Reklama

cigarety

Návštěvník (So, 29. 6. 2002 - 21:06)

Pro zajemce jsem na Nekurak.cz nalezl test zavislosti na nikotinu, docela zajimava vec.. pro zjisteni zavislosti je udajne nejdulezitejsi otazka zjistujici cas mezi probuzenim a potrebou prvni cigarety. Jim se totiz ukaze, nakolik je telo - ktere pres noc nedostalo dravku drogy - na nikotinu zavisle.. zdravim vsechny!

Návštěvník (Po, 17. 6. 2002 - 16:06)

Ahojte lidičky, se zájmem si tady čtu a s radostí se přidávám do klubu budoucích nekuřáků.Kouřila jsem 10 let ( je mi 27 ) a to fest. Minimálně 20 denně a to ještě k tomu "balené"...Poprvé mě to napadlo přestat před 2 lety, kdy můj táta onemocněl rakovinou plic ( taky byl těžký kuřák ), loni zemřel - ve 49 letech, plnej života...bylo to strašný...Ale dál jsem kouřila...Před 3 týdny přestal kouřit můj přítel a já si slíbyla, že to taky dokážu. Takže jsem to snižovala...a teď po přečtení vašich příspěvků a článků o kouření si půjdu zapálit poslední cigaretu...podle jedné super knížky, která vám vsugeruje že jste šťastní, že nekouříte a ta poslední cigareta vás v tom svou chutí utvrdí...Doufám, že to dokážu, že nebudu mít ten pocit, že mi bude v životě něco chybět...musím, kvůli tátovi, příteli a sobě...Pište a podporujme se navzájem ! Těšilo mě ! A těším se !

Návštěvník (So, 15. 6. 2002 - 20:06)

ja kourim uz 3 roky.. prestat jsem chtela. protoze je to dost drahy, ale ja mam hrozny abstaky..jsem na vsechny kolem me protivna, chci od nich nemozny, obcas mam tresavku.. zvykacky mi vubec nepomahaji...poradte, existuje jeste neco co mi muze pomoci?????

Návštěvník (Po, 27. 5. 2002 - 23:05)

Možná,že jsem slabý jedinec,ale kouřímuž více jak 30let kolem 25 cigaret denně,zkoušel jsem vše,včetně žvýkaček,náplastí,ale marně,přestože velkou motivací by mohl být můj akutnízánět průdušek.Jsem sám ze své slabosti nešťastný. Pavel

Návštěvník (Ne, 12. 5. 2002 - 21:05)

Jo, to mas pravdu, z nudy to neni. Ja jsem jeste v tech telecich letech a obcas kurim, nekdy docela dost. Proste na to dostanu chut, ale umim si to zatim odeprit, coz je celkem dulezity. Jsem na koureni privykla, protoze moji rodice kouri. Nechci si samozdrejme vypestovat zavislost, to mi to za to nestoji. Ale je pravda, ze jsem mlada a zkousim tyhle veci, ty si taky nekdy zacal, tak by me zajimalo kdy, kdyz ne v mem veku a celkem to odsuzujes?

Návštěvník (Po, 6. 5. 2002 - 17:05)

mate pravdu

Návštěvník (Po, 6. 5. 2002 - 17:05)

ja sem se to odnaucil tak ze sem si dal normu. nejdriv sem zacal na patnacti normalne jich bylo ale vic.a co dva dny to jedno cigaro dolu.no a kdyz sem skoncil na jednom cigaru tak sem si normalne rek ze to cigaro jedno denne nema ani cenu.no a uz nekourim asi skoro rok

Návštěvník (Pá, 3. 5. 2002 - 21:05)

Ahoj holky, ráda se k vám přidám, chci taky přestat kouřit, je mi 22 a kouřim šest let. Já si ale život bez cigára nedovedu představit, ranní kafíčkó+cigárko, potom další dvě cigaretky než odejdu do školy atd. Moockrát jsem se pokoušela přestat, ale nikdy to nevýjde. Ale chci přestat, protože nevyběhnu ani schody do čtvrtýho patra, pravidelně mi ujíždí tramvaj atd. Ale jak na to, se mnou to bude těžký. Díky a pa pa.

Agbar (Pá, 3. 5. 2002 - 10:05)

Kuřáci jsou mimo jiné také pěkná hovada; stačí se podívat třeba jen na autobusovou zastávku a její okolí...

Návštěvník (Út, 30. 4. 2002 - 06:04)

Holky přidala bych se, ale za současné situace (manželská krize, možná maxikrize) by to nebyl dobrý nápad, jsem našrot. Až se trochu vyhrabu, chci s tím praštit taky. Tak vám aspoň držím palce, myslím, že každý, byť nevydařený pokus se počítá, a jednou to prostě vyjít musí! Hodně štěstí, M.

Návštěvník (Út, 30. 4. 2002 - 06:04)

Ahoj,přidávám se. Je mi 35 let a kouřím asi od 17. Nikdy jsem se nesnažila přestat, ne že by mi mé kouření nevadilo, ale byla jsem přesvědčená, že to nezvládnu. Ale teď vím, že to prostě musím dokázat. Jsem na sebe naštvaná, když si jdeme s mužem někam sednout, hulím tak, že je mi druhý den zle jenom z toho. Vlasy mám přeschlý a doma všechno smrdí. O sportu si můžu nechat jenom zdát. No, to jsem se rozjela, ale prostě jsem si uvědomila, že to svoje vypalování nenávidím.

Daisy (Po, 29. 4. 2002 - 14:04)

VSEM:Prestala jsem uz kourit asi ctyrikrat - dva roky, rok, i pet let... ted kourim zas, a jsem na sebe nesmirne nastvana!!!protoze pokzade jsem zacala kourit vic a vic, jsem ted zavislak...Prave se odhodlavam s tim prastit, a to naporad / tj uvedomit si, ze uz opravdu NIKDY nemohu vzit cigaretu do ruky, natoz do ust...)Pokusim se s pomoci Zybanu - to je novy lek, v zahranici velka uspesnost, a ja potrebuju pomocnika. Sama to nejak nezvladam....Zyban pomuze od fyzicke zavislosti, ta psychicka ale je druha polovina, a ta bude jen na mne. Co kdybychom udelali klub prestavajicih kuraku, navzajem se podporovali, sdelovali si sve zazitky, prozitky, priznali se i k selhani, a navzajem si dodavali sily?Jednou jsem chodila mezi takovou skupinu, a kourit jsem prestala - na rok. Pak prisla krizovka, ja sebejista, ze uz to prece dokazu prestat kourit jsem si zapalila - a byla jsem v tom znova....Pratele, kdo se prida?

Návštěvník (Po, 22. 4. 2002 - 22:04)

Caute,tak uz je to tyden,co jsem prestala kourit.Myslim,ze ta nejnojhorsi krize je na zacatku,ale bojuji sama se sebou a ptam se;mam si zapalit?Zatim funguje ma pevna vule.Vzdy,kdyz mam chut tak si reknu;Nemam chut na cigaretu,koureni je pro mne skodlive.Koureni je jen otazka zvyku.Takze pro ty kteri se o to taky pokouseji hodne uspechu a silneho ducha!

Návštěvník (Po, 15. 4. 2002 - 13:04)

proč chceš přestat

Návštěvník (Ne, 14. 4. 2002 - 01:04)

Ahojte;taky sem odvykla kuracka, uz 2x.Nyni rok a pul nekourim;ale vim, ze se musim drzet cely zivot, snad to zvladnu.Pri duhem odvykani mi pomahalo koureni sypaneho caje, naplneneho do vyklepane cigarety!!!Ale nedoporucuju to:je to vytloukani klinu klinem.Moje abstinencni stavy napodruhy ale nebyly nic moc.A doted mam obcas chute;ale jde to vydrzet...

www.nekurak.cz (St, 10. 4. 2002 - 14:04)

Ahoj, jestli kouříš doutníky, mám tu pro tebe pár obrázků rakoviny jazyka a rtu, kam se svým počínáním snažíš dopracovat.http://www.nekurak.cz/modules.php?set_albumName=album03&op=modload&name=NS-gallstars&file=index&include=view_album.php

BJ (Út, 9. 4. 2002 - 03:04)

Sorry, kdyz chces kourit tak si kur, ale pokud chces nekomu radit,tak by neskodilo neco o tom vedet. Doutniky jsou v pohode ? Tak to jsi asi jeste nevidel obrazek nekoho s pohodovym nadorem rtu, nebo kdekoli v "dutine ustni" . A jak te napadnul vyraz kvalitnejsi cigarety???Ale je ti 16 mas cas na to, abyses srovnalal a hlavne si zjistil par zakladnich informaci

Návštěvník (Po, 8. 4. 2002 - 06:04)

Slyšela jsem o odvykání kouření pomocí hypnózy. Nemáte s touto metodou někdo zkušenosti?

kace (Po, 1. 4. 2002 - 23:04)

ahoj uz nekolikrat sem se pokousela prestat kourit ale nejak to nejde.vzdycky si reknu az mi dojde krabicka tak uz si jinou nekoupim ale kdyz me nekdo nastve,snekym se pohadam nebo kdyz mi neco nevide tak to proste nevidrzim a du si je hned koupit.proste nemam pevnou vuli,CO STIM?

Návštěvník (St, 27. 3. 2002 - 22:03)

No ja myslim, ze kvalitni cigerety neexistuji. Koureni je svinstvo a cena ci znacka je jen reklamni tah.

Reklama

Přidat komentář