - 18:10)

Kdo ví jaký budeme my ve stáří.
Mají většinou velké zdravotní problémy.
Zkusme je brát trošku s rezervou.

xxcd (So, 28. 10. 2006 - 18:10)

Až na jeden detail anonyme ... Ty nevíš, jak já vypadám !!! ... Ty nemáš problémy s agresivníma důchodcema, ale zřejmě sám se sebou !!! :)

Paela (So, 28. 10. 2006 - 16:10)

To víš Leni,že vím,jak na ni,není to nic složitého,podívej,je to takové rizoto. http://jakub.tucnacek.cz/present/item/dia-paela-poulet-et-fruit-de-mer/

Lenka (So, 28. 10. 2006 - 15:10)

Paela ,kdyby byl kazdej duchodce jako ty ,tak je to na svete o moc hezci :-) Moje tchyne dela paela moccc dobrou a ty vis jak na ni??;-)

Návštěvník (So, 28. 10. 2006 - 15:10)

xxcd:takhle nějak jako ty, vypadají vždy ti řvoucí,agresivní důchodci.

xxcd (So, 28. 10. 2006 - 13:10)

Víš proč moje příspěvky pro Tebe postrádají logiku !? Protože jsou na Tebe příliš složité !!! Ty prostě ráda čteš jednoduché věci, které Tě nenutí se trochu zamyslet !!! Jinak jsi právě ten člověk, co vyvolává v diskuzích odklon od tématu !!! ... To, že Paela bude prima žena jsi nám říkat nemusela, my to poznali také ... Tobě hlavně šlo o to Gypsiho a mě nařknout, ale sama jsi k tématu nic nepřidala ... Tak hledej dál a nekaž diskusi prosím !!!

Hledající (So, 28. 10. 2006 - 10:10)

Paelo,vy jste určitě taková důchodkyně,ke které mají lidé úctu a proti takovým tu nikdo nic špatného nepíše.Anička a Honza tu mají lidské a moudré postoje,ale to co tu píše jakýsi Gypsi a xxcd postrádá logiku a je jen snůška hrubých nesmyslů.

Paela (So, 28. 10. 2006 - 09:10)

Jsem už taky důchodkyně,četla jsem celou diskuzi a každý má svoji pravdu,nepřikláním se ani k jedné straně.Ale musím říci,že i mě samotné je někdy trapně v autobusu,jak se staří chovají k mladým a to nejsem z Prahy.Já mám mladé lidi ráda,člověk vedle nich na chvíli pookřeje,dobijou mě energií a "zahřejí okoralé srdce".Nemám s nimi problém.Ale taky nejsem škarohlíd,který jen nadává na nemoci,na důchod,žiju ráda a tím mnohé vrstevníky asi taky štvu.Nemoci a bolest beru jako úděl a nikoho s tím neotravuju.

Gypsi (So, 28. 10. 2006 - 02:10)

Vanesso, máš pravdu, nepřečetl jsem si všechny příspěvky od začátku.
Na tvoji radu jsem si tuto diskuzi pročetl od začátku, a dovolím si definovat a dokonce udělit řád "Bijec dědků".
Probere, byl jsi shledán tak samolibým hlupákem, že o tento řád nemůžeš přijít. Hodnocení potencionálních medailistů ovšem není konec! Jsou účastníci této debaty, kteří jsou rovněž favority, kupříkladu Honza s Aničkou ti šlapou na paty.
O Aničce si ale netroufám tvrdit, že nějak šlape, to by byla pomluva. Nějak chodit však musí, ne?

Gypsi (So, 28. 10. 2006 - 01:10)

Víte vy méně chápaví, co musí inteligentního člověka nasrat?

To je jako od Járy Cimrmana "To je zajímavé, ale tady vlevo vždycky sedí blbci." Každý člověk se svým "postojem" někam posadí. Může to být vlevo, vpravo, nebo i tam vzadu, kde většinou sedí dva blbci vedle sebe. Kam ses posadil ty?

Já jsem vztekloun podle tvrzení jakéhosi, předpokládám údajně vzdělaného Honzy. Možná se Honzo cítíš snad být i vzdělán, ovšem skladba tvého slohu a myšlenky tomu nenasvědčují. Gramatika pláče, ale je ti dopředu odpuštěno v zájmu tolerance vůči neplatící menšině.

Kdo to je, ta většina vůči menšině, zeptej se? To jsme my, kteří jsme v zájmu solidarity s mladými platili z našich daní i tvoje vzdělání, a ty ses ukázal jako nevděčník a navrch špatný student. Jinak na mě se vyser, já neočekávám, že bys mě pustil sednout, ale svoje rodiče bys měl ctít, jinak přijdeš do pekla!

Honzo, jen soukromě pro mě; podle čeho usuzuješ, že jsem komunista? Podle MÝTINKŮ?

xxcd (Pá, 27. 10. 2006 - 23:10)

ááá ... příběh hloupého Honzy ... , ... No, stačí Tvůj úvod a vidím, že Ty budeš The best !!! :) Nikdo nic nechtěl říci Tobě a pokud jsi nečetl předcházející příspěvky, tak se nediv, že nevíš, co říkám já, nebo Gypsi ... Jinak s Proberem se nedohaduji, ale diskutuji ... Jinak ZLÝÝÝ lidé v Praze, toť je to, co jsi nepochopil a co jsem rozebíral ...

Honza (Pá, 27. 10. 2006 - 23:10)

Tak mám dojem, že zrovna Gypsi je taky jeden z těch vzteklounů, jako by se potrefená husa ozvala. Nechci být hrubý a nechci tu dělat takové zbytečné dusno,jako tu dělají některá individua. Jako by se potřebovali s někým pohádat.
Zrovna tak nějak nechápu xxcd, vůbec mu nerozumím co tím vším vlastně chce nám ostatním sdělit, dohaduje se dost brutálně s Proberem, ale co je vlastně zač on sám,koho vlastně zastupuje, co tím vším chce dokázat a hlavně komu, prostě nechápu.
Tady se to svrhnulo někam jinam, Anička naspala opravdový příběh, úplně obyčejný, ale normálně lidský,a úplně si tu situaci umím představit, když o tom přemýšlím, tak mě napadá, že jsem už dávno něco podobného taky viděl, tak nechápu, proč jí Gypsi napadá a o co mu jde, není to taky jeden z takových co by se v MHD i poprali a hůlkou mávali?

Mám takový dojem, co jsem tak vypozoroval, tak hodně z těch zlých lidí, co dělají ty scény v MHD a obchodech, se rekrutuje z řad komunistů, buď jim tleskají a vzpomínají na minulé "zlaté" časy, nebo je dokonce ještě teď volí.
Stačí, když se podíváte na mýtinky komunistů a zkuste si tam projevit svůj názor odlišný od nich, tak to je vidět jak se chudáčci důchodci, nemohoucí dovedou pustit do odpůrce jejich ideí.
Když se na to podíváte blíže, tak je ta strana skoro samý důchodce a sem tam je vidět nebohou mladou tvář a ta zloba těchto důchodců je taková, že by dokázali docela dobře ublížit svému odpůrci.
Kde je pak tolerance a demokracie.
Tak pak se nemůže člověk divit, že je ta zloba i v normálním životě a když se takovýhle důchodce dostane mezi obyčejné lidi, tak si vždycky najde nějakou svou oběť. Ale nemyslím si, že jsou jen zlý lidé v Praze, asi je to tím, že tady je větší kumulace obyvatel a větší doprava, tak je těch pár zlých lidí více vidět, než v jiných městech. Myslím si, že jsou opravdu zlý lidé všude, ale jak se má proti nim bránit normální slušný a třeba ostýchavější lidé, to je problém, ne každý umí takovho nerudného důchodce či důchodkyni utřít a mít klid.
Tak že lidičky, hlavně klid a mějte se všichni rádi, jsme jen lidé chybující.
Ahoj Honza.

Vanessa (Pá, 27. 10. 2006 - 22:10)

Gypsi, asi sis neprecetl celou debatu, od zacatku.

Reklama

Přidat komentář